Α-51& ΠΑΡΤΑ(F) & STX(F) Vs LAN(F)

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Καλησπέρα σε όλους

Τις τελευταίες μέρες έχει ξεκινήσει πόλεμος μεταξύ των φυλών των ηπείρων 45 και 44..Συγκεκριμένα οι λαν κάνοντας 4 φυλές ουσιαστικά τελείωσε με την ήπειρο της και στράφηκε προς την 44 ώσπου μέχρι πρότεινως οι φυλές ΠΑΡΤΑΛΙΑ ήταν σε πόλεμο με την α-51 αλλά βλέποντας την γρήγορη ανάπτυξη των λαν, οι δύο πλευρές συμφώνησαν ότι είναι σωστό να συσπειρωθούν απέναντι στην απειλή της ανατολής.


Τις επόμενες μέρες θα ανεβούν και στατς, ο κόσμος τώρα ξεκινάει..
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
1 μηνας κοσμος και ξεκαθάρισαν με τις ηπειρους οι κυριαρχες φυλες, πριν λιγα χρονια οχι πολλα πολεμουσαν 6 μηνες και βαλε για την κυριαρχια των ηπειρων χωρις boost με πρεμ και χωρις co play, παλια δεν υπηρχε καν ο λογαριασμος premioum καλα αυτο για την ιστορια.

Το περιεργο ειναι οτι πεφτει και πρεμ για να γινει αυτο, φυλες που διεκδικούν κοσμο, φυλες που εχουν κλεισει και κοσμους απεναντι απο αξιοπρεπη αντιπαλους (Κατσε Κ45 απεναντι στην ομαδα του blacko και Κ55 απεναντι σε boxeur) να μπαινουν και να σκανε πρεμ και να κανουν 4 ακαδημιες για να κλεισουν την ηπειρο τους.

Ο μονος κερδισμενος τελικα ειναι η εταιρεια παροχης του παιχνιδιου αυτο καταλαβαινω γιατι αν πει εστω και ενας οτι γουσταρει αυτον τον τροπο κλεισιματος κοσμων των φυλετικων μαχων απλα θα ειναι ψευτης. Μας φτασατε σε σημειο με τις ταχυτητες που κλεινουν οι κοσμοι να σκεφτομαστε πλεον και τον λογαριασμο premium να βαζουμε.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
που ειχε μπει για πλακα και παιζαν 2-3 ατομα κανονικα;
 

Mugiwara

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Κύριοι το παιχνίδι εξελίζετε και δεν παίζετε όπως οι παλιοί του κόσμοι. Άμα ψάχνετε τέτοιους κόσμους μπείτε κανέναν classic και γράψτε ανάλογα θέματα. Το πρεμ υπάρχει από την εταιρία και είναι νόμιμο. Ας ξεκαθαρίσουμε ότι οι φυλετικές δεν είναι pay to win παιχνίδι και οποίος πιστεύει το αντίθετο κάνει λάθος. Για αυτό επιτέλους κόψτε τα παραπονακια για το χρήμα και μπείτε να γελασουμε.
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Σαν αρχηγος της κατσε θα πω οτι στον 45 δεν αντιμετωπισαμε την ομαδα του μπλακο(Σολ) αλλα καποιους παικτες της που ηταν με ονομασια 9c.Οποτε μην αναφερετε σαν ομαδα του αρχηγου τους απλα μπηκαν να παιξουν οπως εχω κανει κ εγω σε αλλους κοσμους χωρις την κατσε

Απο εκει και περα το ποστ αυτο ειναι καθαρα προπαγανδα.Απο τα στατιστικα και μονο φαινεται οτι η Lan δν εχει κανενα πολεμο με την A-51 η οποια ειναι κ αυτη ακαδημια τους και χτυπανε κανονικα τα παρταλια..εχουμε LAN1 LAN2 LAN3 LAN4 A51 LON LON1 LON2 LON3..Το δεχομαι να ακολουθειτε αυτη τν τακτικη αφου εχετε χεστει πανω σας αλλα μην βγαινει κοσμος και λεει για ακαδημιες η Κατσε που ειναι στην ουσια 2 φυλες κ 1 με ατομα που μαζευανε πρεμ.Φαινεται κ απο την καταταξη

Χαιρομαι για την πορεια του κοσμου γιατι εχω μαθει να παιζω στα δυσκολα εναντιων σολ μαο NM κτλ και θα ηταν βαρετο αν δν ειχατε αυτη την διπλωματια. Στο τελος θα πω το εκανα να φαινεται ευκολο ομως.

