Ας γινει η αρχη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35138
  • Ημερομηνία έναρξης

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
ο λογαριασμος μου δεν εχει παιχτει ποτε απο αλλον ασχετε! Να προσεχεις τι λες!

Σορυ για την παρεμβαση αλλα νομιζω οτι σε καποια ατομα πρεπει να απαγορευτει να αποκαλουν ασχετο καποιον :cool:
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ρε το τι εισαι το ξερω καλα,μου τα εχουν προφτασει μην ανησυχεις...Πολυ δυσκολο να κερδισεις 53-58, να θυμηθω να σου φερω μια πετσετα να σκουπισεις τον ιδρωτα που εριξες....Για αλλους κοσμους δε σχολιαζω,ειναι γνωστα τα παντα
Πες οτι θες, δε με αγγιζει τιποτα,ποσο μαλλον απο εσενα. Και αν θες να σου δωσω και τον αριθμο μου, παραδιδω μαθηματα νεοελλινικων γιατι απ οτι βλεπω το λεξηλογιο σου δεν παει περα απο τα (νουμπα,ασχετε,ανυπαρκτε και τα συνθετικα τους)
#ΑΣΧΕΤΗ #για_αγκαλιες_και_ρουφιανιες_καλη_εισαι


αυτον τον κ58 κερδισε η beret δεν λεω οτι υπηρχε σοβαρος αντιπαλος αλλα η διπλωματια ηταν κοντρα αν βλέπεις συνεχεια να κλείνονται τετοιοι κοσμοι παω πασο αλλα επειδη δεν βλεπεις μην μιλας γιατι εκτίθεσαι
 

DeletedUser36228

δεν ειπα το αντιθετο, γιαυτο και εχεις τοσο κακο λογαριασμο.
δεν με ενοχλει να με πουν ασχετο, αρκει να μη με λενε ατομα οπως εσενα, τοτε ειναι τουλαχιστον γελοιο


το οτι εισαι ΑΣΧΕΤΟΣ το ξερεις και εσυ δεν χρειαζεται να στο πω εγω, παντως μια λες καλος λογαριασμος μια κακος αποφασησε!
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15

αυτον τον κ58 κερδισε η beret δεν λεω οτι υπηρχε σοβαρος αντιπαλος αλλα η διπλωματια ηταν κοντρα αν βλέπεις συνεχεια να κλείνονται τετοιοι κοσμοι παω πασο αλλα επειδη δεν βλεπεις μην μιλας γιατι εκτίθεσαι
Αυτο δηλαδη εσυ το θεωρεις κοντρα διπλωματια? Τι να πει και η ερμη η μπαν δηλαδη
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
το οτι εισαι ΑΣΧΕΤΟΣ το ξερεις και εσυ δεν χρειαζεται να στο πω εγω, παντως μια λες καλος λογαριασμος μια κακος αποφασησε!

Κανεις απο STOP δεν εχει δικαιωμα να αποκαλει ασχετο παιχτη της BAN. Οι ηττημενοι του 61 ειστε στην δυσμενεστερη θεση για να λετε καποιον ασχετο.
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
το οτι εισαι ΑΣΧΕΤΟΣ το ξερεις και εσυ δεν χρειαζεται να στο πω εγω, παντως μια λες καλος λογαριασμος μια κακος αποφασησε!
κατανοηση κειμενου εχεις κανει στο δημοτικο η δεν εχεις παει;
απο αυτα που γραφεις δε χρειαζετε να σου εξηγησω κατι, εχουμε καταλαβει ολοι την μετριοτητα σου στα παντα.


αφηνω αυτο εδω:
καθε ανοητος ψαχνει και βρισκει πιο ανοητους για να τον περιβαλλουν με τον θαυμασμο τους
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Αυτο δηλαδη εσυ το θεωρεις κοντρα διπλωματια? Τι να πει και η ερμη η μπαν δηλαδη

Ειπα πουθενα οτι ηταν οτι ποιο πετυχημενο εχει γινει? ή εχεις προβλημα στην κατανόηση κειμενου? ειπα ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑΚΤΙΚΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΑ διοτι τα παρατανε δεν ειπα δεν εγινε ποτε στα χρονικα.... και η μπερετ για να την προλαβω κλαιγοταν οτι θα χαθει ο κοσμος, αλλα εκατσε επαιξε...

Υ.Γ το να μιλαμε για αλλους κοσμους το εχει ξεκαθαρίσει η διαχείριση τρωμε μπαν οποτε ολοι οι ρομαντικοι των παλιων εποχων καλο ειναι να μαζευτουν και αν θελουν να αποδειξουν κατι ας το κανουν στην πιστα και οχι με ιστορικη αναδρομή.
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ειπα πουθενα οτι ηταν οτι ποιο πετυχημενο εχει γινει? ή εχεις προβλημα στην κατανόηση κειμενου? ειπα ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑΚΤΙΚΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΑ διοτι τα παρατανε δεν ειπα δεν εγινε ποτε στα χρονικα.... και η μπερετ για να την προλαβω κλαιγοταν οτι θα χαθει ο κοσμος, αλλα εκατσε επαιξε...

Υ.Γ το να μιλαμε για αλλους κοσμους το εχει ξεκαθαρίσει η διαχείριση τρωμε μπαν οποτε ολοι οι ρομαντικοι των παλιων εποχων καλο ειναι να μαζευτουν και αν θελουν να αποδειξουν κατι ας το κανουν στην πιστα και οχι με ιστορικη αναδρομή.
Γιατι ειπα εγω οτι ειπες κατι τετοιο?Δε ξερω ποιος εχει το προβλημα,εσυ που αντιγραφεις ατακες απο πανω και φανταζεσαι πραγματα η εγω?
Η φιλη σου αναφερθηκε σε αλλους κοσμους κοσμους συγκεκριμενα, εγω μιλησα γενικα για το παρελθον της...
Και για να κλεισω,μου λες οτι καθισαι και επιαξε,αυτο ελειπε να πατησει διαγραφη με αντιπαλο τον Kostasfa και το σισωνιο to diavolako και το λατερνα.
Υ/Γ μη ψαξεις τωρα και μου φερεις παραδειγμα το bro και 2-3 αλλους, και στατιστικα δε γιενται να ειναι ολοι αμπαλοι
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
,αυτο ελειπε να πατησει διαγραφη με αντιπαλο τον Kostasfa και το σισωνιο to diavolako και το λατερνα.

Μην εισαι υπερβολικος. Απο dever ,promanager, old repainer ειναι καπως καλυτεροι αυτοι ;)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Υ/Γ μη ψαξεις τωρα και μου φερεις παραδειγμα το bro και 2-3 αλλους, και στατιστικα δε γιενται να ειναι ολοι αμπαλοι

Βασικα ηταν ολοι αμπαλοι και με άγνοια κυνδινου διοτι εσκασαν και ενα σκασμο πρεμ

Λεω ομως να περασουμε στον Κ62
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
S spirous βρες γκομενα αλλιως δεν σωζεσε με οποια απαντηση και αν παρεις ,το ενα σου βρωμαει το αλλο σου ξυνιζει.Μια μου λες δεν παιζεις ,σου αποδεικνύω οτι παιζω μετα λες δεν ηταν καλοι κοσμοι ,σωπα μωρε γιατι εσυ που επαιξες?Κουρελοχαρτο τα στατιστικα σου ειναι και εισαι και ανυπαρκτος στην εικοσαδα . Σου θίξαμε την cxc και σελινιαστηκες.Θα μιλησεις εσυ για ρουφιανιες και αγκαλιτσες ο υπερμαχος της cxc ,ας γελασω δις .
Lannisters στην αρχη με τοσο πριμιουμ που ειχαν σκασει δεν ηταν και ευκολα τα πραγματα ,ηταν αμπαλοι απλα ,εχουμε δει φυλες να χανουν απο πριμιουμ αλλα οπως και να εχει εγω παντα γκρινιαζω γιατι θελω ολα να ειναι τέλεια .Αν βλεπω ο ενας δνε παιζει ο αλλος βαριεται ριχνω μπινελικια για αυτο και κερδιζω χαχαχα

*Πικάντικο σουντζουκάκι δεν ξερω τιποτα
 
Τελευταία επεξεργασία:

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Μην εισαι υπερβολικος. Απο dever ,promanager, old repainer ειναι καπως καλυτεροι αυτοι ;)
Δε τα ξερω τα παιδια,δεν εχω κατι προσωπικο, αλλα αναρωτιεμαι πως γινεται να μιλας 2 μηνες πριν, να πατας διαγραφη με προφασεις των οπισθιων και μετα να βγαινεις να λες παλι τα ιδια...

