Χάρτης Κόσμου

  • Δημιουργός θέματος blaze
  • Ημερομηνία έναρξης

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
τώρα με την κρίση έχουν πέσει οι τιμές και αγοράζουμε χωριά αβερτα :D

στείλτε και από εδώ κανένα με θέα στη θάλασσα βρε παιδιά....

έχουμε καλούς, εργατικούς, φτωχούς πλην τίμιους τσεκουρομάχους που περιμένουν με λαχτάρα και αγωνία.... :rolleyes:
 

DeletedUser

toptribes.png




topplayers.png

Χαρη στον xp4nd3r οι φυλες του κοσμου2 θα εμφανιζονται πλεον στο χαρτη σαν οικογενειες φυλων και οχι απλα οι 15 πρωτες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Γιατί άλλαξαν οι χάρτες?μια χαρά ήταν οι παλιοι
 

DeletedUser

παιδεια μην σπαμαρετε δεν βρισκουμε τους χαρτες με αυτο το σπαμ
 

DeletedUser4564

Αυτο μονο εσυ δεν επρεπε να το πεις εγινες μπουχος και μπηκες mojito χαχαχαχαχα!
Απο τους πρωτους κιολας και καναμε και εκεχυρια για να πατε απο εκει ασε μην αρχισουμε αυτα εδω μεσα!
Τελικα ο μονος που παλεψε για την Τ.Μ. ητανε ο demiridis οι υπολοιποι γινατε κεντερηδες !!!
Μην το παρεις προσωπικα αλλα οι αληθεια αυτη ειναι!
 

DeletedUser11269

ενω μητσο αν γινομασταν μπουχος και μπαιναμε HEAVY θα ηταν ολα καλα?δυστυχως η επιλογη να χτυπηθει η ΤΜ δεν σας βγηκε.σιγα σιγα αρχιζετε να το βλεπετε και να το παραδεχεστε...
οσο για τον demiridis,τωρα γινεται <<ηρωας>>???γιατι αλλη ηταν η αποψη σας.μαθαινω οτι παραλιγο να παρει και λογαριασμο στην ΗΚ.να το δω και αυτο..
 

DeletedUser

ενω μητσο αν γινομασταν μπουχος και μπαιναμε HEAVY θα ηταν ολα καλα?δυστυχως η επιλογη να χτυπηθει η ΤΜ δεν σας βγηκε.σιγα σιγα αρχιζετε να το βλεπετε και να το παραδεχεστε...
οσο για τον demiridis,τωρα γινεται <<ηρωας>>???γιατι αλλη ηταν η αποψη σας.μαθαινω οτι παραλιγο να παρει και λογαριασμο στην ΗΚ.να το δω και αυτο..

ελα ρε παυλο που ασχολεισαι τωρα με παιδακια!!!!!

αφου το παιδι δεν ξερει,δεν ρωταει κιολας να μαθει,τι περιμενεις????

μηπως θες μητσο και εσυ αποδειξεις?? εχουμε απολα..........

κοιτα να μπορεσεις να μου παρεις το χωριο στην κ84 γιατι.............θα αρχισει παρτυ και εκει.
 

DeletedUser4564

Παυλο η επιλογη να βαρεσουμε ΤΜ οπως ειδες μια χαρα βγηκε ΤΜ δεν υπαρχει το οτι βρηκατε καπου καταφυγιο δεν λεει οτι κερδισατε και καποιο πολεμο σε εκεινο το πολεμο χασατε παταγωδος πανολεθρεια ητανε!
Το να ερχοσασταν HEAVY ηταν μια προταση που σας εγινε σε καποιους και εσεις ποτε δεν απαντησατε ευθεως και πηγατε τρεχοντας στην mojito.
Δεν ειναι κατι κακο αυτο που κανατε (παιχνιδι ειναι μην τρελλαθουμε κιολας) ,αυτο που με πειραξε ειναι οτι ζητησατε ανακοχη 2 μερες γαι να μπειτε <<και καλα σε εμας>> και εκει την κανατε την <<λαδια>> σας μπηκατε mojito ενω λεγατε θα ερθουμε heavy.
Για τον Γιαννη που λες ξερεις πολλυ καλα την αποψη μου και ποσσο τον βαρεσα ,αλλο ειπα ομως στο ποστ για τον Γιαννη οτι ητανε ο ΜΟΝΟΣ που παρεμεινε ΤΜ.

vasilispyr7 να σου απαντησω για το παιδακι που λες, εισαι γατος, σε ευχαριστω για το κοπλιμαν
Αποδειξεις για ποιο ?
Εαν νομιζεις οτι ειναι κατι που θα μαθω καινουργιο καλως, παντα θελω να μαθαινω.
Εγω κατι που ξερω ειναι οτι ο Στελιος barabakos χτυπαγαμε χωρια του trik οταν πολεμαγαμε παρεα και αυτος ειχε βαλει αμυνες στον trik και εσυ και εγω και ενα σωρο αλλα παιδια τρωγαμε τις αμυνες του Στελιου και χαναμε τσαμπα τα επιθετικα μας χαχαχα,και υποτειθετε εμεις πολεμαγαμε παρεα,τετοιους συμμαχους εγω δεν τους θελω εγω θελω να παιζω οσο το δυνατον ποιο τιμια στα πλαισια παντα ενος παιχνιδιου.

Οσο αναφορα το χωριο σου στην κ84 ξερω πολλη καλα τι εχεις μεσα και μπραβο σου αλλα αυτη την στιγμη ασχολουμαι με αλλη ηπειρο και δεν με απασχολει το χωριο σου στην κ84 την δεδομενη στιγμη,καποια στιγμη θα το χασεις ,χωρια ειναι μην τρελενεσαι τα χωρια ερχονται και φευγουν και στις δυο πλευρες !
Παντως καλο ειναι να τα λεμε που και που εστω και απο εδω
 

DeletedUser11269

μητσο δικηο εχειs.TM δεν υπαρχει.πανωλεθρια ομως γιατι?χτυπηθηκε μια φυλη με 16000 χωρια απο 2 φυλες που εκανα ενωση και με 3 ακαδημιες.χτυπηθηκε μια φυλη απο 35000 χωρια.πολεμουσαμε με την μοχιτο ολες οι αμυνες μας ηταν στον βορα και χτυπηθηκαμε απο πισω.χτυπηθηκαμε απο φιλους..οι περισσοτεροι μεγαλοι πακτες μας φοβηθηκαν τα χωριουδακια τους και εφυγαν.
οσο για την προταση που δεν απαντησαμε.πως μπορουσαμε αυτοι οι 5-6 που δεχτηκαμε προταση-οι περισσοτεροι ηγετικα στελεχη--να παμε στην φυλη που μας χτυπησε απο πισω.στην αδερφικη μας φυλη που μας χτυπησε απο πισω..
απο εκει και περα θελαμε να αποδειξουμε οτι η ενεργεια σας ηταν αστοχη.μπορει ΤΜ να μην υπαρχει αλλα και τα σχεδια σας για επικρατηση στον νοτο πηγαν περιπατο.και αυτο οφειλεται σε σημαντικο βαθμο στα παιδια της ΤΜ που μπηκαν στην ΜΟΧΙΤΟ.ασχετα αν η ΜΟΧΙΤΟ σαν φυλη απεχει ετη φωτος απο τις φυλες του νοτου η βοηθεια μας εξαιτιας της γεωγραφικης θεσης που βρισκομασταν αλλα αλλα και η γνωση της περιοχης και των παικτων που εχουμε ηταν καταλυτικη.
το αποτελεσμα ειναι οτι η ΚΕΝΤ γεωγραφικα δεν υπαρχει και σιγα σιγα χανονται και τα εδαφη της HEAVY.
ο γιαννης -δημιριδης- ειναι σπανιος παικτης και χαρακτηρας.μπορει να εκανε λαθη αλλα οφειλονται κυριως στο γεγονος οτι παντα ειδε το παιχνιδι σαν αυτο που ειναι.παιχνιδι.λιγοι ειναι στον κοσμο 2 σαν τον γιαννη.εμεινε στην ΤΜ για λογους που δεν ξερεις.και η εξελιξη θα ηταν αλλη..τωρα δεν υπαρχει λογος να γυρναμε πισω..
παμε λοιπον παλι την ιστορια.αν δεν ειχε χτυπηθει ηΤΜ ποια θα ηταν η εξελιξη σε αυτο το μικρο κομματι του νοτου?τι θα γινοταν στα 50αρια-60αρια?θα ειχε κατεβει με αυτη την ταχυτητα η ΜΟΧΙΤΟ αν δεν ειχε την 62?θα ειχατε οργανωθει καπως καλυτερα εχοντας μαζι σας μια φυλη σαφως πιο μπαρουτοκαπνισμενη απο σας?πολλα τα ερωτηματα.
και να δεις μητσο ποσα ερωτηματα εχω που να αφορουν την ενωση ΚΕΝΤ-HEAVY..ποσα ερωτηματα εχω για την στηριξη της ΚΕΝΤ οταν χανονταν σωρηδον χωρια και εσεις <<επρεπε να καθαρισετε πυρηνες..>>.αλλα σημαντικο ειναι να περναμε καλα στο φορουμ και να παιζουμε μπιριμπα στο zoo.τωρα αν χανονται και μερικοι λογαριασμοι δεν βαριεσαι παιχνιδι ειναι..
ετσι οπως βλεπω την συμπεριφορα της φυλης σας απεναντι στα ιδια τα μελη να λες ευτυχως που δεν ηρθαμε σε σας.θα ειχαμε σκοτωθει απο την πρωτη μερα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παυλο η επιλογη να βαρεσουμε ΤΜ οπως ειδες μια χαρα βγηκε ΤΜ δεν υπαρχει το οτι βρηκατε καπου καταφυγιο δεν λεει οτι κερδισατε και καποιο πολεμο σε εκεινο το πολεμο χασατε παταγωδος πανολεθρεια ητανε!

