3 vs 1

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34042
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser16076

φιλε 1 θα σου πω: κάτσε καλα ασχετουλλη και μαθε να βλεπεις στατς.. το να κανεις μια υπερσημμαχια και αυτοματα να κλεινεις 3 υπηρους εναντιον 1ς υπηρου πώς ονομαζετε?? αλλα φαινετε το μικρο σου μυαλουδακι αδυνατει να πιασει το νοημα...
ακριβως έτσι κάνανε στον κ29 όλες οι φυλές εναντίων των dnd.
εκει ομως δεν είχε φυλές όπως η ρεκ ή η πανισερ, που οι αρχηγοί τους έχουν κλεισει και κόσμους.
εκει ηταν ολες οι φυλές ενας αχταρμάς. τι έγινε?
η dnd δεν πήγε ούτε μηνα , αντιθέτος εδω βλέπουμε να γίνεται το ίδιο με τις συμμαχίες , ολες οι ήπειροι εναντίων μιας, αλλά να τους πέρνουμε άνετα τα χωριά τους.
είπαμε ο μικρος δεν ξέρει απο 29 κοσμο η παλαιώτερους μιλάει σύμφωνα απο κ36 και μετα, λες και έγινε κάτι σπουδαίο σε αυτούς τους κόσμους.
ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ και θα μεινει στις φυλετικές.
η STOP η καλύτερη φυλή των φυλετικών που έκανε ότι καμιά άλλη δεν έκανε.
υ.γ
σε ανάλογη περίπτωση σαν εμας έπαιξε η σολ στον κ49 , εκει 2 φυλές που κλεισανε κοσμο κανανε συμμαχια εναντιων της σολ(πάλι μια ήπειρος λιγότερη έτσι?)
σε έναν μηνα η σολ ΠΥΞΙΔΙΑΣΤΙΚΕ
 

DeletedUser31309

Εσωτερικα απο κινγ και χαιρεσαι γι χωριο-α στη 44 χαχαχαχχα

Ετσι βαλτε καμια φωτο εδω να χαρειτε οσο μπορειτε και να κοροιδευετε γιατι εσεις εκει ειστε τα φτωχαδακια που δεν εχετε βαλει τπτ...

Ειδικα εσυ με τη ρουφ τη κοπλεη σου εδω επισης, μετα το κινγ, θα χετε ειδικη μεταχειρηση...
Αν κι βλεπω να τα μοιραζετε συντομα τα χωρια σας σαν τους υπολοιπους...
 

DeletedUser35681

δηλαδή να υποθέσω χάρηκες που πήρες εσωτερικά από συμπαίκτη σου μες την 44 επειδή από μόνος σου άσχετε δεν κατάφερες να πάρεις χωριό από παίκτη με 1 μόνο χωριό που ενώ ρωτήθηκε αν θέλει αμυνες, ο παίκτης αρνήθηκε και είπε όχι φυσικά. Στο χέρι θα τα πάρει ο άσχετος

Υ.Γ : χαιρετίσματα στη ρουφιάνα που έχεις για κοπλευ..
 

DeletedUser35612

η STOP η καλύτερη φυλή των φυλετικών που έκανε ότι καμιά άλλη δεν έκανε.
υ.γ
σε ανάλογη περίπτωση σαν εμας έπαιξε η σολ στον κ49 , εκει 2 φυλές που κλεισανε κοσμο κανανε συμμαχια εναντιων της σολ(πάλι μια ήπειρος λιγότερη έτσι?)
σε έναν μηνα η σολ ΠΥΞΙΔΙΑΣΤΙΚΕ

Εν μέρει μόνο συμφωνώ...όσο κι αν η STOP έχει κάνει πολύ καλή δουλειά και έχει το καλύτερο(στη συνολική της εικόνα σαν φυλή) υλικό δεν θα τολμούσα να εξισώσω την κατάσταση του 49 με αυτήν του 50..κλείσαμε πολύ νωρίς την ήπειρό μας και αποτελεσματικά χάρη στην γρήγορη συνολική ανάπτυξή μας, στις καλές στρατηγικές(όχι τόσο διπλωματικές στο θέμα της ηπείρου με εξαίρεση ίσως τη Σ.Ε. με 11888) και αποφάσεις της ηγεσίας και σε 2 επιτυχημένα πλάνα αυτό είναι γεγονός..αλλά δεν θεωρώ προσωπικά ότι μπορούν να εξισωθούν σε δυναμικό φυλές όπως οι V.M. και οι GO! στην συνολική τους εικόνα στον κ50 με τις αντίστοιχες των ΜΑΟ και των N/M στον 49. Γιατί στην ουσία αυτές μας πλαισίωναν από την 44 και την 55 μιας και οι REC και οι PUN ξεκίνησαν ως αντίπαλοι στην 54 και δεν μας χτυπούσαν..αντίθετα η SOL και η DRINK χτυπιούνταν από τα τέλη του 1ου μήνα από τις φυλές N/M-ΜΑΟ και έχασαν δίκαια γιατί τους πρόλαβαν οι αντίπαλοι στην συνολική φυλετική ανάπτυξη και στον αριθμό χωριών..Θα συμφωνήσω όμως ότι ο κ50 όπως εξελίχθηκε από τον Γενάρη και έπειτα συνιστούσε καθαρή συσπείρωση φυλών κάτι που ήταν αναμενόμενο να γίνει για να αντισταθμιστεί η τεράστια ανάπτυξη της STOP που πλέον ανοιγόταν και σε άλλες ηπείρους πλην της 45 και είχε πολύ μεγάλο προβάδισμα χωριών σε σχέση με όλες τις υπόλοιπες φυλές μεμονωμένα..βέβαια σημειωτέον ότι οι φυλές REC και GO χτυπούσαν την LSD και η V.M χτυπούσε περισσότερο STOP και επί πλέον τα πλάνα δεν μπορώ να πω ότι υπήρξαν πολύ οργανωμένα..πάντως η ουσία είναι ότι οι φυλές REC-GO-V/M ΑΛΑΝΑ και μετέπειτα και PUN μεταξύ τους δεν χτυπιούνταν και στράφηκαν εναντίον LSD-STOP για να μπορέσει ο κόσμος να πάρει την τροπή που έχει τώρα..για 3vs1 δεν ξέρω ακριβώς αλλά ως 2vs1 ξεκίνησε σίγουρα και σε θέμα αναλογίας..τώρα και πάλι στο θέμα εξίσωσης της τροπής των πραγμάτων του κ50 με αυτήν του κ49 δεν ξέρω διατηρώ πολλές επιφυλάξεις δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι μπορούμε να μιλάμε για 2 όμοιες καταστάσεις..
 

