Ας γινει η αρχη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35138
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
...και εγω λυκειο πηγαινα ρε νουμπακι στο κ2 χαχαχχαχα τι να λεει ? Μηδεν κατακτησεις μπορει να σημαινει και πυξιδα με το καλημερα σας και αυτο να παραβλεψω δεν βλεπω καμια αξιολογη προσπαθεια ή κανενα σοβαρο ακαουντ ουτε καποιο ρολο εχεις παιξει ,αν δεν εγραφες εδω κανεις δεν θα σε ηξερε Σε αντιθεση με εμενα που εχω κερδισει ολες τις μεγαλες φυλες, μαγκα μου, σαν δουκας ή διοικηση .Εσυ χωθηκς στην συζητη λεγοντας αρλουμπες δεν σε προκαλεσε εγω αλλα το μεγαλο σου κομπλεξ ειναι οτι τρωτε παντοφλα σπιτι και ερχεστε και εδω μηπως και ανεβει λιγο ο αντρισμος σας και τρωτε και εδω παντοφλα αν ημουν αγορι θα ελεγες αλλα .Τωρα θα εχεις να λες και κατι για τις φυλετικες ,οτι τσακωθηκες με την beret χαχαχαχαΑσχετε και στον κ30 που επαιξες σοβαρα https://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=99142&type=&pn=-1 παλι πυξιδα και μαθε ποιος τον εκλεισε, η beret ΠΑΛΙ ως big5 13 .θεση 11 γιατι βαριομουν να παιρνω αλλα βαρβαρα στο τελος του κοσμου ,οπως εκαναν ολοι Ασχετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Καλα δε μου κανει εντυπωση,για να πηγαινες λυκειο τοτε ποιος ξερει ποσες φορες θα ειχες μεινει, και αν κρινω απ οτι βλεπω ακομα δε το τελειωσες αλλα δε απασχολει αυτο...Εγω μιλαω σοβαρα, και εσυ μεγαλη γυναικα ακομα μια φορα υποβαθμιζεις την κουβεντα...Το μονο που εχεις να πεις ειναι (ασχετε νουμπ κτλ κτλ)...Πυξιδα με το καλημερα δε σημαινει και το ξερεις αλλα δεν εχεις κατι αλλο να πεις...Το οτι δε με ηξερες εσυ, δε παει να πει κατι χαλαρωσε,ουτε εγω σε ηξερα, ειχα ακουσει μονο για τις ρουφιανιες σου, αλλα ξεχασα παιρνεις αφαιση γιατι εκλεισες κοσμο....Η διαφορα μας ειναι,οτι εγω αν στειλω τωρα σε 10 δουκες,θα εχω 10 φυλες να μπω στον επομενο κοσμο, εσυ? Αλλαξε πρωτα ακουντ και συζηταμε για μια
Οσο για τον 30,big 5 13 μη λες μεγαλα λογια,γιατι υπαρχουν γραπτα κειμενα...Η ιστορια σου γνωστη, και στον 30....Τι δειχνουν τα στατς σου δε ξερω, ο 30 ηταν ενας κοσμος πολυ περιεργος αν θυμασαι, μολις πηγαινε η φυλη να μαζευτει και να παιξουμε, καποιος ετρωγε μπαν, καποιος την πουλαγε και ερχοταν μαζι σας,καποιος ηταν ανενεργος,αυτα επρεπε να μαζευτουν...Γιατι δε δειχνεις αυτα, που σας νομπλαρα απο τις 120 ωρες οεο https://prnt.sc/qb7wst
Δε σου εχω πει ρε κουκλα να μη παραπληροφορεις και να εισαι αντικειμενικη? Μαζι μου θα βλεπεις εφιαλτες οσο λες αρλουμπες
Και για να κλεισω,αν ποσταρες τα στας για τα χαμενα χωρια στο τελος,ειχαμε πατησει διαγραφη...
Υ.Γ Εχω αλλα να πω για τις φυλετικες, η μπερετ ειναι γραμμενη εκει που δε πιανει μελανι, συνγωμη κιολας
Υ.Γ Γιατι θα φοβομουν αν ησουν αγορι? αχαχαχαχαχα
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ναι, για αυτο μετα περασα Οικομικο,ολο δικαιολογιες εισαι για να καλυψεις την νουμποσυνη σου .Αφου νομπλαρες Doom εισαι μεγαλος παικτης αλλα εγω ήμουν TR χαχαχα .Τριαντα πυξιδουλα by Βeret ,εγω επαιξα τον λογαριασμο του Μελετη ,οταν εκλεισα τον κ29, και τον ξερουν ολοι αυτο .Κ2,κ30 διαγραφη τι κανεις παιζεις ή διαγραφεσε?ΚΑι κατι αλλο νουμπακι για να μαθαινεις ,η διαγραφη ειναι 2 φορες πυξιδα .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser36053