Δε πιστευω να θες να συμφωνησω! Εγω ο παυλος,συν 5-6 αλλοι δε χασαμε ουτε ΕΝΑ χωριο.....ισα ισα που ισχυροποιησαμε τους πυρηνες μας ακομα περισσοτερο.απο 300 χωρια στην κ62 βρεθηκα με 500 και εχει ακομα......το ιδιο και ο παυλος και ο xl650v και αλλοι αρκετοι.ναι,πηρατε τους ανενεργους λογαριασμους...σε αυτο,καποιοι εκει μεσα ειναι πρωτοι.τωρα στον πολεμ ο τους ψαχνω και δεν τους βρισκω....

Το να ερχοσασταν HEAVY ηταν μια προταση που σας εγινε σε καποιους και εσεις ποτε δεν απαντησατε ευθεως και πηγατε τρεχοντας στην mojito.
Δεν ειναι κατι κακο αυτο που κανατε (παιχνιδι ειναι μην τρελλαθουμε κιολας) ,αυτο που με πειραξε ειναι οτι ζητησατε ανακοχη 2 μερες γαι να μπειτε <<και καλα σε εμας>> και εκει την κανατε την <<λαδια>> σας μπηκατε mojito ενω λεγατε θα ερθουμε heavy.

Γιαυτο σου λεω...αστο να παει στο καλο.προταση??? προτασεις να δεις που καναμε στον τοτε αρχηγο σας αλλα η απαντηση του ηταν μια.να εξαφανιστει η Τ.Μ και να βαρεσουμε demiridis barambakos,να φατε μονοι σας τους ανενεργους και να παμε ολοι μαζι εναντιον του Π.Μ. (ακουτε οι βορειοι?)
Οπως την ιδια προταση μας εκανε τελευταια και η R.I.P me th G.A.
ΠΟΤΕ ΔΕ ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΑΝΑΚΩΧΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ HEAVY.......(gia thn sygkekrimenh stigmh milame.meta ta xristoygenna)

Για τον Γιαννη που λες ξερεις πολλυ καλα την αποψη μου και ποσσο τον βαρεσα ,αλλο ειπα ομως στο ποστ για τον Γιαννη οτι ητανε ο ΜΟΝΟΣ που παρεμεινε ΤΜ.

