Κόσμος 4 (Έκδοση 5.0)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

όταν πας να λογκάρεις και δεις στις επιλογές και Κόσμος 4...ε...θα έχει ανοίξει!
 

DeletedUser

το κακο ειναι οτι αρχισα να ψηνομαι και εγω για τον 4

και εκει που ελεγα οτι θα αργησω να ξαναεμφανιστω.....
 

DeletedUser

ανταγωνισμο θα εχουμε η θα παιζουμε παλι μονοι μας?
 

DeletedUser

ελα παιξε εναντιων μας εσυ για να εχει ανταγωνισμο.... please!!!

αντε παλι τα ιδια δεν ημουν εγω αυτος που δεν μπηκε στον κοσμο 3...

Σας βαρεθηκε η ψυχη μου ορε... Πραγματικα σας βαρεθηκε η ψυχη μου λες και ειστε οι μονοι που παιζετε στο .νετ και ειστε τοσο καλοι.... Λες και ο ελληνικος δεν εχει αξιολογα μελη στο παιχνιδι

ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΡΕ ΣΕΙΣ... στον ελληνικο παντως δεν εχετε στον ηλιο μοιρα.. τραβα στον ξενο που δεν σας ξερουν και μπορειτε να αναπτυχθειτε εστω και λιγο
 

DeletedUser

βρε μην ανησυχητε αμα θα εχετε ανταγωνισμο, να φοβαστε μην εχετε κανα βιασμο παλι σαν κι'αυτον που σας εκαναν οι QQ στον gr2 :eek::D

koita... qq δεν βλεπω κοσμο 2....

αντιθετα ELITE μια χαρα υπαρχουν ...

εσυ θυμαμαι επεσες μεσα σε 2-3 μερες... ποσα χωρια εχασες σε μια μερα? 20? 30?

να ησουν QQ το καταλαβαινω να ζοριζεσαι. αλλα εσυ καν δεν αφησεις στιγμα οτι επαιξες κ2... αν θες τα λεμε κ4 που ειναι για λιγο πιο εμπειρους παιχτες.

@βιβη η βαγγελακη η οπως σε λενε... Κ3 δεν επαιξα γιατι ειναι τελειως νουμπιστικος.... κ4 θα με δεις σιγουρα.... και κ2 με βλεπεις αλλα εγω δεν σε βλεπω πουθενα.... ειπαμε μπες κ4 με ιδιο ονομα και θα περασουμε καλα...
 

DeletedUser

αντε παλι τα ιδια δεν ημουν εγω αυτος που δεν μπηκε στον κοσμο 3...

Σας βαρεθηκε η ψυχη μου ορε... Πραγματικα σας βαρεθηκε η ψυχη μου λες και ειστε οι μονοι που παιζετε στο .νετ και ειστε τοσο καλοι.... Λες και ο ελληνικος δεν εχει αξιολογα μελη στο παιχνιδι

ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΡΕ ΣΕΙΣ... στον ελληνικο παντως δεν εχετε στον ηλιο μοιρα.. τραβα στον ξενο που δεν σας ξερουν και μπορειτε να αναπτυχθειτε εστω και λιγο



ενω εσυ και η φυλη σου πατε καταπληκτικα στον 3.
χαιρετισματα στον φιλο μου τον κακατσιδα δωσε.
στον madjohn μην δινεις.
 

DeletedUser

koita... qq δεν βλεπω κοσμο 2....

αντιθετα ELITE μια χαρα υπαρχουν ...

εσυ θυμαμαι επεσες μεσα σε 2-3 μερες... ποσα χωρια εχασες σε μια μερα? 20? 30?

να ησουν QQ το καταλαβαινω να ζοριζεσαι. αλλα εσυ καν δεν αφησεις στιγμα οτι επαιξες κ2... αν θες τα λεμε κ4 που ειναι για λιγο πιο εμπειρους παιχτες.

@βιβη η βαγγελακη η οπως σε λενε... Κ3 δεν επαιξα γιατι ειναι τελειως νουμπιστικος.... κ4 θα με δεις σιγουρα.... και κ2 με βλεπεις αλλα εγω δεν σε βλεπω πουθενα.... ειπαμε μπες κ4 με ιδιο ονομα και θα περασουμε καλα...


ΑΡΗ με λενε.... Ο βαγγελης ειναι φιλος μου και χρησιμοποιω το account του στο φορουμ... Μην ανισιχεις βαρεθηκα δεν θα ξαναγραψω σας σιχαθηκε η ψυχη μου

κ4 δεν ξερω αν δεις εμενα γτ τελικα οποιος παιζει αυτο το παιχνιδι πρεπει να καιγετε η να αφηνει επιτιρισεις και να αναγκαζουν αλλους να καιγονται.... Δεν μπαινεις σε ενα παιχνιδι επειδη ειναι νοομπιστικο η οχι... Μπαινεις για να παιξεις και να διασκεδασεις...

Αναρωτιεμαι ομως αν με αυτες τις ρυθμισεις θα καταφερνατε να κερδιζατε εστω και με αυτες... Εστω και μια φορα


Κ2 ψαξε με με το ονομα florios-xristos αμα θελεις... Πηρα το αaccount τοθ παιδιου γτ ειχα πει θα τα παρατησω σβηστηκε το δικο μου αλλα ξεκινισα με αυτο γτ τα παρατησε το παιδι... Αν και μπορουσα να κανω νεο ειχε μονο 200 ποντους αυτος... Κ2 εχασα απο τον ΑΛΤΑΥΡ που λετε δεν υπαρχει ανταγωνισμος... Αυτος και ο δικος μας ο braveheart ( παιζει απο τοτε που ξεκινισα ο κοσμος 1 και οχι πιο παλια) ειναι παιχταραδες οπως και ο wiseman απο τους FG


ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑΣ... παρτε το χαμπαρι γτ κανετε κακη προπαγανδα... Οχι δεν χανετε γτ δεν ξερετε να παιζετε σιγουρα ξερετε να παιζετε καλα.... χανεται γτ ρεζιλευετε τους ευατους στο φορουμ και ολοι σας αντιπαθουν! Ανοιξτε τα ματια σας επιτελους


@ΤΑΚΙΣ O marduc.lvs.vivi ειναι φιλος μου καινουργιος παιχτης δεν εχει χαναδοκιμασει καν παιχνιδι στρατιγικης και τα παει μια χαρα σε πληροφορω

Και η φυλη μου κερδιζει εναν πολεμο αυτη τη στιγμη νομιζω καναμε καλη αρχη και ειχαμε αργησει να μπουμε για να κρινεις αν τα παμε καλα η οχι ... Δες που βρισκομαστε στον χαρτη και μετα μιλα... Ο χρονος θα δειξει ποσο καλα θα τα παμε αλλα ακομα ειναι νωρις να μιλισουμε για τον οποιοδηποτε

Τον MADJOHN please δεν τον ξαναπιανεις στο στομα σου ξηγηθηκαμε?:mad:
 

DeletedUser289

xyman δωσε τελος στο θεμα και μην απαντησεις οπως και οποιος δηποτε αλλος.ελεος με το σπαμ.
 

DeletedUser

xyman δωσε τελος στο θεμα και μην απαντησεις οπως και οποιος δηποτε αλλος.ελεος με το σπαμ.

οκ ρε papas... (μου θυμιζεις ελληνοαμερικανο) δεν ξανασχολουμαι με τον πιτσιρικα που παιζει με λογαριασμους φιλων του σε καθε κοσμο! αυτο θα πει διασκεδαση...

ον τοπικ τωρα... απο πλευρας οργανωσης θεωρω οτι ο κοσμος θα ανοιξει παρασκευη και οχι αυριο. ειναι παντως λυπηρο να μην μπορουμε να κανονισουμε καποια τελικα πραγματα λοφω ενος τυπογραφικου λαθους...

αν καποιος αλλος διαχειρηστης ξερει κατι το επισημο τοτε θα ηταν πολυ χρησιμο να το πει. ας κλειδωθει αυτο το τοπικ γιατι δεν υπαρχει λογος υπαρξης απο την στιγμη που απλα μεγαλωνει τις αποριες
 

DeletedUser289

Προσωρινα κλειδωνει οπως προτινε και ο xyman.αν και θα συμφωνισω οτι μαλλον η Τεταρτη ειναι το λαθος και θα ανοιξει στην ημερομηνια που αναγραφεται.

Αν υπαρξει καποια εξελιξη θα ενημερωθειτε μεσω αυτου του θεματος.Για τωρα μπαινει λουκετο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή