Στιγμές Κόσμου 5

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2865

τοτε προβλημα σου...υπαρχουνε τοιχοι και αμα θες βαρα και το κεφαλι σου

μπα μην του λες τετοια μην σου βαρεσει τα κριαρια του στα δικους σου τοιχους και μετα αναγκαστεις για restat... αντε τωρα εχετε μαζευτει ολοι οι βαρβαροφαγοι και μετα απο εκατο ενωσεις εχετε κανει την νουμερο 4 φυλη του σερβερ...την αλλη βδομαδα θα ειστε νουμερο 1 και με αλλο ονομα φυλης ΝΟΥΜΕΡΑ ε ΝΟΥΜΕΡΑ :D
 

DeletedUser

μπα μην του λες τετοια μην σου βαρεσει τα κριαρια του στα δικους σου τοιχους και μετα αναγκαστεις για restat... αντε τωρα εχετε μαζευτει ολοι οι βαρβαροφαγοι και μετα απο εκατο ενωσεις εχετε κανει την νουμερο 4 φυλη του σερβερ...την αλλη βδομαδα θα ειστε νουμερο 1 και με αλλο ονομα φυλης ΝΟΥΜΕΡΑ ε ΝΟΥΜΕΡΑ

με ειδες να εφαγα κανενα βαρβαρικο????πες μ και εμενα να ξερω..και το αν ειμαστε νουμμερα ή οχι δεν θα το κρινεται εσεις
 

DeletedUser2865

με ειδες να εφαγα κανενα βαρβαρικο????πες μ και εμενα να ξερω..και το αν ειμαστε νουμμερα ή οχι δεν θα το κρινεται εσεις

νουμερο 4 δεν ειπες οτι ειναι η φυλη σου ? αρα ΝΟΥΜΕΡΑ 4 δεν ειστε ?? σιγα δεν ειναι κακο να παιρνεις βαρβαρα και εγω πηρα προχθες ενα .. αλλα συνολικα η φυλη σου εχει καμμια 80αρα βαρβαροκατακτησεις και η δικια μας η φυλη καμμια 20αρια...οποτε βγαλε συμπερασματα :p
 

DeletedUser

iggy εχεις παρεξιγισει κατι κανεις δεν ειπε οτι η φιλη μ ειναι καλυτερη απο την δικη σου...εσεις ειστε μαζεμενει καποι απο τουσ καλυτερους πεκτες του σερβερ π πεζεται εδω και κερο...εμεις εδω γνωριστικαμε και μπηκαμε τυχεα σε μια φυλη και ετσι ξ εκινισαμε...το πολλη να γνωριζομασταν 3-4 ατομα και να ειχαν εμπειρια 20....ειναι μεγαλυ διαφορα αφτο
 

DeletedUser

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
pav gia to dipla xorio...molis eida oti to pires to allo dipla mou...sto leo gia na min vrethoume pali pro ekplixeon..ok??

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
[village]χχχ|χχχ[/village]

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
oxi re!!

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
aston ton exw ka8arisei entelws!! min mpeis ka8olou me auton. an 8eleis 8a sou ka8arisw allo stoxo... prepei na kanw pirina edw!!


ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
des kai pes mou

δεν ξερω αν προλαβαινω να ακυρωσω...το μελεταγαμε καιρο με τους αλλους

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
kai entelws simptwmatika etixe na varas 2 wres meta apo mena?

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
πηγα να κανω επιθεση σε δικο σου...δεν ειχα δει οτι ειχες παρει..εστειλα και προλαβα να την ακυρωσω σε αυτα που ειχες παρει!!!εργαλειο που να ξερω οτι τα χτυπας ολα,ειδα οτι πηρες 2 δεν ηξερα οτι πας και για τα αλλα.ξερεις οτι πουστης δεν ειμαι...και η μαλακια ειναι οτι δεν μπορεσα να ακυρωσω την επιθεση που εχει ηδη φυγει

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
epi8esi i treno??

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
μια ρε για καθαρισμα..περιμενα την απαντηση σου για τρενο
φτανει 00:17 μην τα χασω τσαμπα

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
pali kala... re einai adeio sou lew! to exw varesei kai to noblarw!! genika den tou exw afisei tipota!

auto einai to epi8etiko tou!!

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
τωρα ειναι αργα που το εμαθα...απλα μην στειλεις αμυνες πριν την ωρα που σου πα και τα χασω τσααμπα!!!!θα τα πουμε αλλη ωρα γιατι φευγω...δινω επιτηρηση στον [player].......[/player]ok?

