Χάρτης Κόσμου

  • Δημιουργός θέματος blaze
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17876

ΞΕΡΕΙΣ ΦΥΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΚΡ,ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ .(ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ) ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΥΛΗ ? ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΛΟΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΠΣΗ ΟΤΙ ΟΙ ΑΚΡΙΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΩΝΙΑ ΤΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΑΚΡΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΛΩΘΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΑΚΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΗΝΟΜΑΣΤΕ ,ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΛΕΥΡΑ.(ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΑΣ)
 

DeletedUser16890

φυγάς είναι αυτός που τον βαράνε από μια φυλή και πηγαίνει σε μια άλλη φυλή για να γλιτώσει
αυτό δεν έγινε?
τους καλύτερους, ναι ..
με πιο κριτήριο?
ότι παράτησαν τη φυλή τους όταν είδαν ότι έχανε και μετά το ξαναέκαναν άλλη μια φορά?
άλλο να παίρνεις 4-5 άτομα από την φυλή που ΕΣΥ τους κάνεις πόλεμο κι ΕΣΥ έχεις το δικαίωμα να κάνεις ότι θες με αυτούς αφού νικάς, και άλλο να έρχεται μια άλλη φυλή και να τους παίρνει μέσα ..
και να το ξέρεις, μόλις δουν να χάνετε θα φύγουν άλλη μια φορά ..
λείψανα είναι από πόλεμο άλλης φυλής και κάποιος τα μάζεψε ..
ας τους νομπλάρατε στα ίσια(όχι αφού τους έχουν διελύσει οι άλλοι ..) και μετά να βγαίνεται να παινεύεστε :p
δεν έχω κάτι με καμιά φυλή ή άτομο, απλά λέω τη γνώμη μου για ότι βλέπω ..

καλύτερα να μη το πολυσυνεχίσουμε .. μάλλον δεν είναι το μέρος ..






για σας και από μένα παιδιά απλά θα σταθώ πάνω σε αυτό το θέμα

εσύ φιλε μου δεν μπορείς να έχεις άποψη διότι όταν ήσουν στην mpg έκανες και λίγο τον καλοθελητή.
φιλε μου για την ιστορία βαράγαμε και εμείς από κάτω mpg για όσο αφορά τους και καλά τους λιποτάχτες που πήραμε ήταν κάτω από συνεννόηση με τους αρχηγούς της mod και κάτι άλλο blackandwite θα σε παρακαλέσω να μην παίρνεις θέση όσο αφορά τους ακριτες στο κεντρικό φόρουμ.
 

DeletedUser

AGGRON, ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ....

ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΙΚΡΕ...Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΥΨΕΙΣ...ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΕ ΑΠΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ MPG...ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΥΣ MOD... ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΗΡΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΧΩΡΙΑ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΠΑΙΧΤΩΝ ΣΟΥ. AΣΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΚΡΕ...ΜΗΝ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.
Ο ΠΑΠΠΟΥΣ
 

DeletedUser

βασικα να πεις μην ξεκινας κατι αν δεν το τελειωνεις κοτα!
 

DeletedUser

Βρε παιδια ο χαρτης γιατι εχει ο χαρτης εκανε την φυλη NOL ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ???
-ΝΟL-
NOL
NOL1
NOL2
NOL3
NOL4
NOL5

ειναι μια φυλη........ και δεν βγαζουμε ακρη στο χαρτη!!
 

DeletedUser

χαχα εγω ειμαι ο υπευθηνος με ξερεις κιολας...μου λες οταν εχει θεμα...
τα αλλαζω τωρα////

αυριο θα φανουν οι αλλαγες.βασικα σημερα η ωρα 11 και κατι..

αν μου ξεφυγε κατι ενημερωσε με
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

χαχα σου στελω τις φαμιλιες.

DRUIDS,DRUID2,DRUID3,DRUIDa,DRUIDK
NOL,-NOL-,NOL1,NOL2,NOL3,NOL4,NOL5
-CCPS-,CCPS1,CCPS 2,CCPS10
SWAR,SWAR 2,SWAR 3
300,300/A,300/Β,300/Γ
CR,CR2
MOD,MOD1,MOD2
R-T|H,
ΘΕΟΙ,ΘΕΟΠΑΠ,ΘΕΟΙ-H,ΘΕΟΙ-X,ΘΕΟιΚΡ,ΘΕΟΠ2,ΘΕΟΠ3
T.X.T,TXT 1,
k.e.a,kea-jr
 

DeletedUser

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΡΑ Η ΝΟΛ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΟΥΣ ΜΟΔ ΔΥΝΑΤΑ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ








K5- NOL
K6- UNIDET
K8- GP3
K9- ΠΡΟΞ

ΜΕ ΕΚΤΗΜΗΣΗ ΚΑΡΤΕΡ
 

DeletedUser

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΡΑ Η ΝΟΛ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΟΥΣ ΜΟΔ ΔΥΝΑΤΑ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ



ΜΕ ΕΚΤΗΜΗΣΗ ΚΑΡΤΕΡ

Σόδα να πάρετε φίλε μου για την χώνεψη... Μην σας έρθει βαρύ και σας πειράξουμε... ;)
 

DeletedUser6594

μια καλη ενωση.ελπιζω να διαρκεσει.μου επιτρεπετε να κανω ενα σχολιο για αυτη τη φυλη??
 

DeletedUser

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΣΠΑΜΑΡΟΥΜΕ 9ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ) ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ!!
 

DeletedUser9362

ξανα καντε τωρα μια ανανεωση τωρα μπορει να φενομαστε και εμεις :)
 

DeletedUser

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ DRUIDr ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΣΠΡΟ???? ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΔΙΑ ΦΥΛΗ ΕΙΜΑΣΤΕ!!
 

DeletedUser

ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΟΡΙΖΟΝΤΕ ΕΤΣΙ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

DeletedUser6594

showmap.php



ενας χαρτης και απο εμενα.




KOYLL REGENESIS
 
Κορυφή