Ψηφοφορία για Speed ή High Performance

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 7797293
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια εκδοχή προτιμάτε;

  • Εκδοχή 1: Διαγωνισμός Speed και 15ήμερος γύρος

    Ψήφοι: 9 18,0%
  • Εκδοχή 2: High Performance

    Ψήφοι: 41 82,0%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    50
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Αυτο το μηνυμα ειναι εκ της διοικησης της SOL (Blacko/Da viNci/dark tornado) που θα δωσουν απαντες το παρων

Γελαω με αυτη την προταση... Ποιοι ειναι αυτοι ? εκ μερους ποιας διοικησης ? τι ονοματα ειναι αυτα καταρχην ? ποια ειναι η μεγαλη σολ ? και για ποιες αντοχες μιλας ? ποια γερα νευρα χρειαζεται ο κοσμος ? κανε με να γελασω και αλλο !!! ΤΙ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ???
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αυτο το μηνυμα ειναι εκ της διοικησης της SOL (Blacko/Da viNci/dark tornado) που θα δωσουν απαντες το παρων

Γελαω με αυτη την προταση... Ποιοι ειναι αυτοι ? εκ μερους ποιας διοικησης ? τι ονοματα ειναι αυτα καταρχην ? ποια ειναι η μεγαλη σολ ? και για ποιες αντοχες μιλας ? ποια γερα νευρα χρειαζεται ο κοσμος ? κανε με να γελασω και αλλο !!! ΤΙ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ???


συγνωμη κιολας αλλα εσυ ποιος εισαι?

μιλας σαν εναν γνωστο μου που σε εναν κοσμο του πηρα 2 προββατα και σε εναν αλλο πηγε να κανει φουστια και εφαγε τα μουτρα του και εξαφανηστηκε απο προσωπου γης
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Αυτο το μηνυμα ειναι εκ της διοικησης της SOL (Blacko/Da viNci/dark tornado) που θα δωσουν απαντες το παρων

Γελαω με αυτη την προταση... Ποιοι ειναι αυτοι ? εκ μερους ποιας διοικησης ? τι ονοματα ειναι αυτα καταρχην ? ποια ειναι η μεγαλη σολ ? και για ποιες αντοχες μιλας ? ποια γερα νευρα χρειαζεται ο κοσμος ? κανε με να γελασω και αλλο !!! ΤΙ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ???

Παγακι
 

Blacko

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
30
Αυτο το μηνυμα ειναι εκ της διοικησης της SOL (Blacko/Da viNci/dark tornado) που θα δωσουν απαντες το παρων

Γελαω με αυτη την προταση... Ποιοι ειναι αυτοι ? εκ μερους ποιας διοικησης ? τι ονοματα ειναι αυτα καταρχην ? ποια ειναι η μεγαλη σολ ? και για ποιες αντοχες μιλας ? ποια γερα νευρα χρειαζεται ο κοσμος ? κανε με να γελασω και αλλο !!! ΤΙ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ???

Καλά παππού πήγαινε να πλέξεις κανένα πουλόβερ και άσε το άθλημα για τους γνώστες , τσουτσέκι θα μας πεις και ποια ειναι αυτα τα ονόματα .
μου έπαιξες με τη BABU στον 15 και τις γαλάζιες λίμνες παίζατε μόνοι σας , και χαιρόσασταν .
Επειδή είσαι αδιάβαστος πήγαινε να κάνεις επανάληψη και ξανά έλα άσχετε
μάθε την προπαίδεια πριν μπεις στον hp γιατί θα φύγεις με τα βρακιά κατεβασμένα
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Τι ειναι η BABU ? τους προκαλω και αυτους... αυτος ο γιδοβοσκος που λεει για προβατα πιο πανω αλλα ταυτοχρονα δηλωσε και γ στρατηγος μιας φυλης που δεν εχω ξανα ακουσει ποτε ποιος ειναι ? Προκαλω και BABU mafia λοιπον !!!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Τι ειναι η BABU ? τους προκαλω και αυτους... αυτος ο γιδοβοσκος που λεει για προβατα πιο πανω αλλα ταυτοχρονα δηλωσε και γ στρατηγος μιας φυλης που δεν εχω ξανα ακουσει ποτε ποιος ειναι ? Προκαλω και BABU mafia λοιπον !!!

Τερα νοβα αφου σε καναμε πατσα με ποδαρακια εσενα και την φυλη σου αντι να κανεις να εμφανιστεις 2-3 χρονια εδω οπως οι φιλοι σου οι dejavu ερχεσαι και πουλας πνευμα. Μετα απο την πυξιδα που θα φας και στον hp ελπιζω να μην πεσεις σε καταθλιψη.
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Δεν εδωσα πολυ σημασια στο μηνυμα σου ωστε να απαντησω σε αυτο.
Ομως μου εκανε εντυπωση κατι αλλο !

Spoiler: Tα λογια των μεγαλων αρχηγων
Ο/Η Blacko έγραψε:
Έχουμε το πάνω χέρι σε αυτόν τον κόσμο και πρέπει να το εκμεταλλευτούμε , το μόνο που μπορώ να σας υποσχεθώ είναι άπειρο ξύλο , ο τελικός μας στόχος είναι το κλείσιμο του κ42 και φυσικά είμαστε το μεγάλο φαβορί και πρέπει να το γνωρίζουμε αυτό , δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα αρκεί να παίξουμε όλοι όπως ξέρουμε και να βάλουμε το 100% των δυνατοτήτων μας .
Ο/Η Da viNci έγραψε:
Δεν προκεται να τους κανουμε το χατηρι να φυγουμε απο τον κ42 οτι και να κανουν οσο και αν ξεφτυλιστουν για ενα παιχνιδι.
Εμεις θα ειμαστε εδω μεχρι το τελος,οποιο και αν ειναι αυτο

Δεν σας υποσχομαι οτι θα κερδισουμε,αλλα να ειστε σιγουροι οτι για την φυλη SOL στον κ42 θα μιλανε σε ολους τους επομενους κοσμους του gr
ΑΥΤΟ!!!!

Καλα μιλαμε για 2 τεραστια μυαλα που μαλλον χαραμιζονται !

ΡΕ, ΠΟΙΟΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ???????????
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δεν εδωσα πολυ σημασια στο μηνυμα σου ωστε να απαντησω σε αυτο.
Ομως μου εκανε εντυπωση κατι αλλο !

Spoiler: Tα λογια των μεγαλων αρχηγων


ΑΥΤΟ!!!!

Καλα μιλαμε για 2 τεραστια μυαλα που μαλλον χαραμιζονται !

ΡΕ, ΠΟΙΟΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ???????????

Ρε πικραμένο νουμπ θα μας πεις ποιος σε πρωτοεχει φαπωσει από την σολ να καταλάβουμε και εμείς γτ ασχολείσε τόσο πολύ μαζί μας αφού δεν μας ξέρεις?

Μόνο κοκκινισμενος σβέρκος από σολλιστα μιλά καταυτο τον τρόπο

Αν είσαι ο τερανοβα η κάποιο τσιράκι του(ντροπή δλδ) θα ευχηθώ τα καλύτερα εν μέσω πανδημίας υγεία παντού
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Καλά παππού πήγαινε να πλέξεις κανένα πουλόβερ και άσε το άθλημα για τους γνώστες , τσουτσέκι θα μας πεις και ποια ειναι αυτα τα ονόματα .
μου έπαιξες με τη BABU στον 15 και τις γαλάζιες λίμνες παίζατε μόνοι σας , και χαιρόσασταν .
Επειδή είσαι αδιάβαστος πήγαινε να κάνεις επανάληψη και ξανά έλα άσχετε
μάθε την προπαίδεια πριν μπεις στον hp γιατί θα φύγεις με τα βρακιά κατεβασμένα

Hint: Σε ειχα για τις τρολλοκλησεις μου για κανα δυο χρονακια merino aka Αφρικανος.. ξερεις οταν πηγαινες να κανεις μπακταιμ και τελικα το ετρωγες στη μαπα. Αυτη ειναι η προπαιδεια η πηγα πολυ πισω?? ο john cena ποιος ειναι???
 
Τελευταία επεξεργασία:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Hint: Σε ειχα για τις τρολλοκλησεις μου για κανα δυο χρονακια merino aka Αφρικανος.. ξερεις οταν πηγαινες να κανεις μπακταιμ και τελικα το ετρωγες στη μαπα. Αυτη ειναι η προπαιδεια η πηγα πολυ πισω?? ο john cena ποιος ειναι???

Άνθρωπος που έχει φάει πυξίδα από ζεν μάστερ πρέπει να έχει πολύ θράσος να βγαίνει και να μιλά από ξένο ακκουντ και να προσπαθεί να πουλήσει υφάκι

Ειδικά μετά από 2 πυξίδες σερί από τον στρατηλάτη Νταβίνσι
 

Blacko

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
30
Hint: Σε ειχα για τις τρολλοκλησεις μου για κανα δυο χρονακια merino aka Αφρικανος.. ξερεις οταν πηγαινες να κανεις μπακταιμ και τελικα το ετρωγες στη μαπα. Αυτη ειναι η προπαιδεια η πηγα πολυ πισω?? ο john cena ποιος ειναι???
Πήγες πολύ πίσω νουμπάκο , τώρα άλλαξαν τα δεδομένα
στην περίπτωση μας εγώ σήμερα δεν θα σε είχα ούτε για τις τρολοκλήσεις μου
 

DeletedUser25720

Τώρα που έληξε η ψηφοφορία , Θα υπάρχει ανακοίνωση ; Ποια είναι η διαδικασία που θα ακολουθησεί;
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Πυξιδα στον σιλαβα αυτη ειναι η διαδικασια
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
θα μπει παλι η ντροπη των φυλετικων tsol χωρισ καποιο σοβαρο αντιπαλο τα γοβακια(mpotakia* που φωρουν θα παρουν φωτια .θα χρεισιμοποιισουν οτι μεσο μπορουν για να κερδισουν την γιαγια μου. θα καλουν στο σκυπε κοσμο να βριζουν οικογενεισ και θρισκειες μαναδες και μετα θα ειναι περιφανοι π κερδισαν αλον ενα κοσμο
τιμη και δοξα λοιπον σε αφτην την φυλι
εισται η ντροπη των φυλετικων
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ακου να σου πω λουλουδη, επειδη το σβερκο ειναι κοκκινο απο τις φαπες τοσα χρονια δεν θα μπαινεις και θα γραφεις οτι θες. Τραβα κανε φυλη με τον φιλαρακο σου τον immortals για να σας φαπωσουμε ξανα.

Ντροπη των φυλετικων εισαι εσυ και ολη η παρεα σου που τρωτε νον στοπ φαπα απο την μερα που εγγραφηκατε
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
αντε βαλε τα γοβακια σου τωρα και πανε γληψε βλανκο κ νταβιντι . ντροπη των φυλετικων ειστε ρεεεεεε
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Aστα ουστ ασχετουλη και λογκαρε αυριο για να σου κλεισουμε το στοματακι ;)
 
Κορυφή