Φυλή?

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Καλησπέρα σε όλους
Θα μπω στον κόσμο με έναν φίλο για να παίξουμε χαλαρά και να χαρούμε το γκειμ, αν υπάρχει καμία φυλή που ψάχνει άτομα μπορεί να μου στείλει μήνυμα!
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Αδελφέ έχω ακούσει ότι θα μπει η ΤΤΜ, νομίζω δε θα χουν θεμα να σε βάλουν, συνήθως ξεκινάνε τον κόσμο τουλάχιστον με 300 άτομα

Ρώτα όμως για σίγουρα τον τσιμη , είναι ο.αρχηγος της ΤΤΜ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Φήμες λενε ο τι η ΙΣΧΥΣ θα κανουν NEA ενωση με φυλη ΚΑΙ απο τον κ65 και αφου σε "διαβαζω" εδω το επιβεβαιώνεις .

keep-calm-and-love-ttm.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ψαχνω premade φυλη στον 65 να μου παρεχει προστασια απ τα βαρβαρα οσο θα βγαζω το πρεμακι μου, ευχαριστω!
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Κάντε καμιά δεκαριά ακαδημίες και μετα κάντε και ένωση με τους γκρατσιαναιους να δυναμώσετε λίγο ακόμα. Μετά τι θα μείνει; Άλλη μια ήπειρος ,τη στρατολογεις και αυτή και ξεμπερδευεις. Ότι μάθατε στον 64 το εφαρμόζετε και στον65. Αυτό θα πει προκομενοι άνθρωποι
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
"Insiders"! η μεγαλυτερη διακινηση παικτων. Παμε να σπασουμε το ρεκορ !!
Και καλα τι?
Θα μας περασετε εμας τους gkrats?
Αν χρειαστει θα βγει κ gkrats10 με ανοιχτη στρατολογηση παντου, αν θελετε κοντρα παμε αλλα ειστε χαμενοι απο χερι
 
Τελευταία επεξεργασία:

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Μα δν χρειαζοταν καν οι βασικοι της gkrats στον 65
Εδω ξεκινανε με LC το 2020 και σε κοσμο με αμυνες σε βαρβαρα
Ειναι Β' κατηγορια κοσμος,εχουμε βαλει ατομα απο την ομαδα νεων να συμπληρωσουν το ροστερ για να παρουν χρονο συμμετοχης
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Υπομονη θα μπουν οι πυξιδιασμενοι του κ64 ,εχει παρατηρητηρια ετσι?Γιατι δεν παιζουν αλλιως.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
αρε Μαικ τι περιμενες απο τον πρωταθλητη ,εδω δεν μπορει να νομπλαρει παιχτες που παιζουνε για πρεμιουμ
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Δε μπορούμε να νομπλαρουμε ούτε τον πρωταθλητή , πόσο μάλλον σοβαρούς παίκτες, ίσως τα παρατήσουμε και μπούμε και μεις στον 65, να στατολογησουμε κάνα παίχτη για τον 64

Σκληρή αυτοκριτικη
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Καλά εσεις είστε φίλοι με όλο το χαρτη, δε μου κάνει εντύπωση
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ενω εσεις εχετε αλλου ειδους δεσμους 3 αδερφικες τους Πολιτισμενους βαρβαρους ,τις Σοκολατες τους Cartel και 6 Ισχυς Ουπς 3 εμειναν ...ποτε τους κανιβαλισατε αφηστε και για μας κατι Δυνατοι στο κανιβαλσιμα και τα βαρβαρα ,μπραβο
 
Κορυφή