3 vs 1

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34042
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

τα κραταμε κι μαλλον δεν θα τα χαλασουμε αν συνεχισετε να ειστε εκει τοσο αναξιοι να νομπλαρετε χωρια ανενεργων απο lsd....

Μαρεσουν οι τακτικες αντιμετωπισης ενος αξιου αντιπαλου, ας χωσουμε λιγο πρεμ. Αμα γινει τιποτα βγαλτε καμια ανακοινωση να ξαναμπουμε για πρεμιουμ

Ευχαριστω πολυ <3
 

DeletedUser34815

παικταράδες μου Δήμητρα που ειστε χαθήκατε τώρα πάτε για πυξίδα μαζί με τον άμυαλο kingniorantes
 

DeletedUser16076

Μαρεσουν οι τακτικες αντιμετωπισης ενος αξιου αντιπαλου, ας χωσουμε λιγο πρεμ. Αμα γινει τιποτα βγαλτε καμια ανακοινωση να ξαναμπουμε για πρεμιουμ

Ευχαριστω πολυ <3
ρε άσχετε μιλάς και εσυ?
και τι λες?
ΤΙΠΟΤΑ
ενα τιποτα αλλά είπαμε το ξέχασες?
ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
τον θυμάσε? αν όχι να στον θυμήσω?
εκει βρε που πας εσυ και οι όμοιοί σου και μιλάτε μόνοι σας και λετε μπροστα σε αυτόν "εισαι παικταράς" μεχρι ΝΑ το πιστέψετε
αλήθεια μετα την πυξιδα σε εναν μηνα ακόμη πιστεύεται τον καθρέφτη?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
υ.γ
για πες μου "παικταρα" της πλακας, στον κ49 αντέξατε 1 μηνα, αν τρώγανε μπαν οι τρεις μεγαλύτεροι λογαριασμοί μπαν ολικό πόσο θα αντέχατε?(στον κ42 φάγατε ολικό μπαν , αλλά εκει είχατε εμένα να σας κλείσω τον κόσμο έτσι?) , θα αντέχατε 1 βδομάδα?
ΑΑΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser16076

Ηλία φίλε μου πέρα από την πλάκα που κάνουμε αν δεν υπήρχαν οι δυνατότητες που σου δίνει πλέον το παιχνίδι μέσω πρεμ θα σε είχαμε χάσει και γι αυτό πρέπει όλοι μας κάθε μέρα να ευχαριστούμε την εταιρία.

ΥΓ: το K42 STOP πότε θα το βάλεις ;
κοιτα king, πότε θα σταματήσεις να μειώνεις ότι κάνει η στοπ?
δεν κατάλαβες γιατί κερδίζουμε? είπαμε πάνω απο όλα είναι η προπαγάνδα και το τι θέλεις να δει ο άλλος.
αν δεν υπάρχει φυλή να κοντράρει την στοπ ενω κάνατε και ένωση όλος ο κόσμος, δεν φταίει ο ηλίας και η στοπ, θα σου προτείνω να αλλάξεις τακτική και να το δεις λογικά, υπάρχουν πολλοι καλοι παίκτες στην στοπ, αυτοί χτυπάνε την ηπειρο 44 και την καθαρίζουν, μιλάς για δράκο αλλά σε αυτήν την ήπειρο όπως και στην 45 δεν έπαιξε ο δράκος, δηλαδή πρέπει χωρίς δράκο να χτυπάει όλον τον κόσμο?
το παίζανε και παικταράδες οι σολ , αλλά? στον κ49 τον ρούφηξαν, γιατί επειδή τους χτυπούσαν 2 φυλές , εννοείτε ότι είναι πολύ δυσκολο σε φυλές να αντέξουν έτσι.
θυμάσε την dnd στον 29? τα ίδια έπαθε.
άρα η στοπ είναι είδη πολύ καλή φυλή, απλά με τον δράκο δεν παίζεται, αλλά το να μην αναγνωρίζεις φυλή που καθαρίζει 2 ηπείρους χωρις δράκο, ενω εσεις δεν καθαρίσατε την πάνησερ και κάνατε σ.ε. γιατι δεν σας βγήκε δεν φταίει η στοπ γι αυτό.
υ.γ.
η υπερσυμμαχια σας χανει χαλαρά επειδή δεν έκανε σωστες τακτικές κινήσεις για διάφορους λόγους που δεν φταίει ο ηλίας και η στοπ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33851

τη μεγαλυτερη πυξιδα στο server εσυ θα τη φας Dimtauros01 εμαθα μαζευεις κοσμο για σεπτεμβρη
 

DeletedUser33851

μονο κ48 επαιξα και αρκει για να σε πυξιδιασω
 

DeletedUser16076

μονο κ48 επαιξα και αρκει για να σε πυξιδιασω
να γελάσω η να κλάψω με αυτά που λες?
αχαχχαχαχχαχαχ
εισαι τελικά χειρότερος απο τον βουβουζέλα
αχχαχχαχαχχαχαχ
οκ ότι πεις μην σε χαλάσω και δεν μπορεις να κοιμηθεις, αλλά αύριο θα σε απαντήσω έτσι?
να το περιμένεις..
κ48 ποιον λογαριασμο έχεις ?
 

DeletedUser33851

dj paradise παρε αντιπαλο διπλα μ και ελα να σε γλεντησω
 

DeletedUser16076

Δεν απευθυνθηκα σε εσενα κατσαριδα
ΑΣΧΕΤΕ ειπαμε στον καθρεφτη σου.
για εκει καλος εισαι(μπορει και οχι ομως).
ενα τοσο μικρο μωρο, να ειναι τοσο αυθαδικο και υπερφίαλο πως γίνεται?
αλλα όσοι ειναι ασχετοι ακριβως έτσι είναι .
ΧΑΜΠΑΡΙ δεν εχεις απο φυλετικες ΑΣΧΕΤΕ.
μαζεψου στο καβουκι σου ανυπαρκτε που το παιζεις και καποιος.
δουλος εισαι και θα εισαι, μονο για ορντινάντσα κανεις σε λογαριασμους.
κανε δικο σου σοβαρό λογαριασμο και μετα μίλα.
ενας εσυ και ενας ο βουβουζελα, παράσιτα πάντα σε άλλους λογαριασμους να νομιζεται ότι είστε και κάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

μονο κ48 επαιξα και αρκει για να σε πυξιδιασω
το φαντασία μου πλανεύτρα το ξέρεις?
χαχαχχαχα
αυτό πριν το πεις εσυ το είπανε εκατοντάδες άτομα, ξέρεις τι έγινε αν δεν ήταν πάνω απο 5?
η αν ειχα 1-2 δικους μου αν δεν ήταν ολοκλυρες φυλές?
ρώτα τον βουβουζέλα που για να με χτυπήσουν μαζεύτηκαν 2 ήπειροι , εμενα και τον τετο μονο.
η απαντηση του βουβουζέλα? εε ειπα να βάλω μερικους στο πλανο φυλετικές λέγονται
χαχαχχαχαχχα
μεχρι τοτε ημουν αναμεσα τους στα κοκκινα και κοτευανε η.... ΤΡΩΓΑΝΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ
τωρα εσυ θεωρεις τον εαυτο σου ΚΑΠΟΙΟΝ?
οκ να μην σε χαλάσω απο τωρα , αλλά μετα μην λες και εσυ άλλα......
 

DeletedUser33711

κανε δικο σου σοβαρό λογαριασμο και μετα μίλα.

Εχω δικο μου λογαριασμο που μαλιστα εκλεισε 2ος σε εναν απο τους πιο δυσκολους συγχρονους κοσμους τον 36. Αμα παιρναμε αδεια για να μιλαμε θα επρεπε να σε μπαναρουν απο την ζωη.

To θεμα ειναι οτι δε προσπαθω να αποδειξω εγω κατι, αυτοι που με νοιαζουν η γνωμη τους ξερουν. Τωρα εσυ εισαι ενα σκουπιδι που εμαθε ενα κατεβατο και το επαναλαμβανει συνεχως. Σε οσους κοσμους σε θυμαμαι παιδι της φαπας εισαι, απο κει και περα επειδη απο τον 32 θυμαμαι οτι ακροβατεις στη λεπτη γραμμη παρανοιας και σχιζοφρενειας σου προτεινω να συμβουλευτεις καποιον ειδικο.
 

DeletedUser16076

Εχω δικο μου λογαριασμο που μαλιστα εκλεισε 2ος σε εναν απο τους πιο δυσκολους συγχρονους κοσμους τον 36. Αμα παιρναμε αδεια για να μιλαμε θα επρεπε να σε μπαναρουν απο την ζωη.

To θεμα ειναι οτι δε προσπαθω να αποδειξω εγω κατι, αυτοι που με νοιαζουν η γνωμη τους ξερουν. Τωρα εσυ εισαι ενα σκουπιδι που εμαθε ενα κατεβατο και το επαναλαμβανει συνεχως. Σε οσους κοσμους σε θυμαμαι παιδι της φαπας εισαι, απο κει και περα επειδη απο τον 32 θυμαμαι οτι ακροβατεις στη λεπτη γραμμη παρανοιας και σχιζοφρενειας σου προτεινω να συμβουλευτεις καποιον ειδικο.
εχεις μεγάλο πρόβλημα όντος, προσπαθεις να πάρεις είπαμε απο την λαμψη του genlyn να φανεις κάποιος, δεν γίνεται.
εισαι τοσο άσχετος που δεν μπορεις να καταλάβεις ποιος ειναι καλός.
το να τερματησεις δευτερος δεν λέει κάτι, αυτό το ξέρουν ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ.
εσυ με το μυαλο σου και τον ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΟΥ νομιζεις οταν ακομη δεν ειχες γενηθει να κρίνεις και να κριτηκάρεις.
μεγάλωσε μάθε για άλλους κοσμους που παίζανε ΚΑΜΕΝΑ ο κοσμος στις φυλετικες και όχι με ****ακι, μην ακους η μην μιλας σαν τον "ΤΣΙΡΙΖΕΣ" και μπορει σε 5-10 χρονια να καταλάβεις τι σου λέω.
μικρουλη
 

DeletedUser16076

οντος ,εδω μονο στοπ
αλλα τα λοιμα μπαινουν να δουνε μια σοβαρη φυλη και να σχολιασουν τα μέλη της, γι αυτό τα απαντάμε κανονικα,
ειπαμε η σολ δεν αντεξε την πυξιδα στον κ49 επειδη την χτυπούσαν σε εκεινον τον κοσμο 2 φυλές.
εδω μπαινουν βλέπουν ολον τον κοσμο εναντιων της στοπ και δεν μπορουν να το χωνέψουν πως γίνεται αυτό.
εγω οσο παίζω φυλετικες ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΠΑΡΑΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΜΕΝΟΣ , μπορω να αναφέρω άνετα.
αυτο που κανουμε εμεις εδω στην στοπ και στον κ50,
ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΣΜΟ
καμοια φυλη και ας απαντησει όποιος θέλει εδω να το αρνηθει.
μονο διασημος ΜΠΕΡΚ
 

DeletedUser33711

H DnD του 36 τι εκανε ? Εκεινο ηταν 3β1 αυτο που παιζετε εσεις ειναι 50-50 και επειδη απλα οι αλλοι εχουν περισσοτερες φυλες νομιζετε οτι ειναι και 3β1, κουνια που σας κουναγιε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

H DnD του 36 τι εκανε ? Εκεινο ηταν 3β1 αυτο που παιζετε εσεις ειναι 50-50 και επειδη απλα οι αλλοι εχουν περισσοτερες φυλες νομιζετε οτι ειναι και 3β1, κουνια που σας κουναγιε
αααα καλαααααααααααααααααα
η dnd επαιζε σε κοσμο που καμοια σχεση δεν εχει με αυτον, η μονη σοβαρη φυλη το παράτησε και έμεινε ο βουβουζέλας σε κόσμο να πολεμαει με dnd
ο ποιο ασχετος παικτης των φυλετικων προσπάθησε ,με το μυαλό του όμως έτσι? να τα βάλει με σοβαρη φυλη.
εδω υπήρχαν ειδη 2 φυλές που κλεισανε κόσμους οποτε η συγκρηση ειναι το λίγο ατυχης.
λες 50/50? στην μονη ηπειρο που κατέκτησε γρήγορα η stop ειναι η 45 , η δικη της ηπειρος, στις άλλες κάνει συνεχόμενα πλάνα και αυτό φαίνεται απο τις κατακτήσεις.
ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΈΠΕΤΕ η σας λένε οι άλλοι?
σε αναλογη περίπτωση η dnd έφαγε πυξιδα....κ29 αν θυμάσε
 

DeletedUser35681

H DnD του 36 τι εκανε ? Εκεινο ηταν 3β1 αυτο που παιζετε εσεις ειναι 50-50 και επειδη απλα οι αλλοι εχουν περισσοτερες φυλες νομιζετε οτι ειναι και 3β1, κουνια που σας κουναγιε

φιλε 1 θα σου πω: κάτσε καλα ασχετουλλη και μαθε να βλεπεις στατς.. το να κανεις μια υπερσημμαχια και αυτοματα να κλεινεις 3 υπηρους εναντιον 1ς υπηρου πώς ονομαζετε?? αλλα φαινετε το μικρο σου μυαλουδακι αδυνατει να πιασει το νοημα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή