Oh My God(O.m.G)

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Η διαγραφη ισούται με πυξιδα
Αλλα μη το ξεφτιλίζουμε κι ολας
Νομπλαρισμα διπλων λογαριασμων, αδιαφορα και προχειροβγαλμενα πλανα και στρατολογηση ρουφιανων. Αυτο ειχε το μενου του κ62

ΥΓ καμια σχεση η διαγραφη με το 4β1 ή με τη DB. Μαλιστα μετα το κοκκίνισμα των ρουφιανοχαγκ τα περισσοτερα μέλη θελανε να παιξουνε, παμε παρακατω.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Η διαγραφη ισούται με πυξιδα
Αλλα μη το ξεφτιλίζουμε κι ολας
Νομπλαρισμα διπλων λογαριασμων, αδιαφορα και προχειροβγαλμενα πλανα και στρατολογηση ρουφιανων. Αυτο ειχε το μενου του κ62

ΥΓ καμια σχεση η διαγραφη με το 4β1 ή με τη DB. Μαλιστα μετα το κοκκίνισμα των ρουφιανοχαγκ τα περισσοτερα μέλη θελανε να παιξουνε, παμε παρακατω.

 

Συνημμένα

  • download.png
    download.png
    407,1 KB · Προβολές: 80

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Τελικά φίλε Πάνο στην 44 και στην 54 μπήκατε ή όχι ακόμα;

Όσο για το ξεφτίλισμα αυτό έρχεται γιατί αρκετοί κάνατε δηλώσεις και τάζατε πράγματα δίχως να προσπαθήσετε καν για αυτά. Κάκιστος κόσμος ο 62 πάραυτα.

Υ.Γ ΜΟΝΟ ΑΕΚ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΨΟΥΡΙΤΣΑ Ο ΑΡΑΟΥΧΟ
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
ρε παιδια αυτος ο billsnake που ως επι το πλειστον μιλαει μονος του ειναι καλος παικτης ή wannabe solistas και προσπαθει να κερδισει τον υπαλληλο του μηνα?
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
ρε παιδια αυτος ο billsnake που ως επι το πλειστον μιλαει μονος του ειναι καλος παικτης ή wannabe solistas και προσπαθει να κερδισει τον υπαλληλο του μηνα?

Φίλε είμαι κακοπαίχτης εγώ γενικά ανα τα χρόνια γι'αυτό έστελνα και στο κουγκαρ της καρδιάς μου για coplay μήπως με μάθαινε κανένα κολπάκι να γίνω καλός παίχτης κι εγώ.

Εσύ που είσαι παιχταράς, θα με μάθεις το τντ ή το καλώδιο μπλέχτηκε;
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
εχεις λυσσαξει με το μπ0τακι αν εχεις στοιχεια κανε αιτηση τι να σου πω μας τα ψιλο ζαλησες. Ολο για τντ κουγκαρ και κλεμμενες ατακες απο παρανταις μας λες . μαζεψε τους ποντους νικης απο τα βαρβαρα αν δεν εχεις να πεις κατι αλλο πιο προτοτυπο. Τελικα ειμαι το τερας ή εμαθες να διαβαζεις?
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
εχεις λυσσαξει με το μπ0τακι αν εχεις στοιχεια κανε αιτηση τι να σου πω μας τα ψιλο ζαλησες. Ολο για τντ κουγκαρ και κλεμμενες ατακες απο παρανταις μας λες . μαζεψε τους ποντους νικης απο τα βαρβαρα αν δεν εχεις να πεις κατι αλλο πιο προτοτυπο. Τελικα ειμαι το τερας ή εμαθες να διαβαζεις?

Γιατί να κάνω αίτηση? Με ή χωρίς τντ πάλι καλώδιο τράβηξες τι συζητάμε...

Όσο για το αν έμαθα να διαβάζω, μια χαρά ήξερα και πριν σε γνωρίσω. Αυτό που εσύ αδυνατείς να καταλάβεις και συνεχίζεις να σαι πάνω στο αγκίστρι είναι ότι σ'αρέσει δεν σ'αρέσει έχασες. Τώρα το αν η db έχει καλά νομπλαρίσματα, ηπείρους καβάτζα ή οτιδήποτε άλλο, είναι δικαιολογίες οι οποίες αυτη τη στιγμή δεν έχουν και καμία σημασία. Πάμε παρακάτω. Ασχολήσου εσύ με τον net που μπήκες με τον αδερφό Πάμπο και άσε τον 62 για όποιον παίζει.
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
προφανως και τραβηξα καλωδιο ο χρονος ειναι χρημα και μετα τους ρουφιανους χαγκ και την διαγραφη του κιζα καθε μερα που περνουσε ηταν σπαταλη χρονου . Αν ηθελες κοσμο με συγκινησεις οπως λες ας διαλεγες στρατοπεδο με χειροτερη διπλωματια απο αυτη που ειχες
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
προφανως και τραβηξα καλωδιο ο χρονος ειναι χρημα και μετα τους ρουφιανους χαγκ και την διαγραφη του κιζα καθε μερα που περνουσε ηταν σπαταλη χρονου . Αν ηθελες κοσμο με συγκινησεις οπως λες ας διαλεγες στρατοπεδο με χειροτερη διπλωματια απο αυτη που ειχες

Ρε αδερφούλη κάτσε.. Ο χρόνος είναι χρήμα και τα σχετικά... αλλά για την διπλωματία που λες για παράδειγμα, λέτε για την ήπειρο καβάτζα που είχε η db... τότε γιατί μπήκες εξαρχής και σπατάλησες τον χρόνο σου? Τότε δεν ήταν χρήμα? Η ίδια καραμέλα... κάτι πούπουλα σας έπεσαν την ώρα που τραβάγατε καλώδιο...


Τέλος πάντων καλή καρδιά αγάπη μου γλυκιά και εύχομαι σε επόμενους κόσμους να υπάρχει περισσότερη δράση από τον 62. Φιλάκια
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
οσο υπηρχε μια συμμαχικη φυλη και με τον αρχηγο μας να παιζει ειχε νοημα να παιξουμε μπορουσαμε να κερδισουμε δυσκολο εργο αλλα οχι ανεφικτο μετα δεν γυρναγε οπως ειπα δνε εβγαιναν τα μαθηματικα μην λεμε τα ιδια και τα ιδια , επειδη δεν εχει να προσφερει κατι αλλο αυτη η στιχομυθια τα φιλια μου απο το βασιλειο των σκιων . επισης αν θες πες μου και ποιος λογαριασμος εισαι στο παιχνιδι για να ξερω και με ποιον μιλαω
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
οσο υπηρχε μια συμμαχικη φυλη και με τον αρχηγο μας να παιζει ειχε νοημα να παιξουμε μπορουσαμε να κερδισουμε δυσκολο εργο αλλα οχι ανεφικτο μετα δεν γυρναγε οπως ειπα δνε εβγαιναν τα μαθηματικα μην λεμε τα ιδια και τα ιδια , επειδη δεν εχει να προσφερει κατι αλλο αυτη η στιχομυθια τα φιλια μου απο το βασιλειο των σκιων . επισης αν θες πες μου και ποιος λογαριασμος εισαι στο παιχνιδι για να ξερω και με ποιον μιλαω

Στον κ62 βγήκα σαν μπαρμπαΜήτσος αδερφέ μου. Αν δεν ξέρεις τον μπαρμπαΜήτσο για τον οποιονδήποτε λόγο ρώτα τον αδερφό Πάμπο να σου πει. Καλή συνέχεια σε εσένα και στα υπόλοιπα αδέρφια που στάλθηκαν στο βασίλειο των σκιών με αρκετή δόση χιούμορ και αγάπη.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Τελικά φίλε Πάνο στην 44 και στην 54 μπήκατε ή όχι ακόμα;

Το οτι εγραψα κατι για να βοηθησω ψυχολογικα ενα ματσο ασχετους να μην τρωνε τη προπαγανδα που τρωγανε (και εν τελει φαγανε) δεν σημαινει οτι εταξα κατι σε σενα ή στον οποιονδηποτε. Λαθος μου που λογγαρα στον κοσμο, δε θα το ξανα κανω.
Τωρα περι διαγραφων βρειτε τα με τον υπεύθυνο.
Ο μονος λογος που εγραψα ειναι για να τονισω την κατα τη γνωμη μου λανθασμενη σταση μερικων που πανηγυρίζουν για κοσμο που η 1η φυλη δεν εχει ουτε 30 μυρια απωλειες.
Εγω στη θεση τους ξενερωμενος θα ημουν και οχι χαρουμενος, για το πρεμ και τον χαμενο χρονο.
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Το οτι εγραψα κατι για να βοηθησω ψυχολογικα ενα ματσο ασχετους να μην τρωνε τη προπαγανδα που τρωγανε (και εν τελει φαγανε) δεν σημαινει οτι εταξα κατι σε σενα ή στον οποιονδηποτε. Λαθος μου που λογγαρα στον κοσμο, δε θα το ξανα κανω.
Τωρα περι διαγραφων βρειτε τα με τον υπεύθυνο.
Ο μονος λογος που εγραψα ειναι για να τονισω την κατα τη γνωμη μου λανθασμενη σταση μερικων που πανηγυρίζουν για κοσμο που η 1η φυλη δεν εχει ουτε 30 μυρια απωλειες.
Εγω στη θεση τους ξενερωμενος θα ημουν και οχι χαρουμενος, για το πρεμ και τον χαμενο χρονο.

Δεν είσαι εσύ απαραίτητα ρε Πάνο το "πρόβλημα". Δεν είναι η δικιά σου ατάκα το θέμα αλλά διάφορων από kurov και στο τέλος εγώ δεν είδα κάτι. Θεωρείς εσύ ότι έπαιξες το παιχνίδι με την φυλή σου;
Επίσης μπερδεύεσαι. Δεν χαίρεται κανείς ιδιαίτερα με την νίκη. Αυτή λίγο πολύ όσοι έχουν εμπειρία από την db την έβλεπαν να έρχεται. Είναι απογοητευτικό όμως όταν βλέπεις παίχτες σαν εσένα πχ που είτε σωστά είτε λανθασμένα υπάρχει ένα hype γύρω τους να βλέπεις πως δεν έκατσαν καν να δείξουν ότι υπάρχουν στον κόσμο. Γιατί το να κάνεις καμιά βούτα και να παίρνεις κανένα ημερήσιο ληστή ή λεηλατητή δεν σημαίνει πως παίζεις το παιχνίδι απαραίτητα. Το οτι λέμε και τίποτα στο νεκροταφείο που λέγεται external δεν σημαίνει ότι χαίρομαι. Είναι καθαρά καλαμπούρι κι έχει ενδεχομένως την ίδια βαρύτητα με την δήλωση σου ότι θα μπεις στην 44 και 54... Μπορείς να το πεις και ανέκδοτο...
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Φιλε Πανο μην ψάχνεις να βρείς αφορμές για την ήττα σας, καλο είναι να κοιτάτε τα λάθη σας σαν διοίκηση και σαν φυλή.

Y.Γ φιλε BANziga στον 112 ποτε πατάτε διαγραφές?
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
ξερω γω φερε την παρεα σου και το βλεπουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30433

Το ότι έχουν μπεί με υφάκι και μιλάνε για τους άσχετους χάγκ παίκτες που ήταν μακριά στο ρίμ χωρίς να δείξουν τίποτα στον 62 με ξεπερνάει αλήθεια . excon για εσένα πάει αυτό . είναι κρίμα να παρουσιάζεις όπως θέλεις τα πράγματα ενώ ξέρεις καλά τι έγινε . Δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ αλλά με κουράζει να σε βλέπω εδώ να γράφεις ..... άκυρα
 

DeletedUser30433

Κεράσακι στη τούρτα , αφιερωμένο στον excon το ότι πέρα απο εμάς παρακαλούσατε τη φυλή του πρωταθλητή ( και αυτή και όλες τις άλλες ) για να παίξετε μαζί , δεν ισχύει ούτε αυτό ?? Βέβαια στο εξωτερικό όλοι έχουν βγεί και γράφουν το μακρύ τους και το κοντό τους ανεξάρτητα απο το τι έκανε ο καθένας μέσα στον κόσμο. Τέλος αυτά που ακούσαμε για εσένα συγκεκριμένα να παρακαλάς κάποιους εσύ ισχύει ή άκυρα και αυτά ? Αγωνιστικούς χαιρετισμούς απο το πολυαγαπημένο σου ριμ
 
Κορυφή