ΝΑΒΖ ΗΡ

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Ο ΗΡ μέχρι στιγμής σε περίληψη.

Μπαίνει η ΝΑΒΖ και κάποιες φυλές κόντρα στη ΝΑΒΖ.

Στην ήπειρο μας (54) μπαίνει η εθνική Ρουμανίας του σπιντ και ο πρωταθλητής με την φυλή του ως δούρειος ίππος των Ρουμάνων. Τη μέρα που τελειώνει η προστασία μας κυρησσουν πόλεμο με αιτία "καλές μαχαχαχαχ.. πυξίδες". Αποτέλεσμα;

Πυξίδα τη τρίτη μέρα. Ο αρχηγός των Ρουμάνων μάλιστα την είδε δύο φορές απ' τον λογαριασμό μου. Σε αυτό το ξύλο, από τους 24 λογαριασμούς μας συμμετείχαν μόνο 4.

Ο Πρωταθλητής για άλλη μια φορά ταπεινώθηκε, κατάλαβε τη θέση του και έκατσε αντρικά να φάει τη πυξίδα, παρόλο που του προσφέρθηκε να φύγει από την ήπειρο και να μπει με τους νιάου στην ήπειρο 44 και να ανασυνταχθεί. Αυτό είναι το μόνο προς τιμήν του. Καλύτερα να σταματήσει τις φυλετικές για το καλό του, και να κάνει μακροχρόνιες διακοπές.

Συνεχίζουμε.. στην ήπειρο 45 μπήκαν στο φυλές οι οποίες υποτίθεται τρολαρουν.

Μακάρι να σοβαρευτούν (πέρα από την αλλαγή ονόματος που οφείλουν να κάνουν διότι αποτελεί ύβρις προς την Λ.Υ του δόγμα) και να παιχτεί ένα ωραίο ξύλο γιατί μέχρι στιγμής δεν έχουμε αντιμετωπίσει την παραμικρή αντίσταση. Ελπίζουμε να κρατήσει ο κόσμος πάνω από μήνα και να γίνει πιο ενδιαφέρον στη συνέχεια.

Καλές μάχες στους αντιπάλους της ΝΑΒΖ.
 

trolosapiens1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
12
Προσπαθείς να βρεις δράκους στις ιστορίες σου εκεί που δεν υπάρχουν. Μεγαλοποιείς τη νίκη σου χωρίς να είναι καν μεγάλη. Παίζεις με αντίπαλο κώνους και τους παρομοιάζεις με τη μπαρτσελόνα.
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Προσπαθείς να βρεις δράκους στις ιστορίες σου εκεί που δεν υπάρχουν. Μεγαλοποιείς τη νίκη σου χωρίς να είναι καν μεγάλη. Παίζεις με αντίπαλο κώνους και τους παρομοιάζεις με τη μπαρτσελόνα.
Ψέματα είναι; Ο rzn δεν είναι ο αρχηγός των Ρουμάνων στον σπιντ; Τον έχω αντ πρόσεχε τι θα πεις γιατί θα εκτεθείς.
Μπαρτσελόνα δεν είναι άλλα από τη μέση φυλή που διεκδικεί κόσμους (βλέπε 75) είναι σαφώς καλύτερη.
 

trolosapiens1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
12
Προσωπική μου άποψη ο rzn είναι καλύτερος παίκτης από εσένα. Αλλά δεν παίζατε 1vs1.
 

trolosapiens1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
12
δεν θα εφτανα χιλιους ποντους καν .. δεν συζηταμε το παικτικο μου επιπεδο ειναι με το ζορι μετριο... εσυ που θεωρεις τον εαυτο σου παικταρα ενω εχεις να παιξεις απο κ35 εκει υπαρχει προβλημα αυτογνωσιας.. τεσπα τα φιλια μου ελπιζω να διαλεξεις καλες ρυθμισεις στον επομενο κοσμο
 
Τελευταία επεξεργασία:

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
δεν θα εφτανα χιλιους ποντους καν .. δεν συζηταμε το παικτικο μου επιπεδο ειναι με το ζορι μετριο... εσυ που θεωρεις τον εαυτο σου παικταρα ενω εχεις να παιξεις απο κ35 εκει υπαρχει προβλημα αυτογνωσιας.. τεσπα τα φιλια μου ελπιζω να διαλεξεις καλες ρυθμισεις στον επομενο κοσμο

Ότι να ναι ποιος έπαιζε από 35; ΛοΛ

Δεύτερον, παίζει να μαι από τους παλαιότερους που παίζουν το γκεημ αυτό εν ενεργεία.

Θες να σου δείξω άλλους αυτής της γενιάς; Οι μισοί τα χουν τιναξει και οι άλλοι μισοί μπαίνουν να παρασιτησουν.

Καμία εξέλιξη.

Καλές ρυθμίσεις δεν παίζει να διαλέξω να ξέρεις.
 

trolosapiens1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
12
στον κοσμο που θα διαλεξεις ρυθμισεις θα παιξεις η οχι;
 
Κορυφή