Ο γείτονας φταίει για όλα.

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Κόσμος 68 λοιπόν,

1ο θέμα που γράφεται κι αυτό είναι για το τελείωμα του, γιατί εγώ προσωπικά σαν κλεισμένο τον έχω θεωρώ πλέον. Όλα τα σημάδια αυτό δείχνουν πια.
Φυλές με 1.000 χωριά που πλανάρουν με 50 επιθετικά
Μηνύματα που δεχόμαστε με τις γνωστές δικαιολογίες του πρεμιουμ, των συμμαχιών, των στρατολογήσεων κλπ
Επιθετικά πλάνα που για τον όγκο των αντιπάλων έχουν αστεία θετικά αποτελέσματα...

Γενικά όλα τα παραπάνω φωνάζουν ότι οι αντίπαλοι τα παρατάνε κι αυτό κάνουν. Σε λίγες μέρες θα ακούμε ατάκες του στυλ "εγώ έχω αφήσει επιτήρηση, δεν ασχολούμαι πια" κλπ κλπ.. γνωστά σε όλους πλέον, έτσι κι αλλιώς 5 νοματαίοι διαβάζουν και ασχολούνται με το εξτερναλ πια.

Για 2 λόγους γράφω εδώ πέρα.

1 - Να ενημερώσω ότι ο παίχτης ατροπος ήταν παιδί δικό μας από την 1η μέρα. Το ότι οι αρχηγοί των φυλών που παίζετε δεν ξέρουν να στήνουν φυλές και στρατολογούν τυχαία σε κάθε κόσμο είναι και ο μοναδικός λόγος που χάσατε τόσο μα τόσο πανηγυρικά. Η συμμαχία με τα παιδιά της BAD ήταν μια διπλωματική κίνηση σαν αυτή που έκανε η NOM και την φυλή 11880. Τίποτα το, "μη τίμιο" και λοιπές κατηγορίες που ακούμε. Έκανε η OMG αυτό που δε μπόρεσε να κάνει σωστά ο αντίπαλος.. διπλωματία. Αυτό πηγαίνει στα μέλη των 11880-ΝΟΜ-ΕΑ και όλες αυτές τις φυλές που ενώθηκαν για να χτυπήσουν την OMG και μας σπαμμαρουν ****μάρες από το πρωί. Για να ξέρουν λίγο τι γίνεται.

https://prnt.sc/wnce8g
https://prnt.sc/wndiwf
https://prnt.sc/wndj78

έχω κι άλλα παρόμοια βαριέμαι να ψάχνω.
Κάναμε αυτό που προσπαθήσατε να κάνετε καλύτερα από εσάς. Γι αυτό και έχετε αλλάξει ονόματα φυλής 3 φορές μέχρι τώρα

2 - Το δεύτερο που θέλω είναι να αναφερθώ στο μεγαλύτερο ******ιόζη που έχει περάσει ποτέ από τις κλήσεις μου στο skype. 10-15 χρόνια περίπου στο παιχνίδι, δε θυμάμαι πόσα μετράω, αλλά εσύ αυτό που έπαθες σε αυτό τον κόσμο είναι η λεγόμενη ΠΥΞΙΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΜΟΥ. Στο λέω από τώρα γιατί την τελευταία φορά που φυλή που έπαιζα σε χτύπαγε έλεγες ατάκες του "έχω αφήσει επιτήρηση δε ξέρω τι γίνεται". Το είχα πει ότι κόσμο που μπαίνεις να παίξεις και είμαι και γω μέσα ξέχνα τον. Αυτό επειδή τόλμησες να μιλήσεις άσχημα στον αδελφό μου Yiannnoo, το τι έλεγες για μένα δεν με απασχολεί. Άλλαξες το όνομα της 11880 για να μη ρεζιλευτείς, έτσι όμως ρεζιλεύτηκες πιο πολύ ΑΣΧΕΤΕ.

