Στιγμές Κόσμου 5

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10439

Καλή συνέχεια

Φιλέ πρώτο θα σε παρακαλούσα να γραφής χωρίς χαρακτηρισμούς.
Δεύτερο ένας λογαριασμός που υπάρχει εδώ και 3 χρονιά, ξεκίνησα να παίζω στις 15/2/2009 και χρειάστηκε να αποχωρήσω για λίγο καιρό. Όταν αποχώρησα δεν είχαμε πόλεμο με κανένα, όταν πλέω επέστρεψα αυτών που αφίσα να διαχειριστή το λογαριασμό στο έδωσε εσένα να παίζεις και το σεβάστηκα απλός έμπαινα έβλεπα τι γινόταν και έβγαινα μέχρι και το τηλέφωνο μου και το email μου αφίσα στο σημειωματάριο με μήνυμα να παίξουμε από κοινού των λογαριασμών δεν ξέρω αν το διάβασες αλλά δεν επικοινώνησες μαζί μου. Αφού έμπαινα 2 με 3 φορές την βδομάδα στο λογαριασμό ανακάλυψα ότι πάτησες διαγραφή δεν θα σε ρωτήσω με πιο δικαίωμα αφού εσύ έπαιζες. Αλλά μην ζητάς και τα ρέστα όταν έπρεπε να φύγω ο λογαριασμός ήταν στην δέκατη θέση και των πήρα πίσω στη 47 έτσι μην μου λες εμένα τι στατιστικά είχα όταν έπαιζα

Δεν πρόκειται να ανοίξω συζήτηση για το θέμα και να είσαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να απαντήσω σε κανένα άλλο μήνυμα σου
Καλή συνέχεια
 

DeletedUser3040

ουτε εγω θα μπω στην διαδικασια να ανοιξω κουβεντα με εναν ανυπαρκτο βαρβαροφαγο.ρωτα τα μελη της τωρινης σου φυλης μονο αν σε ξερουν!!!εδω ο αρχηγος σου στην ντενα δεν ηξερε καν το ονομα σου!!!πηρα τον λογαριασμο 6.5 μυρια και τον παρεδωσα 9.5!!!!!!μπες στο λαγουμι σου τωρα και μην σε ξαναδω στο κεντρικο!!!!θα τρως κραξιμο!!!και φυσικα σε περιμενω σε αλλους κοσμους να με ξανα θυμηθεις οπως στον κ2!!!!τοτε.....που παρακαλαγες μην χασεις τα χωρια!:noob:
 

DeletedUser19262

Φιλέ πρώτο θα σε παρακαλούσα να γραφής χωρίς χαρακτηρισμούς.
Δεύτερο ένας λογαριασμός που υπάρχει εδώ και 3 χρονιά, ξεκίνησα να παίζω στις 15/2/2009 και χρειάστηκε να αποχωρήσω για λίγο καιρό. Όταν αποχώρησα δεν είχαμε πόλεμο με κανένα, όταν πλέω επέστρεψα αυτών που αφίσα να διαχειριστή το λογαριασμό στο έδωσε εσένα να παίζεις και το σεβάστηκα απλός έμπαινα έβλεπα τι γινόταν και έβγαινα μέχρι και το τηλέφωνο μου και το email μου αφίσα στο σημειωματάριο με μήνυμα να παίξουμε από κοινού των λογαριασμών δεν ξέρω αν το διάβασες αλλά δεν επικοινώνησες μαζί μου. Αφού έμπαινα 2 με 3 φορές την βδομάδα στο λογαριασμό ανακάλυψα ότι πάτησες διαγραφή δεν θα σε ρωτήσω με πιο δικαίωμα αφού εσύ έπαιζες. Αλλά μην ζητάς και τα ρέστα όταν έπρεπε να φύγω ο λογαριασμός ήταν στην δέκατη θέση και των πήρα πίσω στη 47 έτσι μην μου λες εμένα τι στατιστικά είχα όταν έπαιζα

Δεν πρόκειται να ανοίξω συζήτηση για το θέμα και να είσαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να απαντήσω σε κανένα άλλο μήνυμα σου
Καλή συνέχεια

αν και έχω καιρό να μπώ να διαβάσω τα νέα στον κ5 για να δώ ποιός στο τέλος νίκησε είδα αυτό το μήνυμα και δεν κρατήθηκα να μην απαντήσω
γλυκέ μου μην λέμε και ψεματάκια γιατί μπορεί κάποιος να σε διαβάσει που τα ξέρει πολύ καλά τα πράγματα αποχώρησες χωρίς να αφήσεις τηλέφωνο όταν είχε ξεκινήσει ο πόλεμος και ενώ δεχόσουν επιθέσεις δεν ζήτησες ποτέ άμυνες απλά έδωσες για να μην πώ τον πέταξες για να βγάλουμε τα φίδια και εξαφανίστηκες και ξαναγύρισες όταν σε πήραν τηλέφωνο απο mod να ξαναγυρίσεις
αυτά τα λίγα απο μένα καλή συνέχεια να έχετε στον πόλεμο
 

DeletedUser10439

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν ξερής τι λες.
 
Κορυφή