ΠΡΟΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΟΙ

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Επειδη καποιοι ασχετοι κλαινε συνεχως στους speed, προκαλουμε τον πρωταθλητη και τον σκορπιο να μαζεψουν 5αδα,6αδα η οσους θελουν για αρενα. Ειμαστε πολλοι εξαγριωμενοι μαζι τους και ετοιμοι να τους δειξουμε ποσο ασχετοι ειναι
 

SOL MOSSAD

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
32
εάν χάσετε όμως μας δίνεται τις θέσεις σας στην speed national team, έτσι? βλέπω άσχετους μας λέτε άρα είστε πολύ σίγουροι για την νίκη σας....
εσείς έχετε παίξει και 20 γύρους παραπάνω από μένα που έχω παίξει 2 γύρους ν1 μόνο....
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
εάν χάσετε όμως μας δίνεται τις θέσεις σας στην speed national team, έτσι? βλέπω άσχετους μας λέτε άρα είστε πολύ σίγουροι για την νίκη σας....
εσείς έχετε παίξει και 20 γύρους παραπάνω από μένα που έχω παίξει 2 γύρους ν1 μόνο....

ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Το ποιος μπαινει στην ομαδα το αποφασιζω εγω. Επειδη ομως καποιοι νιωθετε αδικημενοι και αποκαλειτε ατομα της speed team "ασχετους", κυριακη στις 21.00 μπορουμε να παιξουμε μια αρενα 6v6 ή 10v10 ωστε να διεκδικησετε τις θεσεις μας στην ομαδα. Εχετε την κυριακη και τη δευτερα, μετα εχουμε πιο σημαντικα πραγματα απο το να σας παμε πυξιδα.

Οι ρυθμισεις θα ειναι οι ιδιες με αυτες που παιζουμε στα φιλικα. Καλη τυχη επιδοξοι.
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Μαζεψτε μια 10αδα κρίμα να παίξουν οι μισοί δικοί μας και να χάσουν το γέλιο . Κακασχετοι έρχεται ν1
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
προτεινω σκορπιο στο hall of fame των φυλετικων
 

DeletedUser36449

Έλα να σ πω πολλή ασχολήθηκα μαζί σας νωμιζο και πήρατε αέρα μερική για τη έχετε τ διαχηρηστη πίσω σας τ οποίος έφαγε πυξίδα από εμένα και με απείλησε πος θα με απόκλιση γ πάντα από τ γαμες χωρίς λόγο απλά επειδή τ γκρέμισα τ χωριά του χαχαχαχ και εσύ φυγα μ μιλάς πολλοί αντε να μη πω τπτ Ν με αποκλείσετε γ πάντα χαχαχαχ το είδαμε πες μου μια φορά που κερδίσατε σε εθνική πες μου μια φορά μόνο χαχαχαχαχα
 

DeletedUser36449

Εσύ φυγα μη μιλάς πολλοί θα με αναγκάσετε να φάω βλοκ που τ αλήθεια γιατί δεν πάει άλλο μαζί σας όλο χάνετε οταν παίζετε εθνική και πάτε να τα βάλετε μάζη μου γτ έχετε τ διαχηρηστη από πίσω σας χαχαχαχ το οποίο σας τ ξανά λέω τ γκρεμιζα τ χωριά όταν ήταν 2.500 πόντους και εγώ 71 όταν μπεικα στο ρουμ
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
1589594050122.png

πολυ δυσκολος γυρος, ανταξατε 50 λεπτα. Δυστυχως δεν καταφερατε να μπειτε στην εθνικη σπιντ, ουτε εσεις, ουτε τα 26ποντα χωρια σας. Τα λεμε στους speed που μαζευεστε 20 ατομα για να βαρεσετε 1 απο εμας <3
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Έλα να σ πω πολλή ασχολήθηκα μαζί σας νωμιζο και πήρατε αέρα μερική για τη έχετε τ διαχηρηστη πίσω σας τ οποίος έφαγε πυξίδα από εμένα και με απείλησε πος θα με απόκλιση γ πάντα από τ γαμες χωρίς λόγο απλά επειδή τ γκρέμισα τ χωριά του χαχαχαχ και εσύ φυγα μ μιλάς πολλοί αντε να μη πω τπτ Ν με αποκλείσετε γ πάντα χαχαχαχ το είδαμε πες μου μια φορά που κερδίσατε σε εθνική πες μου μια φορά μόνο χαχαχαχαχα
21 Μαϊου αρχίζει το τουρνουά. Πάρε θέση στον καναπέ μαζί με τους υπόλοιπους. Κασκολακι, μπυριτσα, πίτσα και παρακολουθήστε την νέα επίσημη αγαπημένη.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
αν μας κερδιζατε ο ρουμανος θα επαιζε με 2 ακκουντ αν πεφταμε σε επισιμο αγωνα με ρουμανια?

απορια το εχω
 

DeletedUser36449

Προτον εγώ δεν επεξα όχι μόνο βαριόμουν κόπηκε και τ νετ και δεν ενημέρωσα καν τ παιδεία και δεύτερο βάλατε νο1 επειδή το ξέρατε πος είστε καλύτερη σε αυτό το λεβελ και όχι μόνο αυτό τέλεια τυχεα μπεικα εκείνη τ ώρα δεν είχα καν σκυπε
 

DeletedUser36449

Και κάτι άλλο πάλι χάσατε σε ενθηκη με Ρωσία απλά πες μου μια φορά που κερδιζατε
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269

;)

συγνωμη που δεν αλλαζουν ολες οι χωρες τα τουρνουα για να παιξεις εσυ. Τι προτιμας; που προλαβαινεις να παρεις περισσοτερα βαρβαρα; σε ν3; να το κανουμε ολα ετοιμα να μην κουραζεσαι κιολας;

και εγω αν ημουν 300 ποντους οταν ο πρωτος ηταν 1850, μαλλον θα ειχα προβλημα με το ιντερνετ.

1589636309825.png



source.gif
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δεν ξέραμε παράσιτο να αλλάξουμε τις ρυθμίσεις για να σε βολεύουν

Η μήπως νομίζεις ότι στις εθνικές θα παίζουμε σε ν3 να νομπλαρουμε βάρβαρα και να βγάζουμε άμυνες με την ελπίδα να μην μας σπάσουν

Κάτσε παίξε μερικούς ν3 μαζευτειτε 3-4 άτομα και καθίστε να το παίζετε σχετικοί σε τίποτα άσχετους σα και του λόγου σας

Σήμερα δεν είχες ίντερνετ και Σκάιπ αύριο δεν θα έχεις πισί και ποντίκι μεθαύριο δεν θα έχεις ρεύμα αλλά έπρεπε να μπεις εθνική εσύ ο πρωταθλητής ο γκρατσιανι κλπ

Απ το ίδιο πλευρό κοιμάστε όλοι και κοιμάστε και πολύ βαρυα

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ Ε ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ
 

DeletedUser36449

ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΛΕΩ Ο ΠΡΟΤΑΘΛΙΤΙΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΚΥΠΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥ ΝΑ ΜΕΙΛΙΣΩ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΥΧΕΑ ΜΠΕΙΚΑ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΦΤΕΝΕ ΕΓΩ ΦΤΕΩ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΧΩΡΙς ΝΑ ΤΟΥς ΕΝΗΜΕΡΩΣΟ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΒΑΡΙΟΥΜΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΡΜ ΑΡΚΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΙΛΙ ΜΟΥ . ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΙΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΑς ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΚΛΕΒΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ Τ ΤΣΕΧΕΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΙΖΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ xxxmanxxx και τουλαχιστον τους ξερουμε εσεις που κλεβετε το ονομα QIFSHA απο εκει ?
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Προτον εγώ δεν επεξα όχι μόνο βαριόμουν κόπηκε και τ νετ και δεν ενημέρωσα καν τ παιδεία και δεύτερο βάλατε νο1 επειδή το ξέρατε πος είστε καλύτερη σε αυτό το λεβελ και όχι μόνο αυτό τέλεια τυχεα μπεικα εκείνη τ ώρα δεν είχα καν σκυπε
Αποσο βλεπω εισαι πολυ αδιαβαστος.Ισως θα πρεπει να διαβαζεις λιγο παραπανω.Βλεπεις τους γυρους που παιζουμε σαν εθνικη μονο το αποτελεσμα ποιος νικησε ή εχασε,το οτι παιζουμε ολους τους γυρους με συγκεκριμενες ρυθμισεις το εχεις παρει χαμπαρι ή θες να το βαλουν ανακοινωση???Η φραση βαλατε ν1 επειδη ξερετε πως ειστε καλυτεροι σε αυτο το επιπεδο απευθειας σε βγαζει εκτος.Οποτε καλυτερα να αποδεχθεις το γεγονος οτι δεν εχεις ακομα τα προσοντα για να μπεις εθνικη παρα να βγαινεις και να κραζεις ολα τα παιδια της εθνικης.Και ξερεις κατι να ναι καλα ο Equalizer που βαζει συνεχεια γυρους.Μπες στους ν1 εξασκησου γινε καλυτερος και στο μελλον οταν ξαναγινει τουρνουα δηλωσε συμμετοχη και σιγουρεψε οτι εχεις τις ικανοτητες να ενταχθεις στην ομαδα.Μεχρι τοτε καλυτερα να μην μας προσβαλλεις.
 
Κορυφή