Τεσσερα πλην ενα;

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Σε ποναει ο κ57.....θυμασει καποτε που νομιζες οτι θα κερδισεις??? και μου εστελνες κατι μηνυματα στο παιχνιδι να το παιξεις ωραιος.....αχαχαχαχαχαχα

οσο για το επιπεδο μου.....αστο να το κρινουν αυτοι που κατεχουν και το παιχνιδι.....γιατι εσυ ειδαμε ποσο το κατεχεις στον 57!!!

Ακομα βλεπεις γατακια στον υπνο σου?

Μονο O.m.G.

Μου λες για τον κ57 που εξ αρχής δεν μπήκα να κουβαλήσω αλλά να βοηθήσω και αυτό μπορούν να το επιβεβαιώσουν όλοι οι περουβιανοί
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Γιαννος τοπ 20 παικτων που εχω συναντησει.
Ροφιους τοπ 10 χειροτερων παικτων με πανω απο 5 ποστ στο φορουμ.

Για τον 57 δεν ξερω τι κανατε. Ελπιζω η πυξιδα στον @liberta21 τον ασχετο να ηταν με αγαπη
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Φιλακια περουβιανε!!!

κανονισε να μην σε κραζουν και για τον 61 και για τον 57.

Μονο παρατηρητηρια και μονο Ο.m.G.
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
@ROFIUS ο χειροτερος σπαμμερ του εξτερναλ που νομιζει οτι αυτα που λεει και ειναι σωστα, μην μιλησω για το χιουμορ του...

Εχεις γραψει παρα πολλα , και εχεις εκτεθει ακομα περισσοτερο. Οποτε σε προκαλω μετα την πυξιδα να μην γινεις λαγος και κανεις τον ''νεκρο σε καδους''.
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Καλησπερα και απο εμενα. Εχω συνταρακτικα νεα που αφορουν ολους τους παιχτες του κ61.

Μεχρι σημερα αναφεροταν οτι η φυλη μπαν παιζει 4vs1 (γελαμε 5vs1 υπερ της μπαν ειναι ο κοσμος λογο παικτικου επιπεδου).
Τις τελευταιες μερες φαινεται οτι η φυλη sab που τοσο την υπολογιζουν και οι μεν και οι δε να εχει κανει μια αλλαγη στην διπλωματια της.

Ετσι σας παρουσιαζω μια συζητηση μεσα απο το skype με συμμετεχοντες τους Rescream,Theotsak.

Οπου R=Rescream
Οπου T=Theotsak (rofius ελπιζω να το καταλαβες και να μην θες παραπανω εξηγησεις )

R: Καλησπερα theotsak μπορουμε να μιλησουμε ?
T: Λεγε γρηγορα μελλοντικο μου χωριο
R: Οι στοπ δεν μας υπολογιζουν ,οι δικοι μου παικτικα ειναι χειροτεροι απο τον Γκουαλα ,μπορουμε να μιλησουμε για την διπλωματια μας?
T: Ναι μας δινετε καθε μερα απο 1 χωριο και θα εχετε να λετε οτι καποτε σας πηραμε τα χωρια για να παμε πυξιδα τους FAP-STOP
R: Συμφωνοι ,θελω να ειμαι και στο τραπεζι της νικης ομως .
T: Εκλεισε ,θα παρετε και βαρβαρα να μας χτισετε τοτε .
Rescream added old repainer to this conversation (ωπ σας το φυλαγα ,γινεται συζητηση για βαρβαρα χωρις τον old ?)
O: Οτι χρειαστεις για βαρβαρα πες εμενα ,δεν μπορω να νομπλαρω που δεν μπορω να νομπλαρω ,παιρνω βαρβαρα να παιζω λιγο φαρμβιλ.
T: Σε ανακηρυσσω επισημο Μπομπ Μαστορα στο βασιλειο των σκιων.

Μπορει ο διαλογος να ειναι φανταστικος αλλα τα 2/3 απο τα παραπανω ,γινονται πραξη.

Υ.Γ : Το μονο που δεν γινεται πραξη ειναι οτι δεν εχει κανονιστει τραπεζι νικης ακομα.
Υ.Γ 2 : Πολυ πιθανον ο rescream να εχει την τιμητικη του στη βασιλοπιτα
 

DeletedUser21017

Η ΣΕ με την ΒΑΝ ηταν εξαρχης ενα , θα σας φαμε οταν μας βολεψει. Αλλωστε εσεις μπηκατε σε αλλη ηπειρο και μεταφερθηκατε εδω που ηταν οι bravos. Αυτα ολα γνωστα.

Η αρχη εγινε οταν η προπ εστειλε τραινο σε παιχτη μας. Ολοι μεγαλα παιδια ειμαστε και μην λετε ανοησιες. Η προπ οπως και οι 30 ban ειστε ενα και το αυτο.

Στο επομενο κοματι δεν πηγαμε καλα σαν bravos και οι λογοι αφορουν εμας και κανεναν αλλο.

Τα παιδια που εμεινσν στη bravos εμειναν να παιξουν και κσταλαβαινουν οτι στο παιχνιδι παιζεις ναι μεν για να κερδισεις αλλα εχει αξια και το παιχνιδι.

Χαλαρα ρε !!! Its only a game :cool:
 

DeletedUser25720

Τα παιδια που εμεινσν στη bravos εμειναν να παιξουν και κσταλαβαινουν οτι στο παιχνιδι παιζεις ναι μεν για να κερδισεις αλλα εχει αξια και το παιχνιδι.

Χαλαρα ρε !!! Its only a game :cool:

Όποιος χάνει στις φυλετικές κερδίζει στην αγάπη άλλωστε.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
@paul78 φιλε μηπως κατι παει λαθος με την μπραβος ?
εχασα το μετρημα απο τους χαμενους κοσμους
μηπως πρεπει να αλλαξετε αρχηγο ???

μια ιδεα λεω τωρα...
 

DeletedUser21017

Τη bravos την εφτιαξε ο πρωταθλητης και αυτος μονο αλλαζει τον αρχηγο αμα θελει. Εμενα προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δε χρειαζεται
 

DeletedUser27094

Οκ αλλά αυτό δεν τους κάνει ούτε

συμμάχους μας

Απλά εκμεταλλευτηκαμε το γεγονός όταν

βρεθήκατε σε πόλεμο να σας

καθυστερησουμε

Τίποτα το μεμπτό ούτε το αθέμιτο

Μπράβο σας που φάγατε τους Μπράβος :D:p

Έτσι κ εμείς καθαρίσαμε κάτι ΝΖΟΚ που

ήταν δικοί σας κ απλά έφτιαχναν

επιθετικά για να μας καθυστερήσουν

Ουτε κάποια υπερσυμμαχια 4vs1 εναντίον σας υπάρχει

Μην δημιουργείτε φανταστικές δυσκολίες

για να συσπειρωσετε το κόσμο σας ή να

δημιουργήσετε εντυπώσεις

Να χάσετε με ψηλά το κεφάλι τουλάχιστον

Οι prop με τους οποίους έχετε μπει μαζί

έχουν παικταραδες μέσα κ παρόλαυτα

τρώνε αλυπητο ξυλο στο ρελαντί

Ασε που τους Μπράβος τους διαλυσατε

γιατί έφαγε μόνιμο Μπαν ο μέγας

πρωταθλητής για όνομα χωριού ...

Τραγικό απλά ...

Ούτε ο μΠαοκ του Σαββίδη
η Νζοκ δεν ειχε καμια σχεση με τον πολεμο σας ουτε με την προπ !!!
άπλα μιλήσαμε με τον uppercut οταν τρωγατε της κοκκινες εσεις εκει στην ΣΤΟΠ και ζητήσαμε βοηθεια και μας είπαν εκει που ειστε δεν μπορουμε να σας βοηθήσουμε ειστε πολύ μακριά !!!
ακουστηκε κατι απο εναν παικτη και μαλιστα ρουφιανο σας και αλλαξε τα λογια μας !!!

Αλλα τι να πεις για το παλικάρι ούτε το ονομα του δεν αξιζει να γραφτει !!!


Πρωην μέλλος της ΝΖοκ ημουν !!! φαγατε της κοκκινες εκει στην Στοπ και ξεκινισαν και οι SuB να βαραει 2 φυλες μια φυλη σας εκανε κουμαντο για εναν μηνα !!! αλλα τι να πεις τωρα μωρε τα ξεχασατε !!!

δεν εχω κατι με κανεναν ... δεν με αφορα ο πολεμος σας ... δεν με νοιαζει τι θυμαστε !!!
απλα παιζω !!!

ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΤΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΗΔΊΑ ΜΕ ΤΗΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΣΑΣ !!!

ΑΛΛΟΙ ΣΕΡΒΕΡ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΝΤΗΡΉΤΡΙΑ ΣΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΦΥΛΕΣ !!!

ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΑΛΏΝΕΤΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΡΑΒΕΙΟ :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή