Προταση για HP

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Σκεφτηκα να προτεινω να ανοιξει ενας κοσμος HP καθως εχει να ανοιξει σχεδον 2 χρονια στην Ελλαδα. Ειναι ευκαιρια να ανοιξει τωρα γιατι ειμαστε ολοι σε καραντινα και οπως γνωριζουμε οι κοσμοι HP χρειαζονται πολυ χρονο. Οποτε δεν υπαρχει καλυτερη περιοδος να ανοιξει απο τωρα. Αμα ανοιξει hp τωρα θα κανει μεγαλη θραυση γιατι θελουν αρκετα ατομα να ανοιξει και να παιξουν και κατα την γνωμη μου θα μαζεψει και παλιους παιχτες.

Aν ανοιξει HP η φυλη Cabal θα ειναι εδω για να σας διδαξει ακομα μια φορα το παιχνιδι.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα και απο εμένα,συμφωνώ με τον φίλτατο @theotsak21. , σαν μέλος της ξακουστής ανίκητης φυλής Cabal με αρχηγό τον θρύλο @Equalizer θα ήθελα τώρα που υπάρχει χρόνος να ανοίξει ενας hp κόσμος για διασκέδαση και για να διδάξουμε τα παλιά κόλπα στη νέα γενιά...

@noesis Κάνε το σωστό :cool:
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ο φίλος @theotsak21. επιχειρηματολόγησε άψογα ποιον λόγο είναι τώρα η κατάλληλη στιγμή για άνοιγμα ενός κόσμου HP.Περιμένω πρόσκληση εννοείται.

ΥΓ. ΜΟΝΟ ΠΕΤΡΟC ΜΑΝΤΑΛΟC(O OCIOC ΕΝ ΚΡΙCEI)
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Κλαίω με ποστ ΖΕΝ.

Μέλος λέει, θέλω να ανοίξει λέει, να διδάξει λέει και λογικά δε θα λογκάρει καν κλασικά.

:D
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Ειναι σιγουρα η πιο καταλληλη περιοδος να ανοιξει ενας hp.
περιμενουμε αμεσα απαντηση:)
 

Deleted User - 7797293

Δυστυχώς η ιδέα ενός High Performance γύρου υποτιμήθηκε και περιθωριοποιήθηκε πρώτα απο εσάς τους παίκτες. Στους τελευταίους 3 που άνοιξαν υπήρχε στον καθένα πτώση κατα 80-90% σε χρήστες απο τον προηγούμενο. Συνεπώς δεν θεωρούμε οτι υπάρχει λόγος να ανοίξει Κόσμος για να παίζετε 10 άτομα με τα βάρβαρα.

Παρ' όλα αυτά, εαν με κάποιον τρόπο συγκεντρωθούν αρκετοί σε αυτό εδώ το post εως την 25η Μαρτιού, θα γίνει προσπάθεια εκ μέρους μας να ανοίξει αυτος ο HP κόσμος την 1η Απριλίου.

Φυσικά και να μαζευτείτε άτομα απο μια παρέα παικτών δεν θα μας κάνει να ανοίξουμε κόσμο. Πρέπει να μαζευτούν άτομα απο διαφορετικές ομάδες/παρέες/φυλές.

Υ.Γ. Εαν υπάρχει κάποια "premade" φυλή που θέλει να δηλώσει, δεν χρειάζεται να μπούν όλοι και να γράψουν, αρκεί ένας εκπρόσωπος. Δεν θα ήταν κακή ιδέα να προτείνετε 5 ρυθμίσεις με το παρακάτω πρότυπο (χωρίς αυτό να σημαίνει οτι θα τις κρατήσουμε):

Ταχύτητα Κόσμου:
Ταχύτητα Μονάδας:
Όριο Φαρμ:
Πόντοι Εκκίνησης:
Κατάσταση Ύπνου:
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ταχυτητα κοσμου : 3-4
Ταχυτητα μοναδας : 1
Οριο φαρμ να μην υπαρχει καν
Ποντοι εκκινησης 26
Κατασταση υπνου να μην υπαρχει
Να μην υπαρχει καμια δυνατοτητα με πρεμιουμ οπως στον τελευταιο
Χωρις παρατηρητηρια
Με φεικ
Χωρις νυχτερινη προστασια
Να υπαρχει σχετικα αυξημενος αριθμος βαρβαρων
 

DeletedUser32044

Καλησπερα σας, ειμαι και εγω μεσα να δοκιμασω εναν τετοιον σερβερ πιστευω θα ειναι οτι καλυτερο
 

DeletedUser32044

Ταχυτητα κοσμου : 3-4
Ταχυτητα μοναδας : 1
Οριο φαρμ να μην υπαρχει καν
Ποντοι εκκινησης 26
Κατασταση υπνου να μην υπαρχει
Να μην υπαρχει καμια δυνατοτητα με πρεμιουμ οπως στον τελευταιο
Χωρις παρατηρητηρια
Με φεικ
Χωρις νυχτερινη προστασια
Να υπαρχει σχετικα αυξημενος αριθμος βαρβαρων

συμφωνω με ολα εκτος την νυχτερινη .πιστευω καλο ειναι να υπαρχει δεν σου φτανει ολοκληρη μερα να βαρεσεις ; βραδυ θες ; σκεψου αυτους που δουλευουν :p:p:cool::cool:
 

DeletedUser20038

δώστε hp στον λαό είναι η καλύτερη φάση να ανοίξει τώρα με τον κορονοϊό !

ο κόσμος της μεγάλης PERU θα είναι εδώ να οδεύσει προς την νίκη !!!!!


Ταχυτητα κοσμου : 6
Ταχυτητα μοναδας : 0,8
Ποντοι εκκινησης 26
Κατασταση υπνου να μην υπαρχει
Να μην υπαρχει καμια δυνατοτητα με πρεμιουμ οπως στον τελευταιο
Χωρις παρατηρητηρια
χωρις όριο φακε
Χωρις νυχτερινη προστασια
Να υπαρχει σχετικα αυξημενος αριθμος βαρβαρων
αριστοκράτες με σύστημα πακέτων
όριο φυλής 10 άτομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Καλές οι ρυθμίσεις που προτείνει ο @theotsak21. ακόμα καλύτερα να μην υπάρχει κατάσταση ύπνου ,βρείτε κο-πλέι και ετοιμαστείτε
 

tarameni

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Καλή η ιδέα του hp, ειδικά τώρα το χρειαζόμαστε περισσότερο! ΜΕ ΝΥΧΤΕΡΙΝΉ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ!!!! Δε θα πεθάνουμε κιόλας

Ζεν υπάρχεις;;; σε χάσαμε ❤️
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Καλησπέρα και από μένα από την ακριτική Βοιωτία όπου φυλάω τα σύνορα της χώρας μας όπως συνήθιζα τόσα χρόνια στο παιχνίδι. Δηλώνω ότι θα κατεβάσω δυνατή ομάδα σε περίπτωση έναρξης hp και προκαλώ όλα τα παράσιτα και τους εξορισμενους από την παλιά ορθόδοξη SOL που καπιλευονται το όνομα της ανά τους κόσμους για να μαζεύουν αμφιβόλου ποιότητας παικτακια και να το παίζουν στρατηλάτες.
Εκτός από αυτούς προκαλώ τον dark tornado να κατεβάσει φυλή για να φάει τις φυλετικές φαπες που του αρμόζουν έπειτα από την ύβρι που διέπραξε στο ολοκληρωτικό καθεστώς της Sol Mafia.
Επειδή όλα τα νουμπια έχουν μάθει να παίζουν με ένα συγκεκριμένο Σταρτ απ που δίδαξε η φυλή μας στον gr προτείνω στην διαχείριση σαν ρυθμιση οι παίκτες να αρχίζουν με 2 χωριά 1500 πόντων και ταχύτητα κόσμου 3 και ταχύτητα μονάδας 1 με Βαρβαρα ανάλογων πόντων. Έτσι θα δούμε ποιος ξέρει να προσαρμόζεται στις συνθήκες.
Εμεις γενικά σαν φιλοσοφία φυλής είμαστε αντισυστημικοι και δεν μπαινουμε σε καραντίνα σε καμία περίπτωση. Στην χειρότερη θα μειωθούν τα μέλη της CxC που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες.
υγ. Ανδρέα ξέρω ότι το διαβάζεις, μην βγαίνεις από το σπίτι κάποιοι περιμένουν να βηξουν πάνω σου...
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Δυστυχώς η ιδέα ενός High Performance γύρου υποτιμήθηκε και περιθωριοποιήθηκε πρώτα απο εσάς τους παίκτες. Στους τελευταίους 3 που άνοιξαν υπήρχε στον καθένα πτώση κατα 80-90% σε χρήστες απο τον προηγούμενο. Συνεπώς δεν θεωρούμε οτι υπάρχει λόγος να ανοίξει Κόσμος για να παίζετε 10 άτομα με τα βάρβαρα.

Ίσως και λέω ίσως, το ότι περιθωριοποιήθηκε από τους πελάτες της εταιρίας που είσαι εθελοντής/υπάλληλος ο HP και γενικότερα ο ελληνικός σέρβερ, δεν είναι ευκαιρία για να κατηγορήσεις τον πελάτη, αλλά ευκαιρία για αυτοκριτική. Κάποιες εταιρίες στο χώρο του online gaming ανεβάζουν αριθμούς και κάποιες τους ρίχνουν. Κάποιες κάνουν κάτι καλά και κάποιες όχι άρα.

Όσο για τον κόσμο, αν το όριο φυλής είναι μικρό και βρω παρέα που έχει κοινό στόχο με εμένα θα κατεβούμε.
Στόχος μου θα είναι: ΑΝ λογκάρει ο μεγαλύτερος άσχετος και μούλος παίχτης της ιστορίας των φυλετικών μαχών, να πάει μια γλυκιά πυξιδούλα. Μετά, τα χωριά μας σε αυτούς που τα θέλουν πιο πολύ.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Ίσως και λέω ίσως, το ότι περιθωριοποιήθηκε από τους πελάτες της εταιρίας που είσαι εθελοντής/υπάλληλος ο HP και γενικότερα ο ελληνικός σέρβερ, δεν είναι ευκαιρία για να κατηγορήσεις τον πελάτη, αλλά ευκαιρία για αυτοκριτική. Κάποιες εταιρίες στο χώρο του online gaming ανεβάζουν αριθμούς και κάποιες τους ρίχνουν. Κάποιες κάνουν κάτι καλά και κάποιες όχι άρα.

Όσο για τον κόσμο, αν το όριο φυλής είναι μικρό και βρω παρέα που έχει κοινό στόχο με εμένα θα κατεβούμε.
Στόχος μου θα είναι: ΑΝ λογκάρει ο μεγαλύτερος άσχετος και μούλος παίχτης της ιστορίας των φυλετικών μαχών, να πάει μια γλυκιά πυξιδούλα. Μετά, τα χωριά μας σε αυτούς που τα θέλουν πιο πολύ.
Φάπα όπου ξαναλογκάρει ο τελευταίος!!!

Μαζί σου Πάνο!!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εκτός από αυτούς προκαλώ τον dark tornado να κατεβάσει φυλή για να φάει τις φυλετικές φαπες που του αρμόζουν έπειτα από την ύβρι που διέπραξε στο ολοκληρωτικό καθεστώς της Sol Mafia.

τουλαχιστον αστειο

αλλα δεν παιζω εναντια σε αδερφια εσκεμενα επειδη υπαρχει 1 ατομο που με εκανε να ξενερωσω

αν θελει καποιος να με αντιμετωπισει, μετα τον μαιο που ισως ξαναμπω σολο να τσεκαρει τους κοσμους αν θελει να με πυξιδιασει

ο μονος λογος που απαντησα ειναι γιατι θεωρω ντροπη να μην μου εχει στειλει κανενας ενα μηνυμα στο σκαιπ και να βλεπω τετοιο ποστ απο σενα νικολα

αν δεν τρολαρεις λογο καραντινας απλα ΚΡΙΜΑ
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
ΜΠΕΙΤΕ HP.ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ;;
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Συμφωνω απολυτα με τον theo τωρα ειναι μια σπoυδαια ευκαιρια να ανοιξει ενας hp
Ταχύτητα Κόσμου: 4
Ταχύτητα Μονάδας: 1
Όριο Φαρμ: 1m (το θεωρω απαραιτητη προυποθεση για hp)
Πόντοι Εκκίνησης: ωραια η ρυθμηση με τα 2 χωρια που ειπε ο νικολας
Κατάσταση Ύπνου: ναι(για να μπορουν να παιξουν και οσοι δεν θα βρουν 3-4 κο)
Χωρις extra δυνατοτητες πρεμ
Χωρις παρατηρητηρια

Δεν πειραζει χρησταρα η ζεστη φυλετικη αγκαλιτσα του μπαρμπα σαββα ειναι ανοιχτη για σενα :p
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Συμφωνω απολυτα με τον theo τωρα ειναι μια σπoυδαια ευκαιρια να ανοιξει ενας hp
Ταχύτητα Κόσμου: 4
Ταχύτητα Μονάδας: 1
Όριο Φαρμ: 1m (το θεωρω απαραιτητη προυποθεση για hp)
Πόντοι Εκκίνησης: ωραια η ρυθμηση με τα 2 χωρια που ειπε ο νικολας
Κατάσταση Ύπνου: ναι(για να μπορουν να παιξουν και οσοι δεν θα βρουν 3-4 κο)
Χωρις extra δυνατοτητες πρεμ
Χωρις παρατηρητηρια

Δεν πειραζει χρησταρα η ζεστη φυλετικη αγκαλιτσα του μπαρμπα σαββα ειναι ανοιχτη για σενα :p
Συμφωνω απολυτα με τον theo τωρα ειναι μια σπoυδαια ευκαιρια να ανοιξει ενας hp
Ταχύτητα Κόσμου: 4
Ταχύτητα Μονάδας: 1
Όριο Φαρμ: 1m (το θεωρω απαραιτητη προυποθεση για hp)
Πόντοι Εκκίνησης: ωραια η ρυθμηση με τα 2 χωρια που ειπε ο νικολας
Κατάσταση Ύπνου: ναι(για να μπορουν να παιξουν και οσοι δεν θα βρουν 3-4 κο)
Χωρις extra δυνατοτητες πρεμ
Χωρις παρατηρητηρια

Δεν πειραζει χρησταρα η ζεστη φυλετικη αγκαλιτσα του μπαρμπα σαββα ειναι ανοιχτη για σενα :p

Καλή διασκέδαση αλλά εγώ ακόμα δουλεύω και τρέχουν και αλλά θέματα οπότε σίγουρα μέχρι να περάσει η καραντίνα δύσκολα

Όσο για Κυρ σαββα έχω μιλήσει καιρο τώρα αλλά δεν νομίζω οτι θα κανω τζοιν

Καλά καψίματα σε όλους και υγεία
 

DeletedUser20038

είδες μέτρα που ανακοινώσανε ? μαγκες οσοι δουλευουν ακομα

ανοίχτε κανά hp γιατί μας βλέπω να πηδάμε απτά μπαλκόνια !!


#ουτε#φοσμπα#να#γίνουμε
 
Κορυφή