ΕΡΧΟΜΑCTE

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Εδώ μιλάμε για εργατοώρες πάνω από την αγορά, ποιος θα με αποζημιωσει ρε Κυριάκο;
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Με τοσο πρεμ που εβγαλες αποζημειωθηκες μονος σου νομιζω!
 

Rasputin

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
97907288_178993063388679_1071114201663012864_n.png
Τι λες ρε παιδί μου , και έλεγα εγώ γτ γινόταν ρικλειμ στο ρικλειμ ? Γιατι μπήκε σναιπ σε ρικλέιμ μας 1 λεπτό αφού ξεκινήσαμε . Ο gerge-trella να φανταστώ έχει μαντικές ικανότητες και ξέρει οτι 4 αριστοκράτες ποτε δεν ειναι αρκετοί . Οπότε ας στείλει άλλους 2 :p . Δε θέλω να πώ κάτι , είχαμε δυναμική 1 προς 100 εναντίων σας και εσείς , επιλέξατε να παίξετε έτσι ? Απλά ντροπή πραγματικά . Πάντως 13 νούκες άξιζαν για ένα χωριό :rolleyes::rolleyes:


YΓ : Οταν ανεβάζουμε στο φόρουμ το τρενάκι καλό ειναι Γιωργη να μην ακυρωνεις , απλα το κάνεις ακομα πιο γελοίο
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Η συμμαχία που έχεις έχει σύνολο 11.500.000 πόντους και αυτή που έχεις κοκκινους έχει 6.000.000, ζήτα βοήθειες από την υπερσυμμαχια σου, όπως ήδη ζητάς και άσε τα φιλοσοφικα

Το 100-1 από που προέκυψε ρε επιστήμονα; Είκοσι παίχτες βαριά ασχολήθηκαν μαζί σας, μαζί με αυτούς που έβαλαν φεικ

Έχουμε χάσει τη μπάλα εδώ μέσα ,ούτε να μιλήσουμε σοβαρά δε μπορούμε

Εσύ τι θιχτηκες τώρα με το ρουφιανο; Εδώ η υπερσυμμαχια που παίζεις έχει μέσα αρχηγό φυλής που έδωσε τη φυλή του ολόκληρη ηπειρο για φαγωμα και μπήκε ΤΤΜ, και συ λες γελοίο έναν ρουφιανο; Σηκώθηκαν τα αγγούρια να χτυπήσουν το μαναβη,

Καλησπέρα αγγουρια
 

Rasputin

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Αγγουρι και πράσινα άλογα θα πω εγώ . Να ζητήσω βοήθειες? Εσύ νομίζεις οτι μόνο να ζητας είναι οι συμμαχιες? Δηλαδη ετσι σκεφτεσαι ? Α θα κανω συμμαχια με ενα τσιρκο για να παρω απο αυτους αμυνες? Λιγος παιχτικά όπως και πολλοί απο εσάς . Ηρθατε με 70 ηθικο απο τις 13 ωρες? Οτι τι ας πουμε .

20 παίχτες ναι ε ?(20 απο εσάς 20 απο πέιμπακ) Νομίζεις οτι εχεις περισσότερους ? Εδω προσπαθούσατε να βάλετε νουκα μπροστα σε ενα τρένο στα 400μς 3 ωρες, ακυρώσατε 6 φορές μετρημένες . Πόσα μηνύματα στείλατε ηθελα να ήξερα .


Δε καταλαβαίνεις κάτι μου φαίνεται, αν δεν έκανε ένα παλικάρι λάθος με τους διαμοιρασμούς τώρα θα είχατε πάρει 2 χωριά ανενεργών ενώ είχατε στείλει πάνω απο 20 νομπλ πάνω μας και 40 νουκες . ( Δε καταλαβαίνεις κάτι μου φαίνεται , η ΤΤΜ απέχει απο εμάς πάνω απο 30 ώρες )

Μαρεσει ομως που το παραδεχεσαι , ναι ετσι σας παιξαμε με ρουφιανο . Εισαι ωραιος ρε μάγκα
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Και τι να τη κάνω τη συμμαχία αδελφέ; Να λέμε καλημέρες στο φόρουμ;

Άλλος ένας που μας λέει λιγους παικτικα, σιγά ρε μάστορα το παιχνιδάκι να πούμε. Δε στέλνεις πύραυλο στο διάστημα χαλάρωσε, αλογάκια και δορατοφορους φτιάχνεις κουλαρε
 

Rasputin

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Πόλυ ασχολείσαι έσυ με το παιχνιδάκι. Στείλε κάνα κυκλικό σε 500 φυλές, βάλε άλλη μια Ακαδημία μέχρι άυριο και όλα καλά. Α ναι ξέχασα έσυ παιζεις για πρεμ
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Παίζω για πρεμ αλλά όχι σαν παράσιτο, όσο μαζευω προσφέρω και στη φυλή μου και ασχολούμαι και όσο μπορώ, δε κάνω το παράσιτο με 500 και 1000 πόντους να μαζεψω 3.000 σε δύο μήνες, είπαμε...αυτά είναι για γυφταρμαδες που παίζουν δύο μήνες πρεμ παρασιτικά για να μαζέψουν ένα τριχιλιαρο
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Επίσης βγάζω κυκλικά για να σπάσω πλάκα, όταν μου στέλνουν άμυνες τα καλαμάρια ειδικά γελάω απιστευτα
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Που ειναι το κακο να λες μια καλημερα στο φορουμ;

Ανθρωποι ειμαστε πανω απο ολα
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Παίζω για πρεμ αλλά όχι σαν παράσιτο, όσο μαζευω προσφέρω και στη φυλή μου και ασχολούμαι και όσο μπορώ, δε κάνω το παράσιτο με 500 και 1000 πόντους να μαζεψω 3.000 σε δύο μήνες, είπαμε...αυτά είναι για γυφταρμαδες που παίζουν δύο μήνες πρεμ παρασιτικά για να μαζέψουν ένα τριχιλιαρο

Καλα αυτο δν ισχυει να ξερεις
Μπορεις "παρασιτικα" με ~1κ ποντους χωριο και ενα καλο start up max 5 ημερων να βγαζεις 2κ την μερα σε ενα νορμαλ κοσμο
οποτε μισο μηνα να ασχοληθεις εισαι στα 20κ
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Ναι δίκιο έχεις, άμα κάνεις γρήγορο στραρτ απ' ισχύει, απλά βλέπω σε φυλές μέσα παίκτες με χίλιους πόντους κάτι δίμηνα επειδή είναι γνωστοί , ενώ κάτι φουκαριαρηδες πάνε εσωτερικό για να πάρουν πρώτο χωριό τούμπανο οι κλαρινογαμπροι τζαμπατζηδες

Παρόλαυτά ισχύει αυτό που λες, το παρασιτικά πάει ως προς τον χρόνο που αράζεις σε αυτή τη κατάσταση ,ενώ άλλοι ψωρυλοι πάνε εσωτερικό επειδή έτσι μας κάπνισε

Πάντως δε νομίζω να πιστεύεις ότι βγάζουν πολλοί 20κ σε δέκα μέρες , αυτό προϋποθέτει ότι παίζεις όντως για πρεμ και είσαι όλη μέρα σαρώσεις και παρακολούθηση αγοράς

Παράσιτα λέω όλα τα υπόλοιπα που αράζουν δίμηνα και τρίμηνα χωρίς να τους ενοχλεί κανείς και χωρίς να προσφέρουν τίποτα ενώ πάνε εσωτερικά παίκτες που προσφέρουν τουλάχιστον ότι μπορούν

Δε διαφωνούμε, απλά ποσο να αναλύσεις κάτι από μηνύματα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Old δεν κανουμε δουλιτσα ετσι .Βαριόμαστε απιστευτα εδω.Να ερθω να παρω το δουκατο απο τον θειο Λατρεια να σας οργανώσω .πωρώσω μπας και παιξουμε?Τους βαρεθηκα και απο εδω να σου πω την αληθεια ,Για ψησου για μια επανασταση φυλετικη.
Αφιερωμενο( ακου στοιχο )

 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Δε θα ήταν καλύτερα να μην έχετε συμμαχία με 2.5 ηπείρους; Για να μη βαριεστε το λέω, παρόλαυτά οκ εγώ μέσα είμαι δεν έχω πρόβλημα, αλλά θα ρωτήσω και το θείο μου
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Ρε συ μπάτσος είμαι τι επαναστάσεις μου λες; Πιστός σκύλος ειμαι
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
...και ο πιστος σκυλος οταν πειν(α)ει δαγκωνει .
...και εμεις οι Απατσοι το ξερουμε αυτο.
 

mpampaspapapap

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Καλησπέρα. Καινούργιος εδώ. Θέλω να γυρίσω ένα ντοκιμαντέρ με όσα έγιναν-γίνονται στον Κ64. Χρειάζομαι βοήθεια για το τίτλο. :rolleyes:
 
Κορυφή