Ναι, για αυτο μετα περασα Οικομικο,ολο δικαιολογιες εισαι για να καλυψεις την νουμποσυνη σου .Αφου νομπλαρες Doom εισαι μεγαλος παικτης αλλα εγω ήμουν TR χαχαχα .Τριαντα πυξιδουλα by Βeret ,εγω επαιξα τον λογαριασμο του Μελετη ,οταν εκλεισα τον κ29, και τον ξερουν ολοι αυτο .Κ2,κ30 διαγραφη τι κανεις παιζεις ή διαγραφεσε?ΚΑι κατι αλλο νουμπακι για να μαθαινεις ,η διαγραφη ειναι 2 φορες πυξιδα .
Το ότι πέρασες οικονομικό δεν έχει να λέει. Έχω μια φίλη, την Έλλη (πολύ δυνατό πατούρι) που πέρασε οικονομικό επίσης αλλά έχει φτάσει 25 και ακόμα δεν έχει δει φως γιατί πέρασε στηριζόμενη σε παπαγαλίες και όχι στην δύναμη του μυαλού :(

Πάντως για τις άλλες αρλούμπες που λες όλοι ξέρουν πως ο/η μπερετ έχει πάει 2 φορές πυξίδα στον 15 αφού πάτησε διαγραφή. Α ναι ξέχασα όποτε κερδίζει κάπου το beret το παίζεις εσύ, όποτε χάνει το παίζει άλλος... o_O
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ναι, για αυτο μετα περασα Οικομικο,ολο δικαιολογιες εισαι για να καλυψεις την νουμποσυνη σου .Αφου νομπλαρες Doom εισαι μεγαλος παικτης αλλα εγω ήμουν TR χαχαχα .Τριαντα πυξιδουλα by Βeret ,εγω επαιξα τον λογαριασμο του Μελετη ,οταν εκλεισα τον κ29, και τον ξερουν ολοι αυτο .Κ2,κ30 διαγραφη τι κανεις παιζεις ή διαγραφεσε?ΚΑι κατι αλλο νουμπακι για να μαθαινεις ,η διαγραφη ειναι 2 φορες πυξιδα .
Αντε παλι, νουμπ εισαι εσυ μη τα ξαναλεω, για να νομπλαρεις κανα 16χρονο που εχει σχολειο καλη εισαι...Ξεχασα οι doom ηταν αμπαλοι και αυτοι μονο εσυ εισαι καλη, γιατι δε το ελεγες τοτε οεο? Να σε πληροφορησω οτι στη doom βρηκα τον καλυτερο αντιπαλο που εχω παιξει εναντιον του, alexzip και αν δεν ηταν αυτος,ισως ηταν διαφορετικα τα πραγματα...Παλι απο το μυαλο σου βγαζεις πραγματα ειπα εγω οτι στον 2 διαγραφτηκα? ΠΥΞΙΔΑΡΑ κανονικη
Ειναι συνηθες φενομαινο καμια φορα να αντιλαμβανομαστε τα πραγματα οπως θελουμε,εσυ ας πουμε 3φορα λες οτι εχω πει πραγματα που δεν εχω πει...Αρχιζω ν΄ανυσηχω,μπορει να εχεις ταθεματα σου,αλλα νταξει ανθρωπος εισαι και εσυ,κοιταξε το

Το ότι πέρασες οικονομικό δεν έχει να λέει. Έχω μια φίλη, την Έλλη (πολύ δυνατό πατούρι) που πέρασε οικονομικό επίσης αλλά έχει φτάσει 25 και ακόμα δεν έχει δει φως γιατί πέρασε στηριζόμενη σε παπαγαλίες και όχι στην δύναμη του μυαλού :(
Πάντως για τις άλλες αρλούμπες που λες όλοι ξέρουν πως ο/η μπερετ έχει πάει 2 φορές πυξίδα στον 15 αφού πάτησε διαγραφή. Α ναι ξέχασα όποτε κερδίζει κάπου το beret το παίζεις εσύ, όποτε χάνει το παίζει άλλος... o_O
Να που οσο ζεις μαθαινεις. Δεν ηταν αυτη,ηταν μια αλλη ζουσε σε παρανοια
 

DeletedUser36228

Δε τα ξερω τα παιδια,δεν εχω κατι προσωπικο, αλλα αναρωτιεμαι πως γινεται να μιλας 2 μηνες πριν, να πατας διαγραφη με προφασεις των οπισθιων και μετα να βγαινεις να λες παλι τα ιδια...


Ξέρεις ότι πάντα υπάρχουν κάποιες λεπτομέριες που δεν βγαίνουν στο φως,ίσως για να μιλάω ακόμα το ότι πάτησα προσωπικά εγώ διαγραφή υπηρχε κάποιος λόγος, κάνεις δεν παρατάει έτσι το χρόνο του και το χρήμα του και αν το σκέφτητε λίγο περισσότερο θα καταλάβατε ότι ο λόγος δεν ήταν ο αντίπαλος!
 

DeletedUser36228

Μην εισαι υπερβολικος. Απο dever ,promanager, old repainer ειναι καπως καλυτεροι αυτοι ;)
ο τεο εδώ πέρα βγάζει τα απωθημένα του μάλλον έχει ξεχάσει ότι μετά το τέλος του κ61 μου έκανε προτάσεις να μπω μαζί τους σε μελλοντικό κόσμο! εννοείτε απλά γέλασα σε αυτήν την πρόταση που δάκρυσα κι όλας!
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
ο τεο εδώ πέρα βγάζει τα απωθημένα του μάλλον έχει ξεχάσει ότι μετά το τέλος του κ61 μου έκανε προτάσεις να μπω μαζί τους σε μελλοντικό κόσμο! εννοείτε απλά γέλασα σε αυτήν την πρόταση που δάκρυσα κι όλας!
εχουμε αρκετους τεταρτογραμμιτες, αλλος ενας που σε πρεμιουμ βαζει τα διπλα απο τα πρωτα σου ακκ δεν βλαπτει
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Sspirous οταν εφαγε πλανο ο alexzip εγω του εκοψα γιατι ημουν ακριβως διπλα του χαχαχαχα ,Πωπωπω τι καθομαι και συζηταω με ασχετους? ουτε ξερεις φυλετικες ,ουτε θα μαθεις ,μετα απο τοσο καιρο που παιζεις δεν εχεις καταλαβει για πιο λογο ειχα τους βαρβαροφαγους Doomades εκει .Τι να εξηγω τωρα ,ουτε που θα καταλαβεις. Πυξιδουλα στο κ30 που συναντησες την Beret αυτο να θυμασαι .
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Sspirous οταν εφαγε πλανο ο alexzip εγω του εκοψα γιατι ημουν ακριβως διπλα του χαχαχαχα ,Πωπωπω τι καθομαι και συζηταω με ασχετους? ουτε ξερεις φυλετικες ,ουτε θα μαθεις ,μετα απο τοσο καιρο που παιζεις δεν εχεις καταλαβει για πιο λογο ειχα τους βαρβαροφαγους Doomades εκει .Τι να εξηγω τωρα ,ουτε που θα καταλαβεις. Πυξιδουλα στο κ30 που συναντησες την Beret αυτο να θυμασαι .
Αλιμονο εσενα περιμενε ο αλεξζιπ, λεγε κιαλα μπαρμπουτσαλα, αλλα γιατι δεν τους ελεγες τοτε μυρωδιαδες δεν μου απαντησες ακομα...Συνεχιζεις την κασετα. Ασχετη εισαι εσυ στο ειπα και στο ξαναλεω, εγω δεν ειπα οτι μεγας και τρανος,εσυ λες οτι εισαι και προσπαθεις να μας πεισεις..Τους βαρβαροφαγους οπως λες τους ειχες εκει γιατι δε μπορουσες να κανεις αλλιως, απενταντι σε μια ΣΟΛ 10μυρα ποτνους μπροστα σε κοσμο 3 μηνων, Εσυ δε μπορεις να παιξεις με 15χρονα, θα επαιζες με ολο τη δυση και το νοτο κακκινο...Οποτε μη μου λες εμενα αρλουμπες,ενα μηδενικο εισαι και προσπαθεις να μας πεισεις οτι εισαι στρατηλατης...Οπως εχω ξαναπει στο παρελθον,οι φυλετικες ειναι σα το ποδοσφαιρο, ολοι νομιζουν οτι ειναι καλοι κανεις δε παραδεχεται οτι ειναι ασχετος...Αντε τωρα κλεισε τον 58, νομπλαρε και κανα 16χρονο, πουλα τη φυλη σου αλλαξε 40 ακαουντ μπας καιβρεις φυλη για τον επομενο κοσμο, και οταν με το καλο ερθει η φαπα παλι...Ξερουμε ξερουμε,επαιζε αλλος το ακαουντ
Επισης στον 30 ειπα πατησα διαγραφη,η πολυ ανχωμενη εισαι οταν μου γραφεις και λες αρλουμπες η καπου το μηχναημα καει λαδι.Προσωπικα πιστυεω το δευτερο
 

DeletedUser36228

εχουμε αρκετους τεταρτογραμμιτες, αλλος ενας που σε πρεμιουμ βαζει τα διπλα απο τα πρωτα σου ακκ δεν βλαπτει

έχω αποδείξεις ότι ο πρώτος λογαριασμός σας τώρα είχε ρίξει ακριβώς τα ίδια λεφτά με εμένα +200κ πρεμ που είχε μέσα ήδη στο λογαριασμό του, οπότε μην μιλατε πολύ Γιατί εκτίθεστε! πριν βγεις και πεις την μπαρούφα σου να Ρωτάς πρώτα τριτοδευτερε!
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
ο ντεβερ να λεει τον γκουαλα τριτοδευτερο...το ζησαμε και αυτο.
οπως ζησατε και εσεις τοσο εντονα τη φαπα της ανατροπης του 3β1 σε 2 μηνες!!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
[B]s.spirous[/B] η Σολ εχασε το κ30 οχι λογο τηυς βαρβαροφυλης αλλα γιατι ηταν μια επιθετικη φυλη και εφαγε πλανο πολυ δυνατο ,οχι μιας ημερας και γιατι ειχε χασει το ριμ της απο μια φυλη που την εστραψα εναντιον τους .Αυτα εχουν λυθεί απο τοτε ,μην λες πραγματα που δεν ξερεις.Βασικα σε βαριεμαι ,μετρα τις πυξιδες σου και παρατα με.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Λοιπον Εφιαλτη του λοκου η ντεβερ η οπως αλλιως σε αποκαλουν ακου να σου πω μερικα πραγματακια. Παιζω το παιχνιδι τοσα χρονια. Αλλον σαν εσενα δεν εχω ξαναδει μπεσα. Εχεις παιξει σε 2-3 κοσμους ριμ και νομιζεις οτι το παιχνιδι ειναι στελνω επιθεση και παιρνω χωρια. Δεν εχεις παιξει αμυνα ποτε. Εβγαινες πριν τον 61 και το επαιζες παιχταρας και ελεγες οτι οπου μπαινει η στοπ κανουν ολοι τουμπεκι. Μπηκαμε καναμε φυλη και ξεφτιλισαμε ολους τους αντιπαλους μας, πιο πολυ ρεζιλι ομως γιναν οσοι βγαιναν στα σκαιπ και στο φορουμ λεγωντας με χαρα οτι θα μας πανε πυξιδα παιζωντας μας 3vs1.
Μπαινεις εδω τωρα στον 62 να μας πεις τι; Να μας το παιξεις μαγκια παλι; Ολοι ξερουμε τι παιχτης εισαι. Εισαι κατω του μετριου το γνωριζει ολος ο σερβερ. Το λεω για σενα, σταματα να γραφεις γελοιοποιησε.

Εχεις παψει να μας προκαλεις γελιο πλεον, εχεις αρχισει και κουραζεις.
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
[B]s.spirous[/B] η Σολ εχασε το κ30 οχι λογο τηυς βαρβαροφυλης αλλα γιατι ηταν μια επιθετικη φυλη και εφαγε πλανο πολυ δυνατο ,οχι μιας ημερας και γιατι ειχε χασει το ριμ της απο μια φυλη που την εστραψα εναντιον τους .Αυτα εχουν λυθεί απο τοτε ,μην λες πραγματα που δεν ξερεις.Βασικα σε βαριεμαι ,μετρα τις πυξιδες σου και παρατα με.

Αστο ρε εκτος απο ασχετη εισαι και ανιατη περιπτωση τελικα..Ειναι η 100στη φορα που μου λες αρλουμπες, πηγαινε να σε δει κανας γιατρος ρε κουκλα μου. Αναφερθηκα εγω πουθενα στο γιατι εχασε τον κοσμο η σολ?Λες να μη ξερω οτι ειχε απο κατω ΣουΣου πανω σενιορ και αριστερα οακ...(Με την οποια οακ ηταν μαζι βεβαια,και με σενιορ Σ.Ε αν το θυμαμαι καλα,αλλα αλλο αυτο)
Εγω αναφερθηκα αποκλειστηκα σε εσενα και σε οτι ειπες για doom, και ξαναρωτω επειδη βλεπω τωρα το θαρος περισευει...Γιατι δε τα ελεγες τοτε ολα αυτα στη ντουμ και να επαιζες με ντουμ-σολ εχθρους? Γιατι εισαι ασχετη και μονο φαμφαρες,αντε νομπλαρε κανα πιτσιρικα και ασε μας,μεγαλη στρατηλατησα...
Μη μου ξαναγραψεις βλακιες για να στρεψεις την κουβεντα αλλου, αν σε παιρνει απαντα σε αυτο που ρωτησα...
"Γιατι εσυ,τοσο μεγαλη παιχτρια o_O δεν ελεγες τοτε στη doom ολα αυτα τα κοσμιτικα?"

Υ/Γ.Ζηταω συγνωμη προς τους υπολοιπους,αλλα εχει παρατραβηξει βαρεθηκα και πιστευω πολλοι ακομα να βλεπω ποστ της που ολο κραζει καποιον.
Υ/Γ2. Εγω οπου πυξιδιαστηκα το παραδεχτηκα,εσυ λες επαιζε αλλος το λογαριασμο. Γελανε και τα τσιμεντα
 
Κορυφή