Excelακι για όλα.

  • Δημιουργός θέματος petsagouris
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

εγω θελω και καφετιερα:p
τα greeklish εχουν απαγορευτει!
 

DeletedUser

γινεται να βαλω στο excelaki αυτο 9.712 ποντους και να μου βγαλει το πως πρεπει να εχω χτισμενα τα κτηρια μου ή μονο με πειραματα μπορω να το κανω?
υπαρχει καποια περιπτωση να βαλεις αυτο το feature στο excelaki αυτό αν δεν υπαρχει?
 

DeletedUser

γινεται να βαλω στο excelaki αυτο 9.712 ποντους και να μου βγαλει το πως πρεπει να εχω χτισμενα τα κτηρια μου ή μονο με πειραματα μπορω να το κανω?
υπαρχει καποια περιπτωση να βαλεις αυτο το feature στο excelaki αυτό αν δεν υπαρχει?


λογικά δεν θα γίνεται γιατί μπορεί κάποια κτίρια να δίνουν ίσους πόντους!
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
δεν μπορω να το κανω εγκατασταση μου βγαζει ενα μηνυμα σφαλματος!
 

DeletedUser

excelaki

και εγω το εκανα αυτο αλλα δεν μου φευγει το μνμ που εχει απο μπροστα
 

DeletedUser

οκ

τελικα το καταφερα
συγνωμη μπεριδευτηκα λιγο αλλα μετα απο πολυ εγκεφαλικη κουραση (πως τα λεω ετσι ο ατιμος)
τα σπαει το ατιμουτσικο
 

DeletedUser3828

Δυστυχώς το link δεν υπάρχει πλέον.
Υπάρχει η δυνατότητα να ξανανέβει?
 

DeletedUser

να ρωτισω κατι??με ενδιαφερει για κοσμο5 και 8..τι ρυθμισεις πρεπει να αλαξω ωστε οταν μου στελνουν επιθεση να καταλαβαινω τι ειναι??εχουν διαφορετικη ταχυτιτα για τον κοσμο που σχεδιαστικαν..
 

DeletedUser

The key you provided for file download was invalid. This is usually caused because the file is no longer stored on Mediafire. This occurs when the file is removed by the originating user or Mediafire.
 

DeletedUser

μηπως μπορειτε να το ξανα δωσετε το λινκ να το κατεβασω????
 

DeletedUser2436

Kyros21 σε κανω add στο skype..Οταν μπορεις/προλαβαίνεις στειλε μου το excelaki για να το κανω upload απο το rapidshare για να μπορούν να το παρουν ολοι.

Απο το mediafire δεν μπορω να το κατεβάσω:confused::confused:
 
Κορυφή