The TeachU TW Textbook/Μεταφραση

  • Δημιουργός θέματος GOUDIS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ριξτε μια ματια στο τελευταιο ποστ που δεν ειχα ανεβασει μεχρι τωρα, λυνονται μερικες αποροιες για τους νεους κοσμους

Αν έχεις διάθεση. μετέφρασε και τον αντίστοιχο οδηγό του Jamm. Προσωπικά η λογική του Jamm είναι πιο κοντινή σε μένα..

Αν ηθελες να μου δωσεις τον συνδεσμο γιατι δεν εχω υποψην μου το συγκεκριμενο οδηγο, ουτες η αλλως θα εχω ελευθερο το σ/κ πλεον
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Το κάνω sticky, μπράβο!

ακολουθουν κι αλλα συντομα, ηδη εχω βρει ποιο θα ειναι το επομενο θεμα, απλα θα πρεπει να ανασυνταχτω πρωτα γιατι κυριολεκτικα ελυωσα με αυτο τον οδηγο :p ευτυχως για εμας το .net αποτελει μια σχεδον ανεξαντλητη δεξαμενη πληροφοριων και ενημερωσης
 

DeletedUser9168

Πολύ καλή δουλειά. Άντε είναι ευκαιρία να γίνει και ένας ελληνικός κόσμος με παλιές μονάδες και πακέτα!


Πλήρως δοκιμασμένη και ελπίζω να βοηθήσει όσους ξεκινούν να παίζουν, ώστε να χτίσουν γρήγορα ένα λειτουργικό χωριό.

Έχω copy-paste τον οδηγό αυτόν από έναν φίλο που ήταν σε έναν σέρβερ στο νετ και επειδή ήταν fixed οι φυλές έτυχε να είναι με purple predator και τον αντέγραψε. Εσύ πως τον τσίμπισες?? Πλάκα θα είχε να είστε και στην ίδια φυλή:D
 

DeletedUser6838

Τον έχουν ποσταρισμένο στο δημόσιο φόρουμ του νετ.
 

DeletedUser

Έχω copy-paste τον οδηγό αυτόν από έναν φίλο που ήταν σε έναν σέρβερ στο νετ και επειδή ήταν fixed οι φυλές έτυχε να είναι με purple predator και τον αντέγραψε. Εσύ πως τον τσίμπισες?? Πλάκα θα είχε να είστε και στην ίδια φυλή:D

purple predator αυτόν πρέπει να τον συνάντησα για λίγο στον 33 ή στον 26 δεν θυμάμαι. Το όνομα πάντως το ξέρω. Εγώ έπαιζα με Pervie, vpar (petani), russki huggles jamm thargoran, canine, bl0od Angel. Όμως όπως ξέρεις αλλάζουν τα ονόματά τους σε διάφορους κόσμους, εκτός εξαιρέσεων....
Γενικά έπαιζα στο net και έχω για όλα τα είδη κόσμων ανάλογα με τα settings δηλαδή πολλούς τέτοιους οδηγούς.
 
Κορυφή