Stop - Οι Παντελονατοι. Τσαφ-τσουφ...

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Κερβερε μια ζωη σκουπιδι θα σαι
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Κερβερε μια ζωη σκουπιδι θα σαι
δεν πας ούτε μέχρι το περίπτερο, σκουπίδι είσαι εσύ που τολμάς και το ξεστομίζεις. Για πλάκα σε έχω παντού, ΠΑΝΤΟΥ. Αλλά τι να περιμένει κανείς να ακούσει από σένα που ούτε να νομπλάρεις χωριό δεν ξέρεις και τα θες όλα έτοιμα. Σιωπή είπα!!!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Κερβερε σε προκαλω ανοιχτα να παιξουμε 1vs1 σε αρενα speed. Θελεις; Υποσχομαι σε ολους οτι δεν θα παρει πανω απο 1 ωρα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
ΚΕΡΒΕΡΕ γιατι εξαφανιζεσαι καθε φορα που σε προκαλω;
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
ΚΕΡΒΕΡΕ γιατι εξαφανιζεσαι καθε φορα που σε προκαλω;
τι να προκαλέσεις βρε παντού χάνεις όλοι το ξέρουν μέχρι και οι πέτρες. Έχουμε παίξει τουλάχιστον 10 φορές 1vs1 και σε όλες έχεις φύγει άκλαφτος λες την 11η να αλλάξει η τύχη σου; Δεν είναι ρουλέτα όμως δυστυχώς για σένα εκεί θα είχες πιθανότητες. Θέλει να προκαλέσει παιδιά!!! Τζάμπα ρεζίλι γίνεσαι με αυτά που γράφεις δεν ξεγελάς κανέναν
 
Τελευταία επεξεργασία:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Που εχουμε παιξει 1v1 ρε ασχετε; Τελευταια φορα που σε ειδα στον κοσμο ησουν ενα παρασιτο στο ριμ των στοπ και μετα πατησες διαγραφη. Σκεψου ποσο ασχετος εισαι που παιζεις στην στοπ και σε εχουν ριμ ακομα και αυτοι.

Η ανεπαρκεια
Της ανεπαρκειας
Την ανεπαρκεια
Ω ανεπαρκεια
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Που εχουμε παιξει 1v1 ρε ασχετε; Τελευταια φορα που σε ειδα στον κοσμο ησουν ενα παρασιτο στο ριμ των στοπ και μετα πατησες διαγραφη. Σκεψου ποσο ασχετος εισαι που παιζεις στην στοπ και σε εχουν ριμ ακομα και αυτοι.

Η ανεπαρκεια
Της ανεπαρκειας
Την ανεπαρκεια
Ω ανεπαρκεια
συνέχισε να ζεις στον κόσμο σου, δεν πείθεις κανέναν με τα ψέματά σου, τους περνάς όλους για κουτούς αλλά μάντεψε δεν είναι. Ξέρουν τι τους γίνεται. Άσχετος ήσουν και θα παραμείνεις, μπαίνοντας σε κόσμους κρυμμένος πίσω από μεγάλους λογαριασμούς με πρεμ και δυνατότητες ελπίζοντας να λάμψει και σένα το άστρο σου.. δυστυχώς όμως παραβλέπεις πως το άστρο ή το 'χεις ή δεν το 'χεις κι αν δεν το ΄χεις δεν μπορείς να κάνεις τίποτα..αλλά το πιο βασικό δεν είναι αυτό, παρά η ανεπάρκειά σου νοητικά. Κρίμα πραγματικά.. λυπάμαι ειλιρινά πάρα πολύ για την κατάντια σου και τα γελοία ψέματα που αραδιάζεις εδώ πέρα.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ρε θα βαλεις εικονα που με εχεις κερδισει 10 φορες;
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Ρε θα βαλεις εικονα που με εχεις κερδισει 10 φορες;
έλα κλάψα σταμάτα εμμονή σου έγινε και κουράζεις και εμένα να σου απαντάω κάθε φορά. Νομίζεις ότι καίγομαι να αποδείξω τίποτα σε κανέναν; Κούνια που σε κούναγε. Αυτοί που είναι να ξέρουν έννοια σου και ξέρουν τι ψάρια πιάνει ο καθένας. Απαντάω μόνο και μόνο γιατί δεν θέλω να αφήνω κάτι ανθρωπάκια σαν εσένα να έχουν τον τελευταίο λόγο στο φόρουμ. Χαλάει την αισθητική μου πώς να στο πω..κουράστηκα τα ίδια και τα ίδια και εγώ και πολλοί άλλοι απλώς τώρα ξαφνικά εμένα μου ήρθε η όρεξη να απαντάω στις φλυαρίες ενός φαντασμένου ονειροβάτη. Βγάλε λοιπόν όση χολή θέλεις θα λέω και εγώ τα δικά μου όποτε μου τη δίνει να κάνουμε και λίγη κουβεντούλα.. δεν νομίζω να σε χαλάει άλλωστε αυτό σε τρέφει, για αυτό γεννήθηκες, σε αυτό είσαι καλός
 
Τελευταία επεξεργασία:

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Τελικα η Γκλορια εστειλε καμια πατουσοσελφι να βγει η βραδινη;!
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
φίλε τεοτσακ αυτά που λες σε αυτούς τους παίχτες είναι και λίγα.πραγματικά 1η φορά βλέπω τέτοιου είδους παίχτες που να παρακαλάνε όλο τον κόσμο επειδή φοβάται και να σπάει την Σ.Ε χωρίς προειδοποίηση για να παίξει 3vs1..
Απίστευτα αυτά που ακούω από εσένα..Να τα λένε οι υπόλοιποι οι κακοήθεις οι χασομερηδες οκ αλλά κι εσύ χαμαιλέοντας ρε φίλε; Τι να πω πραγματικά χάνω πάσα ιδέα..τοτε που νικούσες έλεγες άλλα όμως..
 

Dr. Humam al-Balawi

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
κερβερε ασχετε εγω σε παραδεχομαι εισαι ο καλυτερος του ΡΙΜ.
Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος, συγχαρητηρια Κυκλωπα
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
κερβερε ασχετε εγω σε παραδεχομαι εισαι ο καλυτερος του ΡΙΜ.
Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος, συγχαρητηρια Κυκλωπα
ναι, ότι παίζω σε αυτόν τον κόσμο θες να μου πεις εσύ τώρα.. την είπες την εξυπνάδα σου κι εσύ κούνα και τα αυτάκια και άντε κρύψου στη σπηλιά σου τώρα
 
Κορυφή