17 Νοεμβρίου 2019 - Μια ημέρα που κανείς δεν θα ξεχάσει

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35612
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35612

Αγαπητή κοινότητα των φυλετικών μαχών,

Ο κόσμος 61 ουσιαστικά τελείωσε, "συγχαρητήρια" στα μέλη των φυλών BAN και Prop για τη νίκη τους και για την πρόσφατη κατοχή του room της φυλής SAB στο Skype(!)

Δυστυχώς κρίμα που δεν δεχτήκαμε κανένα πλάνο τους, να είχαμε ευχαριστηθεί και λίγο άμυνα και να διδασκόμαστε και τίποτα από τις "εξαιρετικές" παικτικές τους ικανότητες, για τις οποίες τόσα πολλά είχαμε ακούσει και πληροφορηθεί, μιας και ολόκληρη η φυλετική κοινότητα καθημερινά μιλάει για αυτές. Ειλικρινά περιμέναμε πολλά από εκείνους αυτούς τους 2 μήνες, όπως υπέροχα πλάνα, ασταμάτητες δόσεις πόνου και κυρίως τις πολυταγμένες και πολυ-υποσχεθείσες πυξίδες, τις οποίες τόσο "όμορφα" και απλόχερα ξέρουν να μοιράζουν(!) Δυστυχώς όμως το άργησαν πολύ και επειδή όπως λέει μια πασίγνωστη φράση "ο χρόνος είναι χρήμα" αποφασίσαμε πως δεν μπορούμε να βάζουμε άλλο αυτή την επιθυμία μας σαν προτεραιότητα. Η 17η Νοεμβρίου του 2019 θα μείνει στη ιστορία ως μια μέρα θριάμβου για τις "εκπληκτικές" αυτές φυλές ενάντια στους κακόμοιρους, άσχετους και διαρκώς πυξιδιασμένους κοινούς θνητούς(!)

Καλά νομπλαρίσματα σε διαγραμμένους λογαριασμούς και βαρβαροχώρια τους εύχομαι και σύντομα το πολυπόθητο κλείσιμο του στημένου κόσμου το οποίο, ήταν φυσικά θέμα χρόνου να συμβεί, καθώς, όπως είχε και εδώ διατυμπανιστεί, ήταν διατεθειμένοι να κάνουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να το επιτύχουν.

Καλή συνέχεια σας εύχομαι και πάλι "συγχαρητήρια" για τη νίκη σας

Με παντελή απαξίωση, ντροπή και αποστροφή προς πολλούς από εσάς,
καλό σας βράδυ!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
ΑΝΤΙΟ ΑΝΤΙΟ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Α2 εεε χαχα στον 62,τι λεω

Άσε τις δικαιολογίες και κάτσε παίξε,πάλι τα ίδια με τον 42,πάλι ψάχνετε να κρατηθείτε απο κάπου και να κάνετε ηρωική έξοδο...

Βασικά σιγά μην σας παρακαλέσουμε κιόλας... Τέτοιος εύκολος κόσμος ούτε ο 53 με πρωταθλητή εχθρο...

Η προσπάθεια υποβάθμισης της νίκης μας ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ,δεν οδηγεί πουθενά.η ιστορία του 61 θα πει οτι 3(4 με τη μπράβος) πριμέιντ φυλές που έχουν παίξει σε άλλους κόσμους , εξωθήθηκαν σε παράδοση άνευ όρων σε λιγότερο απο 2 μήνες.

Ειστε ασχετοι,με νοοτροπία λούζερ, εγώ στον 51 οταν έχασε η φυλή μου παρότι χαμένος ο κόσμος έπαιξα μονος μου άμυνα στη CxC μέχρι τελευταίο δόρι,εσείς ειστε τόσο ΛΟΥΖΕΡ που σταματάτε ενώ ο κόσμος είναι ακόμα 50-50...

ΑΝΤΙΟ ΑΝΤΙΟ...

ΥΓ. Τσιτσιπάς refuse to lose
ΥΓ.2. STOP-SAB-DEJAVU born to lose...
ΥΓ.3 Βαριέμαι να γράψω άλλο σχόλιο οπότε απαντάω εδω για το απο κάτω σου. Πώς να βοηθήσω αν στο πρώτο 2μηνο πατάτε διαγραφές,εγώ μπηκα για πόλεμο αλλά είδα κάτι τύπους να πατάνε διαγραφες.. κατωτεροι των περιστάσεων,κατώτεροι του μετρίου...ΟΛΟΙ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35612

ΑΝΤΙΟ ΑΝΤΙΟ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Α2 εεε χαχα στον 62,τι λεω

Άσε τις δικαιολογίες και κάτσε παίξε,πάλι τα ίδια με τον 42,πάλι ψάχνετε να κρατηθείτε απο κάπου και να κάνετε ηρωική έξοδο...

Βασικά σιγά μην σας παρακαλέσουμε κιόλας... Τέτοιος εύκολος κόσμος ούτε ο 53 με πρωταθλητή εχθρο...

Η προσπάθεια υποβάθμισης της νίκης μας ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ,δεν οδηγεί πουθενά.η ιστορία του 61 θα πει οτι 3(4 με τη μπράβος) πριμέιντ φυλές που έχουν παίξει σε άλλους κόσμους , εξωθήθηκαν σε παράδοση άνευ όρων σε λιγότερο απο 2 μήνες.

Ειστε ασχετοι,με νοοτροπία λούζερ, εγώ στον 51 οταν έχασε η φυλή μου παρότι χαμένος ο κόσμος έπαιξα μονος μου άμυνα στη CxC μέχρι τελευταίο δόρι,εσείς ειστε τόσο ΛΟΥΖΕΡ που σταματάτε ενώ ο κόσμος είναι ακόμα 50-50...

ΑΝΤΙΟ ΑΝΤΙΟ...

ΥΓ. Τσιτσιπάς refuse to lose
ΥΓ.2. STOP-SAB-DEJAVU born to lose...
μην χάσεις να πεταχτείς εσύ, δεν έχεις τι να κάνεις εδώ τη βγάζεις,
νικήσατε αυτό έχει σημασία και τίποτα άλλο, αν και εσύ φυσικά δεν βοήθησες και πολύ όπως ήταν αναμενόμενο
 

DeletedUser35612

ΥΓ.3 Βαριέμαι να γράψω άλλο σχόλιο οπότε απαντάω εδω για το απο κάτω σου. Πώς να βοηθήσω αν στο πρώτο 2μηνο πατάτε διαγραφές,εγώ μπηκα για πόλεμο αλλά είδα κάτι τύπους να πατάνε διαγραφες.. κατωτεροι των περιστάσεων,κατώτεροι του μετρίου...ΟΛΟΙ

Μπα ένας πουθενάς είσαι και τίποτα άλλο εδώ.. μπορεί στην ζωή σου να είσαι ο πιο φοβερός τύπος δεν απασχολεί καν όμως.
Καλή συνέχεια νουμεράκι
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αγαπητή κοινότητα των φυλετικών μαχών,

Ο κόσμος 61 ουσιαστικά τελείωσε, "συγχαρητήρια" στα μέλη των φυλών BAN και Prop για τη νίκη τους και για την πρόσφατη κατοχή του room της φυλής SAB στο Skype(!)

Δυστυχώς κρίμα που δεν δεχτήκαμε κανένα πλάνο τους, να είχαμε ευχαριστηθεί και λίγο άμυνα και να διδασκόμαστε και τίποτα από τις "εξαιρετικές" παικτικές τους ικανότητες, για τις οποίες τόσα πολλά είχαμε ακούσει και πληροφορηθεί, μιας και ολόκληρη η φυλετική κοινότητα καθημερινά μιλάει για αυτές. Ειλικρινά περιμέναμε πολλά από εκείνους αυτούς τους 2 μήνες, όπως υπέροχα πλάνα, ασταμάτητες δόσεις πόνου και κυρίως τις πολυταγμένες και πολυ-υποσχεθείσες πυξίδες, τις οποίες τόσο "όμορφα" και απλόχερα ξέρουν να μοιράζουν(!) Δυστυχώς όμως το άργησαν πολύ και επειδή όπως λέει μια πασίγνωστη φράση "ο χρόνος είναι χρήμα" αποφασίσαμε πως δεν μπορούμε να βάζουμε άλλο αυτή την επιθυμία μας σαν προτεραιότητα. Η 17η Νοεμβρίου του 2019 θα μείνει στη ιστορία ως μια μέρα θριάμβου για τις "εκπληκτικές" αυτές φυλές ενάντια στους κακόμοιρους, άσχετους και διαρκώς πυξιδιασμένους κοινούς θνητούς(!)

Καλά νομπλαρίσματα σε διαγραμμένους λογαριασμούς και βαρβαροχώρια τους εύχομαι και σύντομα το πολυπόθητο κλείσιμο του στημένου κόσμου το οποίο, ήταν φυσικά θέμα χρόνου να συμβεί, καθώς, όπως είχε και εδώ διατυμπανιστεί, ήταν διατεθειμένοι να κάνουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να το επιτύχουν.

Καλή συνέχεια σας εύχομαι και πάλι "συγχαρητήρια" για τη νίκη σας

Με παντελή απαξίωση, ντροπή και αποστροφή προς πολλούς από εσάς,
καλό σας βράδυ!


Ειχα προηδοποιησει με κυκλικα και μεσω του εξτερναλ

Κριμα για τα μπαν των παιδιων πανω(ακομα δεν εμαθα γτ τα φαγανε) ηθελα να μοιρασω αλλη μι φαπα σε 2-3 εκει

εγινε τσιρκο ο κοσμος αλλα 100 φορες να ειχα την ευκαιρια για αυτο που εγινε σημερα 100 φορες θα το εκανα παλι και παλι ειδικα στην στοπ
οταν τα ελεγα γελουσανε καποιοι και λεγανε για υπολογισμενες τακτικες και κλεισμενο κοσμο

καμια σημασια δεν εχει πλεων ΑΝΤΙΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ 62 κριμα για τον χρονο ολων

Καλο βραδυ

υγ @Τσιτσιπας πως τους πετσοκοψες ετσι?!?
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Τι εγινε ρε μαγκες ,εσεις εδω στο εξτερναλ λεγατε οι ρουφιανοι ειναι μεσα στο παιχνιδι.

Τελικα δεν αντεξατε το παινχιδι ?

SOL MAFIA ON FIRE MY MEN
 

DeletedUser34615

Πφφφ και ακουγα κόκκινο δράκο και φοβομουν να μπω.κριμαα.καποια θετικά σχολια περι σαμπ και στοπ...εε αυτά.. ντεζαβου κρίμα χερετησματα σε κάτι φιλαρακια.
Υ.Γ
μονο Ban.. xXx
 

Fr0zenStaLk3r

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
16
Εγω εχω να πω οτι ο ελληνικος σερβερ πεθαινει μερα με την μερα και εσεις βοηθατε στο να γινει ποιο γρηγορα. Ολα αυτα που εγιναν στον κ61 αφησαν ιστορια και δυστυχως αρνητικη.

Τι ειδαμε λοιπον στον κοσμο 61?
0 παικτικες ικανοτητες
0 πλανα
Πολυ πρεμ (δεν καταλαβα ακομα γιατι ριξατε τοσο εφοσων ξερατε τι θα γινει)

Γενικα ενας κοσμος που βρομουσε απο την αρχη και τελικα αποδειχτηκε.

Τωρα αν εσας σας αρεσε αυτο που εγινε δεν ξερω πραγματικα τι να πω.. καποιο προβλημα θα υπαρχει.

Θελω να πω κατι τελευταιο για τα παιδια των Ban, Sol οπως θελει ο καθενας ας σας πει δεν εχει τρελη διαφορα.

Ενω σας εκτιμω σαν παικτες και εχετε το παικτικο κομματι και ειστε παικταραδες κατσατε και κανατε ολο αυτο το σκηνικο για να αποδειξετε τι?.. Ρε παιδες ελεος... Καθιστε παιξτε κανονικα και οπως παιζονται κανονικα οι ριμαδοφυλετικες και μην χαλατε τον ελληνικο σερβερ με τετοιες μαλ...κιες.

Φιλικά πάντα και καλή συνεχεια απο εμενα. Οταν σταματησουν να υπαρχουν τοσο γελοια πραγματα σε κοσμους απο δω και στο εξης ισως μπω να ξαναπαιξω. Και δεν θα ειμαι ο μονος που θα το κανω αυτο να το ξερετε. Μην κλαιγεστε μετα οτι δεν υπαρχουν παικτες στον gr και οτι με το ζορι γεμιζει μια ηπειρος.
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Καλημερα και απο μενα .
Ηθελα πολυ να παιξω κοντρα σε παιχτες πραγματικα πολυ καλους που ισως να κανανε κ μενα λιγο καλυτερο παιχτικα τωρα στα γεραματα.
Ειναι σιγουρο οτι θα ετρωγα το ξυλο της ζωης μου !!!!τι πιο ωραιο αλλωστε...
Εχω πολλες αποριες αλλα δεν εχει κ πολυ σημασια.ξερω οτι δε θα παρω απαντησεις
Ειμαι απο αυτους που εχωσα πρεμ αλλα οκ δικη μου επιλογη ηταν κ προβλημα κανενα.
Κραταω οτι ξαναβρηκα εδω τον παλιοφιλο λεφτη,οτι γνωρισα τον ντεβερ τον κερβερο τον κουρκο κ ολα τα παιδια της στοπ.

Να πω ακομη στον φιλο τον θωμα (καλογρια) ενα συγνωμη που δε θα με παει πυξιδα μια κ ενας λογος που επαιξε εδω ημουν εγω

Καλη συνεχεια σε ολους μαγκες
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καλη τυχη στον βασιλειο των σκιων με τους ΜΑΟΜΑΟ. Στο καλο και σας ευχαριστω που κανατε την φυλη BAN να μπει στο πανθεον των φυλων του Gr νικωντας σε 2μηνες 4premade φυλες και ολον τον χαρτη κοκκινο


Στο καλο ασχετοι
 

alex ghost

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
αν οντως τελειωσε ο κοσμος.πραγματικα ειναι παραδοση της ηγεσιας των φυλων.και μαλιστα δυο premade φυλων της στοπ και της σαμπ(αφηνω ντεζαβου εξω κατι διαβασα για μπαν).οι λογοι που το κανουν δικοι τους(εξηγησεις χρωσταν στους δικους τους παιχτες ομως για τα λαθη τους γιατι προφανως ηταν πολλα).εγω το μονο που ακουγα στην αρχη για αυτο το κοσμο πριν ξεκινησει ηταν θα πεσει ξυλο πολυ θα χρειαστουν ενεργα account και οτι θα υπαρχουν καλοι παιχτες και απο τις δυο μεριες.και τωρα δυο μηνες μετα διαβαζω τελος ο κοσμος.
παιχτικες ικανοτητες υπηρχαν και πρεμ υπηρχε και στις δυο μεριες,νομιζω.αν ο κοσμος βρωμουσε γιατι μπηκαν τοτε νομιζω ολοι ηξεραν πως θα στηθει ο χαρτης...
αλλα ναι παλιοι κοσμοι λειπουν σε αυτο φταιμε ολοι μας(κυριως οι ηγεσιες καθε φυλης)ομως που πλεον ειμαστε τοσο καχυποπτοι που οποιον δεν ξερουμε τον παμε εσωτερικο για διαφορους λογους ειτε για να μην παρει πλεονεκτημα ο αντιπαλος ειτε.....με συνεπεια να χανονται και καινουριοι παιχτες
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Δεν θα μπω στον κόπο να συζητήσω για την έκβαση του κόσμο , δν ευχαριστεί μερικούς από εμάς η τροπή που πήραν τα πράγματα , ήταν ο τελευταίος μου κόσμος και χάλασε ,καλή συνέχεια να είστε καλά και ότι θέλετε στείλτε μου πριβε στο σκαιπ.
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Το οτι μιλανε οι στοπιτες για πρεμ ειναιαπλα γελοιο.
Το παιχνιδι αλλαξε σε σχεση με 10 χρονια πριν, οποιος θελει εξιχρονιζεται, οποιος δε θελει και του αρεσει να το παιζει ρομαντικος, ας κατσει στη γωνια του και να μη κλαιει για πρεμ...Κανεις δε σας απαγορευσε να ριξετε, το οποιο και κανατε.
Οσο για τα του παιχνιδιου, ακομα προβαδισμα εχετε αλλα αντι να παιξεται επιλεγεται να φυγετε απο την πισω πορτα, και στο κατω κατω στον πολεμο ολα επιτρεπονται, την αλλη φορα προσεξτε ποιους στρατολογειται
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Επειδή κάθε νόμισμα έχει 2 όψεις θέλω να πω ότι είναι πραγματικά ντροπή να πατάς διαγραφή επειδή η μία από τις 2 συμμαχικές premade φυλές ΣΟΥ έχασε και μάλιστα τα παρατάει επειδή μία στρατολόγηση της αποδείχτηκε ότι ήταν με τους αντιπάλους.

Άλλο παιχνιδι παίζετε εσείς και σας χάλασε τόσο? Πρώτη φορά είδατε να γίνεται κάτι τέτοιο?!?!?!?!?!

Για να μην πώ ότι ήταν ο ΠΙΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ σας με διαφορά από τον επόμενο και χωρίς μπουστάρισμα από την φυλή...!!!!!!

Όπως τόσο καιρό διατυμπανίζατε η διπλωματία είναι μέσα στο παιχνίδι και μπλα μπλα και μπλα μπλα.

Η πικρή αλήθεια (και φαίνεται στον αριθμό των χωριών) είναι ότι μόλις ο κόσμος άγγιξε το 50-50 εσείς φεύγετε...

ΥΓ Πραγματικά σε όσους με κατηγορούν που έπαιξα με τα παλιόπαιδα (ναι το ακούω συνέχεια) εύχομαι να φτάσετε κι εσείς στο δικό μου επίπεδο - σημείο εμπιστοσύνης και να μπορείτε να παίξετε με κλειστά μάτια σε όλες τις μεγάλες φυλές του σέρβερ και να σας έχουν ΤΥΦΛΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ παρόλο που παίζετε πρώτη φορά μαζί τους. (CxC, NM, OMG, BAN-SOL όπως λέτε, κτλ κτλ η σειρά είναι τυχαία).

Εις το επανιδείν.
 

DeletedUser30832

Αδοξο το τελος του κ61 για αυτα που αναμεναμε απο ολους μας

Εγω ακομα αδυνατω να καταλαβω το λογο που δεν θα παιξουμε , ειμαι εντελως απογοητευμενος

Απογοητευμενος γιατι ενω μπηκα να παιξω χαλαρα με μολις 1500 πριμ , να βοηθησω τη φυλη απο πισω λογω ελλειψης χρονου

να κανω το χαβαλε μου εδω στο εξωτερικο , τελικα μπηκα στο τριπακι να παιξω κανονικα

Απογοητευμενος γιατι εψαξα κ βρηκα κοπλευ να ειναι ο λογαριασμος 24/7 , εριξα τελικα πριμ γιατι συνειδητοποίησα οτι χωρις αρκετο πριμ

δεν μπορεις να εισαι ανταγωνιστικος , αποφασισα να παρω μπροστινα χωρια , εδινα πριμ κ σε αλλους να παιζουν αλλα τελικα παρα τις αντιρρησεις

αρκετων σταματανε ολοι μας οι λογαριασμοι μετωπου εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων που κ αυτοι θα σταματησουν αναγκαστικα ...

Οι λογοι που σταματανε κ δεν θελουν να καουν ειναι σαφως κατανοητοι αλλα η απογοητευση & η πικρια σε αρκετους απο εμας παραμενει

Εγω κ πολλοι αλλοι θεωρουμε οτι ο κοσμος παιζεται ακομα αλλα δυστυχως εχουμε τα πιο πισω χωρια οποτε προς το παρον δεν μπορουμε να

κανουμε κατι παραπανω

Αυτα που εγιναν εδω γινονται σε ολους τους κοσμους κ θα γινονται παντα αλλα μαλλον οι αντοχες δεν ειναι οι ιδιες , οι κοσμοι ειναι μικροι σε εκταση

οποτε μια ρουφιανια , 2-3 μπαν σου καταστρεφουν το παιχνιδι ...

Πιθανως αν ο κοσμος παιζοταν σε 4 ηπειρους γεματες οτι εγινε να μην μας ενοιαζε καν , θα βριζαμε , θα φωναζαμε , θα μαλωναμε αλλα σιγουρα θα

συνεχιζαμε να παιζουμε ... τωρα οι κοσμοι εχουν καταντησει συντομης διαρκειας ... μπορουν μαλιστα να τελειωσουν χωρις καν σοβαρα πλανα

Παικτικα δεν ειδαμε κατι το αξιολογο εκτος απο απερκατ & τερα νοβα που κρατησαν στην 45 τη γραμμη τους

Ολοι μας μαζι χαλασαμε αυτο το παιχνιδι κ ειμαστε αξιοι της καταντιας του

Ολοι ειναι υπευθυνοι απο παικτες μεχρι την Ο.Δ

Δεν υπαρχει μετρο που να μπορει να εκφρασει την απογοητευση κ την πικρια που νιωθω
 

Fr0zenStaLk3r

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
16
Ποιος ειπε οτι φευγουμε επειδη ο κοσμος ηρθε στο 50-50 ? Εδω γινονται αλλα πραγματα σοβαρα που ενω τα ξερετε κανετε λες και δεν υπηρξαν ποτε. Οταν θα καταλαβετε οτι με το να κανεις τετοια πραγματα χαλας το παιχνιδι και τους παικτες θα ειναι αργα. Μεχρι τοτε καθιστε και πειτε για ασχετους και τα αλλα που λετε παντα. Στο κατω κατω δεν βγηκε κανεις να φωναξει οτι ειμαστε καλυτεροι παικτικα.. ευχομαι σε καθε κοσμο που μπαινετε να πατανε ολοι διαγραφες απο την αρχη μεχρι να μην εχετε να παιξετε πουθενα μπας και βαλετε λιγο μυαλο στο κεφαλι σας και αλλαξετε νοοτροπια.

Παντα φιλικα !!!
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Καλησπερα σε ολους.

Ειλικρινα μαζευοντας τα παιδια και μπαινοντας στον κοσμο ειχα αλλη αποψη για την εκβαση του.
Δεν εννοω για το ποιος θα νικησει και ποιος θα χασει. Περιμενα και εγω πολυ ξυλο και πολλα πλανα.
Δυστυχως αντ' αυτου πηραμε πολλα μπαν (συνολικα στον κοσμο) -τα οποια δειχνουν εν μερει την διαθεση των παικτων να παιζουν με κατι αλλο περαν των χεριων τους και της αξιας τους- και πολλες ρουφιανιες.

Αυτο δειχνει την κατασταση που βρισκεται ο ελληνικος σερβερ. Ενω εχει παικτες πολυ ικανους, ξεχνανε ολοι τις "μαχες" και μενουν στο "φυλετικες". Ολοι μεινανε στο πως θα τραμπουκισουν τους "απεναντι", τι καταρες θα ριξουν και πως θα τους κανουν να φανε μπαν.

Κλεινει ο κοσμος με πολυ πικρα και οχι λογω της ηττας αλλα λογω της καταντιας του ελληνικου σερβερ.
Ειδα και ακουσα πραγματα που πραγματικα ποτε δεν περιμενα οτι θα συμβουν για ενα παιχνιδι στην τελικη.

Κριμα και παλι κριμα.

Καλη συνεχεια σε ολους!
 

DeletedUser25720

Οι πραγματικοί λόγοι των διαγραφών :

1.) Δεν μπορέσατε να κλείσετε την κ45 και να το πάτε 3 vs 1 ενω είχατε κ44 και κ54 κλεισμένες πριν καν τελειώσουν οι BAN με την κ55.
2.) Παίζατε παράνομα και για αυτό το λόγο φάγατε ban .
3.) Άλλαξε φυλή ο dosos και φάγατε 2 καλά πλάνα ( ούτε καν εσείς ) αλλά το παράρτημα.

Αν αυτά τα 3 ήταν αρκετά για να σας κάνουν να πατήσετε διαγραφές , είστε μακράν ότι χειρότερο έχει να δείξει ο ελληνικός σερβερ . Λυπάμαι που δεν μπήκαμε κ62 γιατί εκεί φαι΄νεται να εχει περισσότερο ενδιαφέρον από 4 "premade" ψευτοφυλές .
 
Κορυφή