Προς Εξοριστους

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Μαπα τα στατιστικα. Δεν καταλαβαινω γιατι στην πλευρα 2 βαζεις την ΝΑΒΖ; Εχεις μηπως καποια πληροφορια που εγω ως αρχηγος δεν εχω;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μαπα τα στατιστικα. Δεν καταλαβαινω γιατι στην πλευρα 2 βαζεις την ΝΑΒΖ; Εχεις μηπως καποια πληροφορια που εγω ως αρχηγος δεν εχω;
πηγαινε δες αν εχεις ακομα προνομια δουκα :p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ειδα νομπλαρισματα για αυτο εβαλα και τους NAbz ,ας μας πουν ποιοι ειναι με ποιους ( και γιατι)

Ωραιος κοσμος ,επιτελους !!
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Καλα η μπερετ μια ζωη κουλα ελεγε, τωρα θα την μαθετε;

Αγγελικη, θελω σε παρακαλω πολυ να ξανα ανεβασεις στατιστικα και στο μελλον του κοσμου, μην κρυφτεις οπως κανεις παντα... Γλωσσα πολυ στην αρχη και υστερα εξαφανιζολ :)

Τα εχεις μαθει καλα τοσους κοσμους τωρα. Ηταν η τελευταια τοποθετηση μου προς το προσωπο σου γιατι οσο σου μιλαω μειωνω το δικο μου στατους.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν εχεις στατους γιατι δεν εισαι παικτης φυλετικων ...γενικα ,μην ανησυχεις.Ρε ασχετε φτιαξτε καμια ακαδημια ακομα να σας τους τρωνε και να δυναμώνουν, ενω μπορουσατε να τους φατε εσεις ,αν και κανιβαλιζετε σαν τρελλοι παλι .Ποτε εξαφανιστηκα απο κοσμο ?Εχω κλεισει και τους περισσοτερους κοσμους απο ολους σας και μιλας βρε νουμπ ? .Παντα εδω ειμαι και λεω μονο αληθειες .Αν εισαστε συμμαχοι με NABZ ειναι καταντια και δεν σας συμφερει, ουτε να το λετε, ουτε να το γραφετε .Μαθε να διαβαζεις χαρτη . Παμε λιγο γιατι δεν σας βλεπω να κλεινετε ουτε ηπειρο .
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αυτα ειναι πιο σωστα ?



Πλευρά 1:

Φυλές: REFUSE, REFUSΕ, RΕFUSE, RΕFUSΕ
Πλευρά 2:
Φυλές: C.Kai, C.Kaii, C.Κai, Ghost, Ghost2, Ghost3

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1:
12
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 7

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1:
29,646
Πλευρά 2: 37,061
Διαφορά: 7,415

chart
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
1600644854086.png

@dark tornado @SOL MAFIA @theotsak21.

Και στην τελικη τι εχετε καταφερει; δεν κλεισατε και κοσμο σε σερβερ με λιγοτερους ενεργους χρηστες απο την Ουγγαρια. Απλως αρχηγοι τους εισασταν και τους ειχατε για τριτα co play. Μονο τριτοι στον κοσμο και δευτεροι σαν server βγηκατε. Παρτε μαθηματα απο τους ηγετες του forum.
 

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Και τα 2α στατιστικα τελικα δεν ηταν σωστα. Εγω λεω αντι να αναλωνεστε στο να γραφετε και να κραζετε να παιξε λιγο. Με λογια και φανφαρες κανενας δεν κερδισες, παιξτε μπαλιτσα μεσα στο παιχνιδι και οχι στο εξωτερικο και ας κερδισει ο καλυτερος στο τελος. Οσο για την διπλωματια της ναβζ π οι μισοι την στελνετε στην Ckai και οι μισοι στην Refuse, μπορω να σας πω οτι θα κανετε καιρο να την μαθετε.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Που ειναι η RΕFUSΕ .Σας γλενταει ο Χυμαν ή μου φαινεται ?


για την μεγαλη αγκαλια που εχει γινει στο δυτικο κομματι και την σικαι που παρακαλαει τους παντες για συμαχια εχεις να πεις κατι?

γιατι αυτοι νομιζουν οτι δεν ξερω τιποτα αλλα εγω τα ξερω ολα

οπως σε καθε κοσμο
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Αγγελικουλα μου να σου παρω μια παστα να ηρεμησεις που εχεις κλεισει τοσους κοσμους;

Πως γινεται σε καθε κοσμο που ΔΕΝ παιζεις να ασχολεισαι με το εξτερναλ και σε καθε κοσμο που παιζεις να μην ασχολεισαι επειδη ντρεπεσαι να πεις οτι σε πετανε απ τα ρουμ της ιδιας σου της φυλης και σε κοροιδευουν ή σε εχουν για κοπλει της πλακας να βαζεις καμια σαρωσουλα; Κοινως φιλιπ - πινεζα..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ελατε τωρα σοβαρευτητε,και μην το παιρνετε εγωιστικα ,ειναι γεγονος οτι αν παιζατε σε παλιους κοσμους δεν θα "βγαζατε" ουτε μηνα .Ενωσεις ,ρουφιανιλικια και κανιβαλισμοι δεν θα εσωζαν την κατασταση.Ηταν αλλο επιπεδο η φαση ,ηρθαν τωρα 5 παλιοι να παιξουν και εχετε κρασαρει απο τον πρωτο μηνα .Λιγο σεβασμος και μετριοφροσυνη δεν βλαπτει προς τους δασκαλους.Τουλαχιστον να αναβει λιγο το παιχνιδι παικτικα που απο ενα παιχνιδι στρατηγικης εχει καταντηση σιμ. Τι στο καλο θελετε να χτιζετε και να φευγετε ,οπως γινεται τα τελευταια χρονια?Τριτοι στον κοσμο σε ενα πεθαμενο παιχνιδι για δεκαπενταχρονα δεν μου λεει κατι αλλωστε τις μισες φορες που πηγαινετε σε αλλο σερβερ μπαναρεστε πανηγυρικα και γελανε ολοι πισω απο την πλατη σας ,σωστα Equalizer,καλα μου τα ειπαν ?

Αν θεωρειται παιχτες παγκοσμιου επιπεδου τυπου St.Pauli που οχι μονο δεν ξερει να βγαζει πλανα,ουτε τις σωστες αναβαθμισεις δεν ξερει να κανει ,ουτε σωστες αναλογιες χωριων κτλ κτλ...τι να πω?

Ενωση ολη κ55 για 5 ατομα ?Αυτο δειχνει οτι δεν μπορειται να τους παιξετε ,απελπισμενη κινηση .Παικτες παγκομιου κλασης δεν μπορουν να κλεισουν ηπειρο στο gr .
 
Τελευταία επεξεργασία:

MrCrow

Ενεργό Μέλος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
34
Αυτα ειναι πιο σωστα ?



Πλευρά 1:

Φυλές: REFUSE, REFUSΕ, RΕFUSE, RΕFUSΕ
Πλευρά 2:
Φυλές: C.Kai, C.Kaii, C.Κai, Ghost, Ghost2, Ghost3

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1:
12
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 7

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1:
29,646
Πλευρά 2: 37,061
Διαφορά: 7,415

chart


Πάντως έτσι για να συνεχιστεί και η κουβέντα χωρίς να σε θίγω προσωπικά, τελικά λάθος είναι και αυτά τα στατιστικά
Anyway to be continued
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ελατε τωρα σοβαρευτητε,και μην το παιρνετε εγωιστικα ,ειναι γεγονος οτι αν παιζατε σε παλιους κοσμους δεν θα "βγαζατε" ουτε μηνα .Ενωσεις ,ρουφιανιλικια και κανιβαλισμοι δεν θα εσωζαν την κατασταση.Ηταν αλλο επιπεδο η φαση ,ηρθαν τωρα 5 παλιοι να παιξουν και εχετε κρασαρει απο τον πρωτο μηνα .Λιγο σεβασμος και μετριοφροσυνη δεν βλαπτει προς τους δασκαλους.Τουλαχιστον να αναβει λιγο το παιχνιδι παικτικα που απο ενα παιχνιδι στρατηγικης εχει καταντηση σιμ. Τι στο καλο θελετε να χτιζετε και να φευγετε ,οπως γινεται τα τελευταια χρονια?Τριτοι στον κοσμο σε ενα πεθαμενο παιχνιδι για δεκαπενταχρονα δεν μου λεει κατι αλλωστε τις μισες φορες που πηγαινετε σε αλλο σερβερ μπαναρεστε πανηγυρικα και γελανε ολοι πισω απο την πλατη σας ,σωστα Equalizer,καλα μου τα ειπαν ?

Αν θεωρειται παιχτες παγκοσμιου επιπεδου τυπου St.Pauli που οχι μονο δεν ξερει να βγαζει πλανα,ουτε τις σωστες αναβαθμισεις δεν ξερει να κανει ,ουτε σωστες αναλογιες χωριων κτλ κτλ...τι να πω?

Ενωση ολη κ55 για 5 ατομα ?Αυτο δειχνει οτι δεν μπορειται να τους παιξετε ,απελπισμενη κινηση .Παικτες παγκομιου κλασης δεν μπορουν να κλεισουν ηπειρο στο gr .


Ο μονος παικτης παγκοσμιου κλασης που ξερω στον 67 ειναι ο troublemaker ουτε δηλωσα πουθενα οτι εχω κατεβασει καμια υπερφυλη

μαζεψα οτι βρηκα απο την μερα που ανακοινωθηκαν οι ρυθμισεις μεχρι που ανοιξε ο κοσμος και μπηκα

δεν καταλαβαινω γιατι προσπαθεις να δημιουργησεις καποιο κλιμα εδω
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Ελατε τωρα σοβαρευτητε,και μην το παιρνετε εγωιστικα ,ειναι γεγονος οτι αν παιζατε σε παλιους κοσμους δεν θα "βγαζατε" ουτε μηνα .Ενωσεις ,ρουφιανιλικια και κανιβαλισμοι δεν θα εσωζαν την κατασταση.Ηταν αλλο επιπεδο η φαση ,ηρθαν τωρα 5 παλιοι να παιξουν και εχετε κρασαρει απο τον πρωτο μηνα .Λιγο σεβασμος και μετριοφροσυνη δεν βλαπτει προς τους δασκαλους.Τουλαχιστον να αναβει λιγο το παιχνιδι παικτικα που απο ενα παιχνιδι στρατηγικης εχει καταντηση σιμ. Τι στο καλο θελετε να χτιζετε και να φευγετε ,οπως γινεται τα τελευταια χρονια?Τριτοι στον κοσμο σε ενα πεθαμενο παιχνιδι για δεκαπενταχρονα δεν μου λεει κατι αλλωστε τις μισες φορες που πηγαινετε σε αλλο σερβερ μπαναρεστε πανηγυρικα και γελανε ολοι πισω απο την πλατη σας ,σωστα Equalizer,καλα μου τα ειπαν ?

Αν θεωρειται παιχτες παγκοσμιου επιπεδου τυπου St.Pauli που οχι μονο δεν ξερει να βγαζει πλανα,ουτε τις σωστες αναβαθμισεις δεν ξερει να κανει ,ουτε σωστες αναλογιες χωριων κτλ κτλ...τι να πω?

Ενωση ολη κ55 για 5 ατομα ?Αυτο δειχνει οτι δεν μπορειται να τους παιξετε ,απελπισμενη κινηση .Παικτες παγκομιου κλασης δεν μπορουν να κλεισουν ηπειρο στο gr .

gr5, gr7, gr25, gr33, gr42, gr49, gr56, gr61 οι κοσμοι που επαιξα. Πρωταγωνιστης απο τοτε μεχρι τωρα. Με νικησαν μονο μπαν και 3v1. Το θεωρω παρασημο και γι αυτο δεν ασχολουμαι με παικτες που εν ετει 2020 παιζουν μονο στο φορουμ και σαν παρασιτα. Εξαλλου, εκει ημουν οταν ελεγαν στον @theotsak21. να σε κανιβαλισει και προσπαθουσε να σε αφησει να κλεισεις. 1 φορα δευτερος στον κοσμο το 2013, μια φορα 3ος το 2020. Μηπως και το 2013 ηταν νεκρο το παιχνιδι;

Α, και πλην των πρωτων τριων Hp, ολους τους υπολοιπους.

Μελος της μονης ελληνικης φυλης που εκλεισε κοσμο στο νετ:

Οσο για τα πανηγυρικα μπαν:

1600799567105.png

Fcking dogs, μαζευεστε, μιλατε, δεν παιζετε, αν θελετε να μπω 67 ζητηστε το, απλως σε 2 μηνες μην ψαχνετε δικαιολογιες γιατι θα πατε να παιξετε στον αραβικο σερβερ.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
gr2, gr7,gr15,gr16,gr24,gr29,gr,,κ30 gr53,gr58 ειμαι η μονη που εχω κερδισει φυλαρες cxc ,dnd,φου,sol στις δοξες τους.Εχω παιξει και σαν cp κατι φεγγαρια ,παντα δεκαδα και στις περισσοτερες σαν δουκας ,το καλυτερο μου ομως ειναι που εχω μαθει φυλετικες σε αρκετους .Ουπς εχω και το ρεκορ κατακτησεων απο το κ2 και μετα ή , το εσπασε κανεις?

...στον κ7 δεν θυμαμαι sorry ,O k4 ηταν beta γιατι μας τον λες ,μια εβδομαδα μετα ανοιξε ο κ5 οπου επαιξαν οι παικτες κανονικα ,στον κ4 ηταν ο φουμαλ και οι συγγενεις του και ιδρωσαν και να τον κλεισουν anyway.Κ33 ?χαχαχα ελα μωρε εκει ειχα μπει γιαm πριμ και σας εφαγα μια ακαδημια για πλακα ,και ειχατε τον απερ και τον κοροιδευατε πιανετε και αυτος σαν κοσμος?

Επειδη ηθελες να τον μετρησουμε τον πηχη ,ε ναι και στο φορουμ σπαω πλακα και διασκεδαζω.Αν μπεις ή δεν μπεις σε ενα κοσμο εχει να κανει με τον αν εσυ γουσταρεις να μπεις οχι να στο ζητησει καποιος ή να στο υποδειξει,νομιζω, αρα μην ρωτας εμενα αλλα τον καθρεπτη σου .
Οσο για τα μπαν ζητα εξηγησεις απο για 'φιλαρακια" που τα διαδιδουν και που με τοσο παθος υποστηριξες εδω .Αληθεια αφου δεν παιζεις γιατι κοπτεσε τοσο και γραφεις στο εξωτερικο υπερ τους?Νιαου ρε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
@Tribal Troubles ακομη βγαινεις και κραζεις στο εξωτερικο? Ποτε θα βρεις κανα αντρα να ηρεμησουμε και εμεις και εσυ?

Ειναι αστειο να διαβαζω καθε φορα που γραφεις μας λες για τις πυξιδες που εριξες, τους κοσμους που εκλεισες και εγω απο τα τοσα πολλα κατορθωματα εχω θολωσει με το τι παικταρας εισαι πωπωπω. Για πες μας, αφου "μπαινεις στο φορουμ και σπας πλακα" με το να περιφανευεσαι σε ολους ποσο παικταρας εισαι, τοτε γιατι χρησιμοποιεις δικαιολογιες τυπου " επαιζα για πριμ" οταν αναφερθηκε ο αγαπητος εκουαλαζιερ σε εναν απο τους διαφορους κοσμους οπως τον 33? Εφαγες και εκει πυξιδα και εχεις στανιαρει?

Εγω προσωπικα θυμαμαι τελευταια φορα να εχεις παιξει στον 53 οπου ναι εισουνα συνεπης σαν παικτρια στα πλανα κτλπ, αλλα κουβαληθηκες σε τεραστιο βαθμο απο την φυλη σου, και πιο συγκεκριμενα απο δαππερ δον, φυτιλα , τουριστα, Zacro murder και αλλους. Εσυ απλα εισουνα θεατης που επαιρνε χωρια οταν οι αλλοι εκαναν την σκληρη δουλεια. Τον εκλεισες τον Κ53 εσυ?? Η μαλλον τον κλεισατε σαν φυλη? Η μαλλον στον κλεισανε για σενα??Εαν εχεις εμφανιστει σε αλλον κοσμο μετεπειτα και εκανες "κατι", να βγειτε να με διορθωσετε.

Περα απο αυτο, μετα τον κ53 βγαινεις στο φορουμ του καθε κοσμου και μολυνεις την ατμοσφαιρα με το να γραφεις απλα σαν κομπλεξικη.

ΑΑΑ και κατι τελευταιο, κραταμε το "gr2, gr7,gr15,gr16,gr24,gr29,gr,,κ30 gr53,gr58 ειμαι η μονη που εχω κερδισει φυλαρες cxc ,dnd,φου,sol στις δοξες τους".
Βρε παιδια, δεν ειναι η ιδια που βγαινει και κραζει ολες τις φυλες του gr? Ε τοτε τις μας αλλαζει τα λεγομενα της και τωρα αποκαλει φυλες "ΦΥΛΑΡΕΣ" ενω στο παρελθον αποκαλουσες τετοιες φυλες παρασιτοφυλες?

Οσο για την προσκληση του εκουαλιζερ για 1v1 σε speed, μην το ψαχνεις δεν θα μπει η φιλη μας tribal troubles. Δεν εχει "δικους της" αφου κανεις δεν την θελει, ουτε το πληκτρολογιο της δεν την γουσταρει πλεον.
 
Κορυφή