Κλοουνς

SpinyViper

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Για αλλη μια φορα μας εδειξαν οι φυλες τν Arg.dimi Assassin Of Death και εννοειτε τον ****ακια-κλοουν τον φυλετικων ΘΕΙΟΣ ΤΙΜΕΛΗΣ η αλλιως Alsemo οτι

1.Ειναι ασχετοι παιχτηκα και τα ακκ τους τα τρεχουν αλλοι

2.Ειναι κοτες και δεν μπορουν να παιξουν ενα κοσμο χωρις αγγαλιες και φυσικα ρουφιανους

3.Ριχνουν τοσο χρημα μονο και μονο για να παρουν αγγαλια τον κοσμο χωρις ξυλο (δλδ κριμα)

4.Στελνουν μηνυματα προσπαγανδες σε αντιπαλες φυλες για να τραβηξουν ατομα με υποσχεση το κλεισιμο ενω ξερουμε ολοι το γνωστο ρουφιανοκλοουνιστικο παρεακι

και κατι ακομα

Βρε ασχετοι παιζετε εναντιον μιας καινουργιας φυλης (Domino) και ακομα και ετσι προσπαθητε να παιξετε με αγγαλιες βρε κοτες δειξτε μας παλι το επιπεδο σας..Πραγματικα ντρεπομαι που επαιζα μαζι σας

Το IQ σας μεχρι εκει φτανει αυτοι ειστε και στο παιχνιδι και στην ζωη σας

Κριμα απλα χαλασατε πολυ το παιχνιδι και συνεχιζεται να το κανετε

Τουλαχιστον παιχτε χωρις ****ακια βρε ασχετοι Anslemo για εσενα παει κυριος
 

ka ra kas

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
λογικα δικιο εχεις σε ολα αυτα που αναφερεις. Αυτος ειναι ο λογος που ο Ομηρος σε πηγε πριτσινι απο την πρωτη μερα ε;
 

SpinyViper

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4

SpinyViper

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4


Πάλι καλά που οι Dominos δεν έχουν συμμαχήσει με όλους αυτούς παραπάνω και άφησαν τους S.L τουλάχιστον στην απέξω της υπερσυμμαχιαςολ

ποσες φυλες ειχατε? μμμ 6? ποσες φυλες ηταν εσωτερικα? μμ 3? η θα μου πεις παλι οπως προχθες οτι επαιζαν για πρεμ 3 φυλες? μμμ κλεισατε 2 υπειρους μονο με τς φυλες σας και σας πειραξε που ειχαμε συμμαχια με 2 φυλες μμμ λογικα ε?

χαχαχαχα δειξτε μου ακομα ποσο κοτες ειστε και ποσο παιχτικα ανοικανοι
 

Arg.dimi

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
ποσες φυλες ειχατε? μμμ 6? ποσες φυλες ηταν εσωτερικα? μμ 3? η θα μου πεις παλι οπως προχθες οτι επαιζαν για πρεμ 3 φυλες? μμμ κλεισατε 2 υπειρους μονο με τς φυλες σας και σας πειραξε που ειχαμε συμμαχια με 2 φυλες μμμ λογικα ε?

χαχαχαχα δειξτε μου ακομα ποσο κοτες ειστε και ποσο παιχτικα ανοικανοι
Εσύ λογικά την 44 και την 54 τις έκλεισες με σκληρές μάχες έχοντας και τα παραμαγαζα σου στην 45. Περηφανευόσουν στα έμπιστα Ρουμ σου πως έχεις ρουφιάνους σε εμάς. Λογικά θα πάμε με το σταυρό στο χέρι

Έχουμε σε σκρινσοτ που μιλάς ευθέως για ρουφιάνους, έχουμε σε σκρινσοτ που εταζες πυξίδες και ήσουν ο πρώτος που πήγε στον κ82. Κέρδισες 5 λεπτά της προσοχής μας. Καλές μάχες παρέα με τις συμμαχίες σου. Όσο για τις Πρεμ φυλές, ναι έχουμε 2μιση ακαδημίες πρεμ. Οι ppgg 2 ακαδημίες δεν ήταν που έβγαλαν Πρεμ και σας έδωσαν τα χωριά;

Καλη Ανάσταση, να χαίρεσαι την ονομαστική σου εορτή για μεθαύριο
 

SpinyViper

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
δειξε μου ποια υπειρο εχω κλεισει μια μονο

οπως σου ειπα και απο κοντα εμεις εδω περα παιζουμε σωστα δεν παιζουμε με ρουφιανους οπως κανετε εσεις σε καθε κοσμο κ71 πχ κ78 πχ

κ63 κανατε εσεις τους ρουφιανους

θελω πραγματικα να δω αυτα τα σκριν σοτ γιατι στην συζητηση που ειχαμε μαλλον ηταν αλλου το μυαλο σου

οσο για αυτο με τους ρουφιανους πραγματικα θελω να το δω

2,5 φυλες πρεμ μμμ που φαγωθηκαν μεσα σε 2 βδομαδες χαχαχαχα ποιοι ειστε τελοσπαντον? χαχαχαχαχαοι κλοουν τον φυλετικος παμε λιγοοοο

και αν ειχαμε ρουφιανους στο ρουμ σας φανηκε εσεις οχι απλα εχετε στο ντισκ μας εχετε και στην φυλη μας μεσα...ενταξει ολοι ξερουμε οτι μονο ετσι μπορειτε να παιξετε μην κρυβεστε παραδεχτητε το οτι αυτοι ειστε τοσο μπορειτε

οσο για σκριν εχω πολλα με το ονοματακι σου να γελαμε για κανεναν μηνα +ομηρου

Καλη Ανασταση και καλα να περνατε ολοι σας φιλακια
 

Demonas21

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ίσως στον επόμενο κόσμο καταφέρεις να αντέξεις πάνω από 2 βδομάδες ...
 

The Optimus Prime

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Για αλλη μια φορα μας εδειξαν οι φυλες τν Arg.dimi Assassin Of Death και εννοειτε τον ****ακια-κλοουν τον φυλετικων ΘΕΙΟΣ ΤΙΜΕΛΗΣ η αλλιως Alsemo οτι

1.Ειναι ασχετοι παιχτηκα και τα ακκ τους τα τρεχουν αλλοι

2.Ειναι κοτες και δεν μπορουν να παιξουν ενα κοσμο χωρις αγγαλιες και φυσικα ρουφιανους

3.Ριχνουν τοσο χρημα μονο και μονο για να παρουν αγγαλια τον κοσμο χωρις ξυλο (δλδ κριμα)

4.Στελνουν μηνυματα προσπαγανδες σε αντιπαλες φυλες για να τραβηξουν ατομα με υποσχεση το κλεισιμο ενω ξερουμε ολοι το γνωστο ρουφιανοκλοουνιστικο παρεακι

και κατι ακομα

Βρε ασχετοι παιζετε εναντιον μιας καινουργιας φυλης (Domino) και ακομα και ετσι προσπαθητε να παιξετε με αγγαλιες βρε κοτες δειξτε μας παλι το επιπεδο σας..Πραγματικα ντρεπομαι που επαιζα μαζι σας

Το IQ σας μεχρι εκει φτανει αυτοι ειστε και στο παιχνιδι και στην ζωη σας

Κριμα απλα χαλασατε πολυ το παιχνιδι και συνεχιζεται να το κανετε

Τουλαχιστον παιχτε χωρις ****ακια βρε ασχετοι Anslemo για εσενα παει κυριος
Καλως και τον Τάσο τελικά ήταν φεικ;;; Αυτό που θέλω να σου προτείνω και δημόσια κ85 πεζουμε ξύλο ο ηττημένος πάτα διαγραφή από το παιχνίδι γενικά δεν ξαναεμφανίζεται ποτέ ξανά στο παιχνίδι περιμένω την απάντηση σου. Φεικ ήταν ❤️❤️
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
αυτο ακριβως ηθελα να εισαι καλα αλλη μια αποδειξει οτι παιζετε με ρουφιανους γιατι ειστε παιχτηκα ασχετοι και δεν μπορειτε να κλεισετε ενα κοσμο διαφορετικα χαχαχαχα αυτοι ειστε
βασικα οσοι γραφετε σε αυτο το ρουμ ασχετοι ειστε μην τσακωνεστε αδικα

