3 vs 1

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34042
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35681

Βουτιες το λες εσυ αυτο ? Εγω το λεω εχω ρουφ στην αντιπαλη φυλη που του βαζω αμυνες , στελνω αριστους του κολλαω και 5 αμυντικα απο πισω να πηγαινουν και το παιρνω με 20 τειχος .
Εαν θες να με κανεις να πιστεψω το αντιθετο περιμενω διαβιβαση της αναφορας που εριξες το τειχος . Οταν κανεις κατι να εχεις και τα κοτσια να πεις ναι το εκανα και ειμαι μαγκας . Κατα τα αλλα αρκετα πετυχημενο μπορω να πω .




Το θεμα ειναι ποσο του δινω εγω να κρατησει?

Δυστυχως για εσας τρεχετε μονοι σας σε εναν πληρωμενο αγωνα δρομου και βγαινετε δευτεροι οποτε καταλαβαινεις οτι μιλαμε για ενα κοσμο που δεν θα κριθει ουτε στον πολεμο ουτε στην διπλωματια ουτε στο pay roll(κιομως) . Μιλαμε για εναν πολεμο ο οποιος θα κριθει στην ορεξη της αντιπαλης φυλης να παιξει και να σας νικησει . Διοτι αν παιξει θα σας νικησει.





Σε αφησα για το τελος εσενα σχετικε .

Θα αφησω εδω το συνολο των χωριων της καθε φυλης των συμμαχιων τους καθως και των ουδετερων φυλων γιατι μου φαινεται καποιος αλλος δεν ξερει να κανει προσθεσεις

Για να μην τρεφεται αυταπατες οτι παιζετε 3ν1 η ακομα και 2ν1

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην STOP : 1434

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στη L.S.D (συμμαχια της stop και μαξιλαρακι της) : 205

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην P.T.W : 1426

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην Ν.Μ.F (συμμαχια της P.T.W) : 174

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην ΑΛΑΝΑ (με μεγαλες επιφυλαξεις θα πω ΟΥΔΕΤΕΡΗ και οχι 2ο μαξιλαρακι της STOP γιατι δεν ειναι επισημο) : 424


Οποτε μπορειτε να σταματησετε την καραμελα του 3ν1 και 2ν1 .

Επισης φιλε μου TheDalton κατεβηκες διπλα μου με τα χωρια του ρουφ και μου εστειλες μηνυμα "κατσε σερι τωρα να σας μαθω λιγο πως παιζετε" .

Οταν ομως σου απαντησα παμε να βγουμε στον hp διπλα διπλα χωρις πρεμ-παρατηρητηρια-μειωσεις κλπ δεν απαντησες ποτε και εκανες το νεκρο στον ιδιο καδο με τον ΖΕΝ

ωχ λαθος ρουμ..
ωχχ μιλησε κανείς?

Δυστυχως για σένα φιλε μου προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολογητα βρίσκοντας πάντα ανυπαρκτες δικαιολογιες που το μονο που προσφέρουν ειναι προσωπικη καθησηχαση,,
λοιπον για να τα λεμε με το ονομα τους:

Κ.κολοτουμπα μπήκες με ρεκ, πήρατε βήμα και Go ενώ εμεις δεν ειχαμε ακομη κλεισει υπηρο, εβαζες αμυνες σε Ροτο στην υπηρο μας για να μας καθυστερησουν για το κλεισιμο και μιλας για στατιστικα που υπαρχουν τώρα??

Ναι φιλε μου στατιστικα τωρα ειμαστε ανωτεροι, βρες στατιστικα πριν 1 μηνα ομως?
Μην ψανεις θα στα δειξω ολα :
2 Φλεβαρη ο χαρτης κοσμου: https://imgur.com/a/9QgLL (οπου μαυρα ειναι η πανισερς που ηδη ειχατε συμμαχια με ρεκ, ενω ροζ οι Λσντ)
Σημερινος χαρτης κοσμου : https://imgur.com/a/xaLVV Μετά απο 5 πετυχημένα πλανα σε ενα μήνα!
Άρα κλείσε το στοματάκι σου και πριν μιλήσεις βούτα την γλώσσα σου στο μικροσκοπικό μυαλουδακι σου!

Ναι φιλε μου χασατε 150χωρια συνολο και κανατε 25ρεκλαιμ,
Ναι φιλε μου προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα, την μη υπαρξη οργανωσης στη φυλη, και προπάντων την μη υπαρξη ικανότητας για δημιουργια πλανου,
Ναι φιλε μου εχω την Λσντ που κοπανησες 3 φορες και τα πηρες χερι.
Ναι φιλε μου παιζω 3β1 τον κοσμο που πλεον τον εκανα 1β1.
Ναι φιλε μου πετυχαινουν τα πλανα μου επειδη ξερω να κανω πλανα, και κατεπεκταση αυξανονται τα χωρια μας, σε αντιθεση με εσας

Και οσο για το φλεγον θεμα περι ρουφ: αδερφε θελω να σε ενημερωσω οτι υπαρχει ο σχετικος ρουφιανοχαρτης στο παιχνιδι..

και παραθετω δεδομενα
26/02 πηρα ανιχνευση απο τον Λακη σε ολα του τα χωρια (ο ρουφιανοχαρτης τον δειχνει 4 μερες ανενεργο, δηλαδη δεν κουνηθηκε σε ποντους)
27/02 ξαναπηρα ανιχνευση απο Λακη σε καποια χωρια για να επιβεβαιωσω οτι ο παικτης ητανε ανενεργος!
28/02 καναμε πλανο στο βορρα και κατεπεκταση ξεκινησαμε αριστους στο Λακη για το βραδυ της 28 Φεβρουαριου μεχρι πρωινα 1ης Μαρτιου.
Θα σταθω στις 28/02 επειδη πρωινα ενω βαρουσαμε βορρα οι νουκες εφυγαν και για τον Λακη με σκοπο να αδειασουν τα χωρια με τοιχος 20( αφου ητανε ανενεργος και πηγαινα για βουτια λογικο να μην σπασω τοιχος, εξαλλου μονο ενας αθλιας παικτικης ικανονητας παικτης θα εσπαγε το τοιχος σε ανενεργο)
Εξου και υπαρχουν τα στατιστικα με τις απωλειες στο twstats που δειχνουνε ποτε εσπασε ο παικτης,
Εξου και υπαρχουν τα ημερησια επιτευγματα που με δειχνουν ως επιτιθεμενο της ημερας.
https://imgur.com/a/YuJTE




ο παικτης λογκαρει με το που χαννει το πρωτο χωριο , σωζει οτι μπορει να σωθει και στο τελος απο τα 7 χαννει τα 3 χωρια,
τα επομενα 3 τα εχασε 1 του Μαρτη οπου σας παιζαμε με τις αμυνες που εστελλε ο παικτης σας KOYZOYLOS οταν του ζητησατε να καλυψει τα χωρια του λακη (μολις ειδατε οτι χαννει χωριο)
Και ο KOYZOYLOS ανενεργος και αυτος ριχνει τα αμυντικα του και λογκαρει μετα απο 15ωρες για να τα δει σπασμενα , απο τις δικες σας νουκς..


ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΟ ΓΕΛΛΙΟ, ΣΑΣ ΑΦΗΝΑΜΕ ΤΟΙΧΟΣ 0 ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΤΕ ΤΟΣΟ ΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΣΑΣ,
Και οι αναφορες απο τον παικτη σας :
1η::https://imgur.com/a/g3agD
2η :https://imgur.com/a/UXvvZ
3η: https://imgur.com/a/UjOiR

'Α κατι που ξεχασα ,
Επειδη αναφερες αλάνα ενα θα σου πω: εχουν παραπανω πιθανοτητες να παραμεινουν κοσμο παρά εσυ , που ας εξαιρεσουμε το γεγονος οτι εμεις σε γλιτωσαμε απο την πυξιδα...

Καληνυχτα αδερφε, ελπιζω να σε καλυψα προσωπικα και κατ' επεκταση ολο τον κοσμο που παρακολουθει.

Υ.γ: Για τον HP ηδη σου απαντησα πως δεν θα μπω, οχι επειδη δεν θελω , απλα δεν μπορω (λογω σοβαρων υποχρεωσεων), αλλα μην χαθεις θα σε ενημερωσω προσωπικα εγω ποτε θα μπουμε στο 1β1 που αναζητας,
Υ.γ 2: Ρώτα τον φιλο σου fotisff πως περασε το βραδυ που ακολουθησε μετα το νομπλαρισμα των χωριων...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Milf ρε αμπαλε μιλας εσυ κιολας που παρακαλαγες πρωτου καλα καλα ανοιξει να παιξεις μαζι μας η ξεχνας τα ιδια σου τα.λεγομενα οτι μπαινουμε δυνατο τημ κι θες να σαι μαζι μας γι να φας ρεκ στην αρχη γιατι ειχατε προηγουμενα...

