Stop - Οι Παντελονατοι. Τσαφ-τσουφ...

Deleted User - 751811

γενικα με την διπλωματια και τις ακαδημιες το εχετε παρακανει σε αυτο τον κοσμο και δεν ειναι θεμα στρατηγικης ,\
ειναι βαρεμαρα απο τα ιδια και τα ιδια ..
( ερωτηση ....γινετε αυτο συνεχεια στους τελευταιους κοσμους?)


βεβαια υπαρχουν και συμαχιες που ειδα που στεκωνται σε γιαλυνα ποδια , και εκει θα δουμε ανατροπες συντομα .
και μαζι και ιντιρικες δολοπλοκιες ξεμπροστιασματα.. και αλλα
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
γενικα με την διπλωματια και τις ακαδημιες το εχετε παρακανει σε αυτο τον κοσμο και δεν ειναι θεμα στρατηγικης ,\
ειναι βαρεμαρα απο τα ιδια και τα ιδια ..
( ερωτηση ....γινετε αυτο συνεχεια στους τελευταιους κοσμους?)


βεβαια υπαρχουν και συμαχιες που ειδα που στεκωνται σε γιαλυνα ποδια , και εκει θα δουμε ανατροπες συντομα .
και μαζι και ιντιρικες δολοπλοκιες ξεμπροστιασματα.. και αλλα

Ναι φίλε μου NOYS το έχουν ξετευλισει το παιχνίδι αυτοί οι άσχετοι . Περιμένουμε επιστροφή μεγάλης Doom για cult τιτανομαχίας στο εξτερναλ
 

Deleted User - 751811

Ναι φίλε μου NOYS το έχουν ξετευλισει το παιχνίδι αυτοί οι άσχετοι . Περιμένουμε επιστροφή μεγάλης Doom για cult τιτανομαχίας στο εξτερναλ

στο ειπα και πριν δεν θα ερθει κανεις , αστο μην το συνεχιζεις σε μειωνει σαν παιχτη απο εδω και περα,

εδω NOYS και Ο.Ε

γιατι φιλε μου εχουν οι κοσμοι σχεση με πριν ;
δηλαδη συμφωνεις με αυτη την κατασταση ;
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ναι φίλε μου NOYS το έχουν ξετευλισει το παιχνίδι αυτοί οι άσχετοι . Περιμένουμε επιστροφή μεγάλης Doom για cult τιτανομαχίας στο εξτερναλ

χαχαχαχαχα...πολυ καλο

Παντως περα απο την πλακα εκτος της ban οι σημερες ενεργες φυλες ειναι πολυ κατωτερες της DOOM και σε ποιοτητα παιχτων και οργανωσης

Για την OMG μονο δεν ξερω γιατι στον τελευταιο κοσμο ακουστηκε το πηγε μονο διπλωματια
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ανακοινωση που δεν σχετιζεται με το ακκ μου, αλλα κανω εξυπηρετηση, διοτι ο παιχτης δεν εχει λογαριασμο στο εξτερναλ.

Ο θρυλικός Θανάσης μπήκε σε άλλο έναν κόσμο να αποδείξει ότι δεν έχει αντίπαλο ,με μόνο σκοπό να κυνηγήσει τον ανσελμο και να διαλύσει όποιον μπει ανάμεσα σε αυτόν και τον ανσελμο ,όπως θα κάνει και στον 70.


ΜΟΝΟ SMASH
ΖΗΤΏ Η ΒΑΝ ΜΑΦΙΑ
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
ναι ναι ναι ναι, γνωμη που με λενε billice στο διαφυλετικο;
 

Deleted User - 751811

Γενικά δεν υπάρχει εμπιστοσύνη ...

οπος λεει ενα αγγλικο γνωμικο

no trust
εγω θα αρχιζα απο αυτο απο την εμπιστοσυνη στις φυλες γυρο μου.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καλησπέρα

Με αφορμή ένα κυκλικό που έστειλε σήμερα ο κοπλει μου και κάτι μηνύματα που είδα να μου έρχονται στο προσωπικό θέλω να απευθυνθώ στον @the dalton. Ανεξάρτητα αν είναι ο παμπος ο προπελλας η οποιοσδήποτε εκεί μέσα

Όταν θα απειλειτε κάποιον θα πρέπει να μπορείτε να το υποστηρίξετε με πράξεις

Μια πυξίδα που μου ρίξατε στον 55 3v1 δεν σας έκανε παίκτες είδαμε τα αποτελέσματα σας στον 58 και εις διπλούν στον 61 με προμανατζερ πρώτα και με Τέρρα νόβα μετά


Επειδή με μπλοκαρετε πριν μπω απαντω εδω.

