Εξελιξεις κοσμου 69

KERVEROS

Member
Βαθμολογία αντίδρασης
2
Σας σχολίασα για το τι έκανα εγώ σε αυτόν τον κόσμο; Δεν έπαιξα είναι απλό. Δεν προβάλω εγώ το ego μου εσείς είστε οι κομπλεξικοί εγωκεντρικοί μπετόβλακες που αναλύεστε στα κατορθώματά σας και λέτε μπαρούφες. Ας είστε και παιχταράδες τι με νοιάζει εμένα, είστε απλώς αστείοι με αυτά που λέτε πάει και τελείωσε. Απαντήστε ξανά και πάλι το ίδιο θα πω

*BioHaZard*

Member
Βαθμολογία αντίδρασης
5
που την στιγμή που δεν έπαιξες μην μιλάς.αφού δεν ξέρεις τι παίχτικε και πολύ απλά πετάγεσαι στο εχτερναλ για να πεις το μακρύ και το κοντό σου τότε πρέπει να μάθεις να δέχεσαι και τις απαντήσεις.όταν μπεις να παίξεις σε 1 κόσμο ναι να κάτσεις να γράψεις στο εξτερναλ γιατί για 1η φορά θα ξέρεις και τι έγινε στον κόσμο

KERVEROS

Member
Βαθμολογία αντίδρασης
2
κάτι μου είπες τώρα.. μην τα μπερδεύεις εγώ δεν πετάγομαι να λέω ούτε μακρύ ούτε κοντό αυτά τα αφήνω για τον teotsak και για κάποιους άλλους του σιναφιού. Ξέρω πολύ καλά τι έγινε στον κόσμο κι επειδή ακριβώς τα ξέρεις κι εσύ δεν έχει νόημα να μιλάμε άλλο.

AdrenaLine

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
80
Ξέρω πολύ καλά τι έγινε στον κόσμο κι επειδή ακριβώς τα ξέρεις κι εσύ δεν έχει νόημα να μιλάμε άλλο.
Ναι ολοι ξερουν τι εγινε, σπασατε την σ.ε με την μονη φυλη που δεν σας εφτυνε στον GR και τους χτυπησατε πισωπλατα ενω μιλαγαμε το προηγουμενο βραδυ κ λεγατε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να χαλασουμε την σχεση μας κτλ΄..Δεν πηρατε χωριο απο την παικτικη σας ανυπαρξια και κρυφτηκατε πισω απο λακασα & ανσελμο για να μην πατε πυξιδα το 1ο μηνα και πατησατε διαγραφες το 2ο αφου σας γλεντησαμε με καθε τροπο για να μαθεται να σεβεστε.Αστειε ασχετε

KERVEROS

Member
Βαθμολογία αντίδρασης
2
Ναι ολοι ξερουν τι εγινε, σπασατε την σ.ε με την μονη φυλη που δεν σας εφτυνε στον GR και τους χτυπησατε πισωπλατα ενω μιλαγαμε το προηγουμενο βραδυ κ λεγατε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να χαλασουμε την σχεση μας κτλ΄..Δεν πηρατε χωριο απο την παικτικη σας ανυπαρξια και κρυφτηκατε πισω απο λακασα & ανσελμο για να μην πατε πυξιδα το 1ο μηνα και πατησατε διαγραφες το 2ο αφου σας γλεντησαμε με καθε τροπο για να μαθεται να σεβεστε.Αστειε ασχετε
Είσαι άσχετος και κομπλεξικος, εγώ μιλάω τελευταίος εσύ κάνε νιάου που θα κάνεις και ανάλυση εδώ βλημα

Latis

Member
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Κερβερε, βγαινεις και σε πιο παλαβη εκδοση η ετσι παραμενεις?

billice

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
22
κερβερε αυτα που εγραψες στο ρουμ της στοπ θα κανω τα αδυνατα δυνατα να μην ξαναπιασεις πληκτρολογιο να τα ξαναγραψεις

ασχετοι θελατε να φατε και πιγκουινο κ μενα

ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ σε καθε κοσμο

θα καθομουν να καω για σας και να με πατε εσωτερικο ε; μαντεψε ποιος σας πηγε εσωτερικο πρωτος
μην νομιζεις οτι δεν εχω πριντς στα χερια μου. Ειστε τοσο ανυπαρκτοι που τα λεγατε ανοιχτα, και μαλιστα σε ατομα δικα μου

Νoriega

Member
Βαθμολογία αντίδρασης
12
οι στοπ δεν υπαρχουν πλεον, μπηκαν να κανουν τη φουστα τους, δεν τους βγηκε, πυξιδιαστηκαν, γελοιοποιηθηκαν, εξευτελιστηκαν κιαλλο και τελος, τι συζητατε ακομα και κανετε διαλογο με ανυπαρκτους;

KERVEROS

Member
Βαθμολογία αντίδρασης
2
κερβερε αυτα που εγραψες στο ρουμ της στοπ θα κανω τα αδυνατα δυνατα να μην ξαναπιασεις πληκτρολογιο να τα ξαναγραψεις

ασχετοι θελατε να φατε και πιγκουινο κ μενα

ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ σε καθε κοσμο

θα καθομουν να καω για σας και να με πατε εσωτερικο ε; μαντεψε ποιος σας πηγε εσωτερικο πρωτος
μην νομιζεις οτι δεν εχω πριντς στα χερια μου. Ειστε τοσο ανυπαρκτοι που τα λεγατε ανοιχτα, και μαλιστα σε ατομα δικα μου
Αν τα έγραψα έτσι θα είναι. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