S spirous βρες γκομενα αλλιως δεν σωζεσε με οποια απαντηση και αν παρεις ,το ενα σου βρωμαει το αλλο σου ξυνιζει.Μια μου λες δεν παιζεις ,σου αποδεικνύω οτι παιζω μετα λες δεν ηταν καλοι κοσμοι ,σωπα μωρε γιατι εσυ που επαιξες?Κουρελοχαρτο τα στατιστικα σου ειναι και εισαι και ανυπαρκτος στην εικοσαδα . Σου θίξαμε την cxc και σελινιαστηκες.Θα μιλησεις εσυ για ρουφιανιες και αγκαλιτσες ο υπερμαχος της cxc ,ας γελασω δις .
*Πικάντικο σουντζουκάκι δεν ξερω τιποτα
Ρε τσουτσεκι παλι εδω εισαι? Νομιζα σε ξεφορτωθηκαμε αλλα θα ηταν πολυ ομορφο για να ειναι αληθινο...Παμε λοιπον,εμενα μου λες για γκομενα εσενα μαλλον σου εχει λειψει το κασερι,δεν εξειγειται αλλιως το που με ειδες να μιλαω για CxC (οχι οτι δεν την υποστιριζω,απλα εδω δεν ανεφερα κατι) και 2 https://prnt.sc/qaxlie επειδη μαλλον εψαξες λαθος στατς...2 κοσμοι με καλυτερους αντιπαλους απο το δικο σου,οχι οτι πιστυεω πως λεει κατι αυτο απλα για να σου φυγει η ιδεα οτι εισαι και καλη...Τωρα για τους αλλους κοσμους με τη CxC τι να κανω ρε μανιτσα αλλιως να παιζουν στον κοσμο τα acount της CxC αλλιως αυτα αυτα του 58...Μια επισκεψη στη δευτερη σελιδα https://prnt.sc/qaxnc3 θα σε πεισει...
Οποτε η τσιμπλες εχεις η σου εχει λειψει το κασερι,αν ειναι το πρωτο πλυσου αν ειναι το δευτερο θα σεγνωρισω σε ενα φιλαρακι γουρουνιερ γιατι εγω δε σας προλαβαινω ολες...
#ΑΣΧΕΤΗ #για_αγκαλιες_και_ρουφιανιες_καλη_εισαι
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαχα ρε κολημα που εφαγε το νουμπακι .Το οτι βριζεις σε κανει να νιωθεις πιο αντρας?Τι δυο κοσμοι ?χαχαχα Στην πρωτη Λυκειο ειχα κερδισει 2 κοσμους Εχω κερδισει 10 κοσμους και ολες τις μεγαλες φυλες του gr .Γελασαμε και σημερα ,να εισαι καλα .Και οταν βαζεις στατιστικα να τα βαζεις σωστα, οχι φωτογραφιουλα .Εδω οι αμετρητες πυξιδες σου https://gr.twstats.com/gr35/index.php?page=player&id=99142 τα περισσοτερα χωρια σου 166? Να το καλεσω το 166 να ερθει να σε παρει γιατι κουβαλησες χαχαχαχα
...και εδω ειναι οι αλλαγες φυλων που εχεις κανει ,εφευγες απο την φυλη σου και την χτυπουσες κι ολας , κ35 και κ43 και εδω ειναι ανυπαρκτες απωλεις σου σε κοσμους που και καλα εκλεισες κ43 και κ35
Αντε καλες πυξιδες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Χαχα ρε κολημα που εφαγε το νουμπακι .Το οτι βριζεις σε κανει να νιωθεις πιο αντρας?Τι δυο κοσμοι ?χαχαχα Στην πρωτη Λυκειο ειχα κερδισει 2 κοσμους Εχω κερδισει 10 κοσμους και ολες τις μεγαλες φυλες του gr .Γελασαμε και σημερα ,να εισαι καλα .Και οταν βαζεις στατιστικα να τα βαζεις σωστα, οχι φωτογραφιουλα .Εδω οι αμετρητες πυξιδες σου https://gr.twstats.com/gr35/index.php?page=player&id=99142 τα περισσοτερα χωρια σου 166? Να το καλεσω το 166 να ερθει να σε παρει γιατι κουβαλησες χαχαχαχα
...και εδω ειναι οι αλλαγες φυλων που εχεις κανει ,εφευγες απο την φυλη σου και την χτυπουσες κι ολας , κ35 και κ43 και εδω ειναι ανυπαρκτες απωλεις σου σε κοσμους που και καλα εκλεισες κ43 και κ35
Αντε καλες πυξιδες.
Οπως μιλας θα σου μιλαω, αν θιχτηκες μαντεψε ποσο με νοιαζει...Οταν αποκτησεις τροπους θα εχεις και τις αναλογες απαντησεις...Πρωτον, πυξιδες δε ξερω που τις ειδες εκτος μετρας και οτι κοσμο παιζω για πρεμ η οτι μοιρασα χωρια και εφυγα αν ειναι ετσι μετρα και μια στον 61...Πυξιδα εχω φαει στον μονο 2 πρωτος κοσμος και τον 28(τουλαχιστον αυτα θυμαμαι,ισως να ειναι κι αλλη...Δευτερον τσουτσεκι δε δεχομαι μαθηματα απο εσενα,παιζω 10 χρονια με το ιδιο ακαουντ και κανεις δεν εχει να μου προσαψει το παραμικρο σε αντιθεση με εσενα οποτε μη μου λες εμενα οτι βαρεσα τη φυλη μου,ενωση εγινε και φαγωθηκαν ανενεργοι η σε αλλη περιπτωση στον 43 οσοι δηκωσαν μπαιρακι...Υπηρχαν ατομα απο αυτες τις φυλες μαζι στον 58 να τα ρωτησεις...
Τριτον, ειπα ποτε οτι κουβαλησα κοσμο?Μαθε να διαβαζεις τα στατς,ενα νουμερο μονο του δε λεει κατι, συγκρινετο με τα υπολοιπα οτυ κοσμου και τα λεμε...
Υ/Γ 1)Σε κοσμο με kostasfa αντιπαλο και εγω κουβαλαω,εσυ κουβαλας σε κοσμο με deathdealers,uppercat,stratosps,sen tzu και αλλους πολλους...Βεβαιας και κουβαλας, και το εχεις αποδειξει πας μαζι τους και εναβραδυ τους πουλας
Υ/Γ2)#ΑΣΧΕΤΗ #για_αγκαλιες_και_ρουφιανιες_καλη_εισαι
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ο λογαριασμος ειναι γεματοςι πυξιδες βαριεμαι και να ψαξω ,πριμιουμ πουλαμε απο ενα σημειο και μετα οχι παντα στις φυλετικες,εμπ[αινες ετρωγες πυξιδα εφευγες .

Τι σκουζεις παλι μωρε ,η lordi2 σε νομπλαρει ,μεγαλη σου τιμη που σε νομπλαρα παιχτουρα χαχαχαχαχα http://prntscr.com/qb2aa5 απο το μακρινο κ2 Αν ψαξω θα βρω κι αλλα αλλα σε βαριεμαι .Μαθε με ποιον ασχετε και μετα πουλα μουρη .
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Γεματος πυξιδες λεει,αχαχαχχα.Λες απο τους 62 κοσμους που εοχυν παιχτει να λογκαρα περιπου στους 50 για να παιξω σοβαρα? Ισως για μενα η μερα εχει οβερ 24 ωρες και δε το ξερω.
Η αληθεια ειναι για να παιξω λογκαρα 2,20,26,28,30,35,37,43,51 οι υπολοιποι ηταν για πρεμ η για καυλαντα η για να παρακολουθω τις εξελιξεις, για του λογου το αληθες οριστε οι πυξιδες που βλεπει η μεγαλη μπερετ (μπεπεεεε) https://prnt.sc/qb2hys...Στις 0 κατακτησεις λογικα επαιζα πολυ σοβαρα και με νομπλαραν, σταματα να παραπληροφορεις και να νομιζεις οτι εισαι κατι...Κανενας μεγαλος δε μιλαει για τον ευατο του,οι αλλοι μιλανε για αυτους...Οσο και να θες στην κουβεντα για τον καλυτερο δε μπαινεις,ουτε καν για τους μετριους...Μη μας τα πριζεις λοιπον με το ποσο καλη (δεν) εισαι.
Και να μη ξεχασω συνχαρητηρια,που με νομπλαρες στον 2...Πρεπει να ηταν πολυ δυσκολο να νομπλαρεις καποιον που ειχε σχολειο και πανελληνιες στον πρωτο του κοσμο και χωρις νυχτερινη, αλλα ειπαμε ο καθενας οπου μπορει...Τα φιλια μου
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
βαρεθηκα να σας διαβαζω εσας τους 2. @s.spirous @elisisi

Τελικα ποιος κερδισε μεταξυ σας?
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Υπερσυμμαχία στον 57 οι OMG ?

Τα περι υπερσυμμαχιας δεν πηγαιναν για την omg του 57 αλλά ήταν γενικοτερο σχολιο γιαυτο που δημιουργηθηκε και λεγεται Kurov που εχει σαν μελη παικτες από trust omg stop και αλλες δεξαμενες.

Ωστοσο για τον 57 και χωρις να εχω ασχοληθει ενεργα, θυμαμαι μια τριπλη συμμαχια omg-trust-nsg vs peru που μεταγενεστερα εξελιχθηκε σε omg-trust vs risen(peru+nsg)
 
Κορυφή