ΠΡΟΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΟΙ

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΛΕΩ Ο ΠΡΟΤΑΘΛΙΤΙΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΚΥΠΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥ ΝΑ ΜΕΙΛΙΣΩ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΥΧΕΑ ΜΠΕΙΚΑ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΦΤΕΝΕ ΕΓΩ ΦΤΕΩ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΧΩΡΙς ΝΑ ΤΟΥς ΕΝΗΜΕΡΩΣΟ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΒΑΡΙΟΥΜΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΡΜ ΑΡΚΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΙΛΙ ΜΟΥ . ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΙΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΑς ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΚΛΕΒΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ Τ ΤΣΕΧΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΙΖΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ xxxmanxxx και τουλαχιστον τους ξερουμε εσεις που κλεβετε το ονομα QIFSHA απο εκει ?

Εγώ θέλω να μας προτείνεις εσύ ρυθμίσεις για τις επόμενες 5 αρένες που θα σε καρπαζωνουμε οπότε βρεις ίντερνετ Σκάιπ ρεύμα και γενικά κάτι που να μπορεί να σε κάνει χρησιμο στο γκειμ για πάνω από 2 λεπτά....σύμφωνοι?
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Έχω ένα φίλο που περνάει γραμμές ίντερνετ για όποιον θέλει.

Σφαίρα θα πηγαίνει !
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΚΟΡΠΙΟΥ


Ο/Η skorpios. έγραψε:
Ναι, ναι, ναι. Εμείς γιατί κοίταξε στην εεε τέτοια αρχή, ούτε, ούτε και κοιτάξτε το ίντερνετ μου... για να καν.. για να γίνει αυτή η αρένα αλλα ύσ.. μόλις, μόλις όπως είπαμε οτι αυτό εμεις δεν καν... θέλαμε, αυτοί είπανε, όχι λεει θέλουμε να γίνει. Και εμείς μετα είπαμε οτι θα νικήσουμε, δδεε, λέμε, δδεε θα νικήσουμε, θααα κανει, γίνει αυτό πάλι με το ίντερνετ για να, για να αυτο ξαναγίνει πάλι το παιχνίδι.
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Γνωμη για σκορπιο που επαιξε αρενα και θελει να μπει σπιντ τεαμ ΑΛΛΑ

1. βαρεθηκε να φαρμαρει
2. δεν του αρεσει το ν1
3. επεσε το ιντερνετ

ΥΓ. σορρυ για το σπαμ ειχα καιρο να δω το εξωτερικο αλλα δεν αντεξα :p
 

Galahad

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Προειδοποίηση για συμπεριφορά / σχολιασμό ορθογραφίας.
Σκορπιε μαθε και λιγη ορθογραφια ρε φιλε...εβγαλα τα ματια μου να καταλαβω τι γραφεις κι εννοεις...ασχετο πως μολις μπηκε η λεξη πρωταθλητης σταματησα να διαβαζω απο το γελιο.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Δεν ξέρω ποιός φούρνος γκρεμίστηκε, αλλά όποιους τους επανέφερε παίρνει τα respect.

Καλή τύχη στα παιδιά της εθνικής.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Και αυτοι σε 5μηνες θα εχουν στρωσει οπως εσυ φιλε λεφτη. Ησουν εριστικος απεναντι μου εφαγες δικαστηριο και τωρα μιλας σωστα ;)
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Δεν νομιζω να σε ανεφερα πουθενα φιλε τεοτσακ.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
θες να μαζεψεις 5-6 στοπακια να μπουμε αρενα;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καποιοι βλεπω δεν βαζουν μυαλο. Προκαλω τον σκορπιο να βρει αλλον 1 εκ των φιλων του και να παιξουμε σε αρενα 2v2. Εγω με τον φυγα που ειμαστε ασχετοι εναντιων του σκορπιου και ενος αλλου
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
ο σκορπιος κανει μεγαλη καριερα στους ελληνικους σπιντ Ν3,Ν4 ολα ετοιμα κλπ
προτεινω να ερθουν ξενοι σκαουτερς να δουν το μεγαλο ταλεντο που εχει στο νομπλαρισμα βαρβαρων.

ΥΓ το διαδυκτιο σου κοβεται μονο οταν μπαινεις στους ν1 κ επαναφερετε αυτοματα μολις μπεις για βαρβαροφαγωμα;:rolleyes:
 
Κορυφή