K 76

Makaveli

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Αν έχω ακούσει σωστά ψάχνατε να μας παίξετε πριν μερικούς κόσμους μαζί με την στοπ και τλκ παίξατε εσείς οι δυο εναντίων
Κ76 θα κατεβείτε ;
Να σας περιμένουμε ;
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Εισαι ατυχος γιατι 9/9/2021 εβγαλα ανακοινωση στην φυλη μου οτι σταματαω τις φυλετικες οποτε και την κατσε αφου ειμαι ιδρυτης της.

Ενας πονηρος θα νομιζε οτι το εμαθες αφου η κοινοτητα ειναι μικρη και τα νεα γρηγορα και βγηκες να κανεις εφε.

Επισης συμβουλη οταν ερχεσαι απο πανωλεθρια στον 70 δεν γινεται να εχεις το θρασος να καλεις την καλυτερη φυλη του GR απο τον κοσμο 55 και μετα στο κοσμο που θα παιξεις εσυ .
Ακομα και να ειχαμε σκοπο να κατεβουμε στον 76 δεν θα μπαιναμε γιατι ριχνουμε το επιπεδο μας αν μας διαλεξουν τετοιες φυλες την πιστα .

Περα απο το φυλετικο κομματι ,προσωπικα στον 69 ησουν δοιηκηση στην Stop (εβγαλες και το τελευταιο πλανο) Υπαρχουν πολλα memes γιαυτη την επιτυχια σου σαν πλαναρχης στο discord ,πρεπει να ειναι το μοναδικο πλανο σε ολους τους σερβερ που δεν ξεκινησε αφου πατησατε διαγραφη ενω ειχατε το 55% του κοσμου και σειρα επιθεσης..Ποιος να σε παρει στα σοβαρα που θα μας καλεσεις και σε κοσμο με τετοιο ξεβρακωμα που σου κανανε οι συμπαικτες σου.

Αν τυχει να ξανακατεβασω την Κατσε γιατι ποτε μην λες ποτε θα το ανακοινωσω, μαζεψε το τσιρκο και μπες χωρις πολλα πολλα.
Μεχρι τοτε καλο παιχνιδι και καλο χειμωνα.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Εισαι ατυχος γιατι 9/9/2021 εβγαλα ανακοινωση στην φυλη μου οτι σταματαω τις φυλετικες οποτε και την κατσε αφου ειμαι ιδρυτης της.

Ενας πονηρος θα νομιζε οτι το εμαθες αφου η κοινοτητα ειναι μικρη και τα νεα γρηγορα και βγηκες να κανεις εφε.

Επισης συμβουλη οταν ερχεσαι απο πανωλεθρια στον 70 δεν γινεται να εχεις το θρασος να καλεις την καλυτερη φυλη του GR απο τον κοσμο 55 και μετα στο κοσμο που θα παιξεις εσυ .
Ακομα και να ειχαμε σκοπο να κατεβουμε στον 76 δεν θα μπαιναμε γιατι ριχνουμε το επιπεδο μας αν μας διαλεξουν τετοιες φυλες την πιστα .

Περα απο το φυλετικο κομματι ,προσωπικα στον 69 ησουν δοιηκηση στην Stop (εβγαλες και το τελευταιο πλανο) Υπαρχουν πολλα memes γιαυτη την επιτυχια σου σαν πλαναρχης στο discord ,πρεπει να ειναι το μοναδικο πλανο σε ολους τους σερβερ που δεν ξεκινησε αφου πατησατε διαγραφη ενω ειχατε το 55% του κοσμου και σειρα επιθεσης..Ποιος να σε παρει στα σοβαρα που θα μας καλεσεις και σε κοσμο με τετοιο ξεβρακωμα που σου κανανε οι συμπαικτες σου.

Αν τυχει να ξανακατεβασω την Κατσε γιατι ποτε μην λες ποτε θα το ανακοινωσω, μαζεψε το τσιρκο και μπες χωρις πολλα πολλα.
Μεχρι τοτε καλο παιχνιδι και καλο χειμωνα.

αν και σε εκτιμω ως παιχτη και ως αρχηγο φυλης

3 παρατηρησεις φιλε μου

το οτι χασαμε στον 70 δεν μας στερει το δικαιωμα να προσκαλεσουμε την φυλη σου σε εναν κοσμο να παιξουμε αντιπαλοι

το να μπεις και να νικησεις ευκολα μια φυλη που την θεωρεις υποδεεστερη δεν θα εριχνες το επιπεδο σου,δεν νομιζω στον 63 να ειχατε κανενα μεγαθηριο αντιπαλο

καλυτερη φυλη μετα τον 55 ειναι η ban


τσιρκο ξε-τσιρκο παντως ειναι αυτοι που σε αναγκασανε να γκρεμισεις τα χωρια σου και να πατησεις διαγραφη σε παλιοτερο κοσμο (κ62)
 
Τελευταία επεξεργασία:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εισαι ατυχος γιατι 9/9/2021 εβγαλα ανακοινωση στην φυλη μου οτι σταματαω τις φυλετικες οποτε και την κατσε αφου ειμαι ιδρυτης της.

Ενας πονηρος θα νομιζε οτι το εμαθες αφου η κοινοτητα ειναι μικρη και τα νεα γρηγορα και βγηκες να κανεις εφε.

Επισης συμβουλη οταν ερχεσαι απο πανωλεθρια στον 70 δεν γινεται να εχεις το θρασος να καλεις την καλυτερη φυλη του GR απο τον κοσμο 55 και μετα στο κοσμο που θα παιξεις εσυ .
Ακομα και να ειχαμε σκοπο να κατεβουμε στον 76 δεν θα μπαιναμε γιατι ριχνουμε το επιπεδο μας αν μας διαλεξουν τετοιες φυλες την πιστα .

Περα απο το φυλετικο κομματι ,προσωπικα στον 69 ησουν δοιηκηση στην Stop (εβγαλες και το τελευταιο πλανο) Υπαρχουν πολλα memes γιαυτη την επιτυχια σου σαν πλαναρχης στο discord ,πρεπει να ειναι το μοναδικο πλανο σε ολους τους σερβερ που δεν ξεκινησε αφου πατησατε διαγραφη ενω ειχατε το 55% του κοσμου και σειρα επιθεσης..Ποιος να σε παρει στα σοβαρα που θα μας καλεσεις και σε κοσμο με τετοιο ξεβρακωμα που σου κανανε οι συμπαικτες σου.

Αν τυχει να ξανακατεβασω την Κατσε γιατι ποτε μην λες ποτε θα το ανακοινωσω, μαζεψε το τσιρκο και μπες χωρις πολλα πολλα.
Μεχρι τοτε καλο παιχνιδι και καλο χειμωνα.


τρελο θρασσος να λες τοσα ψεματα μαζεμενα σε 10 γραμμες

οτι το τσιρκο που εχεις μαζεψει και εχει κλεισει 2 στους 3 κοσμους χωρις αντιπαλο(πλην 69 λογω αναλογιας χωριων και μονο) η με ρουφιανους χωρις να πολεμησεις σε τελικο πολεμο πανω απο 2 πλανα σας εκανε την καλυτερη φυλη του gr?

ειστε μια καλη πριμειντ φυλη τιποτα το μεγαλο που θες να αφησεις πισω ομως, τα μεγαλα λογια να τα λες μονο οταν πρεπει

εσυ τα ελεγες τα μεγαλα λογια απο οταν μαζευες φαπες στον 42 και μετα μαζευτηκατε 3 φυλες υπο ηγεσια φουμαλ για να πυξιδιασετε μια αποδεκατισμενη σολ απο κομπλεξ και στο τελος δωσατε και τον κοσμο στην ΜΑΟ ΜΑΟ που αποτελει την μεγαλυτερη ντροπη φυλης που περασε στον gr πατωντας διαγραφες και δινοντας τους τσαμπα εναν 50-50 κοσμο

οποτε κανεις νοημων δεν θα παρει στα σοβαρα αυτα που λες εδω τωρα

οποιος σε θυμαται ξερει τα υπολοιπα ειναι για εσωτερικη καταναλωση στο φορουμ και στα ρουμ της κατσε
 

Makaveli

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Βαριές αλήθειες είπες αδρεναλαιν και μας πονάνε πολύ ,δεν είχα αναγνώσει έτσι τα πράγματα παρότι τα ζούσα .θα σε παρακαλούσα για να μπορώ να κοιμάμαι τα βραδιά χωρις εφιαλτεσ να μην τα ξανα αναφέρεις και με ξεμπροστιάζεις έτσι στον φυλετικό κόσμο
Σοβαρά τώρα :
Στα είπαν πιο πάνω να στα πω και εγώ
Ο τρόπος ανάγνωσης σου των πεπραγμένων είναι κυριολεκτικά μοναδικός όσο και η αυτόανακυρηξη τς φυλής σου ως η καλύτερη στον gr .
Πουλιά στον αέρα πιανεις ….
Πρπει να αισθάνεσαι ιδιαίτερα μικρός και να θες να ανεβεισ ωστε να αυτοανακυρητεις την φυλή σου ως καλύτερη ,αυτό λένε τα βιβλία όχι εγώ που δεν θέλω να σε προσβάλω .Συνήθως αφήνουμε τους άλλους να μας κατατάξουν αλλά εσυ όπως είπαμε εισαι …… μικρούλης ….
Εγώ απλά μια απάντηση στην πρόσκληση έκανα αλλά δεν είχα διαβάσει την εφημερίδα τς κυβερνήσεως το μεγάλο γεγονός τς ανακοίνωσης σου .Για να σε τιμήσω θα ζητήσω από τον γρ και ενός λεπτού σιγή
Ρε φίλε τς αναγνώσεις ειναι αυτές που κανείς ;τι αυτοανακυρηξεις ;σε ποιο περιβάλλον ζεις ;
τώρα εσεισ σαν καλές κοκ κοκ κάντε στην παντα για αυτούς που παίζουν το γκειμ και πάνω από όλα να σας βλέπω να δικαιολογείται το γεγονός ότι στο εξτερναλ λακίσατε πριν καν σκεφτείς να μπείς σε καμία ντισκ κλήση …γιατί αυτο θα κανείς

