ΕΡΧΟΜΑCTE

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εξαιρετικό το πέσιμο σε ΙΣΧΥΣ με τρομερά αποτελέσματα, μπράβο παΐδια
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
... και καπως ετσι αρχισε η κλαψα .

GUSPOLIDIS αν εχεις παραπονα γραψτα εδω ,θα εχει πιο πλακα .Με τα κυκλικα προσφερεις γελιο μονο στα μελη της φυλης ενω εδω θα γελαει μαζι σου ολη η κοινοτητα.
Το παραπονο σου το μεγαλο ειναι γιατι δεν σε περιμεναμε να φας την Ε.Α.Περιμεναμε δυο πλανα με ταχυτητα 1 . Δυο πλανα πανω τους και χτυπουσες στο γαμο του ******ιοζη, τι να περιμενουμε να μαθεις φυλετικες και μετα να παιξουμε ?

Υγ Πορωσου λιγο ,σε βλεπω υποτονικο ,βαρβαρα και κανιβαλισμους παιρνουμε και εμεις οι νουμπαδες . Τελευταιο νομπλαρισαμ και ενω εχεις γυρω κοκκινα πηρες βαρβαρο 707 ποντων.
Για αυτο ο μπρο Old repaiiner εχει βγαλει κι αλλο πριμιουμ στην ηπειρο σας .Εχει βγαλει λεει ,μονο 25κ
γιαυτο συνεχιζουμε με πρεμακι, 25κ εχω βγαλει σε αυτο το κοσμο, ευχαριστουμε
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η Ισχυς βαζει πολυ πριμιουμ στον επομενο κοσμο τους θα ειμαι χορηγος πορων και εγω .Για πες ...ο GUS γιατι κλαίγεται?Θα πρεπει να δημιουργησουμε ιδανικες συνθηκες θερμοκηπίου για να παιξει? Να ερθω απο εκει να οργανωσω την φυλη να παιξουμε ωραια ?
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Ο μεγάλος ηγέτης δεν κλαίγεται ποτέ. Είναι λατρεία
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Γραφει η λατρεια στο κυκλικο εκτος των κοσμιτικων επιθετων που θα ενεργησω αναλογως ,ετσι για την "εμπειρια Του" .Γιατι απο την δικια μου εμπειρια γνωριζω οτι δεν κανουμε χαρακτηρισμους σε κανενα και μαλιστα σε κυκλικο σε ολα τα μελη του κοσμου .
Γραφει λοιπον εκτος των αλλων ;

"Ως ΙΣΧΥΣ ειχαμε μια σ.ε. με την φυλη TTM με προθεσμια το να καθαρισει μια απο τις 2 φυλες πρωτη το μισο χαρτη παραθετω απο κατω την αποδηξη αυτου.... "
μας βαζει και την αποδειξη για να μας το θυμισει ...καλοοοο



Αρα ,η μια απο της 2 φυλες,η ΤΤΜ στην προκειμένη περιπτωση ,καθαρισε πρωτη το μισο χαρτη εδω και δυο εβδομαδες και ετσι η ΣΕ επρεπε να ειχε ληξει 2 εβδομαδες πριν, συμφωνα ΚΑΙ με τα δικα του λεγομενα ,αλλα τα παιδια εδω περιμεναν να τελειωσει το πλανο σας να έρθει 6 του μηνα γιατι σε αλλες φιλικες συζητησεις μιλουσατε περι 6 του μηνα και μετα να ληξουν η ΣΕ .Αν ηταν στο δικο χερι θα ειχε τελειωσει η ΣΕ την ωρα που κανατε πλανο στην ΕΑ και θα τρωγατε πλανο εκεινη την ωρα απο εμας .Ετσι για το μπαχαλο .
Ασε που επισημα η ΣΕ εχει τελειωσει απο της 20/4
Βρηκε μικρα εδω τα παιδια και θελει να τα κοροιδεψει με διαφορα τεχνασματα ,η λατρεια .Αυτα που ηξερε σε αλλους κοσμους καλο θα ειναι να τα ξεχασει και να παιξει με την αρμοζουσα σοβαροτητα .
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Τη καλησπέρα μου, συμμετείχα σήμερα σε διαδηλωση
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μην το μαθει η Λατρεια θα σε πεταξει απο την φυλη,.Απο το ομοφοβικο μυνημα που εστειλε το συμπεραινω .

ΟΛΟΙ ΜΕΘΑΝΑ,φετος αφηστε την Μυκονο στους Πελεκανους.
AngelicTepidDore-max-1mb.gif
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Τη λατρεία την ξέρω από όλες τις πλευρές, ολόκληρος γκλετσος ψήνει ψάρια, ποιος είμαι να πω όχι
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τη λατρεία την ξέρω από όλες τις πλευρές, ολόκληρος γκλετσος ψήνει ψάρια, ποιος είμαι να πω όχι
Μιλας με γριφους γεροντας.Υπαρχει συναίσθημα ή ακολουθουνται τυπικες διαδικασιες ?
 

Rasputin

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Ερώτηξης , σοβαρή (μπορεί και όχι , ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ) , είναι κάποια συνήθεια τα κυκλικά απο ΙΣΧΥΣ σε άσχετες φυλές ?

Εγω προσωπικά έστειλα αμυνες στον φιλο ριπεινερ <3
 
Βαθμολογία αντίδρασης
28
Αν για καθε κυκλικο που βγαζει καποιος στην αντιπαλη ή σε καποια ασχετη μικροτερη φυλη επερνα 1 πρεμ.. τωρα θα ειχα πρεμ να παιξω σε 10 κοσμους.
 

Rasputin

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Παιζει τοσο πολυ αυτο το πραγμα τωρα πια ε? Αφου δε βαριουντε
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ο πιο βαρετος κοσμος που εχω παιξει.


1926146_1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή