Ας γινει η αρχη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35138
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35138

Λενε οτι οταν ενας κόσμος οταν δεν εχει πολλα θεματα στο εξτερναλ ο κοσμος δεν εχει ιδιαταιρο ενδιαφέρον

Σχεδον ενας μηνας εχει περασει και δεν εχει γραφτει τιποτα ας κάνω την αρχή λοιπον

Ακουω προβλέψεις...
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Μονο ΣΟΛ . Αφου για να εχει ενδιαφερον ενας κοσμος μας εχετε αναγκη . θα κερδισουν οι λιγοτερο ασχετοι ευχαριστω πολυ γεια σας
 

DeletedUser36228

χαχαχαχαχααχαχαχαχα τσουτσουριασα!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα και απο εμένα, χαίρομαι που βλέπω φίλους απο τους νικητές του κ61 αλλά και τον ντέβερ που η συμμετοχή του στον 61 ήταν ανάλογη των βαρβάρων..Μετά και τον 61 θα σου έλεγα να αφήσεις για λίγο καιρό το εξωτερικό φορουμ...

Τέλος πάντων απο στατιστικά συνομιλίες και φήμες για τον 62 έχω καταλήξει σε ορισμένα πορίσματα.

Καταρχάς οι γνώστες ξέρουν οτι η διπλωματία είναι λίγο πολύ κλεισμένη και προκαθορισμένη και συντελείται απο 2 κύριες φυλές. απο τη μία οι D.B & NABZ και απο την άλλη KUROV & HUG.

Αν ήταν να κάνω μια πρόβλεψη θα έδινα ελαφρύ προβάδισμα στη πλευρά των KUROV-HUG κυρίως λόγω εμπειρίας, κόσμων που έχουν παίξει μαζί τα κύρια μέλη αλλά και ονομάτων που θα κουβαλήσουν στη διάρκεια του κόσμου( Η παρουσία του εριστικού είναι εχέγγυο νίκης θα έλεγε κανεις...)
Aπο KUROV αξίζει η αναφορά σε ονόματα όπως ο ΑΕΚΤΖΗΣ ντετλολ εξκον αλλα και οι εριστικός γιάννος σούβλας μπαζίνγκα ενώ απο HUG στο μεγάλο ΕΣΠΕΡΤΟ.

Απο την άλλη πλευρά οι D.B.-NABZ έχουν και αυτοί ορισμένα ονόματα που μπορούν να παίξουν όταν έρθει η ώρα( ασσασιν, εκτελεστης, μητσοςρ1), έχουν για την ώρα καλύτερη τοποθέτηση στο χάρτη και μένει να φανεί αν θα μπορέσουν να βρουν τη συνοχή για να κερδίσουν μια πιο έμπειρη φυλή.

Πιθανότητες : 60% KUROV
40% D.B.-NABZ

Εντάξεί πολύ διαφήμιση κάναμε στον αδιάφορο κόσμο σας,κάντε κανα πλάνο και ανεβάστε και κανα στατιστικό -_-

ΥΓ. Με ντετλολ γίνεται ΚΑΡ(Ι)ΕΡΑ? ;)
 

DeletedUser35612

Καλησπέρα και απο εμένα, χαίρομαι που βλέπω φίλους απο τους νικητές του κ61 αλλά και τον ντέβερ που η συμμετοχή του στον 61 ήταν ανάλογη των βαρβάρων..Μετά και τον 61 θα σου έλεγα να αφήσεις για λίγο καιρό το εξωτερικό φορουμ...

Η δική σου η συμμετοχή ήταν ανάλογη των ανύπαρκτων, α και των φαντασμάτων...

Σε ευχαριστούμε για τις προβλέψεις σου
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@TROLL MASTER
ο μονος τροπος να χαθει ο κοσμος ειναι να μπλεξω με τη κορη του καρερα
ψαξου και στειλε πμ οταν καταλαβεις
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ο ΜΟΝΟΣ εχθρος της Dark Brotherhood ειναι ο ιδιος της εαυτός ολους τους αλλους σε αυτον τον κοσμο απλα δεν τους βλεπει... ποια KUROV και πρασινα αλογα, στην τελικη αν δουμε τα δυσκολα εχουμε και τον αδερφο βουβουζελα να μας βοηθησει.

Ο ζεν απο το αυχενικό που του προκαλεσαν οι καρπαζιες απο cxc οπου βλεπει παιχτες της πλεον σκιβει το κεφαλι, σταματα να εισαι τοσο υποτακτικος ρε.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Η δική σου η συμμετοχή ήταν ανάλογη των ανύπαρκτων, α και των φαντασμάτων...

Σε ευχαριστούμε για τις προβλέψεις σου

Τουλαχιστον οταν παιζει σε λογαριασμο ο ζεν το ξερετε ολοι. Για το ποιον λογαριασμο επαιζες εσυ στον 61 δεν μαθαμε ποτε.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο ΜΟΝΟΣ εχθρος της Dark Brotherhood ειναι ο ιδιος της εαυτός ολους τους αλλους σε αυτον τον κοσμο απλα δεν τους βλεπει... ποια KUROV και πρασινα αλογα, στην τελικη αν δουμε τα δυσκολα εχουμε και τον αδερφο βουβουζελα να μας βοηθησει.

Ο ζεν απο το αυχενικό που του προκαλεσαν οι καρπαζιες απο cxc οπου βλεπει παιχτες της πλεον σκιβει το κεφαλι, σταματα να εισαι τοσο υποτακτικος ρε.


Σιγα την DB, αν η KUROV παιξει στο 65% των δυνατοτητων της και τα χει καλα με την HUG μεχρι τα κουλουμα θα σας εχουν εξαφανισει. Κριμα για καποια παιδια των DB που νιωθουν λιγο το παιχνιδι...
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Νουμπάδες οι db, το απόλυτο αουτσάιντερ! Απορώ γιατί άτομα όπως ο mitsosr1 και ο Assassin of death μπήκαν στον κόσμο... Μωρέ μήπως μπήκαν να μαζέψουν premium τα παιδιά;


Κουφάλες....ο μπαρμπαμήτσος έχει μπει έτοιμος για όλα.. Δεν έχετε ιδέα..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τον ξερω απο τα Καπη αυτον αλλα και εσενα σε ξερω απο τον παιδικο σταθμο "Τα τρια μικρα νουμπακια"
 
  • Like
Αντιδράσεις: cr777

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Τον ξερω απο τα Καπη αυτον αλλα και εσενα σε ξερω απο τον παιδικο σταθμο "Τα τρια μικρα νουμπακια"

Λόγω μεγέθους ονομάστηκε έτσι ο παιδικός σταθμός, προς τιμήν μου :)

Αγαπητό μου κουγκαρ μην γίνεσαι επιθετική, μην βγάζεις νύχια... Ο μπαρμπαΜήτσος σε συμπαθεί πολύ, γι'αυτό έχω κι εγώ φιλικά αισθήματα για σένα.
Θέλεις να παίξουμε;
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Νουμπάδες οι db, το απόλυτο αουτσάιντερ! Απορώ γιατί άτομα όπως ο mitsosr1 και ο Assassin of death μπήκαν στον κόσμο...

ΜΟΝΟ οταν εισαι αουτσάιντερ έχει ενδιαφέρον ένας κόσμος. Οι ΦΜ είναι όπως και η μπάλα. μπορεί να έχεις Μαρινάκιδες και Σαββίδιδες για προέδρους και μεγαλύτερο μπάτζετ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ θα υπάρχει ένας Τίγρης να σου πάρει το πρωτάθλημα(όταν το θελήσει) με το μισό μπάτζετ.

στο δια ταυτα,
οι marle είναι βαρίδι για όποιον τους φορτωθεί
οι db έχουν μερικούς αξιόλογους παίκτες
οι nabz και αυτοί έχουν 2-3 "σοβαρούς" παίκτες.
οι kurov έχουν καλύτερο υλικό αλλά αυτό δεν είναι κάτι που το μαθαίνετε πρώτη φορά από εμένα.
με μία πρόχειρη ματιά και χωρίς να ξέρω ποιοι παίζουν τα ακκ στις 2 πλευρές βλέπω ότι οι db nabz είναι σαφώς κατώτεροι στο θέμα ρουφιανιάς και όπως είπα και πιο πάνω οι ΦΜ είναι σαν την μπάλα, δηλαδή δεν παίζονται μέσα στις "4 γραμμές του γηπέδου"

ΠΡΟΒΛΕΨΗ: ενδιαφέρον θα έχουν οι μεταγραφικές ενισχύσεις(τύπου αντώνιος-βολαρα) στη χειμερινή μεταγραφική περίοδο.(ΠΡΩΤΟΙ ΕΔΩ)

Αν έπρεπε να ποντάρω κάπου τα χρήματα μου θα τα έβαζα στην υπερσυμμαχία νικητών του 57-πονεμένων 58-61 όχι γιατί είναι όλοι τους παιχταράδες(οι πονεμένοι δεν είναι σίγουρα) αλλά γιατί δεν παίζουν τα κακά σολάκια να τους φαπώσουν(ινγκειμ) ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

Να πούμε και ένα μπράβο στους κουρ-κούληδες που κατάλαβαν έστω και τώρα ποιες φυλές είναι στα μέτρα τους και επέλεξαν να τις αντιμετωπίσουν.
 

DeletedUser36228

ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝΗΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΑΣ ΑΣΧΕΤΟΙ !!! ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ !! ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ !
 
Κορυφή