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
ok re si...oxi den 8a afisw strato mesa re. poliorkitika exeis steilei??

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
δυστυχως ναι....200 κριαρια...σορρυ φιλαρακι

ΠΑΙΧΤΗΣ χΧχ
******a!! xaxa...den trexei tipota re...apla eixa varesei xwris egw gia na min anevazw to teixos meta!! ******a...

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
kalispera file eimai o [player]zoob[/player] ta eipolipa pou afises ta noblaroume se enimerono min sigkroustome se kapoio xorio ok

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
ti les twra????

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
gia ta oipolipa xoria tou [player]χχχ[/player] milo exoun ksekinisi ekatharistikes kai apo piso febgoun kai ta noblarismata mexri aurio to mesimeri tha ta exoume parei ola auto sou eksigo ok

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
kai otan les afisa ti ennoeis? oti perasan 2 wres xwris na ta noblarw AFOU ta ka8arisa epeidi oi aristoi mou girnane stis vaseis tous gia na ksanafigoun?? gti mou fainetai kapws periergi i xrisi tou afinw.

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
sou stelnw tis dikes mou entoles, kai apo ekei kai pera kante oti 8elete...miso lepto na sta grapsw ola pou varaw.

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
enoo file apo ton dio tou eixa parei protos ego pires esei 2 kai sou leo oti exoume stili ekatharistikes sta ipolipa xoria kai ta noblaroume gia na ta paroume

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
[village]χχχ|χχχ[/village] to pairnw stis 12.15
[village]χχχ|χχχ[/village] to pairnw stis 12.30
[village]χχχ|χχχ[/village] to pairnw stis 3.30

kante oti 8elete apo ekei kai pera. den 8a to anextw na peftete se ka8arismenous stoxous apo emena san ta korakia

ΠΑΙΧΤΗΣ χΧχ
episis, koita sta stats pote tou pires teleutaia fora xwrio, poso kairo eixes na tou epite8eis, kai poso TYXAIA pesate epanw stis epi8eseis mou...

se parakalw polu. min me pernas gia xazo

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
file sou stelno anafores torines oti einai gemata ta xoria me strato kai eimaste sto dromo na ta paroume tha katharistoun apo emas

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
ta xwria einai se epitirisi apo diko mas logariasmo kai 8a ta noblarw egw. toso apla. den xreiazontai anafores gia tipota

ΠΑΙΧΤΗΣ χΧχ
ta amintika ta exw diwksei idi, ta epi8etika ta krataw gia na ta riksw se kapoion stoxo prin parw ta xwria.

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
re file me koroidebeis emeis exoume stili epitheseis ekathariseis diladi tha ta xasoume tsi gia plaka gia to kefi sou logiko einai afto ?

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
fenete oti einai dipli logariasmi etsi pou to thetis kai kaneis oti theleis pros ofelos sou ego pezo kathara kai orea tora an thes na mou pareis ta xoria parta alla ego kano etisi ipostiriksis gia ola auta pou blepo den mporo na pexo ena game meres kai esei na mou les ego kano koumanto se auto to logariasmo kai ton exo gia na kathariso kapoio xorio kai tha ta paro ego etsi fenete oti pezeis me diplous logariasmous giafto kai ego tha to anafero na psaxti mono kai mono giati den mou milises oute kala para oti esei eisai kai kaneis oti theleis den einai etsi einai apla ena game

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
asxeto me ola auta meres giortis exoume kali anastasi



ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΟΙ Κ ΤΑ ΚΑΤΩΘΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Κ Ο ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ;)

κ μιλαμε για λογαριασμο που δεν ειχε ποτε καμια σχεση με την φυλη τους,τα φαινομενα ομως απατουν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9801

Αααα...Τρομερη ανακαλυψη ψηλε...Εχω μενει κ εγω με ανοιχτο το στομα...Που τα βρηκες ολα αυτα ρε ψηλε??Εχεις τρελλα κονε εσυ εε...

Λοιπον ζωακι κοιτα να κανεις καλο πασχα και ασε τις αερολογιες σου και πες τες σε κανεναν της ηλικιας σου...Οτι και να γραφεις 8α συνεχισω να ξυνω τα φριδια μου...Αντε και του χρονου παλι...
 

DeletedUser

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
pav gia to dipla xorio...molis eida oti to pires to allo dipla mou...sto leo gia na min vrethoume pali pro ekplixeon..ok??

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
[village]χχχ|χχχ[/village]

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
oxi re!!

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
aston ton exw ka8arisei entelws!! min mpeis ka8olou me auton. an 8eleis 8a sou ka8arisw allo stoxo... prepei na kanw pirina edw!!


ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
des kai pes mou

δεν ξερω αν προλαβαινω να ακυρωσω...το μελεταγαμε καιρο με τους αλλους

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
kai entelws simptwmatika etixe na varas 2 wres meta apo mena?

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
πηγα να κανω επιθεση σε δικο σου...δεν ειχα δει οτι ειχες παρει..εστειλα και προλαβα να την ακυρωσω σε αυτα που ειχες παρει!!!εργαλειο που να ξερω οτι τα χτυπας ολα,ειδα οτι πηρες 2 δεν ηξερα οτι πας και για τα αλλα.ξερεις οτι πουστης δεν ειμαι...και η μαλακια ειναι οτι δεν μπορεσα να ακυρωσω την επιθεση που εχει ηδη φυγει

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
epi8esi i treno??

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
μια ρε για καθαρισμα..περιμενα την απαντηση σου για τρενο
φτανει 00:17 μην τα χασω τσαμπα

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
pali kala... re einai adeio sou lew! to exw varesei kai to noblarw!! genika den tou exw afisei tipota!

auto einai to epi8etiko tou!!

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
τωρα ειναι αργα που το εμαθα...απλα μην στειλεις αμυνες πριν την ωρα που σου πα και τα χασω τσααμπα!!!!θα τα πουμε αλλη ωρα γιατι φευγω...δινω επιτηρηση στον [player].......[/player]ok?

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
ok re si...oxi den 8a afisw strato mesa re. poliorkitika exeis steilei??

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
δυστυχως ναι....200 κριαρια...σορρυ φιλαρακι

ΠΑΙΧΤΗΣ χΧχ
******a!! xaxa...den trexei tipota re...apla eixa varesei xwris egw gia na min anevazw to teixos meta!! ******a...

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
kalispera file eimai o [player]zoob[/player] ta eipolipa pou afises ta noblaroume se enimerono min sigkroustome se kapoio xorio ok

ΠΑΙΧΤΗΣ ΧΧΧ
ti les twra????

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
gia ta oipolipa xoria tou [player]χχχ[/player] milo exoun ksekinisi ekatharistikes kai apo piso febgoun kai ta noblarismata mexri aurio to mesimeri tha ta exoume parei ola auto sou eksigo ok

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
kai otan les afisa ti ennoeis? oti perasan 2 wres xwris na ta noblarw AFOU ta ka8arisa epeidi oi aristoi mou girnane stis vaseis tous gia na ksanafigoun?? gti mou fainetai kapws periergi i xrisi tou afinw.

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
sou stelnw tis dikes mou entoles, kai apo ekei kai pera kante oti 8elete...miso lepto na sta grapsw ola pou varaw.

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
enoo file apo ton dio tou eixa parei protos ego pires esei 2 kai sou leo oti exoume stili ekatharistikes sta ipolipa xoria kai ta noblaroume gia na ta paroume

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
[village]χχχ|χχχ[/village] to pairnw stis 12.15
[village]χχχ|χχχ[/village] to pairnw stis 12.30
[village]χχχ|χχχ[/village] to pairnw stis 3.30

kante oti 8elete apo ekei kai pera. den 8a to anextw na peftete se ka8arismenous stoxous apo emena san ta korakia

ΠΑΙΧΤΗΣ χΧχ
episis, koita sta stats pote tou pires teleutaia fora xwrio, poso kairo eixes na tou epite8eis, kai poso TYXAIA pesate epanw stis epi8eseis mou...

se parakalw polu. min me pernas gia xazo

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
file sou stelno anafores torines oti einai gemata ta xoria me strato kai eimaste sto dromo na ta paroume tha katharistoun apo emas

ΠΑΙΧΤΗΣ χχχ
ta xwria einai se epitirisi apo diko mas logariasmo kai 8a ta noblarw egw. toso apla. den xreiazontai anafores gia tipota

ΠΑΙΧΤΗΣ χΧχ
ta amintika ta exw diwksei idi, ta epi8etika ta krataw gia na ta riksw se kapoion stoxo prin parw ta xwria.

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
re file me koroidebeis emeis exoume stili epitheseis ekathariseis diladi tha ta xasoume tsi gia plaka gia to kefi sou logiko einai afto ?

