Speed Team net tournament 2020

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
τη εγινε ρε
αααα εσεις το πειγατε σε αλλο επιπεδο
τη πρωταθλημα τρολοκλησεων κανατε; σε διεθνι κοσμο; χαχαχαχ
κριμα παντως σας ειχα για πρωτουσ στο ιδουσ σας στην τρολια . σε τη γλωσσα μιλουσατε_;
χαχαχαχα
μανες πατεραδεσ παναγιες βριζατε η ειταν χαλαρα λογο μη γνωσεις ξενων γλωσσων?

Δειξε λιγο σεβασμο στην προσπαθεια που καναμε ολοι οι παικτες της εθνικης προκειμενου κυριολεκτικα απο το μηδεν να φτασουμε 3οι στο τουρνουα νικωντας τα φαβορι και να αναδειξουμε τον σερβερ μας μετα απο παρα πολλα χρονια.Επισης καταλαβε και εσυ και καποιοι αλλοι πως η εθνικη αποτελειται απο 15 παικτες οι οποιοι δεν γνωριζονταν απο πριν.Οποτε το να λες για την επικοινωνια που νομιζεις οτι ειχαμε τουλαχιστον εμενα με προσβαλλει.Αλλα και για να σου απαντησω κι ολας το πως μιλαγαμε μεταξυ μας δεν νομιζω να αφορα κανεναν οπως νιωθαμε ωραια μιλαγαμε τοσο απλα.Ενα συγχαρητηρια απο εμενα σε ολα τα παιδια της εθνικης για ολη την προσπαθεια.Συνεχιζουμε δυνατα!!!
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
χαχαχαχ δεν γνωριζωντουσαν οι παικτεσ απο πριν? o_O :D :eek: :po_Oo_O
χαχαχαχαχαχ το αλο μ τον το τοτο ξερεισ;
και ναι δεν θα διξω σεβασμο σε καποιουσ π δεν ξερουν καν τι ειναι αυτο
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
χαχαχαχ δεν γνωριζωντουσαν οι παικτεσ απο πριν? o_O :D :eek: :po_Oo_O
χαχαχαχαχαχ το αλο μ τον το τοτο ξερεισ;
και ναι δεν θα διξω σεβασμο σε καποιουσ π δεν ξερουν καν τι ειναι αυτο
Για αρχη καταλαβε οτι δεν ειπα οτι δεν γνωριζονταν ολοι διαβασε σωστα τι εγραψα.Επειτα εγω προσωπικα τους περισσοτερους δεν τους γνωριζα σαν ατομα μονο σαν ονοματα παικτων.Αν δεν μπορεις να σεβαστεις εστω και τους λιγους για τους οποιους ισχυει αυτο που λεω τοτε με συγχωρεις γι αυτο που θα πω αλλα φαινεται οτι τα παιδια εχουν δικιο οταν λενε οτι καποιοι εχουν φαει πορτα και πυξιδες απο σολ και βγαζουν το κομπλεξ τους στο εξωτερικο φορουμ.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Μονο μπραβο σε ολη την ομαδα για την προσπαθεια που εγινε 3οι σε ενα τουρνουα που ξεκινοντας πολοι πιστεύαμε πως αν περασουμε 2 φασεις θα ειμαστε ευχαριστιμενοι

Εγινε πολυ δουλεια και καλη προπονηση και σιγουρα σε καποιο επομενο τουρνουα θα ειμαστε φαβορι.θελει μονο μια συνεχη και στοιχειωδη επαφη με τους σπιντ να κραταμε και πολυ καλη προπονηση απο την στιγμη που θα συσταθει και παλι η ομαδα και σιγουρα με καινουργιους παικτες ως προσθηκες για να βοηθησουν μονο για το καλυτερο

Πολυ μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια που συμμετηχαν και βοηθησαν στους αγωνες και μαγκες μου δεν πειραζει η χολη που βγαζει εδω η πλεμπα των φυλετικων για μερικους απο μας.ο μισος πονος δικος τους και ο αλλος μισος παλι δικος τους,τους εχουμε μαθει καθε πικραμενος ερχετε να βγαλει τον πονο του καταστρεφοντας ενα θεμα που εχει δημηουργηθει για αλλο λογο και σκοπο και στην τελικη οταν εχουμε μια αναγνωριση διεθνη τι να κανω την γνωμη της πληγωμενης πλεμπας τις ελλαδιτσας που εχουν υποβαθμισει το παιχνιδι μονο και μονο παιζοντας το?


αγνοηστε τους ειναι η μονη απαντηση που τους αξιζει
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
τη εγινε ρε
αααα εσεις το πειγατε σε αλλο επιπεδο
τη πρωταθλημα τρολοκλησεων κανατε; σε διεθνι κοσμο; χαχαχαχ
κριμα παντως σας ειχα για πρωτουσ στο ιδουσ σας στην τρολια . σε τη γλωσσα μιλουσατε_;
χαχαχαχα
μανες πατεραδεσ παναγιες βριζατε η ειταν χαλαρα λογο μη γνωσεις ξενων γλωσσων?
Τουλαχιστον ξερουμε καλα μια γλωσσα εμεις. Εσενα παλι σε κοβω να μην μπορουσες να βγαλεις την 1η δημοτικου επειδη σε κοβαν στην γλωσσα
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
οπ νατοσ και αφτος αλοσ νταβας χαχαχ
εχετε τροπους παντοσ οπος παντα χαχαχ
ναι και ομος τετιοι χαρακτιρες μασ αντιπρωσοπευουν στην εθνικη ελλαδος νταβατσιλικια
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Όλοι οι νταβαδες στη. Εθνική speed και άλλος ένας κάπου αλλού ,ψαξου
 

Suicidal Angels

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Καλησπέρα παίδες,

ΜΠΡΆΒΟ! Αυτό θα πω, αυτό αξίζετε.
Εθνική speed που είμαι πολύ ικανοποιημένος που με εκπροσωπεί σαν έλληνας παίχτης.

Καλό υλικό, από όσα έχω μιλήσει με γνωστούς μέσα στην ομάδα, έχω ξεχωρίσει παίχτες όπως tornado, equalizer, goku (κλασική αξία) και νεα recruitments που βοήθησαν να ζεσταθεί η ομάδα και να μπορέσει να ανταπεξέλθει ενάντια σε πολλά φαβορί που εμείς ρίξαμε knock-out.

Στο επόμενο τουρνουά εύχομαι να υπάρξει καλύτερη διοργάνωση για πιο αμερόληπτους και ακράδαντους μηχανισμούς, ώστε να μην υπάρξει στο ελάχιστο η αίσθηση αδικίας. Δημιουργική και καλοπροέραιτη κάνω κριτική μόνο, με αγάπη για το παιχνίδι.

Μπράβο και πάλι τόσο ψηλά που φτάσατε, και καταφέρατε να στήσετε οργάνωση μέσα σε τόσο λίγο χρόνο.

Για όσους κράζουν, ΘΑΥΜΆΖΟΥΝ! ΆΝΤΕ ! ΆΣΧΕΤΟΙ !!!

GG WP
 

SOL MOSSAD

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
32
μπράβο παιδιά είμαι σίγουρος πως στο επόμενο θα πάτε 1, κάνατε κάτι πολύ δύσκολο, κερδίσατε ομάδες που παίζουν χρόνια μαζί, ότι και να πούμε είναι λίγο και 1 λόγος παραπάνω για επενο αξίζει η συμπάθεια μου, ο μαέστρος μας, ο equalizer, τώρα το ποιο σημαντικό είναι η διάρκεια, μακάρι να σας καμαρώνουμε για χρόνια στην κορυφή, το αξίζετε μπορεί να σας πηγαίνω κόντρα αλά αναγνωρίζω την σκληρή δουλειά και τα μεγάλα αποτελέσματα σας!!
 
Κορυφή