Τα λεμε στην πιστα
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Ειμαι απλος ανθρωπος βλεπω σχολιο αδρεναλινη μουγκι πρωτα παταω like και μετα το διαβαζω
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44


την ημερα που φτιαχτηκε το συγκεκριμενο ποστ τα στρατοπεδα ηταν οπως τα εγραψα στον τιτλο..τα πραγματα αλλαζουν αναλογα με το συμφερον της καθε φυλης.Αν η α51 και η λαν θεωρουν οτι τα παρταλια ειναι βαρος τοτε δεν θα τους αφησουν στον κοσμο..Οσο για το ποιος ειναι χεσμενος πανω του φαινεται απο τον τροπο που εκλεισε την ηπειρο του!
 

Mugiwara

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Οσο για το ποιος ειναι χεσμενος πανω του φαινεται απο τον τροπο που εκλεισε την ηπειρο του!

Στρατηγικη και διπλωματια λεγεται, ειτε θα πεταξω 200 ευρω να προωθησω τον λογαριασμο μου να γινει κοκκινος δρακος για να προλαβει να φαει τους ουδετερους στην ηπειρο μου ή θα τα στρατολογησω για να μην τους προλαβει αλλη φυλη και κανει ενα απο τα δυο για να εχει πατημα σε εμενα. Στην προκειμενη περιπτωση τα λεφτα δεν τα εχουμε ολοι. Οποτε αν δεν εχετε κατι ουσιαστικο να πειτε μη κανετε ασκοπες τοποθετησεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mugiwara

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Λοιπον αστοχο το θεμα αυτο και ο τιτλος του, η φυλη A-51 μολις εκανε ενωση με την φυλη LAN.

Προχωραμε.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Κύριοι το παιχνίδι εξελίζετε και δεν παίζετε όπως οι παλιοί του κόσμοι. Άμα ψάχνετε τέτοιους κόσμους μπείτε κανέναν classic και γράψτε ανάλογα θέματα. Το πρεμ υπάρχει από την εταιρία και είναι νόμιμο. Ας ξεκαθαρίσουμε ότι οι φυλετικές δεν είναι pay to win παιχνίδι και οποίος πιστεύει το αντίθετο κάνει λάθος. Για αυτό επιτέλους κόψτε τα παραπονακια για το χρήμα και μπείτε να γελασουμε.

Κανεις δεν εκανε παραπονο για το χρημα μονο του, συνδιασμο ομως χρηματος μαζι με αγκαλιες για γρηγορα κλεισιματα ηπειρων εκανα, οχι οτι με ενδιαφερει άμεσα για πρεμ παιζω στην τελικη, απλα ειναι κριμα να πετάμε λεφτα και να μας ενδιαφερει μονο ενα κλεισιμο και μαλιστα γρηγορο, καλα ξερω θα πειτε το ιδιο δικα μου ειναι τα λεφτα μου περισσεύουν τα κανω οτι θελω και θα εχετε δικιο.

Σαν αρχηγος της κατσε θα πω οτι στον 45 δεν αντιμετωπισαμε την ομαδα του μπλακο(Σολ) αλλα καποιους παικτες της που ηταν με ονομασια 9c.

Δεν ειπα πουθενα για Σολ ειπα την παρεα του μπλακο παρεα σημαινει καθομαι για χαβαλε οπου δηποτε και οτι βγει ειτε τραπεζι λεγεται αυτο ειτε παιχνιδι.

Τα λεμε στην πιστα

Αφου θες να λέγεσαι αρχηγος βρες και ενα δικο σου σλογκαν μην κλέβεις απο αλλους αρχηγους (Letsakmar) ατακες ντροπή

Υ.Γ ηθελα αυτο που εκανε o fumal με τις 150 παραθέσεις να το κανω καιρο
Υ.Γ 2 Fou Fou Foumal
Υ.Γ 3
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Σαν αρχηγος της κατσε θα πω οτι στον 45 δεν αντιμετωπισαμε την ομαδα του μπλακο(Σολ) αλλα καποιους παικτες της που ηταν με ονομασια 9c.Οποτε μην αναφερετε σαν ομαδα του αρχηγου τους απλα μπηκαν να παιξουν οπως εχω κανει κ εγω σε αλλους κοσμους χωρις την κατσε

Χαιρομαι που λες την αληθεια και φαπωνεις αυτους που κανουν κομπλεξικη προπαγανδα.

Δεν αναφερομαι στον λανιστερ που εγραψε αυτο πιο πανω αλλα σε αλλους οι οποιοι αυτην την στιγμη παιζουν εξοριστοι σε ξενο σερβερ
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Βρισκομαι εδω για τα σχολια, συνεχιστε.

ΥΓ: ΤΕΟΤΣΑΚ το καρναβαλι ειναι κοντα
 
Κορυφή