Αν δε σε καλυψε ο παυλος,ρωτα τον κωστα......

vasilispyr7 να σου απαντησω για το παιδακι που λες, εισαι γατος, σε ευχαριστω για το κοπλιμαν
Αποδειξεις για ποιο ?
Εαν νομιζεις οτι ειναι κατι που θα μαθω καινουργιο καλως, παντα θελω να μαθαινω.
Εγω κατι που ξερω ειναι οτι ο Στελιος barabakos χτυπαγαμε χωρια του trik οταν πολεμαγαμε παρεα και αυτος ειχε βαλει αμυνες στον trik και εσυ και εγω και ενα σωρο αλλα παιδια τρωγαμε τις αμυνες του Στελιου και χαναμε τσαμπα τα επιθετικα μας χαχαχα,και υποτειθετε εμεις πολεμαγαμε παρεα,τετοιους συμμαχους εγω δεν τους θελω εγω θελω να παιζω οσο το δυνατον ποιο τιμια στα πλαισια παντα ενος παιχνιδιου.

το σκυπε μου το ξερει ο μισος σερβερ....να εισαι σιγουρος οτι θα μαθεις ΠΑΡΑ πολλα.
οσο για τους συμμαχους ενα θα σου πω,σας κρατησαμε τα χωρια του βορρα με τις αμυνες μας απο τη μοχιτο και μετα μειναμε μονοι μας να τους βαραμε.............οπου φυγει φυγει,λουης κτλ,κτλ.

Οσο αναφορα το χωριο σου στην κ84 ξερω πολλη καλα τι εχεις μεσα και μπραβο σου αλλα αυτη την στιγμη ασχολουμαι με αλλη ηπειρο και δεν με απασχολει το χωριο σου στην κ84 την δεδομενη στιγμη,καποια στιγμη θα το χασεις ,χωρια ειναι μην τρελενεσαι τα χωρια ερχονται και φευγουν και στις δυο πλευρες !
Παντως καλο ειναι να τα λεμε που και που εστω και απο εδω

ξερεις πολυ καλα τι εννοω.......ενεργο παικτη μεσα στον πυρηνα σας,δεν ειναι και οτι καλυτερο!!!
και θα στο αποδειξω..........
το οτι στο νοτο,δεν χτυπιομουν με σενα,τον διαμαντη,τον παντελη,τον μητσο και μου την πεσατε σε μια νυχτα για 100 χωρια και παρακαμπτωντας ολες τις συζητησεις,αποδεικνυει ποιος τρελενεται.......

του διαμαντη του το ειχα πει απο τοτε............οτι θα ξαναρθω εκει κατω.και ηρθα.

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Τ.Μ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ........
ΑΝ ΔΕ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ RIM ΚΑΠΟΙΟΥΣ,ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ...........

(και φυσικα ειναι καλο να τα λεμε.......θα βγουν και θα μαθευτουν πολλα και για πολλους.....)
 

DeletedUser16985

παιδια εδω ειναι για να post για τους χαρτες και οχι για τις φυλες σας κλπ κλπ παρακαλω μην το spam.

ευχαριστω
 

DeletedUser

παιδια εδω ειναι για να post για τους χαρτες και οχι για τις φυλες σας κλπ κλπ παρακαλω μην το spam.

ευχαριστω

εκ μερους μου συγνωμη.............ξεκινησε η κουβεντα και δεν την κοψαμε ως επρεπε.


καντε ομως και καμμια ανανεωση στους χαρτες!!! βαρεθηκαμε να βλεπουμε τους ιδιους εδω και 3 μηνες και ειπαμε να δωσουμε λιγο ενδιαφερον στο ποστ!!
 

DeletedUser11269

δικηο εχετε παιδια.συγνωμη και τελος και απο εμενα.
 

DeletedUser4564

Συγγνωμη παιδια λαθος ποστ βρηκαμε !
παυλο βασιλη καποιο αλλο ποστ να συνεχισουμε παιζει?"
 
Κορυφή