Συχνες Ερωτησεις

  • Δημιουργός θέματος louizos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26916

Ρυθμίσεις -> "επεξερgασια" Υπογράφεις και είσαι έτοιμος :)
 

DeletedUser32060

Ευχαριστώ!!

[jor]
Προειδοποίηση για ανάρμοστη υπογραφή

Η υπογραφή σας δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 700px πλάτος και τα 80px ύψος.Αυτό είναι το μέγιστο επιτρεπτό όριο ολόκληρης της υπογραφής σας και όχι για κάθε ενότητα της υπογραφής σας ξεχωριστά (ποχ εικόνα, κείμενο, links κλπ). Δύο εικόνες με ύψος 80px η κάθε μία η μία πάνω από την άλλη (= σύνολο 160 px) είναι επίσης απαγορευμένες. Οποιοδήποτε περιεχόμενο που ξεπερνά τα 700px x 80px θα τιμωρείται.

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32443


Παρακαλώ!!



[aig]Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μπορεί ένας σύμμαχος να με προσκαλέσει να μεταφέρω το χωριό μου δίπλα στο δικό του; Να αλλάξω θέση δηλαδή. Και να γίνεται αυτό, θα κρατήσω τους ίδιους πόντους;
 

DeletedUser23062

Μπορεί να σας προσκαλέσει μέσω email, όμως έτσι θα χάσετε το χωριό σας και θα ξανά αρχίσετε τον κόσμο από την αρχή.
 

Mad Monk

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
γεια σας παιδια ,θελω να μαθω πως κοβεις τρενο,μου σκανε 6 επιθεσεις με 400μιλισεκοντ διαφορα και θελω να βαλω τον στρατο μου στην προτελευταια ξερει κανει τιποτα ?
 

DeletedUser23062

Υπαρχουν διαφοροι τροποι να κοψεις ενα τρενο!

Αν εχεις προνομιακο λογαριασμο (premium acc) μπορεις να κοψεις τα τρενα με το Snipe script που μπορεις να βρεις εδω

Αλλιως, αν δεν εχεις προνομιακο λογαριασμο (premium acc) μπορεις να κοψεις τρενα με το Αttack planer, που μπορεις να βρεις εδω (επελεξε τον κοσμο που παιζεις γτ αλλαζει η ταχυτητα μοναδας σε καθε κοσμο). Με αυτο το εργαλειο στις συντεταγμενες βαζεις το χωριο που δεχεσαι το τρενο, για ονομα βαζεις το δικο σου και στην ημερομηνια και ωρα βαζεις την ωρα και την ημερομηνια που δεχεσαι το τρενο. Στην επομενη σελιδα θα σου εμφανισει ενα κατολογο με τα χωρια που εχει ο λογαρασμος σου. Απο εκει επιλεγεις απο ποιο χωριο θες να κοψεις το τρενο και μετα την μοναδα που θες για να το κοψεις. Αφοθ το κανεις αυτο και πας στην επομενη σελιδα σου βγαζει την ωρα που πρεπει να στειλεις την βοηθεια.

Προσεχε γιατι αυτη η σελιδα ειναι για να σχεδιασεις ενα επιθετικο πλανο σε καποιον αντιπαλο αρα μην μπερδευτεις αν γραφει επιθεση. λειτουργει και για την αμυνα!! Παιξε λιγο με την σελιδα και θα καταλαβεις την χρηση της

Υ.Γ.

Υπαρχουν κι αλλοι τροποι να κοψεις ενα τρενο, εγω σου ειπα τους 2 βασικους και ευκολοχρηστους
 

Mad Monk

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Ευχαριστω θα το εχω υποψην μου την επομενη φορα,δυστηχως ηρθε λιγο αργα η απαντηση
 

DeletedUser

Παιδιά μπορώ να φύγω την εθνοφρουρά με κάποιον τρόπο?
 

DeletedUser23062

Παιδιά μπορώ να φύγω την εθνοφρουρά με κάποιον τρόπο?

[nik]Εφόσον ενεργοποιήσετε την εθνοφρουρά θα είναι ενεργή για 6 ώρες και θα μειωθεί η παραγωγή των πόρων σας στο μισό. Μετά θα επανέλθουν οι πόροι στην κανονική τους παραγωγή και η εθνοφρουρά θα κλείσει.[/nik]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αν ενα χωριο δεν εχει αγαλμα επιρεαζει αυτο τους παλαντιν που ειναι σε αυτο και κανουν αμυνα ?
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
αν ενα χωριο δεν εχει αγαλμα επιρεαζει αυτο τους παλαντιν που ειναι σε αυτο και κανουν αμυνα ?

[voc]Όχι. Τα όπλα των paladins που είναι στο χωριό εξακολουθούν να ισχύουν κανονικά και να δίνουν bonus στα στρατεύματα με τα όπλα που είναι εξοπλισμένοι.[/voc]
 

DeletedUser33408

[aig]Banned By aigokairos για διαφημίσεις...[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλησπέρα σε όλους!
Θα ήθελα να ρωτήσω κατι απλό αλλά εμένα με δυσκολεύει,
κανω copy paste ενα fake script το βαζω στην μπαρα και
οταν παω στο μερος συγκεντρωσης δεν μου ανοιγει ολα τα χωρια με την σειρα ενα-ενα συνεχομενα αλλα αργει δηλαδη μπορει να χρειαστει να το πατησω 4- φορες για να παει στο επομενο και
μερικες φορες βγαζει το ιδιο χωριο ενω αλλα δεν τα βγαζει καν.

Κανω κατι λαθος στο copy paste? Υπάρχει και άλλο βήμα πριν?
 

DeletedUser2088

[aig]Βάζετε ένα script όποιο να είναι?
η ένα από αυτά που είναι νόμιμα και σας έχουμε δώσει εδώ?

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?26717-Επιτρεπτά-Scripts

μην απαντήσετε εδώ,

αν δεν βάζετε από αυτά, τότε να βάλετε,
αν βάζετε και δεν δουλεύουν σωστά, να κάνετε αίτηση υποστήριξης.[/aig]
 

DeletedUser9362

Μπορω να βρω παλιους χαρτες απο καπου; θελω να βρω χαρτες κοσμου 5
 
Κορυφή