Στιγμές Κόσμου 5

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9801

Κωστα εχεις μπλεξει με σπειρα απο νουμπαδες...Προσεχε μην τιμωρησω και εσενα μαζι με αυτους
 

DeletedUser

file zoze 3eris pos san pekti se ektimo alla den ine dinaton 8 atoma na ta paratisan kai na vgeni kai o chipidan sto kino kai na mas lei imaste 10 atoma ligotera....afton tw 10 atomon ta xoria omos kateli3an stin fili

πλακα κανεις τι υπονοεις διπλους λογαριασμους?παρε εναν εναν τους παιχτες κ ψαξε να δεις αν επιαζαν κ σε αλλους κοσμους κ μετα πεταξτε σποντες.

κ κατι σχολια για 0 τειχη απο κατι αλλους τα ακουω βερεσε αμα δεν ξερουν μην μιλανε πως κ τι .
 

DeletedUser

ζοζε εχω στο mailbox μου συζητηση που χαλαρα σας κανει ρεζιλι ολους μαζι οσο αναφορα τους δυπλους λογαριασμους

μην προκαλεις συνεπως
 

DeletedUser3903

πλακα κανεις τι υπονοεις διπλους λογαριασμους?παρε εναν εναν τους παιχτες κ ψαξε να δεις αν επιαζαν κ σε αλλους κοσμους κ μετα πεταξτε σποντες.

κ κατι σχολια για 0 τειχη απο κατι αλλους τα ακουω βερεσε αμα δεν ξερουν μην μιλανε πως κ τι .



Το αν τα παρατησαν καποιοι και τα πηρε η φυλη τους τα χωρια μου φαινεται λογικο...Τωρα εαν εχει συνομιλιες ο Trustme οπως λεει που αποκαλυπτουν οτι εχετε διπλους λογαριασμους παω πασσο!
 

DeletedUser

ζοζε εχω στο mailbox μου συζητηση που χαλαρα σας κανει ρεζιλι ολους μαζι οσο αναφορα τους δυπλους λογαριασμους

μην προκαλεις συνεπως

Πρωτον δνε προκάλεσα καν εγω εσυ εκανες κατι σχολια για τειχη 0 κ κατι τετοια .
Δευερον διαβιβασε την μου να την δω .
 

DeletedUser9801

Σε παρακαλω μην μας κανεις ρεζιλι....Αμα σου δειξω σου δειξουμε εμεις τα δικα μας μνμτ 8α καταλαβεις μικρε...

Εκτος και αν εισαι κ συ σαν τα παιδακια που τα κοροιδευαμε στην αρχη του παιχνιδιου...Ετσι ειναι αυτα
 

DeletedUser

με αυτο το πλευρο να κοιμασε ****υλι

μην αλλαξεις
 

DeletedUser2865

ζοζε εχω στο mailbox μου συζητηση που χαλαρα σας κανει ρεζιλι ολους μαζι οσο αναφορα τους δυπλους λογαριασμους

μην προκαλεις συνεπως

για κανε μας ρεζιλι να δουμε τι συνομιλιες εχεις .Μαλλον σε δουλευαν φιλαρακο...σε δουλευουν και ingame σε δουλευουν και στο φορουμ συνεχισε ετσι :D
 

DeletedUser

Επειδη βλεπω να τραβαει πολυ η κοκορομαχια σας
καλυτερα να βαλω μια προειδοποιητικη πινακιδα για να προσεχει οποιος μπαινει στο φορουμ...


noob.gif
 

DeletedUser

αυτη ηταν η πρωην εικονα του αβαταρ μας στη πρωην φυλη μας:p
 

DeletedUser

ελα ρε φιλε πως την ειδες?
4η στην καταταξη δεν νομιζω να ειναι και τοσο νουμπ
 

DeletedUser

μετα απο 1234888632468231467 ενωσεις....σε χαλα ή εχεις καποιο κολλημα?
 

DeletedUser

τοτε προβλημα σου...υπαρχουνε τοιχοι και αμα θες βαρα και το κεφαλι σου
 
Κορυφή