ΥΓ, με μαζαρινος και servertest που ανεβασα τα ονοματα τους δεν εχω τιποτα προσωπικό, αυτοί ξέρουν πως παίζετε το παιχνίδι και καλά κάνανε και προσπάθησαν.
ΥΓ2. δικαστήριο από τον γατοπαρδο σε αυτούς που τόλμησαν να μιλήσουν έτσι στη κύρηξη πολέμου
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
φιλε excon εγω ετυχε να παιξω λιγακι στον κοσμο (αρχικα για πρεμ) και μετα λιγο ανεβαζα κανα χωριο τωρα που εχουμε και καραντινα και ετσι εχω δει ολη την εξελιξη του κοσμου. Παρολο που παιζω στην αντιπαλη σου φυλη δεν εχω τις ιδιες αποψεις με τα παιδια οσο αφορα το πρεμ, τους ρουφιανους και τις συμμαχιες καθως τα θεωρω μερος του παιχνιδιου.

Παρολαυτα υπαρχει ενα ερωτημα στο πως και γιατι αξιωποιησατε αυτα στο κ68.
Δηλαδη μπηκατε ως μια απο τις καλες ΕΝΕΡΓΕΣ φυλες του σερβερ μας, σε ενα κοσμο με αθλιες ρυθμισεις (ενω ειχατε επιλογη του 67 και 69 με σαφως και καλες ρυθμισεις) ριξατε αρκετο πρεμ μπορω να πω ( και καλα κανατε) κανατε συμμαχιες ειχατε τον πρωτο λογαριασμο τις μοναδικης αντιπαλης φυλης ΡΟΥΦ σας.
και ολα αυτα γιατι; (Say What?)
για να κερδισετε μια αρκετα κατωτερη σας φυλη σε πρεμ στησιμο και λιγοτερα χωρια.

μπηκατε δηλαδη 2 μηνες ανεβασατε τα χωρια σας ριξατε λιγο πρεμ αφιερωσατε λιγες ωρες και δεν παιξατε φυλετικες.

με πολυ αγαπη και εκτιμηση στον εαυτο μου,
 

SubZer0

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Τα σχόλια για τον 68 και την μεγάλη φυλή σας είναι πολύ φτωχικά και δεν αξίζουν ούτε 2 λεπτά προσοχής ας μην τα αναλύσουμε και εδώ και δεν έχετε τι να πείτε και εδω....
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Καλά έκαναν, μπήκα να πάρουν τον κοσμο, αυτός είναι ο σκοπός του παιχνιδιού

Δλδ τι έπρεπε; Να βάζουν με δόσεις για είναι τσιμα τσιμα μπροστά από τους αντιπάλους για να δυσκολέψουν τον εαυτό τους; Έπαιξαν επιθετικά σε Πρεμ και διπλωματία για να μη τα βρουν μπροστά τους αργότερα

Ήξεραν εξ αρχής τι ήθελαν και το πήραν. Στη τελική τους έβλεπα σε κόσμους να μπαίνουν και να μαζεύουν πριν μπουν

Κατέβασαν τον κόσμο που ήθελαν, έβαλαν το Πρεμ που θα έβαζαν , και είχαν και τον πρώτο λογαριασμό των αντιπάλων μαζί τους,

Έχουν μια ωραία παρέα που κρατάει στο χρόνο, και έχουν και ανοιχτά τα μάτια να βλέπουν πως κερδίζουν πλέον όλες οι φυλές που μοστραρονται για πρώτες, ας μοστραρατε κάτι διαφορετικό να διδάξετε καλύτερα

Τόσους πονεμένους είχαν οι γάτοι, ας έμπαιναν να τους κοντραρουν

Μπράβο στους γάτους
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Καλά έκαναν, μπήκα να πάρουν τον κοσμο, αυτός είναι ο σκοπός του παιχνιδιού

Δλδ τι έπρεπε; Να βάζουν με δόσεις για είναι τσιμα τσιμα μπροστά από τους αντιπάλους για να δυσκολέψουν τον εαυτό τους; Έπαιξαν επιθετικά σε Πρεμ και διπλωματία για να μη τα βρουν μπροστά τους αργότερα

Ήξεραν εξ αρχής τι ήθελαν και το πήραν. Στη τελική τους έβλεπα σε κόσμους να μπαίνουν και να μαζεύουν πριν μπουν

Κατέβασαν τον κόσμο που ήθελαν, έβαλαν το Πρεμ που θα έβαζαν , και είχαν και τον πρώτο λογαριασμό των αντιπάλων μαζί τους,

Έχουν μια ωραία παρέα που κρατάει στο χρόνο, και έχουν και ανοιχτά τα μάτια να βλέπουν πως κερδίζουν πλέον όλες οι φυλές που μοστραρονται για πρώτες, ας μοστραρατε κάτι διαφορετικό να διδάξετε καλύτερα

Τόσους πονεμένους είχαν οι γάτοι, ας έμπαιναν να τους κοντραρουν

Μπράβο στους γάτους

Φιλε η γνωμη μου απο την αρχη του κοσμου ειναι οτι οι γατοι θα κερδιζαν τον κοσμο ευκολα- δυσκολα και χωρις ρουφ και χωρις την συμμαχια στην κ44.

Δεν ειπα να μην παρουν τα μετρα τους και να μεινουν ξεκρεμαστοι για να δουμε τι μπορουν να κανουν, και επισης ειπα οτι ειδικα για το πρεμ το θεωρω προσωπικα απολυτα σεβαστο απο τη στιγμη που το εχει ο αλλος να το βαλει.

Αλλα στα ματια μου οι κινησεις των γατων φανικαν σαν να εκαναν τα παντα για να μην φτασουν στο σημειο να παιξουν φυλετικες.
και κατακρινω αυτο ακριβως, να αφιερωνουν ωρες και λευτα(οχι εγω φυσικα;)) και να κλεινει ο κοσμος χωρις σχεδον να παιχτει/
 

SubZer0

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
ε βάλε και άλλες 2 φυλές μωρέ όχι επίσημες βέβαια μην φαίνεται
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αποπλανητικος τιτλος εχω να πω, νομιζα οτι θα λεγατε για τον promanager εδω
 

MrCrow

Ενεργό Μέλος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
34
Ήρθα για τα σχόλια, δώστε κάνα γαργαλιστικο, τι έγινε από εδώ τι έγινε από εκεί, υπάρχουμε και εμείς οι ουδέτεροι παρατηρητές κουτσομποληδες
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Δεν καταλαβαινω καν τι συζηταμε εδω...

Τα καλυψε ολα ο αδερφος OLD REPAINER.

Οι γατοι μπηκαν σε εναν κοσμο <<ραμενο>> για τα γουστα τους. Με παρατηρητηρια, με εκκλησιες, με αργες ρυθμισεις γενικοτερα... Ουτε ειναι υπεροπτες και το παιζουν μαμιαδες , ουτε πουλανε τρελες! Εγω οσες φορες εχω μιλησει με τα παιδια λενε αυτος ο τροπος παιχνιδιου μας αρεσει, σε αυτον θα παιζουμε. Απλο, λιτο και κατανοητο. Εμενα μου αρεσουν κοσμοι χωρις παρατηρητηρια και χωρις εκκλησιες, δεν σημαινει αυτοματως οτι καποιος που παιζει διαφορετικους κοσμους ειναι κατωτερος μας. Το παιχνιδι δινει την δυνατοτητα να προσαρμοσεις το προγραμμα της ζωης σου και να παιξεις αναλογα. Ενας οικογενειαρχης δεν εχει τον ιδιο χρονο με εναν στην ηλικια των 20.

Εγω προσωπικα σαν ReScreaM δεν επαιξα στον κοσμο , μαζευα πρεμ και εως τις 13/01 ειναι γνωστο προς ολους οτι περιμενα να ξεκλειδωσει η αναλογια ποντων για να δωσω και το τελευταιο χωριο στον συμπαικτη μου Elsaki. Παρ ολα αυτα παρατηρουσα ολη την εκβαση του κοσμου... Αν σας φταιει ο ατροπος που χασατε τοτε ειστε για γελια!

Κλεινοντας, θα αναφερω πως με πειραξε το γεγονος της προπαγανδας στο ονομα μου στην κυρηξη πολεμου που εγινε, αλλα επειδη ο παιχτης bye bye girls που την εκανε δεν ηξερε οτι δεν παιζουμε και πως το χωριο που παρθηκε στην κ54 ηταν για τραμπα πορων και πουλημα , και οχι για πατημα, ολα καλα και δεχομαι την συγγνωμη του μιας και ειχε τις μπαλες να αναγνωρισει το λαθος του και να μου στειλει μηνυμα να το συζητησουμε!

Μιας και ολα δειχνουν νικη (ηδη) των γατων, με την σειρα μου να πω συγχαρητηρια και ευχαριστω πολυ τους παιχτες Γατοπαρδος, Gianniscpl & Sui angels για την φιλοξενια τους και την καλη τους παρεα για να βγαλω πρεμ. Ευχομαι καποια στιγμη να δουμε εναν κοσμο ΔΥΝΑΤΟ με μεγαλες πριμειντ φυλες χωρισμενες σε 4 ηπειρους!

Αγωνιστικους χαιρετισμους στον αδερφο Tarameni(aka DAPPER DON) BAN FAMILY
 

Atropos

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Αρχικα καλησπερα σε ολους,

σαν πρωταγωνιστης ολου αυτο του σουσουρου που εγινε νιωθω πια υποχρεωμενος να αφησω και εγω ενα statement.
Θα το κανω οσο πιο λιτο και γρηγορο γινεται.
Ειμαι σχετικα νεος παιχτης στους ελληνικους κοσμους και γενικοτερα δεν ειμαι καποιος ιδιαιτερα καλος παιχτης, αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα τωρα.

Στον Κοσμο 66 γνωρισα καποια ατομα με τα οποια μπορεσα να παιξω ομορφα και να κανω λιγο παρεα. Με την αρχη του κοσμου 68, δεν εκανα την μεταφορα γιατι με πηρε ο υπνος και εμεινα στην λαθος ηπειρο. Απο εκεινη την μερα συνεννοηθηκα μαζι με καποια ατομα των γάτων οτι θα μεινω εκει που ειμαι και οταν ερθει η στιγμη θα αλλαξω φυλη.
Τις τελευταιες μερες εχω δεχτει παρα πολλα μνμτα , απο προσβολες μεχρι και διαφορες θεωριες που δεν ξερω καν ποιος μπορει να τις σκεφτηκε.

Καταλαβαινω ξεκαθαρα οτι για τα παιδια που αφησα πισω ηταν ενα μεγαλο χτυπημα γιατι εχασαν τον πρωτο λογαριασμο της φυλης και για αυτο θελω να ζητησω συγγνωμη απο ολους οσους ξοδεψαν χρονο και λεφτα στο παιχνιδι και εγω ημουν η αιτια μεσα σε μια βραδυα να χαλασει ολο αυτο.
Θα κρατουσε καποιεςς βδομαδες παραπανω ο κοσμος αν δεν γινοταν αυτο.

Ξερω ακουγεται σκληρο και πολλοι μπορει να με χαρακτηρισουν με πολλες λεξεις, αλλα παιζουμε ενα παιχνιδι στρατιγικης και αυτα τα πραγματα ειναι μεσα στο παιχνιδι, ειμαι σιγουρος οτι δεν ειμαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που εκανε κατι τετοιο.
Ουτε για μενα ηταν ευκολο, οσο και να μην θελετε να το πιστεψετε αυτο.

Προσωπικα δεν το εκανα ουτε για να μην χασω ουτε για τα επιτευγματα αλλα ουτε και για το κλεισιμο, αλλα γιατι ετσι ηταν κανονισμενο.
Τωρα πολλοι μπορει να σκεφτονται:
"αν δεν ησουν ο πρωτοσ στον κοσμο, νομιζεις θα σε επαιρναν?"
η απαντηση μου σε αυτο ειναι πως ναι πιστευω οτι θα με επαιρναν. Και πιστευω οτι εχω βρει μια γωνια στην οποια θα μπορεσω και σε μελλοντικους κοσμους να παιξω ακομα και αν αυτο σημαδεψε τον λογαριασμο μου. Και αν δεν ειναι ετσι και κανω λαθος τοτε πολυ απλα, αυτο ειναι το παιχνιδι.

Δεν υπαρχει λογος να μου στελνετε αλλο μνμτα και προσβολες, γιατι ενω εχουν περασει ηδη 3 μερες και ακομα δεχομαι μνμτα.
Ουτε το ονομα μου θα αλλαξω, γιατι αυτο που εκανα το εκανα με την θεληση μου.

Καλη συνεχεια και καλες μαχες σε ολο το ελληνικο community
Κωστας
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Αδερφε ολα καλα δεν πρεπει να αγχωνεσαι για τα μηνυματα που σου στελνουν απλα πονανε.
Εγω σε βρισκω παντως Κυριο ηξερες τι ηθελες και το εκανες, ειχες σχεδιο το οποιο το εκτελεσες σωστα και μεθοδικα και μπραβο σου.
Εφοισον ήσουν και πρωτος στη προηγουμενη φυλη σου μπανεις και σε μια ιδιαίτερη λιστα ρουφιανων , ενα πανθεον ρουφιανιας οιπως το χαρακτηριζουν διπλα σε τεραστια ονοματα του χωρου οπως the snipers και alepou 87.
Το μονο κακο που βλεπω ειναι οτι θεωρεις επιτευμα να εισαι στη γατοπαρεα , ναι ειναι καλα παιδια αλλα....
Anyway ελπιζω να συνεχισεις με το ιδιο ονομα γιατι εμεις στη SOL αγαπαμε τους ρουφιανους οπως ο kokinosdrakos τα βαρβαρα και που ξερεις ισως καποια στιγμη σε καλεσουμε να κανεις το καθηκον σου και να δηλωσεις μετα οτι μεγαλωσες υπο τους ηχους της guernica θαυμαζοντας παραλληλα πινακες του da vinci.
 

billice

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Δεν μπορει να κοψει στα 100 ms, παιρνει τα μισα εσωτερικα της ΝΟΜ.
Κατα τ'αλλα φταιει ο Ατροπος..

Αυτος τη δουλεια του εκανε, οπως του μαθαν απ το σπιτι του.

Παντως τετοια κληση ειχα να ζησω απο Δικη Μπουκακη εποχη, συμφωνω με τον προλαλησαντα.
 

SubZer0

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Έχεις τον άλλον τον εξ και βγαίνει εδώ και λέει για μια συμμαχία..... που σχεδόν 3 ήπειροι ήταν ''μπλε''....βρε θα σε μαλώσω.......καλά εντάξει ο ατροπος ρε παιδιά κοιμήθηκε 24 ώρες και έχασε την μεταφορά πως να το κάνουμε τωρα
 

ektelest1s

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Αρχικα καλησπερα σε ολους,

σαν πρωταγωνιστης ολου αυτο του σουσουρου που εγινε νιωθω πια υποχρεωμενος να αφησω και εγω ενα statement.
Θα το κανω οσο πιο λιτο και γρηγορο γινεται.
Ειμαι σχετικα νεος παιχτης στους ελληνικους κοσμους και γενικοτερα δεν ειμαι καποιος ιδιαιτερα καλος παιχτης, αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα τωρα.

Στον Κοσμο 66 γνωρισα καποια ατομα με τα οποια μπορεσα να παιξω ομορφα και να κανω λιγο παρεα. Με την αρχη του κοσμου 68, δεν εκανα την μεταφορα γιατι με πηρε ο υπνος και εμεινα στην λαθος ηπειρο. Απο εκεινη την μερα συνεννοηθηκα μαζι με καποια ατομα των γάτων οτι θα μεινω εκει που ειμαι και οταν ερθει η στιγμη θα αλλαξω φυλη.
Τις τελευταιες μερες εχω δεχτει παρα πολλα μνμτα , απο προσβολες μεχρι και διαφορες θεωριες που δεν ξερω καν ποιος μπορει να τις σκεφτηκε.

Καταλαβαινω ξεκαθαρα οτι για τα παιδια που αφησα πισω ηταν ενα μεγαλο χτυπημα γιατι εχασαν τον πρωτο λογαριασμο της φυλης και για αυτο θελω να ζητησω συγγνωμη απο ολους οσους ξοδεψαν χρονο και λεφτα στο παιχνιδι και εγω ημουν η αιτια μεσα σε μια βραδυα να χαλασει ολο αυτο.
Θα κρατουσε καποιεςς βδομαδες παραπανω ο κοσμος αν δεν γινοταν αυτο.

Ξερω ακουγεται σκληρο και πολλοι μπορει να με χαρακτηρισουν με πολλες λεξεις, αλλα παιζουμε ενα παιχνιδι στρατιγικης και αυτα τα πραγματα ειναι μεσα στο παιχνιδι, ειμαι σιγουρος οτι δεν ειμαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που εκανε κατι τετοιο.
Ουτε για μενα ηταν ευκολο, οσο και να μην θελετε να το πιστεψετε αυτο.

Προσωπικα δεν το εκανα ουτε για να μην χασω ουτε για τα επιτευγματα αλλα ουτε και για το κλεισιμο, αλλα γιατι ετσι ηταν κανονισμενο.
Τωρα πολλοι μπορει να σκεφτονται:
"αν δεν ησουν ο πρωτοσ στον κοσμο, νομιζεις θα σε επαιρναν?"
η απαντηση μου σε αυτο ειναι πως ναι πιστευω οτι θα με επαιρναν. Και πιστευω οτι εχω βρει μια γωνια στην οποια θα μπορεσω και σε μελλοντικους κοσμους να παιξω ακομα και αν αυτο σημαδεψε τον λογαριασμο μου. Και αν δεν ειναι ετσι και κανω λαθος τοτε πολυ απλα, αυτο ειναι το παιχνιδι.

Δεν υπαρχει λογος να μου στελνετε αλλο μνμτα και προσβολες, γιατι ενω εχουν περασει ηδη 3 μερες και ακομα δεχομαι μνμτα.
Ουτε το ονομα μου θα αλλαξω, γιατι αυτο που εκανα το εκανα με την θεληση μου.

Καλη συνεχεια και καλες μαχες σε ολο το ελληνικο community
Κωστας

Ενδιαφερον αποψη απο το φιλο. Να πω με τη σειρα μου πως η "ρουφιανια" ειναι μερος του παιχνιδιου. Απαραδεκτο να εχει πεσει ατομο θυμα τετοιων κατηγοριων ειδικα που στην προκειμενη περιπτωση δεν ευθυνεται ο ιδιος. Πραγματικα υπευθυνοι για τα γεγονοτα που συνεβησαν δεν ειναι αλλοι απο την sonic και την απαραδεκτη ποιοτητα στα ξυπνητηρια της κοστισε στο παιδι τη μεταφορα του και τη γειτονησα απεναντι που αποφασισε να κανει τον κοκορα κρασατο την προηγουμενη μερα για το γαμπρο. Τα υπολοιπα μετα ειναι λεπτομερειες αρνουμαι να πιστεψω οτι δεχθηκαν οι γατοι να χρησιμοποιησουν το λογαριασμο ατροπος με σκοπο να αποσπασουν πληροφοριες η για οποιοδηποτε αλλο λογο που υποδηλωνει τακτικες ρουφιανιας. το παιδι απλα περιμενε λιγο καιρο να κανει τη μεταβαση οπως ειπε τη σωστη στιγμη και στην πορεια απεσπασε μερικα εσωτερικα και διαμοιρασμους απο τη φυλη που εν τελη ειχε αποφασισει να μην πορευθει μεχρι το τελος. Συγχαρητηρια στη φυλη για το επικειμενο κλεισιμο καθως και στο λογαριασμο ατροπο για την προσφορα του σε αυτο καθως αποτελει ενα μεγαλο κομματι της φυλης που κλεινει. Δικαιωματικα πιστευω αξιζει την 1η θεση στην καταταξη οταν κλεισει ο κοσμος απο αυτα που ακουσα δεν υπηρχε παιχτης να προσεφερε στη νικη παραπανω απο τον λογαριασμο ατροπος. Καλες μαχες σε ολους καλυτερη τυχη σε ολους ειτε τη χρειαζονται ειτε οχι στους επομενους κοσμους
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
@ex.Con Καλησπέρα φιλε, καλη χρονια και ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Για να καταλάβω δηλαδή τη σύνοψη του κόσμου, επειδή βαριέμαι να διαβάζω το σπαμ (ΠΑΡΑΔΟΞΟ Ε?) , κάτι πήρε το αυτί μου οτι ο κόσμος έκλεισε ala CxC way, δηλαδή premade φυλές απέναντι σε γιόλο φυλές που χρειάζονται ρουφιανιές, προπαγάνδες, και οτι χρειαστεί πλην καθαρού αγνού φυλετικού ξύλου, εκεί που υπάρχει έλλειψη ποιότητας.

Βαδίζουν σε περίεργα μονοπάτια αυτες οι φυλές..
ΕΝΙΓΟΥΕIΣ, συγχαρητήρια στο κλείσιμο έστω και με αυτό το τρόπο στους νικητές , υπάρχουν καλοι τυποι μέσα, ο σουι, σουβλας,,τζον γουικ, μπαζίνγκα, αλλά και στην αντίπαλη μεριά σε ΚΤΙΤΟΡ, φυγάς και καποιους ακόμα που ίσως ξεχνώ :rolleyes:

ΥΓ. @cr777 Mιλάς σοφά φίλε
ΥΓ.2 ΜΟΝΟ ΑΕΚ
 
Τελευταία επεξεργασία:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Γεια σου φιλε @Zen Master

Καλη η συνδεση αλλα με πολλες διαφορες.
Στον 51 η φυλη σου ειχε πλαναρει τη 1η βδομαδα την CxC οσες φορες μας πλαναρε το συνονθύλευμα του delta σε ολοκληρο τον 68. Μία δηλαδή.
Όσο για τη διπλωματία δε θα κρίνω τη δουλειά του γατοπαρδου ούτε θα προσπαθησω να του παρω τα εύσημα. Απεναντι μας στον 68 δε ξερω ποιοι παιζαν γιατι δε μας χτυπησαν ποτε, τα παιδια που ανεφερες πιο πολυ για τρολ νομιζω ειχανε λογκαρει. Μονο τον φιλο Jedi ξερω που ειμασταν γειτονες και άξια επαιξε αμυνα στο 1ο μας πλανο, άλλοι θα τα είχαν χάσει όλα ή θα ειχαν πατησει διαγραφη. Όσο για κατι αγνώστους που μιλανε για μενα προσωπικά, μακάρι να βλεπαμε το ονομα τους στο παιχνιδι οσες φορες το βλεπουμε σε εξτερναλ και τρολοκλησεις.

Βεβαια οταν μπαινει μια φυλη που εχει τοσο καλη παρεα εναντιον πρωταθλητη/δελτα τι περιμενανε δλδ να γινει? να νικησουν? wtf
τέσπα καλη συνεχεια σε όλους
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Έχεις τον άλλον τον εξ και βγαίνει εδώ και λέει για μια συμμαχία..... που σχεδόν 3 ήπειροι ήταν ''μπλε''....βρε θα σε μαλώσω.......καλά εντάξει ο ατροπος ρε παιδιά κοιμήθηκε 24 ώρες και έχασε την μεταφορά πως να το κάνουμε τωρα

Sickboy εχεις βεβαρυμενο παρελθον, σε θελω ηρεμο γιατι θα μπαινω οπου παιζεις για να κανω κομματακια τις φυλες σου και μετα εσενα. Περιμενω μια συγγνωμη
 
Κορυφή