Σοβαρες Φυλες

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Καλησπερα, μετα απο καιρο ειπα να μπω να ασχοληθω "σοβαρα" με εναν κοσμο. Αν και δεν με ενθουσιασαν καθολου οι ρυθμισεις, λογω χρονου με βολεψε κ63. Ακουγεται εαν θα παιξουν σοβαρες φυλες στον κ63?
 

Mugiwara

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
.


Για να μου έρχονται ειδοποιήσεις. Συνεχίστε..
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καλησπερα σας, η φυλη κατσε ειναι μια βρωμικη φυλη που απαρτιζεται απο ρουφιανους και με ατομα που βγαζουν γλωσσα. Ειναι μια φυλη που εχει κλεισει 2 φορες με αγκαλια παιζωντας αλλες φυλες 3vs1 και κοκορευονται για αυτο.

Αφηνω 1μερα περιθωριο να ζητησει συγγνωμη ο αρχηγος σας, σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση θα σας χαλασω την φυλη χωρις να παιζω καν το παιχνιδι.


Υ.Γ Δεν προειδοποιω, απειλω
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑ


Δεν μου λες theotsak ή αλλιώς original vampire elijah ή αλλιώς kebin mirallas(λολ), εκεί που έκλασε ο μπλακο και ο νταβιντσι βγήκες εσύ?
 

Mugiwara

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Καλησπερα σας, η φυλη κατσε ειναι μια βρωμικη φυλη που απαρτιζεται απο ρουφιανους και με ατομα που βγαζουν γλωσσα. Ειναι μια φυλη που εχει κλεισει 2 φορες με αγκαλια παιζωντας αλλες φυλες 3vs1 και κοκορευονται για αυτο.

Αφηνω 1μερα περιθωριο να ζητησει συγγνωμη ο αρχηγος σας, σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση θα σας χαλασω την φυλη χωρις να παιζω καν το παιχνιδι.


Υ.Γ Δεν προειδοποιω, απειλω



Όπως βλέπω στην υπογραφή σου μιλάς στο όνομα της σολ,
Όποτε αν δεν μας απειλείτε μεσα στο παιχνίδι σε κάποιον κόσμο τοτε μη πουλάς γραπτές προειδοποιήσεις δημόσια.
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Όπως βλέπω στην υπογραφή σου μιλάς στο όνομα της σολ,
Όποτε αν δεν μας απειλείτε μεσα στο παιχνίδι σε κάποιον κόσμο τοτε μη πουλάς γραπτές προειδοποιήσεις δημόσια.

Στο ονομα της SOL MAFIA μιλαει ,κανονισε μην γινει οτι στον 62 κανενα πρωι μπονομπο
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Όπως βλέπω στην υπογραφή σου μιλάς στο όνομα της σολ,
Όποτε αν δεν μας απειλείτε μεσα στο παιχνίδι σε κάποιον κόσμο τοτε μη πουλάς γραπτές προειδοποιήσεις δημόσια.

Δεν μιλαω στο ονομα καμιας φυλης σκουπιδακι, οταν θα παθεις οτι εχουν παθει ολοι οι αλλοι που μιλανε ασχημα τα ξαναλεμε
 

DeletedUser32062

Πληροφοριες για αλλες φυλες υπαρχουν? Οι παλιοι καλοι παικτες εχουν ολοι σταματησει?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ρε εχετε πεθαινει ? Εχετε Σουηδοποηθει? Σας ψεκαζουν και ηρεμησατε ? Θα λαβω δραστικα μετρα .Θα πρεπει να δημιουργηθουν νεες εχθρες .Αγαπη ,τσαι και συμπαθεια το εχετε ξεφτυλλισει το θεμα.
Προειδοποιώ θα μπω σε κοσμο ,για ετοιμαστειτε για φαπες και μπινελικια .
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Ρε εχετε πεθαινει ? Εχετε Σουηδοποηθει? Σας ψεκαζουν και ηρεμησατε ? Θα λαβω δραστικα μετρα .Θα πρεπει να δημιουργηθουν νεες εχθρες .Αγαπη ,τσαι και συμπαθεια το εχετε ξεφτυλλισει το θεμα.
Προειδοποιώ θα μπω σε κοσμο ,για ετοιμαστειτε για φαπες και μπινελικια .


Έλα πες την αλήθεια, σε ποιο λογαριασμό παίζεις?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι να παιξω?Να παρω και το κεντημα μου να ανταλλαξουμε σχεδια?
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Εγω επιμενω, το εγραψα στον 62 θα το ξανα γραψω και στον 63. (μιας και ποτε δεν εχω ξαναγραψει στο εξτερναλ στη ζωη μου και το ακκ δεν ειναι καν δικο μου κιολας)

Αυτος/αυτη/αυτο το elisisi τι ειναι και ζηταει απεγνωσμενα δημοσιοτητα σε καθε κοσμο ; Μπες σε εναν κοσμο να παιξεις και ασε τα πολλα λογια... Στην θεωρια και στο να οργανωνουμε στα λογια ειμαστε ολοι πρωταθλητες.

τα φιλια μου , ΜΟΝΟ ΑΕΚ!

ΥΓ: ξερω ξερω τα λεμε στα φιλαδελφεια ελισισι
ΥΓ2: ΚΒΡ ΚΑΝΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ
ΥΓ3:ΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΤΟΝ ΚΛΩΝΑΡΙΔΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟ.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
St.Pauli
Ποιον να νικησω τους εχω κερδισει ολους?Πες μια φυλη να σου πω κοσμο που εχασε απο εμενα ,αυτο ειναι το θεμα μου ,βαριεμαι να ξαναδερνω τους ιδιους αν και εχει συμβει να δειρω ατομα 2 ή 3 φορες αλλα ηταν σε περιοδους μεγαλης βαρεμαρας .
-Sweetest Love x3
τι ωραια περασαμε στο κ16 ,τσακωμους ,ξυλο ,ξενυχτια ,μακραν απο τους καλυτερους κοσμους
 
Κορυφή