Προταση για HP

Deleted User - 7797293

4 μέχρι τώρα. Χαλάτε την εικόνα του Post στο οποίο ζητάτε πράγματα. Δεν βρίσκω λόγο να το κάνετε αυτό, αλλά συνεχίστε :)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Uchiha Itachi
Υπαρχει μια ωραια λυση :οι φυλες να αποτελουνται απο 10 ατομα χωρις να μπορουν να κανουν αλλαγη φυλης και να στελνουν αμυνες εκτος φυλης .Θα χωρισουν οικογενειες θα διαλυθουν φιλιες για την πρωτιά .
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
6 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΑΔΕΡΦΟ ΖΕΝ.

ΥΓ: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ
ΥΓ2: ReScreaM ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ
 

DeletedUser25720

Χωρίς να θέλω να κάνω κάποια σύγκριση γιατί η διαφορά ενεργητικότητας είναι τεράστια , αλλά στο νετ σκέφτονται να ανοίξουν HP λόγω των ημερών ...ενώ τρέχει Classic κανονικά .
 

Συνημμένα

  • Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    129,7 KB · Προβολές: 37

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Καλησπερίζω το φυλετικό community (όσο απέμεινε), γιατί από τότε που το αφήσαμε εμείς έγιναν παικταράδες οι φάρμες μας. Προκαλώ οποιαδήποτε φυλή νομίζει ότι αξίζει να μαζέψει ομάδα 8 ατόμων να συμμαχίσει με όλες τι υπόλοιπες και να μπει να μας ανταγωνιστεί. Τους εγγυόμαστε ότι θα θυμηθούν τους παλιούς καλούς καιρούς. Προκαλώ κάτι φυλές τύπου SOL mafia, Peru mafia και λοιπές δήθεν μάφιες που δεν ξέρουν καλά καλά να κρατήσουν το ποντίκι αλλά μιλάνε πολύ, γιατί κλείσανε κάτι κόσμους χωρίς αντιπάλους... Επίσης θα ήθελα να προτείνω στην Ομάδα διαχείρισης αν γίνεται να ανοίξει ένα επίτευγμα που να λέγεται: Γίνε φάρμα 3 φορές μετά από επανεκκίνηση στον ίδιο ΗΡ, Σίγουρο επίτευγμα για τον παίκτη kafkalias...

Υ.Γ.(Δεν είμαι ο χρήστης anestarakos7) Γράφω απο αυτό το λογαριασμό γιατί είμαι ανίκανος να κάνω καινούριο μιας και όλα τα προηγούμενα είναι μπαναρισμένα, με την αιτία: Εισαι ο πιο έντιμος παίκτης των φυλετικών μαχών.
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Καλησπερίζω το φυλετικό community (όσο απέμεινε), γιατί από τότε που το αφήσαμε εμείς έγιναν παικταράδες οι φάρμες μας. Προκαλώ οποιαδήποτε φυλή νομίζει ότι αξίζει να μαζέψει ομάδα 8 ατόμων να συμμαχίσει με όλες τι υπόλοιπες και να μπει να μας ανταγωνιστεί. Τους εγγυόμαστε ότι θα θυμηθούν τους παλιούς καλούς καιρούς. Προκαλώ κάτι φυλές τύπου SOL mafia, Peru mafia και λοιπές δήθεν μάφιες που δεν ξέρουν καλά καλά να κρατήσουν το ποντίκι αλλά μιλάνε πολύ, γιατί κλείσανε κάτι κόσμους χωρίς αντιπάλους... Επίσης θα ήθελα να προτείνω στην Ομάδα διαχείρισης αν γίνεται να ανοίξει ένα επίτευγμα που να λέγεται: Γίνε φάρμα 3 φορές μετά από επανεκκίνηση στον ίδιο ΗΡ, Σίγουρο επίτευγμα για τον παίκτη kafkalias...

Υ.Γ.(Δεν είμαι ο χρήστης anestarakos7) Γράφω απο αυτό το λογαριασμό γιατί είμαι ανίκανος να κάνω καινούριο μιας και όλα τα προηγούμενα είναι μπαναρισμένα, με την αιτία: Εισαι ο πιο έντιμος παίκτης των φυλετικών μαχών.

To θεμα ειναι να μας πεις και ποιος εισαι να γελασουμε
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
O τερα νοβα ειναι μαλλον, ο ανεσταρακος ειναι coplay του. Θα δικαστουν ξανα αυτοι οι ρουφιανοι
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Πολυ κοντα Κεφαλα αλλα επεσες εξω θα θυμηθεις τις χρυσες σου εποχες και εσυ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
θα τα πουμε στον αγωνιστικο χωρο ασχετουλη
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Καλησπερα, στην ομαδα Tribal Wars Net στο discord ειδα οτι ανοιγουν hp στον νετ στις 31 Μαρτιου.Σκεφτηκα οτι στην Ελλαδα εχουμε καιρο να δουμε εναν τετοιο κοσμο οποτε ανοιξα το εξτερναλ(μετα απο αρκετο καιρο) και εψαξα και βρηκα αυτη την συζητηση.Θα συμφωνησω με τα παιδια οτι ενας γρηγορος κοσμος αυτη την περιοδο ειναι οτι καλυτερο και απο θεμα ψυχολογιας γιατι με αυτο τον τροπο θα μπορουμε να ξεφυγουμε απο ολη αυτη την ενταση που υπαρχει.Επειτα το οτι στη συγκεκριμενη συζητηση ειναι τα ιδια ατομα δεν σημαινει οτι δεν θα εχει ο κοσμος συμμετοχη.Πολλα παιδια που παιζουν καινουργιοι ή παλιοι δεν χρησιμοποιουν το φορουμ αρα οτι μαθουν θα το μαθουν ειτε απο φιλους και συμμαχους ειτε απο μηνυματα της Ομαδας Διαχειρισης.Οι ιδεες υπαρχουν η ορεξη υπαρχει οπως και ο χρονος ολα αυτα καθιστουν εντελως ιδανικη αυτη την περιοδο για εναν τετοιο κοσμο.Το ανοιγμα ενος τετοιου κοσμου πιθανοτατα θα φερει και ατομα τα οποια δεν παιζουν στον Ελληνικο σερβερ ειτε επειδη εχουν σταματησει εντελως ειτε επειδη παιζουν σε αλλους.Οπως επισης και οτι νεοι παικτες θα μπορουν οπως προειπαν τα παιδια να τεσταρουν τακτικες μιας και η ταχυτητα θα τους το προσφερει αυτο σε πολυ λιγοτερο χρονο σε σχεση με εναν απλο κοσμο.Προσωπικα δινω πανελληνιες αν αποφασιστει να ανοιξει ενας τετοιος κοσμος κατα ενα μεγαλο ποσοστο θα μπω γιατι εχω αρκετο χρονο μιας και ειμαι ολη μερα σπιτι μπροστα απο τον υπολογιστη(λογω μαθηματων e-class).

Θελω να ζητησω απο την Ομαδα Διαχειρισης να δημιουργησει μια δημοσκοπηση για το ανοιγμα ενος τετοιου κοσμου και να την διαφημισει με μηνυμα σε ολους τους παικτες σε ολους τους κοσμους.Ακομα και μεσω email που ειναι αποθηκευμενα στο συστημα(εμενα μου ερχοντε απο αλλα παιχνιδια της εταιριας αλλα και απο αλλους σερβερ των φυλετικων για ανοιγμα κοσμου).Ετσι θα εχετε μια καλυτερη εικονα για το ποσοι θελουν να ανοιξει ενας τετοιος κοσμος.Εννοειται οτι ο αριθμος της δημοσκοπησης δεν θα ειναι ο αριθμος που θα παιξουν αλλα οπως ειπατε και εσεις θα δειτε οτι εχει ζητηση.Αυτα ειχα να πω ως ενας παικτης ο οποιος δεν εχει σχεσεις με τους προηγουμενους .

Με εκτιμηση προς ολους τους παικτες και την Ομαδα Διαχειρισης,
Θανασης
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Θα εχει ενδιαφερουν η τριτη κατα σειρα (μπορει και παραπανω) πυξιδα του Τερρα Νοβα.Ισως θα ηταν καλο να μπει ενα νεο τετοιο επιτευμα ,μηπως παρει καμια σημαια και βοηθηθει .
 

DeletedUser25720

Καλησπέρα μιας και η ψηφοφορία έχεις λήξει από χθες. Θα ήθελα να ρωτήσω αν θα ανοίξει τελικά ο κόσμος ή απλα υπάρχει καθυστέρηση . Καθώς παρότι η ψηφοφορία έληξε δεν είδαμε κάποια ανακοίνωση .
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Καλησπέρα μιας και η ψηφοφορία έχεις λήξει από χθες. Θα ήθελα να ρωτήσω αν θα ανοίξει τελικά ο κόσμος ή απλα υπάρχει καθυστέρηση . Καθώς παρότι η ψηφοφορία έληξε δεν είδαμε κάποια ανακοίνωση .

Τοση αγωνια για το αν θα φας πυξιδα ?
 

DeletedUser25720

Επίσης υπάρχει κάποια περίπτωση να ανοίξει ένα ρολοί και για λόγους προώθησης του κόσμου , αλλά και για να μην είμαστε όλη την ώρα με ενα refresh από πάνω;
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Επίσης υπάρχει κάποια περίπτωση να ανοίξει ένα ρολοί και για λόγους προώθησης του κόσμου , αλλά και για να μην είμαστε όλη την ώρα με ενα refresh από πάνω;

Βάλε τα co-play να φυλάνε Θερμοπύλες απο τις 00:00 νέα τάξις πραγμάτων
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Καλησπέρα μετά από 1 εβδομάδα διακοπών,
Ευτυχώς μπήκε το ρολόι(έστω και αργά), κάποια στιγμή νομίζαμε ότι θα είναι πρωταπριλιάτικο αστείο το άνοιγμα του ΗΡ.
Ωστόσο μήνυμα στους ενεργούς κόσμους δεν είδαμε, δεν πειράζει καλή καρδιά, μάλλον ζητάμε πολλά.
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Καλησπέρα μετά από 1 εβδομάδα διακοπών,
Ευτυχώς μπήκε το ρολόι(έστω και αργά), κάποια στιγμή νομίζαμε ότι θα είναι πρωταπριλιάτικο αστείο το άνοιγμα του ΗΡ.
Ωστόσο μήνυμα στους ενεργούς κόσμους δεν είδαμε, δεν πειράζει καλή καρδιά, μάλλον ζητάμε πολλά.

Αδιάφορος ,μην κλαίς από τώρα
 

SOL MOSSAD

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
32
ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακοινωσω πως εαν ανοιξετε ΗΡ θα μπει και η γκρατσιανηστας 1-10, παμε γερα καλες μαχες!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εχει ανοιξει και σε περιμενει μαν μου,για νεες ηττες για νεες συντριβές ,που λεει και ο Αγγελακας ,παμε λιγο πιο γερα ,καλες φαπες!!
 
Κορυφή