ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ BAN MAFIA

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35784
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35784

Ακουσατε ακουσατε...

Αγαπητα παρασιτα των SAB, οπως θα διαπιστωσατε σημερα (οποιοι απο εσας το καταλαβαν γτ οι περισσοτεροι ειστε ανενεργοι και κοιμαστε ακομα) σας αποδειξαμε οτι οντως κανουμε κουμαντο στη φυλη σας... Μπηκατε στο κοσμο και ειχατε το θρασος να πιστεψετε οτι μπορειτε εστω λιγο να μας κοντραρετε . Ειδατε ποσο φιλευσπλαχνοι ειμασταν...2 μηνες ακουγαμε ποσες πυξιδες θα μας ριξετε και ποσα ακομα χειροτερα που δεν μπορω να τα γραψω γιατι δεν το επιτρεπουν οι συνθηκες...και σας αφησαμε να αλωνιζετε ανενοχλητοι... οσο με φιλοξενουσατε σα τιμιο προσφυγοπουλο που ημουν και εγω στην φυλη σας και εμπαινα στις κλησεις εβλεπα το ποσο "καλα" παιδια εισασταν εσεις και σπαμμαρατε ποσο"κακα"παιδια ειναι τα σολακια ... που δεν ειναι η φυλη σολ που σας δικαζει αλλα η ban. Η αληθεια ειναι βεβαια οτι εσεις πιο πολλες καταρες ριχνατε σε μας παρα η μπαν σε εσας. Οσο ημουν και εγω σαμποτερ ενιωθα την διψα σας να ριξετε εστω και μια πυξιδα σε ενα μελος μας και το ειχατε ονειρο μονο που αυτο ηταν απατηλο. Μιλαγατε για το ποσο καλο στησιμο εχει η σαμπ σπαμμαρατε ποσο καλη διοικηση εχετε σε αντιθεση με την ανυπαρκτη μπαν ...γεμιζατε με προπαγανδα τα μελη σας οτι δηθεν ακομα και η διοικηση της μπαν εχει αποδεχθει την ανωτεροτητα σας στο στησιμο του χαρτη ...μας κραζατε για το ποσο υπουλα παιζουμε με ρουφιανους κτλ ενω εσεις οι ιδιοι παρακαλαγατε και ψαχνατε πρωην συμπαικτες των μελων τις μπαν και ψαχνατε οτι πληροφορια μπορουσατε να βρειτε μονο που δεν ζητησατε τι ωρες πανε για κατουρημα τα παιδια... Ειχατε το ΘΡΑΣΟΣ ακομα να πειτε οτι εχετε καλυτερους παικτες απο μπαν και ποσα ακομα που ενα θεμα εδω στο φορουμ δεν φτανει για να τα καλυψω ολα... Η Αλαζονεια οδηγει τους ανθρωπους να διαπραττουν την υβρη… Οι Θεοι τους στελνουν την Ατη, να τους θολωσει το νου και να διαπραξουν χειροτερες ανοησιες… Κι υστερα ερχεται η Νεμεσις, δηλαδη η Τιμωρια τους… Τελικα, και η Τισις, η Καταστροφη τους!
 

Συνημμένα

  • image_2019_11_01T08_08_14_748Z.png
    image_2019_11_01T08_08_14_748Z.png
    456,7 KB · Προβολές: 105

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ανοιξαμε και σας περιμενουμε με ενα νεο παραρτημα , οποιος θελει προσκληση μηνυμα στην ηγεσια της BAN
 

DeletedUser27789

trolosapiens1 το οτι κανατε οτι κανατε και μετα βγαινεις και γραφεις ενα κατεβατο και κραζεις τους sab για πραγματα που κανετε και εσεις οι ιδιοι τρολλαρετε τους εαυτους σας. Δεν καταλαβαινω τον λογο να κανετε τετοιες μικροπρεπειες και χαζα πραγματα για να το παιξετε τι?
σε οσου κοσμους εχω δει να παιζετε σε ολους εχετε κρυφες ακαδημιες ρουφιανους και προσπαθειτε με οποιοδηποτε μεσω να παρετε προβαδισμα. Ολα δεκτα ειναι αλλα αυτο δειχνει οτι δν εχετε καθολου κυρος σαν ανθρωποι και εγω ξερω οτι τετοια μεσα χρησιμοποιουν ανθρωποι που βλεπουν τα σχεδια τους να μην πανε οπως τα περιμενουν και βρισκουν αλλες λυσεις για να πετυχουν τους στοχους τους.

Καντε οτι κανετε αλλα μην καφιεστε κιολας λες και κανατε κατι αξιοθαυμαστο

*καλο ειναι να σταματησετε να γραφετε στο φορουμ προπαγανδες για τις εντυπωσεις.Περα απο μερικους αρχαριους που ειναι στο κοσμο, το φορουμ το διαβαζουμε ατομα που ξερουμε τι ειστε οποτε αφηστε το φωτοστεφανο και τα παραμυθια
 

DeletedUser30832

DeletedUser25720

trolosapiens1 το οτι κανατε οτι κανατε και μετα βγαινεις και γραφεις ενα κατεβατο και κραζεις τους sab για πραγματα που κανετε και εσεις οι ιδιοι τρολλαρετε τους εαυτους σας. Δεν καταλαβαινω τον λογο να κανετε τετοιες μικροπρεπειες και χαζα πραγματα για να το παιξετε τι?
σε οσου κοσμους εχω δει να παιζετε σε ολους εχετε κρυφες ακαδημιες ρουφιανους και προσπαθειτε με οποιοδηποτε μεσω να παρετε προβαδισμα. Ολα δεκτα ειναι αλλα αυτο δειχνει οτι δν εχετε καθολου κυρος σαν ανθρωποι και εγω ξερω οτι τετοια μεσα χρησιμοποιουν ανθρωποι που βλεπουν τα σχεδια τους να μην πανε οπως τα περιμενουν και βρισκουν αλλες λυσεις για να πετυχουν τους στοχους τους.

Καντε οτι κανετε αλλα μην καφιεστε κιολας λες και κανατε κατι αξιοθαυμαστο

*καλο ειναι να σταματησετε να γραφετε στο φορουμ προπαγανδες για τις εντυπωσεις.Περα απο μερικους αρχαριους που ειναι στο κοσμο, το φορουμ το διαβαζουμε ατομα που ξερουμε τι ειστε οποτε αφηστε το φωτοστεφανο και τα παραμυθια

Παιχνίδι στρατηγικής παίζεις φίλε. Το farmville ίσως θα σας ταιριαζε καλύτερα.
Επίσης την αξία κάποιου ανθρπώπου και το κύρος του σαν προσωπικότητα δεν έχεις κανένα δικαίωμα να την κρίνεις.

Αν θες να κρίνεις κάποιον κάνε αυτοκριτική για ό,τι συνέβη .
 

DeletedUser27789

billmez@@@@ φιλε διαβασε πιο προσεκτικα αυτα που γραφω. Δεν εκρινα την κινηση αυτη αλλα το οτι την κανατε "εσεις" οπως και καθε φορα "εσεις" κανετε τετοια που λετε οτι ειστε "παιχταραδες". Και εγω εκρινα ολο αυτο το παραμυθι που πουλατε. Οταν καποιος θεωρει τους αλλους κατωτερους απλα τους κερδιζει...δεν χρειαζονται τοσα περιεργα πραγματα να γινονται εκτος αν δεν ειναι ολα τοσο ευκολα οσο τα λετε.

Σε αυτο που σχολιασες... δεν μπορεις να με βαλεις στο ιδιο τσουβαλι μαζι με την sab, εγω ειμαι στην stop

Την προσωπικοτητα και το κυρος των διαδικτυακων σας προφιλ μπορει να τα κρινει ο καθενας! Και απο την στιγμη που εσεις εχετε αποψη να κρινετε ολους τους αλλους θα πρεπει να δεχεστε και εσεις την κριτικη και δεν νομιζω να εχετε καλη φημη.

Αυτοκριτικη για οτι συνεβη δεν χρειαζεται να κανω φιλε μου...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Παιχνίδι στρατηγικής παίζεις φίλε. Το farmville ίσως θα σας ταιριαζε καλύτερα.
Επίσης την αξία κάποιου ανθρπώπου και το κύρος του σαν προσωπικότητα δεν έχεις κανένα δικαίωμα να την κρίνεις.

Αν θες να κρίνεις κάποιον κάνε αυτοκριτική για ό,τι συνέβη .

Ειναι παιχνιδι στρατηγικης αυτο που εγινε με τον DonJim δηλαδη; Μη τρελαθουμε εντελως...
 

DeletedUser27789

-Sweetest Love x3 οσο και να μην ειναι τιμια αυτη η στρατηγικη, οπως λενε και παιδια απο ban ειναι πολεμος και ολα επιτρεπονται. Αν ειναι ωραιο ή αν μας αρεσει δεν εχει καμια σημασια απλα ειναι κουλο να καυχιεσαι κιολας. Ο καθενας πορευεται με τις δυνατοτητες και τα εργαλια που εχει...
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Ολα δεκτα ειναι αλλα αυτο δειχνει οτι δν εχετε καθολου κυρος σαν ανθρωποι και εγω ξερω οτι τετοια μεσα χρησιμοποιουν ανθρωποι που βλεπουν τα σχεδια τους να μην πανε οπως τα περιμενουν και βρισκουν αλλες λυσεις για να πετυχουν τους στοχους τους.

Μαλλον και στον 42 ειδαμε οτι δεν πανε τα σχεδια μας οπως θελαμε για αυτο πηραμε 30 χωρια πρωτο πλανο.

Δεν εκρινα την κινηση αυτη αλλα το οτι την κανατε "εσεις" οπως και καθε φορα "εσεις" κανετε τετοια που λετε οτι ειστε "παιχταραδες".

Στον 42 υποθετω εμεις βαζαμε αμυνες στην aje vol2 και καταπαταγαμε την συμφωνια ,εμεις ειχαμε ρουφιανο τον μινωταυρο ?

Το μονο που κανουμε εμεις και μονο εμεις ειναι να σας τιμωρουμε οταν πατε να το παιξετε εξυπνοι ,οταν νομιζετε οτι μπορειτε να μας κανετε φουστιες.
Καθε φορα θα σας υπενθυμιζουμε οτι ουτε σε αυτο το κομματι μας εχετε ουτε σε κανενα αλλο.

ΕΜΕΙΣ και μονο ΕΜΕΙΣ ειμαστε ο λογος που οπου μας δειτε θα κανετε αγκαλια με καθε premade φυλη για να μας πατε πυξιδα

ΕΜΕΙΣ και μονο ΕΜΕΙΣ.
 

DeletedUser35784

Καταρχας ειναι ενα παιχνιδι και ο καθενας κανει οτι θελει πισω απο μια οθονη ενος υπολογιστη. Εγω προσωπικα δεν κρινω κανενος το χαρακτηρα μεσα απο αυτο το παιχνιδι. Ο οποιοσδηποτε εδω μεσα μπορει να κρινει τους παντεςγτ ο καθενας εχει διαφορετικα κριτηρια . Οπως προαναφερατε σε εναν πολεμο ολα επιτρεπονται ακομα και αυτο του ντον τζιμ. Το αρχικο μου ποστ εχει να κανει οχι τοσο με εμας αλλα τους αγιους που υποτιθεται ειστε οι υπολοιποι. Η διαφορα εμας με εσας ειναι οτι εμεις δεν κρυβομαστε και δεν το παιζουμε μητερα τερεζα σε αντιθεση με εσας. Το σημαντικο ειναι οτι δεν το υποθετω, το εζησα οσο σας στολιζουμε εμεις φανερα αλλο τοσο και χειροτερα στολιζετε εσεις την αλλη πλευρα και χειροτερα μην πω... ολα αυτα μεσα στα πλαισια του παιχνιδιου ειναι γτ και ο ψυχολογικος πολεμος μετραει.
 

DeletedUser27789

*Azazel*
εμεις μπορει να καναμε πραγματα απο αυτα που λετε αλλα δεν ειστε αθωοι,μονο το παιζετε!

οταν καναμε εμεις κατι στην πορεια δεν το αρνηθηκαμε αλλα μην μου το παιζεις τρελιτσα μεταξυ μας οτι ειστε πρωταρηδες. Λεμε τα ιδια και ιδια και τα διαβαζουμε παντα οι ιδιοι οποτε με το στυλακι λες και ηταν ο παρθενικος σας κοσμος και πεσατε απο τα συννεφα γι αυτο ειπατε να το τερματισετε! Και υπενθυμιζω οι στοπ ηταν στημενοι στην κ54 οπου αντε να χαθηκαν 2-3 χωρια απο βουτιες αν θυμαμαι καλα(δεν θα κατσω να ψαξω) οτι χωρια πηρατε απο πλανα ηταν στην 44 που ηταν οι ρουφιανοι των NM.

Επιλογη μας να τους στρατολογησουμε, ανηθικοι ανθρωποι απο την στιγμη που ερχοντουσαν κ για καφε και για κρασια μαζι και μετα να κοβουν με 1 δορυ και καλα.... ολα αυτα ειναι επιλογες κ λαθοι που δεν γινονται εδω στον κ61

και για τις αγκαλιες που λες... εσεις παιζεται με ρουφιανους και τσιρακοφυλες που κανιβαλιζετε και εμεις με διπλωματια. Δεν βρισκω το λογο να παιζουμε με ολους κοκκινους οταν εσεις ειναι σιγουρο οτι θα εχετε ατομα σε καθε ηπειρο πιθανοτατα και με φυλες που θα προετοιμαζουν χωρια για να τα κανιβαλισετε στην πορεια... στρατηγικη η δικια σας που κανετε ατομα να σας μισουν στρατηγικη και η δικια μας που δημιουργουμε σχεσεις με αλλους. Τωρα αν μπορουν να ανταπεξελθουν ειναι αλλο θεμα και ο χρονος θα δειξει.

trolosapiens1 σωστα τα λες τωρα...οπως κ εγω(δεν θα μιλησω για το εμεις γτ ο καθενας μπορει να λεει τα δικα του) κρινω το ιντερνετικο προφιλ του καθενος εδω μεσα γιατι δεν ξερω καποιον προσωπικα ουτε εσεις εμενα για κατι παραπανω. Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να μην στολιζει την αντιπαλη ομαδα και ειναι λογικο, απλα σαν STOP επιλεγουμε να μιλαμε οσο το δυνατον λιγοτερο(καποιοι γραφουν αυτονομα). Το Μ.Ο. ηλικιας της στοπ εχει ανεβει οποτε τα βρισιδια εχουν μειωθει και δεν συμπιπτουν οι χαρακτηρες συμπεριφορας των 2 φυλων για να υπαρχει καποιου ειδους επικοινωνια.

Αυτα τα φορουμ ξερουμε ολοι οτι ειναι καθαρα τρολλ και τα τελευταια ποστ που εχουμε κανει ξενερωνουν τους ποπ κορνακηδες
 

DeletedUser35784

Τελος παντων οτι και να λεμε δεν εχει νοημα καλη πυξιδα σε ολους σας και ισως τα ξαναπουμε 62.. Για οποιαδηποτε συμβουλη περι 62 ρωτηστε τον εκουαλιζερ να σας δωσει οδηγιες μην ξανακανετε τις ιδιες λαθος κινησεις ... Φιλικα τρολοσαπιενς
Υ.γ φριγκο δεν προλαβα να σου ευχηθω καλη πυξιδα θα τα ξαναπουμε καπου πιστευω.
Υ.γ2 ολντ ερχεται η σειρα σου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι ακριβως εγινε ?θα μας εξηγησει καποιος με απλα ελληνικα χωρις να γραφει σαν σεναριο του game of thrones
Αδερφός του Rescream. εισαι εσυ και γιατι ακομα ο λογ ειναι ακομα στην sab?
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
@s.g. εσυ που το παιζεις ηθικος και μας κραζεις θυμασαι οτι στον 49 ειχες δωσει τα χωρια σου για 5000premium και ειπες ψεμα οτι μπηκαμε στον λογαριασμο σου;
 

DeletedUser30832

Μάζευε πριμ να το χρησιμοποιήσει στο επόμενο κόσμο εναντίον σας μάλλον

Ερχόμαστε σύντομα
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
@s.g. εσυ που το παιζεις ηθικος και μας κραζεις θυμασαι οτι στον 49 ειχες δωσει τα χωρια σου για 5000premium και ειπες ψεμα οτι μπηκαμε στον λογαριασμο σου;
Δεν ξερω τι εγινε στον 49.
Καλυτερο θα ηταν,ομως, να ακολουθησει την πιο προσφατη προταση σου Θοδωρα (για αυτη του κ61 λεω, μην κανεις την παπια) και να τα δωσει για παραπανω.Τι λες;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Δεν ξερω για τι πραγμα μιλας αλλα μην μου το παιζει ηθικος ενω εχει κανει τετοιο πραγμα, το παιζετε ολοι σιγανοπαπαδιες
 

DeletedUser27789

@s.g. εσυ που το παιζεις ηθικος και μας κραζεις θυμασαι οτι στον 49 ειχες δωσει τα χωρια σου για 5000premium και ειπες ψεμα οτι μπηκαμε στον λογαριασμο σου;
@theotsak21. παλικαρι μου ισχυει ακομα η προσφορα σου να αγορασετε τα χωρια μου στον 61? γραπτη προταση με το ποσο θελω

ηθικος ασε να ξερω εγω και οι δικιοι μου ποσο ειμαι. Το οτι μιλας για ηθικη γελανε και τα κομοδινα πραγματικα... ειμαι μικρο παιδακι μπροστα σου τρισμεγιστε ηθικε
 
Κορυφή