Δεν θες να μπείτε δεν θες δικαίωμα σου είναι(μάλλον θέλατε και την στοπ μαζί σας )
 
Τελευταία επεξεργασία:

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87

ReQu1em

1.Ας πουμε οτι εχεις το δικαιωμα, και εγω εχω το δικαιωμα να το χλευασω αφου σας εκπροσωπει ο Μακαβελιας.
2.Δεν μας καλεσε κανεις στον 63 για να πεις οτι μπηκαμε και κερδισαμε υποδεεστερους που μας καλεσαν, δεν εχουμε την ιδια περιπτωση
3.Ιστορικα η Σολ μετα απο τον 42 ειναι η καλυτερη φυλη του GR , στον 49 χανει απο τους ΜΑΟ ΜΑΟ οποτε της παιρνουν το τιτλο και στον 55 η Κατσε κερδιζει τους Μαο μαο και δεν εχουμε χασει απο τοτε ουτε στον 63 ουτε στον 69..Αποψη σου βεβαια να θεωρεις οποια να'ναι



dark tornado

2/3 κοσμους λεει -- Η κατσε εχει παιξει 45/55/63/69 .. 4/4
Περα απο αυτο
Χρηστο επειδη ειμαι και καλο παιδι και καταλαβαινω την βαρια ψυχολογικη σου κατασταση μετα τον 69 δεν σε κοροιδεψα ποτε ουτε εγραψα κατι στο φορουμ γιατι ειμαι κατα του bullying αλλα τωρα εκτιθεσαι παλι.
Εσυ δεν ησουν που ελεγες θα μπεις στον 69 και θα μας γλεντησεις και θα ρωταμε για να μπαινουμε και και και και;
Μαλλον εισαι ο clown του τσιρκου. Μου λες να λεω τα μεγαλα λογια οταν πρεπει,ξεκινα την συμβουλη απο τον εαυτο σου.

+
Αυτη την ιστορια επισης οτι μαζευτηκαμε 3 φυλες να σε πυξιδιασουμε στον 49 θα αρχισω να την λεω και εγω για τον 69, μπηκε η στοπ βαζωντας τους αρχηγικους παικτης της ρεκ οπως ο makaveli & τους αρχηγικους και αδελφικους παικτες του promanager οπως ο dark tornado απο την ban + την trust που εχει κανει κλεισιμο κοσμου εστω τον 64 +την Nabz που ειχε ενα μινι δρακο σαν τον tryndamere που ειναι 1ος στον 71 τωρα με διαφορα.
Και ολοι αυτοι καταφεραν και τραβηξαν καλωδιο μεσα σε 2 μηνες. Οποτε τωρα που μου δωσατε τετοιο πατημα που μαζευτηκατε ολα τα τσιρκα μαζι στον 69 να μας κερδισετε και χασατε θα λεω οτι θελω..Τωρα πρεπει να μιλαω εσεις μου δωσατε το δικαιωμα και ευχαριστω για αυτο.



Makaveli


Εσενα στα ειπα δεν χρειαζεται πολλα πολλα
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
κοιτα δεν νομιζω να ειναι ο μακαβελι ο μονος ουτε ο κυριος υπαιτιος της ηττας των στοπ στον 69
κακως τον χλευαζεις παιχτικα.
επισης ο στελιος δεν ειναι κατα κυριο λογο στοπιτης(ισως η στοπ να ειναι το πιο μεγαλο λαθος του :p)
οι φυλες οπως ρεκ, mapogos, boxer κλπ ειναι οι βασικες του παρεες.

απο εκει και περα σε προσκαλεσε σε εναν κοσμο, δεκτο αν τα παρατησες αλλα
το οτι "δεν σας βλεπω παιχτικα, σας εχω για τα φρυδια μου κλπ" και αλλα τετοια δεν ισχυουν
στον 69 κερδισες εναν σχετικα δυνατο κοσμο αλλα δεν σε κανει την πιο δυνατη φυλη
ουτε η μαο ειναι καλυτερη φυλη απο την σολ επειδη την κερδισε σε ενα κοσμο 70/30 υπερ της

το να κερδιζες την σολ ή την ban σε κοσμο 50/50 αυτο ναι θα σε εκανε αναμφισβητητα την καλυτερη φυλη του GR
ολα αυτα βεβαια οντως οπως λες ειναι σχετικα και ειναι αποψεις του καθε ενος

κατα τα αλλα τελικα δεν μπαινεις γιατι σταματησες ?
 

Makaveli

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
11
Για να το τελειώνω τουλάχιστον εγώ να σου πω πως η μαθηματικές σου συναρτήσεις απογειώνουν τις εγκεφαλικές συνάψεις μου ,η σολ ήταν η καλύτερη ,κέρδισε ,έχασε από αυτούς εμείς κερδίσαμε αυτούς άρα εμείς είμαστε …
Ένα συν ενα θα πρπε να ξέρεις δεν μας βγάζουν δυο αν είναι να προσθέσουμε μια ντομάτα και μια πατάτα
Και γιατί ;γιατί έχει να κάνει με τον τρόπο που έχετε κερδίσει μόνο δυο κόσμους ,στον 69 μπήκατε σε ακ και διαλύσατε το πρεμ και τς σημαίες ,βγάλατε ψεύτικα ακ με μικρες γραμματικεσ Αλλαγές από τα αυθεντικά ,αρχίσατε να βρίζεται για να φάνε μπαν τα κανονικα ακ κάποιον από τους αντιπάλους .Έχετε κάνει τα μεγάλυτερα σκάνδαλα …
Να υποθέσω στον άλλον έναν κόσμο που κερδίσατε κατι παρόμοιο κάνατε
(Θα διαφωνήσω με τον μητσορ1 σε ένα )
Δεν σε σέβομαι ως παίχτης και δεν σέβομαι αυτό που έχει βγει ότι η φυλή σου αντιπροσωπεύει ,η φυλή σου δεν είναι battle tested όπως θα επρπε

Τεσπα από εμένα τέλος
Κτλβ και όπως όλοι μας (απλά την επόμενη φορά μην ξανά μιλήσετε και μην μας ξανά ψάξετε )
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
μερικες διορθωσεις.. πρωτον δεν σας ψαξαμε ποτε και κατα δευτερον αν κ εφοσον ξανακατεβασουμε την κατσε θα ενημερωθειτε κορακια.
Σας γλεντησαμε κ παλι :cool:
Αρχικα να πω οτι η Κατσε ανακοινωσε την εισοδο της στον κοσμο προκαλωντας την φυλη REC. Η Stop βλεπωντας πως η Κατσε θα κατεβαινε με φουλ υλικο αποφασισε να μπει στον κοσμο ωστε να προσπαθησει να παρει καποια δοξα , διεκδικωντας κλεισιματα κοσμου καθως οπως πολλοι γνωριζατε καποια διοικητικα μελη της Κατσε επαιζαν στην εν λογω παρασιτοφυλη σε προηγουμενους κοσμους , κουβαλωντας την στις πλατες τους. Εν τελη η φυλη REC αποφασιζει να μην μπει στον κοσμο, και ετσι ως Κατσε αποφασιζουμε οτι θα παιξουμε ξυλο με τους Στοπ.


κανω την προφανη ερωτηση λοιπον

πως μας προκαλεσατε χωρις να μας ψαξετε??


προκληση ειναι κατι παρομοιο με το 2ο ποστ του μακαβελι
 
Τελευταία επεξεργασία:

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Καλησπερα και απο εμενα.

Προφανως και δεν με ενδιαφερει η μεταξυ σας ''κοντριτσα'' , αλλα οταν ακουω πως η ΚΑΤΣΕ ειναι η καλυτερη Premade φυλη στον GR, δεν ξερω κατι παθαινω... βγαζω σπυρακια!

Ας κανουμε εναν προχειρο υπολογισμο πως εστω τα μετωπα πηγαιναν ως εξης :

Equalizer > Adrenaline
Tornado > Evolution (daltons etc.)
Wass up > 0opSie
SOL MAFIA (manwlakis) > Stathis1991
Teotsak21 (dapper don) > bye bye girls
2NerdsNovillages > gmaximus
Dtoxic > Ζαγκορ
Klaus mikaelson > The lost son
Rescream > Lord Tristan
The objector > Steroids cycle
dif113 (mafiozws) > Da fipika
Quickskope > Conor mcGregor

ΤΕΣΠΑ, κουραστηκα, βαρεθηκα... μπορω να συνεχισω να γραφω ολο το βραδυ για συγκρισεις μετωπων... βαζοντας υλικο της ΒΑΝ απο 61 και 67 που κατεβηκε και βαζωντας της ΚΑΤΣΕ απο τυχαιους κοσμους που βλεπω οπου εχει μπει και εχει νικησει.

Ασφαλως και ξεχναω βασικα μελη και κορμους πολλων ατομων και απο τις δυο μεριες απλα ηταν η πιο γρηγορη και προχειρη ματια που εριξα στα στατιστικα..

δεν θελω να αδικησω κανεναν γιατι ηταν πολλοι ακομα και απο τις δυο μεριες οπως glau97b, assasin of death , bushmaster, το γρηγορο φτυαρι, ο dj paradise
και απ την αλλη , lansa, necromander, noriega, biohazard, astatos87...

Θεωρω τον εαυτο μου αντικειμενικο γενικοτερα και πως δεν φοραω ΒΑΝ γυαλια...

απο εκει και περα η ΚΑΤΣΕ κατα τα λεγομενα του αδρεναλινα βεβαια , αποσυρθηκε χωρις να παιξει φαπες με την ΒΑΝ ετσι ωστε να εχουμε πληρη εικονα.