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
fenete oti einai dipli logariasmi etsi pou to thetis kai kaneis oti theleis pros ofelos sou ego pezo kathara kai orea tora an thes na mou pareis ta xoria parta alla ego kano etisi ipostiriksis gia ola auta pou blepo den mporo na pexo ena game meres kai esei na mou les ego kano koumanto se auto to logariasmo kai ton exo gia na kathariso kapoio xorio kai tha ta paro ego etsi fenete oti pezeis me diplous logariasmous giafto kai ego tha to anafero na psaxti mono kai mono giati den mou milises oute kala para oti esei eisai kai kaneis oti theleis den einai etsi einai apla ena game

ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ
asxeto me ola auta meres giortis exoume kali anastasi



ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΟΙ Κ ΤΑ ΚΑΤΩΘΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Κ Ο ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ;)

κ μιλαμε για λογαριασμο που δεν ειχε ποτε καμια σχεση με την φυλη τους,τα φαινομενα ομως απατουν!

εκτίθεσαι και δεν κανει
οτι παπαριτσα σου πλασαρουν το πιστεύεις
να σου πω κατι αλλα μεταξύ μας ε? παιζει και ο ντιμι μαζι μας
 

DeletedUser

chipidan to na trome ta meli mas kai sto telos oi pontoi na menoun stin fili mpori na to kani opia dipote fili alla den to kani.....den ine anagki na to perifaneveste kiolas eleos


Πρωτα απο ολα,αν δεν σε καλυπτε ο κομπλεξισμος, θα εβλεπες οτι αναφερθηκα στα Od points. Δευτερον δεν θελεις να μιλησουμε για το επιπεδο(σε γνωσεις,εμπειρια κλπ) για τις φυλες μας..
 

DeletedUser

Πρωτα απο ολα,αν δεν σε καλυπτε ο κομπλεξισμος, θα εβλεπες οτι αναφερθηκα στα Od points. Δευτερον δεν θελεις να μιλησουμε για το επιπεδο(σε γνωσεις,εμπειρια κλπ) για τις φυλες μας..

προσωπικα εσυ μην μιλας γιατι εισαι ασχετος
αμε δεν βαρουσε ο Aegeank τα χωρια του Paeek δεν θα ειχες παρει του 1
ποτε στην ζωη μου δεν ειδα πιο ασυχρονιστες επιθεσεις απο τις δικες σου κ βαρουσατε κ 3-4 ατομα απο την χΧχ κ απο 12 ωρες μακρια

οποτε κατσε πολεμα με την ασχετοσινη σου πολυλογα ;)
 

DeletedUser

Ο/Η ζοζε1 έγραψε:
iggy εχεις παρεξιγισει κατι κανεις δεν ειπε οτι η φιλη μ ειναι καλυτερη απο την δικη σου...εσεις ειστε μαζεμενει καποι απο τουσ καλυτερους πεκτες του σερβερ π πεζεται εδω και κερο...εμεις εδω γνωριστικαμε και μπηκαμε τυχεα σε μια φυλη και ετσι ξ εκινισαμε...το πολλη να γνωριζομασταν 3-4 ατομα και να ειχαν εμπειρια 20....ειναι μεγαλυ διαφορα αφτο

νομιζω σε καλυψα
 

DeletedUser

προσωπικα εσυ μην μιλας γιατι εισαι ασχετος
αμε δεν βαρουσε ο Aegeank τα χωρια του Paeek δεν θα ειχες παρει του 1
ποτε στην ζωη μου δεν ειδα πιο ασυχρονιστες επιθεσεις απο τις δικες σου κ βαρουσατε κ 3-4 ατομα απο την χΧχ κ απο 12 ωρες μακρια

οποτε κατσε πολεμα με την ασχετοσινη σου πολυλογα ;)


Χαχαχα εγω θυμαμαι να με παρακαλας εμενα και αλλον εναν απο μας( δεν θυμαμαι ποιον) να αφησουμε τον πααεκ. Και επειδη μαλλον λαθος στα ειπανε,ο aegeank εγινε μαγκας επειδη ο πααεκ(εσυ δηλαδη) αποφασισε να στακαρει τα χωρια που βαρουσα εγω και οχι αυτα που βαρεσε μετα ο αεγεανκ. Τελος παντων ηδη καταναλωσα πολυ ενεργεια στον να συζηταω με αμπαλα παιδακια οπως εσυ :D
 

DeletedUser

Χαχαχα εγω θυμαμαι να με παρακαλας εμενα και αλλον εναν απο μας( δεν θυμαμαι ποιον) να αφησουμε τον πααεκ. Και επειδη μαλλον λαθος στα ειπανε,ο aegeank εγινε μαγκας επειδη ο πααεκ(εσυ δηλαδη) αποφασισε να στακαρει τα χωρια που βαρουσα εγω και οχι αυτα που βαρεσε μετα ο αεγεανκ. Τελος παντων ηδη καταναλωσα πολυ ενεργεια στον να συζηταω με αμπαλα παιδακια οπως εσυ :D


Δεν σε παρακαλεσα ποτε
ζυτησα τον λογο της επιθεσης κ μου ειπες οτι ειναι κθαρα επεκτατικος ****υλη
κ επειδη το παιδι ειναι μακρια απο εμας σου ειπα απλα ΟΚ
δεν στακαρα κανενα χωριο νουμπακι απλα τον aegeank δυσκολευτικα κ να τον αποκρουσω κ να τον κανω dodge κ στο τελος εχασα αλλωστε δεν ηταν ουτε δικος μου ο λογαριασμος ουτε ειχε την αναλογη στρατιωτικη δυναμη του aegeank
σε αντιθεση με εσας τους 3 ;)
 

DeletedUser2865

ρε συς ξεκολλιστε με τον Trustme ειναι μεγαλου επιπεδου παιχτης και εμεις δεν μπορουμε να τον ακολουθησουμε οι κοινοι θνητοι των xXx ρε Trustme δεν μας παρατας απογευματιατικα και πηγαινε κατευθειαν να γραψεις τιποτα στους αλλους στον κοσμο 4 και 6 μπας και χαρεις λιγο :D
 

DeletedUser

ρε συς ξεκολλιστε με τον Trustme ειναι μεγαλου επιπεδου παιχτης και εμεις δεν μπορουμε να τον ακολουθησουμε οι κοινοι θνητοι των xXx ρε Trustme δεν μας παρατας απογευματιατικα και πηγαινε κατευθειαν να γραψεις τιποτα στους αλλους στον κοσμο 4 και 6 μπας και χαρεις λιγο :D

δεν παιζω εκει
Δεν ειμαι παιχτης υψηλου επιπεδου
ειναι ανθρωπος με μεγαλυτερο επιπεδο απο εσας σιγουρα

κ αυτο φαινεται διοτι τα επειχηρηματα σας ειναι ανηπαρκτα (αμα θεωρουντα επιχειρηματα τα βρισιδια κ οι εξυπναδες) μπροστα στα δικα μου

Μην στεναχωριεσε καημενουλη.Δεν ετυχε να σε ξανα στριμοξουν στον τοιχο μιλωντας ομορφα οπως εγω ε?
 

DeletedUser

ειναι κθαρα επεκτατικος ****υλη//γιατι εισαι ασχετος//οποτε κατσε πολεμα με την ασχετοσινη σου πολυλογα///
δεν στακαρα κανενα χωριο νουμπακι

μερικα απο τα ομορφα λογια που λιγο πριν ειπες οτι χρησιμοποιεις.. Παλι μπερδευτηκες οποτε σε προτρεπω ακομη μια φορα.. Μπες παλι μεσααα :D
 

DeletedUser2865

δεν παιζω εκει
Δεν ειμαι παιχτης υψηλου επιπεδου
ειναι ανθρωπος με μεγαλυτερο επιπεδο απο εσας σιγουρα

κ αυτο φαινεται διοτι τα επειχηρηματα σας ειναι ανηπαρκτα (αμα θεωρουντα επιχειρηματα τα βρισιδια κ οι εξυπναδες) μπροστα στα δικα μου

Μην στεναχωριεσε καημενουλη.Δεν ετυχε να σε ξανα στριμοξουν στον τοιχο μιλωντας ομορφα οπως εγω ε?

εκτος και απο παιχταρας μου εισαι και φοβερος ρητορας .. εχεις δικιο μας εχεις στριμωξει ολους με το λεγειν σου ... ολος ο σερβερ κρεμετε απο τα λογια σου...δεν μας παρατας λεω εγω και πηγαινε να σουβλισεις κανενα αρνι Πασχαλιατικα νουμπακο
 

DeletedUser

Οχι κ ασχημα αυτα τα λογια.εκτος απο το ****υλη που ειναι χαιδευτικο κ ειναι σαν το
μ@κ@κας 2ο ονομα στην ελλαδα
δεν εκφραστικα με χαρακτιρισμους οπως ''ζωακι''
 

DeletedUser

Το ιδιο ισως και χειροτερο ειναι στα ματια μου. Και ναι χαρακτηρισες ζωακι τον τιμωρο μετα που σε ειπε αυτος ετσι. Τελος παντων σταματαω εδω εγω..
 
Κορυφή