Ποια ορεξη εαν εχετε θα νικησετε κιολας;;; εκει που δε μπορειτε να σταυρωσετε ενα πλανο 1μιση μηνα που χετε μπει ενα με ρεκ κι go κι κανατε 3 πλανα σε λςντ κι ψαχνετε να δειτε τι εγιναν τα νιουκ...

Μη βγαινεις κι γραφεις ειδικα εσυ κουταμαρες που σε σωσαμε κιολας κι μας βγαινεις εδω να το παιξεις mr προπαγανδας...

Ειδικα εσυ θα πρεπε να χες κρυφτει...ας βγει ο ανσελμο που τα λεει καλυτερα κι στο σκαηπ κι ειναι απ την αρχη σε μια φυλη κι δε κανει τουμπες κωλοτουμπες...
Εσυ τσαγακι κι ποπ κορν κατι αλλο δε μπορεις να κανεις...ουτε στατιστηκα κι απωλειες δε μπορεις να κοιταξεις κι γραφεις ****μαρες...χαχαχχα
Πες του ρε ανσελμο....μαθε του τιποτα!
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Οι vima διαλυθηκαν και πηρατε οτι εμεινε.Αν και αυτοι δεν θα μεινουν για πολυ καιρο.
Οι GO αποδειχτηκαν καστρο απο τραπουλοχαρτα.
Οι REC ανικανοι να σπασουν ενα μετωπο με LSD.
Ναι εννοειται πως η διπλωματια μας και οι κινησεις που καναμε σαν STOP βγηκαν σωστες.Τα υπολοιπα ειναι απλα "να εχουμε να λεμε".
Αν δεν αλλαξει κατι και δεν πατησετε διαγραφες μολις φυγουν οι GO δινω μεχρι το καλοκαιρι.
 

DeletedUser34887

εμεις που δεν ειμαστε και γνωστοι μπορουμε να γραψουμε?? θα γραψω κι οτι θελει ας πει οποιοςδηποτε . :p

ΜΟΝΟ ΣΤΟΠ ΓΑΤΑΚΙΑ . ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ .ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ
 

DeletedUser35681

Milf ρε αμπαλε μιλας εσυ κιολας που παρακαλαγες πρωτου καλα καλα ανοιξει να παιξεις μαζι μας η ξεχνας τα ιδια σου τα.λεγομενα οτι μπαινουμε δυνατο τημ κι θες να σαι μαζι μας γι να φας ρεκ στην αρχη γιατι ειχατε προηγουμενα...

Ποια ορεξη εαν εχετε θα νικησετε κιολας;;; εκει που δε μπορειτε να σταυρωσετε ενα πλανο 1μιση μηνα που χετε μπει ενα με ρεκ κι go κι κανατε 3 πλανα σε λςντ κι ψαχνετε να δειτε τι εγιναν τα νιουκ...

Μη βγαινεις κι γραφεις ειδικα εσυ κουταμαρες που σε σωσαμε κιολας κι μας βγαινεις εδω να το παιξεις mr προπαγανδας...

Ειδικα εσυ θα πρεπε να χες κρυφτει...ας βγει ο ανσελμο που τα λεει καλυτερα κι στο σκαηπ κι ειναι απ την αρχη σε μια φυλη κι δε κανει τουμπες κωλοτουμπες...
Εσυ τσαγακι κι ποπ κορν κατι αλλο δε μπορεις να κανεις...ουτε στατιστηκα κι απωλειες δε μπορεις να κοιταξεις κι γραφεις ****μαρες...χαχαχχα
Πες του ρε ανσελμο....μαθε του τιποτα!
λιακο αστονα ρε τον μιλφ,, πες του να χτισει κιαλλο χωριο γιατι ερχομαι! ;)

Υ.Γ αλεξ πες στον fotisff να ακυρωσει,, 3 λεπτα εμειναν, μην τα παρει χερι και αυτος..
https://gr50.fyletikesmaxes.gr/public_report/32b2b6945f5defe4c020c0bccf742274
Υ.Γ 2: με ηθελε και 1v1 στον hp που ελεγε δεν εχει παρατηρητηρια,, εδω στον 50 με παρατηρητηρια έχασε το χωριο, σκεψου στον hp θα παει πυξιδα στην εβδομαδα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή