Χάρτης Κόσμου

  • Δημιουργός θέματος blaze
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

LOL παιζω και εγω στο κ1 και ειμε πολι κοντα του με λενε johnxxxxx σε ειδα και εσενα καλοσ εισε
 

DeletedUser

:)einai ex8ros m o arxigos tis filis tou einai dld o megaliteros ex8ros m sto pexnidi leme tr:)
 

DeletedUser18299

VOYAGER ,....ΦΤΙΑΞΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ,... ΜΕ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ! :D



http://twstats.gr/gr1/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=1430


xd5hl2.jpg



ΑΝΤΕ ΡΕ ΒΑΡΒΑΡΟΚΤΟΝΕ!! ΤΟ ΕΧΕΙΣ KΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΛΕΟΝ?? ΚΑΤΑΠΙΕΣ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ??

ΠΕΣ ΚΑΜΜΙΑ Μ.......Α ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19256

XAΡΤΗΣ ΚΟΣΜΟΥ 1

Θα θελα να ρωτησω αν υπαρχει η δυνατοτητα να ξαναφτιαχτει ο παγκοσμιος χαρτης του κοσμου 1.....
ευχαριστω
 

DeletedUser13062

Πάρτε και τον πιό κουλό χάρτη του Κόσμου 1

Ο γύρος του κόσμου σε (σχεδόν) δύο χρόνια

voyagertw-villages.gif


Ο χάρτης θα ενημερώνεται όποτε βρίσκω λίγο χρόνο και περιέχει τα νομπλαρίσματα που έχω κάνει μέχρι σήμερα.

Ευχαριστώ τους συμμάχους και φίλους, γιατί χωρίς αυτούς θα ήταν αδύνατο να γίνει πραγματικότητα!

Τα εικονικά χωριά σε ένα παιχνίδι δεν είναι η Ιθάκη. Το ταξίδι όμως....

(ΥΓ για τους γνωστούς και μή εξαιρεταίους λαμόγιους: μη σπαμμάρετε εδώ, κρατήστε ένα επίπεδο, και πάμε να χεστούμε σε άλλο φόρουμ)
(ΥΓ2 γνωστοί και μη εξαιρεταίοι: προφανώς δεν διαβάζετε και δε σεβόσαστε τίποτα, γιαυτό και σπαμάρετε παρακάτω... δε περίμενα κάτι καλύτερο)

(ΥΓ3 για όσους με ρωτάνε για τον animated χάρτη: τους φτιάχνω μόνος μου, αν θέλετε κάτι, στείλτε μου μήνυμα ingame καλύτερα, ή στο φόρουμ)
άλλα δείγματα: Φ1 Φ2 Χ1 Χ2



σε πιο site κανεις ετσι τους χαρτες?
 

DeletedUser19256

xxx

σαν παλιος παικτης του Κ1 θυμαμαι που υπηρχε παγκοσμιος χαρτης που εδειχνε την επιρροη της καθε φυλης... υπαρχει καποιος να μου απαντησει γιατι πλεον δεν υπαρχει αυτος ο χαρτης? ηταν πολυ χρησιμος για τις στρατηγικες της καθε φυλης...
 

DeletedUser

Οτι θελετε παιδια ειναι στο λινκ

http://map.k-io.com/

στον Κ1 ειμαι ο υπευθηνος ενημερωση ..... οτι θελετε πειτε μου !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αυτος εδω ειναι ενας πολυ συμαντικος χαρτης! μπορεις πανευκολα να δεις τις διπλωματιες των φυλων χωρις να πεζεις στον κοσμο αυτο ο ιδιος!

topnoblers.png
 

DeletedUser10782

όσων αφορά τους χάρτες του Κόμου 1 από το Tribal Wars Maps

αν έχετε κάποιο παράπονο για τους χάρτες τις φύλες τους παίχτες που εμφανίζονται κτλ απευθινθείτε σε μένα που είμαι ο Updater....

 
Κορυφή