DeletedUser16076

anselmo , κάνεις παρέα με 12χρονα(σολ) και άρχισες τα μικυ μάους?
να αναφέρω μια έφραση του ΔΙΑΣΗΜΟΥ ΜΠΕΡΚ... μικυδες.
τώρα να μιλήσω για το ποστ το δικό σου κερβερε.
φίλε μου επειδη έχω παιξει φουλ καμένος και μόνος σε λογαριασμο και έχω περάσει πάρα πολλους κόσμους έχω και την εμπειρία να βλέπω και να λέω το τι ακριβως γίνεται.
το θέμα δεν το έβαλα τυχαία , ξέρω ακριβώς τι γράφω και πότε(αν δεν κάνω τρολ), τωρα δεν κανω τρολ και μιλάω σοβαρά.
να μιλησουμε εξ αρχης για τον κ50.
είχαμε δράκο είχανε Makaveli
τον θυμάτε κανεις? ποιος δεν θυμάτε πόσο χρήμα έριξε?
να θυμήσω τραμπλμεικερ που τα παράτησε?(μεγάλος λογαριασμος), να θυμήσω sniper που τα παράτησε(αυτός και αν έχωσε χρήμα)
αυτά τα θυμάστε?
το παν είναι η διαχείρηση του λογαριασμου και των παικτων και όχι πόσα ρίχνει ένας παίκτης.
να θυμήσω σε όλους ποσα έριχνε ο xxxmanxxx όλοι λόγο ότι δεν βάζαμε χρήμα ήμασταν σε θέση όπως τωρα ο δρακος σε σχεση με άλλους.
γιατι τοτε οταν ειχε ο xxxmanxxx 10 ενας απο εμας στην 20αδα είχε το πολύ 3-4.....
βλέπετε καμια διαφορά?
μηπως να θυμήσω πόσα ρίξανε οι rotoo?????????
τους ξεχάσατε είδη?
μιλάμε πάνω απο 500 ευρώ τουλάχιστον ο suntzu, και τι έκανε? κοκκινες σε εμένα(χωρις αμυνες απο σολ, μετα μπηκα), κόκκινες στον ερμι και τέλος ένα πολύ καλό πλάνο απο στοπ και... ΤΕΛΟΣ.
να σας θυμήσω ότι έπερνε άμυνες απο ρεκ και go????
οι ρεκ χωρις πόλεμο σοβαρό και με ανάπτυξη και με άμυνες σε αντιπάλους λογαριάζετε ότι δεν συμμετείχε?
κανονικά παίζαμε 3 vs1 μια που οι ρότο ήταν μέσα στην δική μας ήπειρο και μάλιστα τεράστιοι για την περιοχή.
μια ανακεφαλαίωση όλων αυτών
SunTzu ,Kisoylis, trublemaker, makaveli sniper
αυτους τους παίκτες αν τους έχει κάποιος μπορει να κλείσει και κόσμο, όχι να λέμε και ότι θέλουμε ότι τάχα δεν ηταν καλες φυλές.
εχουν καλυτερους οι ν.μ. και οι μαο μαζί?
και μην μιλήσω για ότι παίζει ακόμη, δεν υπάρχουν καλοί παικτες στις φυλές που συνεχίζουν?εντάξη έχουν απέναντί μας και δεν φαίνεται, έτσι όπως πάει δείχνουν όλοι νουμπάδες...
οπως ο ανσέλμο ...(εισαι νομπας φίλε μου?) χαχαχχαχαχ
οχι βεβαια? μπορει οι σολ να θέλουν να μειώσουν τον ανσέλμο , τον Mitsosr1 τον kingniorantes τον assasin of deth τον zaf80 ,τον Millhunter
αλλά είναι έτσι?
ξανα δέιτε όλλους αυτούς που έγραψα και κάντε απολογισμούς.εγω με αυτούς θα έκλεινα τους μισούς κόσμους που θα έπαιζα αν δεν είχα απένταντι μου τον ηλία(promanager και τον κυριο χαρι,να ευλογίσουμε λίγο και τα γένια μας)
απλά ο ηλίας τα είχε δει όλα σωστά και πολεμικά χωρίς διπλωματίες και πουστιές μας πάει χαλαρά, ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ .... ΠΕΤΥΧΕ,
η ακριβής έκφραση όλων όσων γίνονται
 

DeletedUser35612

Σίγουρα πολλά θα ξέρεις παραπάνω μιας και έχεις παίξει πολύ περισσότερο από εμένα οπότε σε όσα λες συμφωνώ σε πάρα πολλά και σε αυτά που είπες στο τελευταία ποστ συμφωνώ ίσως δεν ξέρω πως καταλαβαίνει κάθε φορά ο καθένας το 3vs1..απλώς να πω ότι δεν έθιξα καθόλου λογαριασμούς όπως Troublemaker Sniper και άλλους συγκεκριμένα πιστεύω πως είναι πολύ καλοί και ενεργοί παίκτες άσχετα με το πότε είναι αντίπαλοι και πότε είναι συμπαίκτες-σύμμαχοι..Δες το σχόλιό μου έθιξα στο όλον τους τις φυλές V.M. και GO! μονάχα καμιά άλλη σε σύγκριση με τις ΜΑΟ-N/M στον κ49 μιας και στην ουσία αυτές μας πλαισίωναν..τώρα εντάξει έτσι που θέτεις ορισμένα πράγματα ίσως και το σχόλιό μου να ήταν ελλιπές σίγουρα έχεις δίκιο σε πάρα πολλά όπως το ότι έρχονταν άμυνες σε ROTOO και σε GO από παντού και σε άλλα θέματα..οπότε θα ευχαριστήσω για την παρέμβασή σου και εννοείται ο κόσμος έχει συνέχεια η πορεία θα δείξει και μέχρι τώρα μάχες έχουν γίνει και αυτό είναι το σημαντικό
 

DeletedUser16076

Σίγουρα πολλά θα ξέρεις παραπάνω μιας και έχεις παίξει πολύ περισσότερο από εμένα οπότε σε όσα λες συμφωνώ σε πάρα πολλά και σε αυτά που είπες στο τελευταία ποστ συμφωνώ ίσως δεν ξέρω πως καταλαβαίνει κάθε φορά ο καθένας το 3vs1..απλώς να πω ότι δεν έθιξα καθόλου λογαριασμούς όπως Troublemaker Sniper και άλλους συγκεκριμένα πιστεύω πως είναι πολύ καλοί και ενεργοί παίκτες άσχετα με το πότε είναι αντίπαλοι και πότε είναι συμπαίκτες-σύμμαχοι..Δες το σχόλιό μου έθιξα στο όλον τους τις φυλές V.M. και GO! μονάχα καμιά άλλη σε σύγκριση με τις ΜΑΟ-N/M στον κ49 μιας και στην ουσία αυτές μας πλαισίωναν..τώρα εντάξει έτσι που θέτεις ορισμένα πράγματα ίσως και το σχόλιό μου να ήταν ελλιπές σίγουρα έχεις δίκιο σε πάρα πολλά όπως το ότι έρχονταν άμυνες σε ROTOO και σε GO από παντού και σε άλλα θέματα..οπότε θα ευχαριστήσω για την παρέμβασή σου και εννοείται ο κόσμος έχει συνέχεια η πορεία θα δείξει και μέχρι τώρα μάχες έχουν γίνει και αυτό είναι το σημαντικό
γι αυτο ανεφερα τις αμυνες, σαν φυλες οι βιμα και η go με τιποτα δεν φτάνουν τους ν.μ. και μαο, αλλά αν βάλω άμυνες σε νουμπαδες και χάνονται επιθετικα ?
αν βάλεις την ν.μ. να χτυπησει την βιμα και την βάλουν άμυνες απο όλη τη ηπειρο τους , πες μου ποιος θα κερδίσει.
 

DeletedUser35612

γι αυτο ανεφερα τις αμυνες, σαν φυλες οι βιμα και η go με τιποτα δεν φτάνουν τους ν.μ. και μαο, αλλά αν βάλω άμυνες σε νουμπαδες και χάνονται επιθετικα ?
αν βάλεις την ν.μ. να χτυπησει την βιμα και την βάλουν άμυνες απο όλη τη ηπειρο τους , πες μου ποιος θα κερδίσει.
ναι συμφωνώ παίζει πολύ μεγάλο ρόλο το αν θα φας τα μούτρα σου σε στακαρισμένα χωριά ακόμα και σε 1 ή 2 πλάνα..
 

DeletedUser31309

Το πλανο απεναντι στους ΡΟΤΟ ηταν το δευτερο πλανο σαν φυλη ομαδικο...ανεβαιναν πολυ γρηγορα οι παικτες της φυλης αυτης...δεν ειναι και τυχαιο και στο 51 εχουν ξεκινησει πολυ δυνατα...
Το αρνητικο γι μας οσο αναφορα με τη φυλη ροτο ειναι οτι ηταν πολυ νωρις και δεν ειχαμε πολλα χωρια ο καθενας ουτε ειχαν βγει τα ηβεντ να χουμε αποθεματα να τρεξουμε στρατολογησεις και να μην μας νοιαξει...
Με τις αμυνες που πηρανε απο τους GO εγινε η ζημια απο μερια τους, βεβαια πεσανε αλλα το οτι ηταν πολυ νωρις μας αφησε πισω 10 μερες ολους...
Ετσι καθαρισε σχεδον η 45 στο βορρα και εμειναν στα ανατολικα της 45 1-2φυλες μικροτερης δυναμικοτητας για τα δεδομενα του κοσμου που χτυπηθηκαν και χαθηκαν κι αυτοι στο επομενο πλανο μας...μετα αρχισαμε τους GO οπου χτυπαμε με τα 2/3 της δυναμικης μας και το 1/3 χτυπαμε κατω βημα να μην αναπτυχθουν κι μας κοπαναγαν ολοι οπως τους σολ στο 49!
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Τις βουτιες προσεχτε μονο εκει στην 54.Παρτε καμια ανασα...
 

DeletedUser31309

Μη μου τους ξυπνας λεφτη θα βαλω το μπερκ να σε διαλυσει!!!
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Ποσο του δινεις να κρατησει;
Σοβαρα τωρα.
 

DeletedUser34816

Κοκκινιστό κοτόπουλο με πέννες

Για 4-6 άτομα

4 φιλέτα κοτόπουλο στήθος ψιλοκομμένα
½ κιλό μακαρόνια πέννες
200 γραμμάρια τριμμένο κεφαλοτύρι
1 μεγάλο κρεμμύδι τριμμένο στον τρίφτη
1 φλιτζάνι του καφέ ελαιόλαδο
5 σκελίδες σκόρδο
1 κουταλιά της σούπας ξύδι
1 κουταλιά της σούπας ζάχαρη
4 κουταλιές της σούπας ντοματοπελτέ
1 πρέζα κανέλα
1 κουταλάκι του γλυκού κόκκους μπαχάρι
5 γαρύφαλλα
Αλάτι
Πιπέρι φρεσκοτριμμένο

Σε μια μεγάλη κατσαρόλα ρίχνουμε το λάδι και το ζεσταίνουμε. Μόλις το λαδί ζεσταθεί βάζουμε μέσα το ψιλοκομμένο κοτόπουλο και τσιγαρίζουμε μέχρι να ροδοκοκκινίσει.
Ρίχνουμε το κρεμμύδι και το σκόρδο και συνεχίζουμε το σοτάρισμα.

Διαλύουμε τον ντοματοπελτέ σε δύο ποτήρια νερό και τον αδειάζουμε μέσα στην κατσαρόλα.
Προσθέτουμε το ξύδι, τη ζάχαρη, την κανέλα, το μπαχάρι, τα γαρύφαλλα, το αλάτι και το φρεσκοτριμμένο πιπέρι.
Χαμηλώνουμε τη φωτιά, συμπληρώνουμε λίγο νερό και μαγειρεύουμε το κοτόπουλο για 25 λεπτά περίπου.

Όσο το κοτόπουλο μαγειρεύεται, σε μια άλλη κατσαρόλα, βράζουμε τις πέννες και στη συνέχεια τις σουρώνουμε και τις ξαναβάζουμε στην κατσαρόλα.
Όταν το κοτόπουλο ψηθεί, το βγάζουμε από τη κατσαρόλα και το ακουμπάμε σε μια πιατέλα. Συμπληρώνουμε ένα φλιτζάνι του καφέ νερό μέσα στη σάλτσα, αφήνουμε να πάρει βράση και αδειάζουμε μέσα τα μακαρόνια. Ανακατεύουμε τα μακαρόνια, γυρίζοντας τα μέσα στη σάλτσα 2-3 φορές.

Σερβίρουμε τις πέννες σε πιατέλα και από πάνω τους το ψιλοκομμένο κοτόπουλο.
Τρίβουμε το κεφαλοτύρι και πασπαλίζουμε τις πέννες.





Απαιτούμενος χρόνος: 30 λεπτά
 

DeletedUser34439

καλα ρε σεις τι 3vs1 λετε εδω βλεπω κανει παρελαση η στοπ
μηπως ειναι οι στοπ 3 και 1 οι αντιπαλοι?:p
και το ελεγα απο τον 42 η στοπ δεν ειναι κακη φυλη κακως την κοροιεδευανε καποιοι
 

DeletedUser34729

Τις βουτιες προσεχτε μονο εκει στην 54.Παρτε καμια ανασα...

Βουτιες το λες εσυ αυτο ? Εγω το λεω εχω ρουφ στην αντιπαλη φυλη που του βαζω αμυνες , στελνω αριστους του κολλαω και 5 αμυντικα απο πισω να πηγαινουν και το παιρνω με 20 τειχος .
Εαν θες να με κανεις να πιστεψω το αντιθετο περιμενω διαβιβαση της αναφορας που εριξες το τειχος . Οταν κανεις κατι να εχεις και τα κοτσια να πεις ναι το εκανα και ειμαι μαγκας . Κατα τα αλλα αρκετα πετυχημενο μπορω να πω .


Ποσο του δινεις να κρατησει;
Σοβαρα τωρα.

Το θεμα ειναι ποσο του δινω εγω να κρατησει?

Δυστυχως για εσας τρεχετε μονοι σας σε εναν πληρωμενο αγωνα δρομου και βγαινετε δευτεροι οποτε καταλαβαινεις οτι μιλαμε για ενα κοσμο που δεν θα κριθει ουτε στον πολεμο ουτε στην διπλωματια ουτε στο pay roll(κιομως) . Μιλαμε για εναν πολεμο ο οποιος θα κριθει στην ορεξη της αντιπαλης φυλης να παιξει και να σας νικησει . Διοτι αν παιξει θα σας νικησει.



φιλε 1 θα σου πω: κάτσε καλα ασχετουλλη και μαθε να βλεπεις στατς.. το να κανεις μια υπερσημμαχια και αυτοματα να κλεινεις 3 υπηρους εναντιον 1ς υπηρου πώς ονομαζετε?? αλλα φαινετε το μικρο σου μυαλουδακι αδυνατει να πιασει το νοημα...

Σε αφησα για το τελος εσενα σχετικε .

Θα αφησω εδω το συνολο των χωριων της καθε φυλης των συμμαχιων τους καθως και των ουδετερων φυλων γιατι μου φαινεται καποιος αλλος δεν ξερει να κανει προσθεσεις

Για να μην τρεφεται αυταπατες οτι παιζετε 3ν1 η ακομα και 2ν1

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην STOP : 1434

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στη L.S.D (συμμαχια της stop και μαξιλαρακι της) : 205

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην P.T.W : 1426

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην Ν.Μ.F (συμμαχια της P.T.W) : 174

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην ΑΛΑΝΑ (με μεγαλες επιφυλαξεις θα πω ΟΥΔΕΤΕΡΗ και οχι 2ο μαξιλαρακι της STOP γιατι δεν ειναι επισημο) : 424


Οποτε μπορειτε να σταματησετε την καραμελα του 3ν1 και 2ν1 .

Επισης φιλε μου TheDalton κατεβηκες διπλα μου με τα χωρια του ρουφ και μου εστειλες μηνυμα "κατσε σερι τωρα να σας μαθω λιγο πως παιζετε" .

Οταν ομως σου απαντησα παμε να βγουμε στον hp διπλα διπλα χωρις πρεμ-παρατηρητηρια-μειωσεις κλπ δεν απαντησες ποτε και εκανες το νεκρο στον ιδιο καδο με τον ΖΕΝ

ωχ λαθος ρουμ..
 

DeletedUser34439

Βουτιες το λες εσυ αυτο ? Εγω το λεω εχω ρουφ στην αντιπαλη φυλη που του βαζω αμυνες , στελνω αριστους του κολλαω και 5 αμυντικα απο πισω να πηγαινουν και το παιρνω με 20 τειχος .
Εαν θες να με κανεις να πιστεψω το αντιθετο περιμενω διαβιβαση της αναφορας που εριξες το τειχος . Οταν κανεις κατι να εχεις και τα κοτσια να πεις ναι το εκανα και ειμαι μαγκας . Κατα τα αλλα αρκετα πετυχημενο μπορω να πω .




Το θεμα ειναι ποσο του δινω εγω να κρατησει?

Δυστυχως για εσας τρεχετε μονοι σας σε εναν πληρωμενο αγωνα δρομου και βγαινετε δευτεροι οποτε καταλαβαινεις οτι μιλαμε για ενα κοσμο που δεν θα κριθει ουτε στον πολεμο ουτε στην διπλωματια ουτε στο pay roll(κιομως) . Μιλαμε για εναν πολεμο ο οποιος θα κριθει στην ορεξη της αντιπαλης φυλης να παιξει και να σας νικησει . Διοτι αν παιξει θα σας νικησει.





Σε αφησα για το τελος εσενα σχετικε .

Θα αφησω εδω το συνολο των χωριων της καθε φυλης των συμμαχιων τους καθως και των ουδετερων φυλων γιατι μου φαινεται καποιος αλλος δεν ξερει να κανει προσθεσεις

Για να μην τρεφεται αυταπατες οτι παιζετε 3ν1 η ακομα και 2ν1

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην STOP : 1434

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στη L.S.D (συμμαχια της stop και μαξιλαρακι της) : 205

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην P.T.W : 1426

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην Ν.Μ.F (συμμαχια της P.T.W) : 174

Συνολο χωριων που ανηκουν αυτη τη στιγμη στην ΑΛΑΝΑ (με μεγαλες επιφυλαξεις θα πω ΟΥΔΕΤΕΡΗ και οχι 2ο μαξιλαρακι της STOP γιατι δεν ειναι επισημο) : 424


Οποτε μπορειτε να σταματησετε την καραμελα του 3ν1 και 2ν1 .

Επισης φιλε μου TheDalton κατεβηκες διπλα μου με τα χωρια του ρουφ και μου εστειλες μηνυμα "κατσε σερι τωρα να σας μαθω λιγο πως παιζετε" .

Οταν ομως σου απαντησα παμε να βγουμε στον hp διπλα διπλα χωρις πρεμ-παρατηρητηρια-μειωσεις κλπ δεν απαντησες ποτε και εκανες το νεκρο στον ιδιο καδο με τον ΖΕΝ

ωχ λαθος ρουμ..

ενδιαφερον αναλυση παντως απο οτι βλεπω απο τα stats η P.T.W εχει χασει αρκετα χωρια συνεπως εξ αρχης πολυ πιθανον να υπηρχε πλεονεκτημα σε χωρια
απο εκει και περα αυτο το πλεονεκτημα χαθηκε γιατι με τοσο κοσμο δυσκολα να γινει καλη οργανωση
και οσα μαξιλαρακια να εχει η στοπ δεν αναιρει πως παιζει καλα
ουτε οι κατασκοποι που τους δινουν τα χωρια τους
παντως ειναι καλο ολοι οι κοσμοι να ειναι ισοροπημενοι για να γινετε καλο game
αλλα δεν το βλεπω ,οι στοπ εχουνε μεγαλο πλεονεκτημα να κερδισουνε λογω δυναμικης, πλανων κλπ και σχετικα συντομα κιολας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή