ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
giphy.gif

Γελάς με τον εαυτό σου; Όλα καλα εφιάλτη;
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Εγώ το τσιράκι σου δεν το κάνω. Έπαθες αυτό που σου άξιζε.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Δεν θέλω τσιράκια εγώ ρε άραξε
Αν δεν ηθελες τσιράκια ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ τότε γιατί όταν έφυγαν απτη μέση οι ντεζαβου και οι σαμπ δεν εκατσες να παίξεις αλλά έφυγες με διαγραφές;

Ξεγυμνώσαμε το ανύπαρκτο παικτικό ποιόν σας πάρτε το χαμπάρι...

ΥΓ.ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αν δεν ηθελες τσιράκια ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ τότε γιατί όταν έφυγαν απτη μέση οι ντεζαβου και οι σαμπ δεν εκατσες να παίξεις αλλά έφυγες με διαγραφές;

Ξεγυμνώσαμε το ανύπαρκτο παικτικό ποιόν σας πάρτε το χαμπάρι...

ΥΓ.ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ...

Δεν θα κραζεις παικτες ιδιου παικτικου επιπεδου με σενα

μπερδευονται οσοι δεν ξερουν

ΗΡΕΜΑ ΤΟ ΛΕΩ

ΥΓ ΜΟΝΟ ΑΕΚ
ΥΓ1 ΜΟΝΟ ΣΟΛ
ΥΓ2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΕΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ)
 

DeletedUser36228

Αν δεν ηθελες τσιράκια ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ τότε γιατί όταν έφυγαν απτη μέση οι ντεζαβου και οι σαμπ δεν εκατσες να παίξεις αλλά έφυγες με διαγραφές;

Ξεγυμνώσαμε το ανύπαρκτο παικτικό ποιόν σας πάρτε το χαμπάρι...

ΥΓ.ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ...


ρε άσχετε δεν έχω κανένα τσιράκι έφαγε Μπαν το 40% της παρέας που είχα το άλλο 50% υπολειτουργούσαν σαν λογαριασμοί και παίζαμε το 10%..γι'αυτό πάτησα άσχετε που έχεις άποψη!
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
ρε άσχετε δεν έχω κανένα τσιράκι έφαγε Μπαν το 40% της παρέας που είχα το άλλο 50% υπολειτουργούσαν σαν λογαριασμοί και παίζαμε το 10%..γι'αυτό πάτησα άσχετε που έχεις άποψη!

Δηλαδη απο στοπ σαμπ dejavu το 40% της παρεας εφαγε μπαν = ηταν 4 ακκ.
Δηλαδη το 50% υπολειτουργουσαν ,αρα gabriel ,κλεφτης,προμανατζερ +2 ακομα μπονους = παρασιτα που υπολειτουργουν

Αρα το υπολοιπο 10% που δεν υπολειτουργουσε ισουται με dever .
Αρα dever = ενεργο ακκ
Αλλα αν dever ενεργο ακκ τοτε τορνειντο ενεργο χ2 αφου πηρε χωριο σε νυχτερινη απο το ενεργο ακκ.

ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΚΥΡ ΣΑΒΒΑ ΜΟΥ ?
 

DeletedUser36228

Δηλαδη απο στοπ σαμπ dejavu το 40% της παρεας εφαγε μπαν = ηταν 4 ακκ.
Δηλαδη το 50% υπολειτουργουσαν ,αρα gabriel ,κλεφτης,προμανατζερ +2 ακομα μπονους = παρασιτα που υπολειτουργουν

Αρα το υπολοιπο 10% που δεν υπολειτουργουσε ισουται με dever .
Αρα dever = ενεργο ακκ
Αλλα αν dever ενεργο ακκ τοτε τορνειντο ενεργο χ2 αφου πηρε χωριο σε νυχτερινη απο το ενεργο ακκ.

ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΚΥΡ ΣΑΒΒΑ ΜΟΥ ?


Δεν μπορείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις με τις παπατζες που λες..Τα ποσοστά ήταν για την παρέα μου Όχι από όλους τους λογαριασμούς των φυλών!
 

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Το οτι χρειαζεται ας πουμε να δημιουργησουμε εντυπωσεις ειδικα για εσενα ξεπερνα καθε λογικης.

Μια εντυπωση εισαι απο μονος σου εσυ, 1000 φορες να ξαναπαιζαμε το κοσμο απο την αρχη 1000 φορες θα εχανες.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αληθεύει ότι ο dever μπήκε να παίξει στον net επειδή έμαθε ότι δεν έχει νυχτερινή, άρα δε θα τρώει κράξιμο ότι χάνει χωριά στη νυχτερινή?

Ήρεμα ρωτάω!!!!
 

DeletedUser36228

αληθεύει ότι οι μισοί άσχετοι που με κραζατε που πάτησα διαγραφή στον 61 πατήσετε πιο νωρίς στον 62 με λιγοτερα προβλήματα? ΑΣΧΕΤΟΙ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
εσυ ειχες κοσμο 4vs1 υπερ σου και πατησες, εχει διαφορα
 

DeletedUser36228

ξέρεις πολύ καλά τούς λόγους που πάτησα οπότε δεν έχω να πω πολλά!Πάμε παρακάτω!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ξερω τον λογο ναι, αλλα εφοσον εβλεπες οτι δεν το χετε δεν επρεπε να βγαζατε γλωσσα επειδη εισασταν ασφαλης λογω χαρτη
 
Κορυφή