το ποιος θα κηνυγαει ποιον εινάι κάτι το οποίο δεν σας συμφέρει και το ξέρετε και μετά την ξεφτυλα στον 69 ετοιμαστείτε για οποιονδήποτε επόμενο κόσμο

η θα αλλάξετε σέρβερ η θα δηλώσετε υποταγή σε μένα

Σκουπίδια
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Καλησπέρα

Με αφορμή ένα κυκλικό που έστειλε σήμερα ο κοπλει μου και κάτι μηνύματα που είδα να μου έρχονται στο προσωπικό θέλω να απευθυνθώ στον @the dalton. Ανεξάρτητα αν είναι ο παμπος ο προπελλας η οποιοσδήποτε εκεί μέσα

Όταν θα απειλειτε κάποιον θα πρέπει να μπορείτε να το υποστηρίξετε με πράξεις

Μια πυξίδα που μου ρίξατε στον 55 3v1 δεν σας έκανε παίκτες είδαμε τα αποτελέσματα σας στον 58 και εις διπλούν στον 61 με προμανατζερ πρώτα και με Τέρρα νόβα μετά


Επειδή με μπλοκαρετε πριν μπω απαντω εδω.

το ποιος θα κηνυγαει ποιον εινάι κάτι το οποίο δεν σας συμφέρει και το ξέρετε και μετά την ξεφτυλα στον 69 ετοιμαστείτε για οποιονδήποτε επόμενο κόσμο

η θα αλλάξετε σέρβερ η θα δηλώσετε υποταγή σε μένα

Σκουπίδια


Καλησπερα αδερφε μου, ετυχε να ειμαι εγω μεσα προπελλας

Δεν ξερω τι λετε με τον κουλλη στα προσωπικα σας, αλλα εχω να πω αρκετα σκληρα λογια λες...

Δεν βλεπω που και πως εχουμε ξεφτιλιστει σαν φυλη εδω στην Κατσε, ολα τα υπολοιπα εκτος-εξω απο την Κατσε δειχνουν να ειναι ξεφτιλες οπως το βλεπω... (stop) και τι αλλο επερχεται να δουμε...

Ειτε εχεις παραισθησεις βρο μου η απλα βγαζεις το κομπλεξ σου σε φυλετικο επιπεδο αντι να το κρατησεις μεταξυ εσενα και του Dalton. Εγω απο μονο αυτα που ειδα χωρις να ασχοληθω, εβγαλες κυκλικο για το οτι στακαρουμε την Ηγεσια, και αφηνουμε τους παικτες μας ακαλυπτους, ενω εσυ εχεις περισσοτερες αμυνες μεσα στο 2ο σου χωριο διπλα απο Νεκρομαντερ, πολυ περισσοτερα απο οποιοδηποτε χωριο εχουμε εμεις μεσα αμυνες, ας ξαναβαλουμε την αναφορα εδω τοτε να τα δουμε μπας και εχω αλληθορησει και δεν βλεπω καλα?

Υποταγη δηλωνουμε μονο σε ατομα που κερδιζουνε τον σεβασμο, οχι σε αυτους που τον απαιτουν. Παικτες που εχουμε σεβασμο απο την παρεα μας στην Κατσε και το παραδεχομαι ειναι για παραδειγμα ο Equalizer που δεν λεει πατατες και μιλαει σωστα, εκτος απο το να ειναι παικταρας επισης.

Εχουμε δυσκολες μερες και εποχες, αντι να μοιραζουμε μισος, ας αγαπησουμε τον συναθρωπο μας. Υγεια χαρα ευτυχια.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καλησπερα αδερφε μου, ετυχε να ειμαι εγω μεσα προπελλας

Δεν ξερω τι λετε με τον κουλλη στα προσωπικα σας, αλλα εχω να πω αρκετα σκληρα λογια λες...

Δεν βλεπω που και πως εχουμε ξεφτιλιστει σαν φυλη εδω στην Κατσε, ολα τα υπολοιπα εκτος-εξω απο την Κατσε δειχνουν να ειναι ξεφτιλες οπως το βλεπω... (stop) και τι αλλο επερχεται να δουμε...

Ειτε εχεις παραισθησεις βρο μου η απλα βγαζεις το κομπλεξ σου σε φυλετικο επιπεδο αντι να το κρατησεις μεταξυ εσενα και του Dalton. Εγω απο μονο αυτα που ειδα χωρις να ασχοληθω, εβγαλες κυκλικο για το οτι στακαρουμε την Ηγεσια, και αφηνουμε τους παικτες μας ακαλυπτους, ενω εσυ εχεις περισσοτερες αμυνες μεσα στο 2ο σου χωριο διπλα απο Νεκρομαντερ, πολυ περισσοτερα απο οποιοδηποτε χωριο εχουμε εμεις μεσα αμυνες, ας ξαναβαλουμε την αναφορα εδω τοτε να τα δουμε μπας και εχω αλληθορησει και δεν βλεπω καλα?

Υποταγη δηλωνουμε μονο σε ατομα που κερδιζουνε τον σεβασμο, οχι σε αυτους που τον απαιτουν. Παικτες που εχουμε σεβασμο απο την παρεα μας στην Κατσε και το παραδεχομαι ειναι για παραδειγμα ο Equalizer που δεν λεει πατατες και μιλαει σωστα, εκτος απο το να ειναι παικταρας επισης.

Εχουμε δυσκολες μερες και εποχες, αντι να μοιραζουμε μισος, ας αγαπησουμε τον συναθρωπο μας. Υγεια χαρα ευτυχια.

Ας μπει ο παμπος η ο κουλης να μας πουν ποιος το κανει προσωπικο εγω πηρα την εκδικηση μου στον 58 σε φυλετικο και προσωπικο επιπεδο καθως οταν ειδαν τα δυσκολα με τα το πρωτο πλανο πατησαν διαγραφες και τσακωθηκανε με τα αδερφια τους που τα κανανε πλακακια στον 55 για να κλεισουν κοσμο

στον 61 αυτοι μπηκανε να κανουνε τα τσιρακια των στοπ σε 3β1 κοσμο για την μπαν και μετα απο αλλη μια συνολικη ξεφτυλα για στοπ και dejavu θελανε να το παιξουνε καμποσοι και πηρανε λογαριασμο που τους εδωσε ο τερα νοβα για να προσπαθησουν να κανουν το γνωστο πραξικοπημα που προσπαθησαν αλλα αποτρεψαμε πριν καν αυτο επιχειρηθει

το ποιος βγαζει τα κομπλεξ του εχει αποδειχθει.σεβασμο δεν ζηταω απο εσας τον απαιτω γιατι θα ειστε αναγκασμενοι σαν παρεα να τρεχετε να παιξετε στον νετ και στον us με τους ΜΑΟ,ξερεις με αυτους που εκανα ενωση καποτε ;)

τα υπολοιπα ινγκειμ
 

Conor McGregor

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Τα πολλά λόγια είναι περιττά οι πράξεις μετράνε.Καλύτερα να μιλάνε τα επιθετικά στρατεύματα παρά το πληκτρολόγιο!
Ta υπολοίπα in-game.


ΜΟΝΟ ΚΑΤΣΕ :cool:

Με εκτίμηση
Team Conor McGregor
 
Τελευταία επεξεργασία:

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
παραθετω τα πρωτα στατιστικα του κ69(πρωτοι εδω):



Μπορεί να είσαι κερατάς και δεν το ξέρεις; Μπορεί είναι η απάντηση αν στηριχτούμε στα αποτελέσματα της έρευνας του Ανδρολογικού Ινστιτούτου που έγινε σε 2.000 ζευγάρια και προκάλεσε αίσθηση.
Σύμφωνα με την έρευνα οκτώ στις 10 Ελληνίδες πέφτουν και σε ξένες αγκαλιές… εκτός από του άντρα ή του επίσημου συντρόφου!
Αντίθετα οι ξενοκοιτάνε περισσότερο, οι γυναίκες είναι εξίσου «άτακτες» σε ποσοστό που αγγίζει το 78%, έναντι του 84% των ανδρών που απιστεί επίσης.
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
δεν ειναι ουτε αστειο, ουτε τρολ, ουτε εξυπνο, ειναι κακοηθεια

η ορμονη Ωκυτοκίνη θα μπορουσε να βοηθησει
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
δεν ειναι ουτε αστειο, ουτε τρολ, ουτε εξυπνο, ειναι κακοηθεια

η ορμονη Ωκυτοκίνη θα μπορουσε να βοηθησει

Συμφωνω και επαυξανω...
Πως μπορει καποιος, ενω γνωριζει πως μια γυναικα εχει συντροφο, να τη φλερταρει; (ειδικα οταν δουλευει και μαζι με τον συντροφο της)
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
βεβαια αμα βγαινουν και τα λενε μονοι τους ειναι ακομη πιο ραταδεσκε
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Δεν είναι και τόσο ωραίο να πατάς σε κάτι τέτοιο για να την πεις σε κάποιον όσο αντιπαθητικός και να σου είναι για τους χ, ψ λογούς, γνώμη μου

Καλύτερα να λέμε για το πόσο κακός είναι ingame που χρειάζεται 3vs1 μπας και κλείσει κόσμο
Και για την υποτακτική απόφαση που πήρε όταν κάποιοι παίκτες του έσπασαν την ΣΕ ύπουλα

Υ.Γ.
Οσο για τον tornado του αφιερώνω την παρακάτω φώτο :)
sokratis-marinakis.jpg
 
Κορυφή