ΕΡΧΟΜΑCTE

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
γιαυτο συνεχιζουμε με πρεμακι, 25κ εχω βγαλει σε αυτο το κοσμο, ευχαριστουμε
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
https://gr.twstats.com/gr64/index.php?page=player&mode=conquers&id=7773130

ΕΧΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Εχεις παρει ολα τα βαρβαρα και χτιζεις ανελεητα ,απο την ωρα που μπηκες και μας λες οτι πουλας πριμιουμ ?Θα ηθελα να σου μαθω τα βασικα ,οταν πουλας δεν χτιζεις .Περνα αυριο απο εδω να σου μαθω κι αλλα αν εχω ορεξη .

Μισο λεπτο να γελασω με την προπαγανδα περι bye bye girls .Ενταξει γελασα ,αν και το αστειο ηταν παλιο .Μαθε λιγο οτι αν θελαμε να φαμε καποιον θα το καναμε με συνοπτηκες διαδικασιες και ΔΕΝ θα τον βαζαμε στην παρεα .Πονεσες λιγακι που ηρθαν ετσι?Αυτος ηταν ο σκοπος .Το εχετε γραψει παντου ,το καταλαβαμε και γελασαμε ΑΛΛΑ γελαμε πιο πολυ και με τις "προσεγγισεις σας"... ας να μην τα λεμε αυτα ειναι μυστικοοοοο για να συνεχισουν κι ολας και να προσφερουν μια νοτα χαρας σε αυτον τον ματαιο κοσμο .

Τα ατομα απο εσας που ζητανε να ερθουν απο εδω εχουν σειρα να προπαγανδισετε ,αν θελετε να κανετε και κατι αλλο εκτος απο το να πληγωνετε τα βαρβαρα ΜΟΥ .

ΕΓΩ
για τον
OLD REPAINER αφιερωμενω
 
Τελευταία επεξεργασία:

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
ξερεις τι ειναι να μπαινεις με 8κ πριμιουμ , να χτιζεις βαρβαρα , να κανεις απωλειες και να εχεις 24κ πουλωντας? μαλλον οχι, αν ειστε εσεις χορηγοι δε φταιει κανεις,

αν εχεις ακομα υποψιες οτι δε το κανω σου στελνω ολες τις καρτελες πριντ σκριν μπας και ξεστραβωθεις και σταματησεις να εισαι χορηγος
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
οσο για τα βαρβαρα..ο μεγαλος φιλοσοφος που εγραψε τη μπαρουφα του ειναι πρωτος στη καταταξη με εσωτερικα και μοστραρεται κιολας

παιξε εκει με τα κοροιδα που τους παιρνεις τα χωρια και κανε το στρατηλατη στρατολογωντας και τα βαρβαρα ΑΣΧΕΤΕ
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
ο ασχετος λεει οταν πουλας δε χτιζεις, μιλαμε εγραψες ιστορια, , εχω βγαλει σε κοσμο 60κ , και εδω θα μπορουσα αλλα νομιζω θα φτασω γυρω στα 35 απο λαθος διαχειρηση

εσυ αν εισαι ασχετος και μπαινεις να μαζεψεις 3 και 4κ και μετα αναγκαζεσαι να γινεσαι χορηγος δε σου φταιει κανεις, μονο το ξερο σου το κεφαλι που ειναι ασχετο
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τρια ποστ στην σειρα ,την ιδια ωρα στελνεις γραμματα στους παικτες μας ,ενεργω σε κοβω ,να στειλω προσκληση ?

η Beret ειμαι Μπουμπι
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
εισαι η μπερετ? πες το απο την αρχη ρε, το εξυνα απο το πρωι και δε μπορουσα να καταλαβω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Να πλένεσαι πιο συχνά .

Στον κ64 τι λεει πως τα βλεπεις τα πραγματα ,τον εχετε τον κοσμο? Ειδα λιγο τα στατιστικα σου και δεν ενθουσιαστικα .Ενα κλεισιμο με αλλαγη φυλης την τελευταια στιγμη ειδα μονο .Γιατι τι φταιει ? Η τακτικη με τα βαρβαρα δεν ευδόκιμη?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βαθμολογία αντίδρασης
28
@OLD REPAINER μικρο μου χρυσοψαρο που ξεχνας μαλλον παααρα πολυ ευκολα... πως μιλας για την ΤΤΜ οταν κανεις τα ιδια και χειροτερα ;;
Κλεινεις μια ηπειρο ( το κλεινεις μια κουβεντα αλλα το αφηνουμε αυτο ) με ενωση των 2 "μεγαλητερων" φυλων. ( ΜΛ-ΜΑΚΗΣ )
Βλεπεις οτι παιρνουμε για πλακα τα χωρια της τσιρικοφυλης σου FEAR (να σημειωθει οτι εχεις και τους Π.Β. τσιρικοφυλη) και ειχες και συμμαχια με τους ΑΛΙΚΟ *(RIP) και τι κανεις;;; Πατας πανω σε μια Σ.Ε. μας και τους μαζευεις γιατι ηξερες οτι θα μας ειχες γειτονακια το επομενο πρωι. (2η ενσωματωση στην ΙΣΧΥΣ μετα την ενωση)
και σαν να μην εφτανε αυτο με το που βλεπεις οτι η ΑΛΙΚΟ χανει απο ΕΑ και απο ΤΤΜ χωρια τους μαζευεις και αυτους μπαινοντας ετσι και στην διπλα ηπειρο.
ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΑΣ! Οχι Μ Π Ρ Α Β Ο !
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Είμαι εδώ για τα σχόλια.

Αγωνιστικους χαιρετησμους στον αδερφό βαρβαροφαγο @OLD REPAINER
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
επειδη βλεπω εχω παραπανω επιθετικες απωλειες απο σενα , μαλλον τα βαρβαρα φερνουν μεγαλυτερη αντισταση απο τα εσωτερικα που παιρνεις , τζαμπατζηδες του κοσμου ενωθειτε μπειτε ΤΤΜ , καλα βεβαια μπειτε δε μπειτε τρια ατομα παιρνουν εσωτερικα, οι υπολοιποι ειναι κοροιδαρες με διπλωμα

στρατολογηστε και τον υπολοιπο χαρτη να τελειωνουμε με αυτον τον κοσμο παρωδια , εκατο δυσμοιροι εμειναν να παιζουν φυλετικες ,βλεπουν και αυτο τον κοσμο και δε θα ξαναμπει κανεις
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
.

Βγηκες να κανει προγανδα σε παικτες που ειναι μπαρουτοκαπνισμενοι χρονια? Εχεις σκεφτει οτι βαριομομαστε να ασχοληθουμε με βαρβαροφαγους ?


Αραξε μπρο δεν σε παίρνει .
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Με το μπαρουτοκαπνισμενοι πρέπει να ψαρωσω;
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Δε ξέρω ρε παιδιά τι λέτε. Δε με νοιάζει όπως δε νοιάζει και κανέναν αυτός ο κόσμος παρωδία. Τη πλάκα μου κάνω χαλαρώστε
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μπρο πες μας ενα κοσμο που γουσταρες που επαιξες ?
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Στον 61 μπρο. Ετσουξε σωστα και το απολαύσαμε
 
Κορυφή