Τελος, σε κοσμο 50-50 χωρις ρουφιανιες κλπ πιστευω πως την ΒΑΝ οχι απλα δεν μπορεις να την κεδισεις , αλλα ουτε να την κοντραρεις οπως πολλοι νομιζετε.

Οποιος δεν εχει παιξει ΒΑΝ δεν μπορει να καταλαβει την τελευταια προταση μου.

ΥΓ: Σε καμια περιπτωση το ποστ μου δεν ειναι επιθετικο και δεν υποβαθμιζω την ΚΑΤΣΕ, απλα υπερασπιζομαι την καλυτερη φυλη του GR! χωρις να παιρνω μερος στα καυγαδακια σας... συνεχιστε ο,τι κανατε, ελπιζω να δουμε κοσμο με κατσε παλι , ειδικα εναντιον μακαβελι που δειχνει καλα σημαδια παιχτικης ικανοτητας.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
@AdrenaLine

Μόνο και μόνο που κάθεσαι και λες η Μάο νίκησε την σολ και μετά τολμάς να λες ότι νικησες την Μάο να μην αρχίσω να εκθέτω κόσμο αλλά πραγματικά πρέπει να κοιτάζεις λίγο στον καθρέφτη και είναι και τσάμπα να προσπαθώ να κουβεντιάσω γιατί αν ρίξω τόσο πολύ το επίπεδο προφανώς και θα κερδίσεις λόγο εμπειρίας

Η Άρσεναλ κέρδισε την Ρεάλ ο Ολυμπιακός μετά την Άρσεναλ=Θρύλος η μεγαλύτερη ομάδα της Ευρώπης

Με ποιον κάθομαι και μιλάω για να καταλάβεις


Δεν χρειάζεται να απολογηθω για τον 69 το γουσταρα το έκανα ΤΕΛΟΣ έφαγα πυξίδα-διαγραφη....ούτε φυλή μου ήταν ουτε τους ήξερα(πέρα από 2-3 από κάθε φυλη) από πριν και ούτε το μετάνιωσα στην τελικη

Οποτε κατέβασα δική μου φυλή στο τέλος είτε οργανομενο όπως 61 είτε για χαβαλε όπως 67 όλος ο σέρβερ φρόντισε να με σημαδέψει και να με περάσει κόκκινο και εκεί φάνηκε πολύ καλά πως λειτουργούν οι μεγάλες φυλές με μεγάλους παίκτες και πρωσοπικοτητες που δεν χρειάζεται να βγουν και να αποδείξουν σε κανέναν εδώ ότι είναι οι καλύτεροι (εαν ειναι)


Το τι λένε για αυτούς που έχουν ανάγκη αυτοανακηρηξης με καλύψανε οι υπόλοιποι δεν θα επεκταθω

Ελα να μου παραθεσεις τα επιτεύγματα της κάτσε από τον 45 σε 4 κόσμους αναλυτικά και όχι το αστειακι κέρδισα τους Μάο(όλοι ξέρουμε πως έγινε αυτό το μεγάλο καλό και δεν ήταν από τους παικταραδες της κάτσε και 100% ούτε από μποξέρ μην παρεξηγηθω) να σου πω τι εκανε η Μπαν σε 2 κόσμους που έπαιξε με ποιους αντιπάλους και με τι αναλογία χάρτη και έλα να μου πεις ότι οι κόσμοι που έπαιξες είναι πιο σοβαροί από αυτόν που παίζει ο πρωταθλητής στον 71

Σε συγκρίνω με ΕΑ γιατί προφανώς με φυλές σαν την Μπαν δεν έχεις σύγκριση θα ήταν αστείο

Και αν για τονπροσωπικο μου κομπλεξισμο σου έδωσα την εντύπωση στον 69 πως έχεις την καλύτερη φυλή θέλω να ζητήσω ένα τεράστιο ΣΥΓΝΩΜΗ από την κοινότητα που έμεινε να παίζει για όλο αυτό το φιάσκο που παρακολουθούμε σε αυτό το ποστ
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
St. Pauli

Αρχικα οι συγκρισεις που κανεις ειναι μονο για μπιφ. Περα οτι δεν συμφωνω γιατι πιστευω οι παικτες μου ειναι οι καλυτεροι μακραν.Αν εξαιρεσεις εμενα +1-2 μου εβαλες ολη την 2η γραμμη της Κατσε, necromander & mikros kleftis & astatos87& Sparki&theristis 1η γραμμη της Κατσε στον 69 δεν τους εχεις βαλει καν μην τους αδικησεις Aps21& Lansa 1η γραμμη κατσε στον 63/55/45 που δεν κατεβηκαν στον 69 λογω υποχρεωσεων παλι εκτος συγκρισης..Δεν εχεις τοσους πολλους καλους παικτες σαν φυλη. Ειχες 10 ειχα 30.



dark tornado
Ρε φιλαρακι παρτο χαμπαρι, στις φυλετικες εισαι ενας κακος ενεργος παικτης. Σε κουβαλουσε παλια ο Blacko με την SOL και στην συνεχεια ο Equalizer στην Ban , αν δεν ειχε μπει ο εκουαλιζερ να σε κουβαλησει στον 67 θα σε ειχε στειλει πυξιδα ο Dacota η τριτη γραμμη της Κατσε στον 69.Στις φυλετικες μετραει το μυαλο περισσοτερο και η στρατηγικη της δοιηκησης γιαυτο κατι φυλες με αρχηγους pro manager ενω εχουν παικτες δρακους πανε απατα.Και με τις οδηγιες των 2 αρχηγων σου φαινοσουν παικτης παλιοτερα.
Οσο και να ξερεις να κοβεις και στα 5 ms το διαβασμα του παιχνιδιου σου ειναι αθλιο γιαυτο θα μεινεις κακος παικτης που χρειαζεται καθοδηγηση.

.Μπηκες στον 69 κανιβαλισες οτι υπηρχε και ηρθες διπλα μου με ολες τις αμυνες της φυλης και εγω επαιζα μονο με τα δικα μου. Εχω ακομα τις αναφορες ..Μου σκασαν 2 πλανα μονο για σενα για να μου παρεις χωριο και απετυχες και εφυγες με την ουρα στα σκελια..Σε εκοβε ακομα και ο Mugiwara στα βαρβαροχωρια του χωρις να ειναι Online γιατι ειχες απελπιστει και χτυπαγες μεσα στην νυχτερινη..Μην μιλας σε παρακαλω,δεν ντρεπεσαι? Η απλα θες να μου μιλας; Αν ναι ειναι το συνδρομο της στοκχολμης
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
St. Pauli

Αρχικα οι συγκρισεις που κανεις ειναι μονο για μπιφ. Περα οτι δεν συμφωνω γιατι πιστευω οι παικτες μου ειναι οι καλυτεροι μακραν.Αν εξαιρεσεις εμενα +1-2 μου εβαλες ολη την 2η γραμμη της Κατσε, necromander & mikros kleftis & astatos87& Sparki&theristis 1η γραμμη της Κατσε στον 69 δεν τους εχεις βαλει καν μην τους αδικησεις Aps21& Lansa 1η γραμμη κατσε στον 63/55/45 που δεν κατεβηκαν στον 69 λογω υποχρεωσεων παλι εκτος συγκρισης..Δεν εχεις τοσους πολλους καλους παικτες σαν φυλη. Ειχες 10 ειχα 30.



dark tornado
Ρε φιλαρακι παρτο χαμπαρι, στις φυλετικες εισαι ενας κακος ενεργος παικτης. Σε κουβαλουσε παλια ο Blacko με την SOL και στην συνεχεια ο Equalizer στην Ban , αν δεν ειχε μπει ο εκουαλιζερ να σε κουβαλησει στον 67 θα σε ειχε στειλει πυξιδα ο Dacota η τριτη γραμμη της Κατσε στον 69.Στις φυλετικες μετραει το μυαλο περισσοτερο και η στρατηγικη της δοιηκησης γιαυτο κατι φυλες με αρχηγους pro manager ενω εχουν παικτες δρακους πανε απατα.Και με τις οδηγιες των 2 αρχηγων σου φαινοσουν παικτης παλιοτερα.
Οσο και να ξερεις να κοβεις και στα 5 ms το διαβασμα του παιχνιδιου σου ειναι αθλιο γιαυτο θα μεινεις κακος παικτης που χρειαζεται καθοδηγηση.

.Μπηκες στον 69 κανιβαλισες οτι υπηρχε και ηρθες διπλα μου με ολες τις αμυνες της φυλης και εγω επαιζα μονο με τα δικα μου. Εχω ακομα τις αναφορες ..Μου σκασαν 2 πλανα μονο για σενα για να μου παρεις χωριο και απετυχες και εφυγες με την ουρα στα σκελια..Σε εκοβε ακομα και ο Mugiwara στα βαρβαροχωρια του χωρις να ειναι Online γιατι ειχες απελπιστει και χτυπαγες μεσα στην νυχτερινη..Μην μιλας σε παρακαλω,δεν ντρεπεσαι? Η απλα θες να μου μιλας; Αν ναι ειναι το συνδρομο της στοκχολμης


Δεν απάντησες σε τίποτα και αναλωθηκες μόνο στο να μου πεις το ποσό κακός παίκτης είμαι και ότι με κουβάλησαν άλλοι χωρίς να έχεις παίξει μέτωπο απέναντι μου(εκτός αν θεωρείς το μέτωπο στον 55 σοβαρή σύγκριση τότε πάω πάσο) σε κανέναν κόσμο και χωρίς να έχει παίξει μαζί μου σαν σύμμαχος

Έχω αποδείξει αν μπορω να παίξω μέτωπο σε πολύ πιο σοβαρούς κόσμους με πολύ πιο σοβαρές φυλές από την κάτσε και τον 69 δεν χρειάζομαι μαθήματα από κάποιον που αυτοδιαφημιζετε ως ο καλύτερος ευχαριστώ

Όσο για τους 30 παικταραδες που έχεις σε προκαλώ να τους μαζέψεις όλους η όσους μπορεις για Γενάρη η Μάρτη και να μπεις να παίξεις να συμφωνήσουμε σε καλές ρυθμίσεις γιατί είναι γνωστό ότι οι νουμπαδες που έχεις εκτίθενται σε κόσμους χωρίς παρατηρητήρια και όριο φεικ


Ξέχασα φεύγεις τώρα με ψηλά το κεφάλι


Αντίο στον καλύτερο αρχηγό και την καλύτερη φυλή των σύγχρονων φυλετικών
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Μονος σου ψαχνεις να ανοιξεις μπιφ... Εγω εγραψα χαρακτηριστικα στο κειμενο μου πως δεν θελω να αδικησω κανεναν απο οσους ξεχασα οπως για παραδειγμα τωρα που τους σκεφτομαι ειναι και αλλοι οπως ο προπελλας ή ο ασπρομαυρος απ την αλλη.. Επισης, ανεφερα πως ηταν η πιο γρηγορη και προχειρη ματια που θα μπορουσα να ριξω.. απλα ειδα τα μεγαλυτερα ακκ στα στατιστικα σε συγκεκριμενους κοσμους τιποτα παραπανω.. απο εκει και περα δεν ξερω ποιοι θεωρουνται κατα τη γνωμη σου πρωτη-δευτερη-τριτη και ριμ γραμμη.

Τελος, τα ατομα και οι αριθμοι ειναι σχετικοι.. Τι σημαινει το 10 τι σημαινει το 30 ; Αν εγω ειχα 10 παιχτες που κανουν για 30 τοτε θα ηταν κομπλε;

Τεσπα, οπως και να χει, εγω απλα εξεφρασα μια προσωπικη αποψη χωρις να σημαινει οτι εχω και δικιο.! Για να λυθουν ομως αυτα θα πρεπει καποια στιγμη να ξανακατεβειτε σε κοσμο και ποσο μαλλον με συνυπαρξη της ΒΑΝ.

Οχι τιποτα αλλο , απλα ειναι κριμα να χαθει η καλυτερη φυλη του GR.

Ξερεις ομως ρε Πανουλη τι μου θυμιζεις ; Τον Μαρινακη με τον Φορτουνη οταν τους απαντουσαμε ''ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ;) ''

Ε ΗΡΘΑΝ. Ε ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑΝ ΠΟΤΕ!
ΜΟΝΟ ΑΕΚ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΠΛΟ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
εσεις μας ψανχετε φιλε μ, οχι εμεις.. ο σωτηρης βλεπω το πηρε κατακαρδα :rolleyes:
οχι αδερφε πριν την προκληση του μακαβελι δεν σας εψαξε κανεις
απλα ποτε δεν μας προκαλεσατε ανοιχτα και επισημα για τον 69
μετα απο 3 μηνες εγραψες στο φορουμ πως μας προκαλεσατε

και εδω βλεπεις την διαφορα αρκετους μηνες πριν ο στελιος σας εκανε την προκληση
το οτι σταματησε ο adrenaline ειναι ενας σημαντικος λογος
αλλα το οτι γινατε σπουδαια φυλη η top στον GR και δεν καταδεχεστε να παιξετε με εμας τους νουμπαδες ειναι απλα υπεκφυγη
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
επειδη απ 'ολους εδω που γραφουν περαν του adrenaline φαινεσαι να εχεις το περισσοτερο μυαλο , οταν γραφουμε οτι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα ξανακατεβασουμε την κατσε και γινετε ενα σουσουρο απο πικραμμενους απο κατω , τι να κατσεις να συζητησεις.. μεχρι κ ο ρησκρημ ηρθε κ εγραψε εκθεση ιδεων για να γλυψει τον αρχηγο του τορνειντο..
τελος παντων καμια υπεκφυγη φιλε μου, η προσκληση ηταν ανοικτη στον 69, εξαλλου με στοπ ποτε δεν ειχαμε πει οτι θα μπαιναμε ως συμμαχια στον 69.. εμεις ανακοινωσαμε εισοδο και οπως ξαναεγραψα οι στοπ εκμεταλλευτηκαν αυτο κ μπηκαν για να κουβαληθουν.. εν τελει πανωλεθρια.
Το να λες καποιου μπες να αποδειξεις οτι εισαι ο καλυτερος ή μπες θα τα πουμε στο ρινκ δηλωνει φοβο.. τοσο καιρο εδω ημασταν τι προβλημα υπηρχε δλδ; Διστασαμε ποτε σε καμια προκληση / προσκληση ; Υπαρχει κανεις εδω να αμφισβητισει οτιδηποτε απ΄'οσα γραφω; Εν τεελει ναι ειμαστε μια σπουδαια φυλη - η καλυτερη στο GR.. ελατε αμφισβητηστε το κορακια , εμπρος να σας δω να γελαω


εγω ξερω οτι σε πριμειντ φυλες μου περα του 55 που ουτε πριμειντ ειμασταν σαν μποξερ παρα 10 ατομα σε μια γωνια της κ54 (και αφου εσπασε η συμμαχια μας ειμασταν 2v1) και πετυχα απεναντι μου ατομα που παιζουν με αντρεναλαιν νταλτον κλπ δλδ κ58 κ61 και 67 καποιοι λιγοι με ελφαπο φυγανε με κοκκινισμενο σβερκο ολοι σε λιγοτερο απο 2μηνες πολεμο

μπηκα στον 69 μονος και θεωρειτε πως μαζευτεικε ολος οgr απεναντι σας και δεν εχετε κατι να αποδειξετε

αν ειμαι ολος ο gr για σας ευχαριστω

ΠΟΝΑΤΕ!!!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Λοιπον επειδη εδω εχουν ακουστει πολλες ανακριβειες.
Καλυτερος παιχτης που εχει γραψει μεχρι τωρα εδω ειναι ο dark tornado. Κλασεις ανωτερος απο τους αλλους. Ο λογος ειναι οτι οπου μπαινει παιζει ξυλο, δεν μιλα εκ του ασφαλους και τον κουβαλα αλλος. Το επιπεδο των φυλετικων πλεον ειναι ελεεινο πραγματικα και μιλατε αρκετοι ενω δεν ξερετε τι σημαινει καλος παιχτης. Το οτι εχασε τον 69 ο τορναδο δεν σημαινει κατι, για μενα κακως μπηκε αλλα ειχε να κανει με ακουβαλητους παιχτες, λογικο να κερδισε η κατσε στον 69 αφου ηταν η πιο ενεργη φυλη, ειχε το καλυτερο υλικο. Οσοι μιλατε εδω αν ειχατε τον τορναδο απεναντι σας σε κοσμο χωρις παρατηρητηρια θα σας εκανε σουρωτηρι.
Επισης δεν ξερω γιατι υπαρχει μπιφ μεταξυ adrenaline και makaveli. Επειδη εχω δει και τους 2 σε κοσμους, παικτικα παντα ειναι στο ιδιο επιπεδο, αν ξεχωριζα καποιον απο τους 2 θα ελεγα οτι καλυτερος ειναι ο adrenaline. Σε καποια περιπτωση δεν ειναι τοπ κλας παιχτες, στην SOL δεν θα ηταν σε καμια περιπτωση τοπ10 κανεις τους, στην ban δεν θα ηταν ουτε τοπ 5. Ειναι απλα καλοι παιχτες και ως εκει.
Τωρα για το BAN-ΚΑΤΣΕ απλα γελαω. Δεν υπαρχει συγκριση, κανενας παιχτης της κατσε δεν θα ηταν top 5 στην BAN, τους 2 κοσμους που νικησε η ban η κατσε δεν θα τους κερδιζε. Οχι μονο βαση χαρτη αλλα και σε συγκριση με τους αντιπαλους. Καθεστε και μιλατε εκ του ασφαλους επειδη εχετε νικησει μερικους νουμποκοσμους την στιγμη που η BAN εχει νικησει 2 κοσμους χωρις παρατηρητηρια και μαλιστα στον εναν κοσμο με 4/4 premade φυλες εναντιων της και τον αλλον με -1000 χωρια σε κοσμο με fake και χωρις παρατηρητηρια. Απλα γελαω να συγκρινεται ο 61 και ο 67 με τον 55 που ηταν 2μιση/1μιση υπερ σας , τον 63 που ειχατε αντιπαλους ανυπαρκτους και τον 69 που παιζατε με παλι ανυπαρκτους (φυλη γκασπολιδη,ναβζ,στοπ) που εκει ειχατε και παρατηρητηρια, και χειροτερους αντιπαλους απο την βαν και καλυτερο χαρτη απο την βαν.
Αν βαλετε να συγκρινετε
Dapper Don, wass up,equalizer,dark tornado, SOL MAFIA(Μανωλακη),dif113,dj paradise,arthur shelby κλπ με αντιστοιχους παιχτες της κατσε δεν τους βλεπουμε καν παικτικα. Μιλατε εκ του ασφαλους με παρατηρητηρια και πρεμ γιατι εντελως παικτικα καθαρα σε κοσμο 50-50 χωρις παρατηρητηρια η κατσε θα παθαινε οτι επαθε και η stop στον 42. Επειδη εχω δει ολους τους παιχτες της κατσε σχεδον σε κοσμο ειτε αντιπαλο ειτε συμπαιχτες σας διαβεβαιωνω πως δεν υπαρχει συγκριση BAN-KΑΤΣΕ. Η κατσε ειναι απλα η 2η καλυτερη φυλη απο τον 61 και μετα.
Για τον 49 που λετε για την SOL, απλα γελαω, οποιοσδηποτε σοβαρος παιχτης καταλαβαινει οτι αλλη φυλη στην θεση της σολ θα αντεχε 2 βδομαδες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή