ΕΡΧΟΜΑCTE

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Καλω τον <<παππου>> να βγει και να ζητησει δημοσια συγγνωμη που προσπαθησε να <<κλεψει>> τον coplay μου(αυτο το σκυλι του πολεμου, αυτο το πολυεργαλειο), ειδαλλως θα ξυπνησει ενα πρωινο και θα μας βρει μεσα στην 55.

Επισης θελω να στειλω αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολα τα παιδια ανεξαιρετως στη φυλη ΜΑΚΗΣ και να τους ευχηθω καλες μαχες. Ιδιαιτερους χαιρετισμους στην αγαπημενη μου Αλεξανδρα(semelh) που την εχω μεσα στη καρδια μου.

Σε λιγες ωρες βγαινει η προστασια, ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ!

ΥΓ: ΜΟΝΟ ΑΕΚ/ ΜΟΝΟ ΠΕΤΡΟC ΜΑΝΤΑΛΟC
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Ευχομαι κυριε Μανταλε το πρωτο νομπλαρισμα του GUSPOLIDIS να ειστε εσεις! Οποτε καλω τον κυριο GUSPOLIDIS να μου κανει αυτο το χατηρι και να παει τον κυριο Μανταλο πυξιδα!

ΥΓ: UF ΝΟΥΜΠΑΣ
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Καλω τον <<παππου>> να βγει και να ζητησει δημοσια συγγνωμη που προσπαθησε να <<κλεψει>> τον coplay μου(αυτο το σκυλι του πολεμου, αυτο το πολυεργαλειο), ειδαλλως θα ξυπνησει ενα πρωινο και θα μας βρει μεσα στην 55.

Επισης θελω να στειλω αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολα τα παιδια ανεξαιρετως στη φυλη ΜΑΚΗΣ και να τους ευχηθω καλες μαχες. Ιδιαιτερους χαιρετισμους στην αγαπημενη μου Αλεξανδρα(semelh) που την εχω μεσα στη καρδια μου.

Σε λιγες ωρες βγαινει η προστασια, ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ!

ΥΓ: ΜΟΝΟ ΑΕΚ/ ΜΟΝΟ ΠΕΤΡΟC ΜΑΝΤΑΛΟC
μα τι ειναι αυτες οι διακρισεις.....????θα το πω στον Ολντ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Να μην δει γυναικείο όνομα αμέσως να την πέσει .πεφτουλας
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καραντινομάχοι και τις καραντινομάχισσες ,ελπιζω να εισαστε καλα και εσεις και οι οικογενειες σας .Με εμας τι θα γινει θα τσακωθουμε ή απο την πολυ μασαμπουκα γαληνεψατε?
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
δεν βαριεσαι ......? εδω οι γυναικες μας βαλανε να συγυριζουμε ολο το σπιτι, να μαζεψουμε τα παιχνιδια μας, προσπαθουμε να μην εκνευριστουμε.....που χρονος για φυλετικες....αστα αστα που να στα λεω......η δουλεια θα μας σωσει.....
 

DeletedUser2088

91277123_3358702570808916_4934426817579712512_o.jpg
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
AIGOKAIRE αγαπημενε !!!!!Επεστρεψες ασωτε υιε?Αναρωτιομουν που ήσουν¨? Ειχα καταλήξει στο συμπερασμα οτι σε "φαγανε" τα διαπλεκόμενα ,παντος τυπου .Εμεις εδω καλα .... επειδη δεν ειχαμε forum admin,ριχναμε ποινες απο μονοι μας ,οταν χρειαζοταν, αλλα γενικα υπαρχει ενα υψηλο επιπεδο γιατι εχουμε μεινει τρεις κι ο κουκος ,τέσσερις δηλαδη και ειμαστε τσακωμενοι ανα δυο .Ετσι υπαρχει η μεσολαβηση του ενος ενδιαμεσου και τα ξαναβρισκουμε. Ο τσακωμος συνεχιζεται με κυκλικη φορα για να υπαρχει ποικιλια.

Κλεινω την παρενθεση και μπαινω στο θεμα μας που ειναι οι εχθροι του 64
Για να μην υπάρξει σύγχυση και ταλαιπωρία του πλήθους που γραφουν στο ζωντανο αυτο φορουμ : προτείνω τα εξής:
-Οι άνθρωποι με κοινωνική- ταξική συνείδηση και λογική που παιζουν ,να γράφουν Δευτερα ,Τεταρτη ,Παρασκευη.
-οι υπολοιποι να γραφουν Τριτη ,Πεμπτη Σαββατο
-Την Κυριακη αργια .

Να είστε καλά και καλή ανάσταση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Έχω αρχίσει να παραμιλάω από την καραντίνα ,αλλά να σας πω κάτι?Αυτό το έκανα ΚΑΙ πριν.
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Όλοι θα βγούμε τρελοί από την καραντίνα...


ΜΠΕΡΕΤ ΟΡΜΑ ΤΟΥΣ!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
GUSPOLIDIS αν θες βοήθεια σε κανένα script πες σε έμενα,μην κωλώσεις
 
Βαθμολογία αντίδρασης
28
Ισχυς (που ηδη ειχε κανει αγκαλια με ΜΛ στη 1.5 βδομαδα κοσμος) πριν 2 βδομαδες εκραζαν για την ενωση HUS και WOW...
Ισχυς πριν 2 μερες... αγκαλια με FEAR και ΑLIKO (οτι εμεινε δηλαδη) ... γελαμε!
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Υπαρχει καποια εξελιξη στον κοσμο?
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
ναι βγηκε event και προσπαθουμε να παρουμε βαρβαρα, κανουμε συντονισμενες επιθεσεις , καποια πεφτουν ευκολα, αλλα οχι, το παλευουμε ομως
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
μην ξεχνας @OLD REPAINER τη συμφωνια για ολικη αγκαλια στον κοσμο και φαγωμα παικτων καθε μερα εκτων εσω
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Αυτό πρέπει να γίνει, θα είναι κάτι που θα αφήσει ιστορια
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Γεια σας καραΝτιβες και καραΝτιβοι ,πως τα περνατε?Τι ρωταω ? Δεν νομιζω να εγινε και καμια τεραστια αλλαγη στην ζωη μας ,εκτος οτι μας αφησαν ησυχους να παιζουμε με συνταγή γιατρου ;).

Καλη Ανασταση σε ολους !!!
 
Κορυφή