σαν να βλεπω να μαλωνουν οι τυφλοι με τους μονοφθαλμους
 

SpinyViper

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Καλως και τον Τάσο τελικά ήταν φεικ;;; Αυτό που θέλω να σου προτείνω και δημόσια κ85 πεζουμε ξύλο ο ηττημένος πάτα διαγραφή από το παιχνίδι γενικά δεν ξαναεμφανίζεται ποτέ ξανά στο παιχνίδι περιμένω την απάντηση σου. Φεικ ήταν ❤️❤️
eplizw na sou apantise o bilanden oti den tha katevasw kamia fulh ston 85

1on dn uparxei prem pou esu mazeueis se posous kosmous

2on eisai rouf

3on
ίσως στον επόμενο κόσμο καταφέρεις να αντέξεις πάνω από 2 βδομάδες ...

den to les kai 2 vdomades
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
1681651258513.png
εγω το λεω 14 μερες ακριβως ........αντεξες περισσοτερο απο τα περισσοτερα παρασιτα που ξερω

μια χαρα θα εχεις να λες οτι εδωσες παικτικη αξια στον ομηρο μετα απο πολλα χρονια κατι ειναι και αυτο
 

The Optimus Prime

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
eplizw na sou apantise o bilanden oti den tha katevasw kamia fulh ston 85

1on dn uparxei prem pou esu mazeueis se posous kosmous

2on eisai rouf

3on


den to les kai 2 vdomades
Λοιπόν πανηλίθιε αφου θες να τα γράψω όλα εδώ τα γράφω την φυλή ντόμινο την είχα έτοιμη από τον κ78 με διπλωματία και ολλα και επειδή μια βδομάδα ήμουν σπίτι που είχα ατύχημα με το αμάξι και μια βδομάδα που πήγα το πρώτο μου ταξίδι δεν μπήκα στον κόσμο με λες ρουφιάνο που υπάρχουν άτομα που σε βοήθησαν για να βρεις λογαριασμό και τώρα τους κατηγορας μάθε να εχτιμας λίγο και τι σημασία της λέξης ρουφιάνος μέχρι τότε πηγαίνε παίξε farm ville άντε γεια νουμπα
 

SpinyViper

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Λοιπόν πανηλίθιε αφου θες να τα γράψω όλα εδώ τα γράφω την φυλή ντόμινο την είχα έτοιμη από τον κ78 με διπλωματία και ολλα και επειδή μια βδομάδα ήμουν σπίτι που είχα ατύχημα με το αμάξι και μια βδομάδα που πήγα το πρώτο μου ταξίδι δεν μπήκα στον κόσμο με λες ρουφιάνο που υπάρχουν άτομα που σε βοήθησαν για να βρεις λογαριασμό και τώρα τους κατηγορας μάθε να εχτιμας λίγο και τι σημασία της λέξης ρουφιάνος μέχρι τότε πηγαίνε παίξε farm ville άντε γεια νουμπα
το ειδαμε 1 μερα μπηκες τα εκανες ολα μην πω τι και εδωσες το χωριο σου στον διονυση ναι λογικα σε πιστεψαμε ολοι χαχαχαχαχα κλοουν
 

SpinyViper

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Προβολή συνημμένου 1739
εγω το λεω 14 μερες ακριβως ........αντεξες περισσοτερο απο τα περισσοτερα παρασιτα που ξερω

μια χαρα θα εχεις να λες οτι εδωσες παικτικη αξια στον ομηρο μετα απο πολλα χρονια κατι ειναι και αυτο
καλα εσυ εισαι μια ντροπη απο μονος σου παρεα με τον ανσελμο...αδιαφορος τελειως μου εισαι τσαγια ασχετε
 
Κορυφή