ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35859

Καλα ρε δε λεγατε οτι εχετε μαζεψει το καλυτερο υλικο;

Εσεις εκει στη ΒΑΝ μαζεψατε οτι υλικο μπορεσατε, και μεις μαζευουμε καθε μερα υλικο για το σπιτι, μαζευομαστε και τα βλεπουμε ολα μαζι τα ωραια της ημερας και γελαμε

Αν καποιος σοβαρος σκηνοθετης διαβαζει αυτο το φορουμ, ας ριξει μοα ματια στο τι φαπες τρωνε οι ΒΑΝ. Και αν θελει εχω σκεφτει σαι τιτλο για κωμικη ταινια

"φαπες διχως αυριο"

Με πρωταγωνιστες τα καμομοιρα τα παιδια που δεν ενημερωθηκαν για τις επιθεσεις απο το καλυτερο υλικο

ΦΑΑΑΑΠ ΦΑΑΑΑΠ ΦΑΑΑΑΑΑΑΠ

Καλα υπαρχει και ενας αλλος ωραιος τιτλος. Στα 4 και ας ειν και 14. Αλλα δε ξερω το μυαλο του καθενος που παει.και δε θελω να γινω προστυχος
 

DeletedUser25720

Από που κι ως που να ενημερωθεί η ΒΑΝ για τα τρένα άλλης φυλής; Μήπως δεν είστε τόσο μόνοι τελικά;

Ο παίκτης ήταν υπό διαδικασία στρατολόγησης στην prop . Ήταν λίγο άτυχα τα παιδιά .

Τρένα από το 10ωρο ρε παιδιά; Εδώ στο 4ώρο το βαλε ο makaveli και είδατε τι έπαθε. Εμείς για το καλό σας το κάνουμε να μαθαίνετε σιγα σιγά σε επόμενο κόσμο να μη γίνονται τέτοια λάθη.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο παίκτης ήταν υπό διαδικασία στρατολόγησης στην prop . Ήταν λίγο άτυχα τα παιδιά .

Τρένα από το 10ωρο ρε παιδιά; Εδώ στο 4ώρο το βαλε ο makaveli και είδατε τι έπαθε. Εμείς για το καλό σας το κάνουμε να μαθαίνετε σιγα σιγά σε επόμενο κόσμο να μη γίνονται τέτοια λάθη.

Οι αμυνες που παιρνουν οι BAN(για σας δεν ξερω) απο fellas και reb ειναι στο συμφωνητικο στρατολογησης του παικτη σας στην prop?
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Υπάρχουν άμυνες παντού
Υπάρχει πρεμ παντου
Υπάρχουν Ρουφ παντου


Θα τα δείτε όλα... Σιγά σιγά!!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Γεια σου ρε λιακο παικταρα που θα μας μαθεις το παιχνιδι με σπλιτ τρενο απο τις 13 ωρες
Γελαω μονο και μονο που εχεις το θρασος να γελας εσυ με αλλον παικτη

upload_2019-10-15_14-45-54.pngupload_2019-10-15_14-46-24.pngupload_2019-10-15_14-46-50.pngupload_2019-10-15_14-47-31.pngupload_2019-10-15_14-47-51.png

και λιγο εξτρα κλαμα με μηδενικες αμυντικες απωλιες

upload_2019-10-15_14-50-37.pngupload_2019-10-15_14-50-48.png



Θα πεσει πολυ φυλετικη καρπαζια σε αλλον εναν κοσμο

Η θα σας μαθουμε το παιχνιδι τελικα μετα απο τοσο φαπα φααααπ η θα συμβιβαστειτε στην ιδεα να ανοιγει κοσμος να δειτε οτι δεν μπαινει κανενας αντιπαλος και να μπαινετε ομορφα με το πρεμ σας και χαλαροι να κλεινετε κοσμο στο 2μηνο τυπου κ31 κ50
 

DeletedUser31309

Χαχαχαχαχα τα επιθετικα ειναι για να σπανε τρενα και αριστοι θα ερχονται απο 25 και 35 ωρες...

Σου ειπα και σε π.μ. που κοκορευοσουν...βλεπετε το δεντρο και χανεστε στο δασος...

Μακαρι να ναι πιο δυσκολα τα πραγματα απ οσο πιστευω γιατι μεχρι τωρα μονο το μπλα μπλα σου βλεπω Χρηστο!!!
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Θωμακο χαχαχαχα δασκαλε;;;
Γελαω μονο που ποσταρεις...ετσι εκανες και κ31 και καποια στιγμη εγιναν γκρι...

Χαιρομαι που σε βλεπω παρ ολα αυτα και εδω...

Λιάκο τα στατιστικά είναι εκεί , εκτός ότι δν έχεις τσίπα πάνω σου και ποσταρεις ονοματεπώνυμα είσαι και στραβος ,παμε λοιπόν. Όσο καιρό έπαιξα 31 και τις 20 μέρες επιτήρησης μετά δν κάνατε ούτε κιχ αν δν θυμασαι μπορείς να ρωτήσεις τους φίλους σου Γκρέκο Μάρκο χντεντζερ . Τώρα άσε τα παραμύθια για να εντυπωσιάσεις τις τσιρακοφυλες που έχεις μαζέψει. Επίσης εδώ δεν παίζεις αντίπαλος με τον Σπάρτακο και τον άσχετο τον ταραχη. Και δν μπορώ να καταλάβω πως δέχεσαι σαν Ηλίας να εχεις μέλος στην φυλή σου άτομο που σε έβγαλε για εσωτερικό στον 28
 

DeletedUser30832

.... Και δν μπορώ να καταλάβω πως δέχεσαι σαν Ηλίας να εχεις μέλος στην φυλή σου άτομο που σε έβγαλε για εσωτερικό στον 28

Kalogria παλιε φιλε γιατι προσπαθεις να σπειρεις τη διχονοια μεταξυ μας ? Αν μπορεις να παιξεις παιξε στα ισα κ μην πατησεις διαγραφη η' μοιρασεις τα χωρια σου μολις δεις τα σκουρα οπως εκανες κ στον 28 οταν σε περασαμε απο πανω ( αφου πρωτα ειχες αλλαξει φυλη ενα βραδυ μαζι με τα φιλαρακια σου που νωριτερα βαζατε ολο λογια ) οποτε κ αρχισαν να σε μαζευουν οι δικοι σου
https://gr.twstats.com/gr28/index.php?page=player&mode=conquers&id=814673&type=&pn=-1
... Ξερω θα πεις ηταν καλοκαιρι κ δεν ηθελες να χασεις τα μπανια αλλα παραμενεις αναξιοπιστος οπως κ να εχει

Αλλα πραγματικα δεν ξερω ποιος μπορει να ασχολειται με εναν κοσμο 5 χρονια πριν η' 2 χρονια πριν

Εχω να σου πω ιστοριες για κοσμους παλιους που λιγοι ξερουν, για τεραστιους λογαριασμους που αλλαζαν φυλες , για τεραστιους παικτες που ετρωγαν μπαν & παρ ολα αυτα ο κοσμος συνεχιζοταν γιατι παιζοταν σε 8 ηπειρους, ξερω παικτες που τωρα ειναι αρχηγοι φυλων κ καλοι παικτες που οταν εγω ειχα 300+ χωρια στα μισα του κοσμου αυτοι μολις μαθαιναν το παιχνιδι

Παιξτε τον κοσμο αυτον οπως ξερετε να παιζετε κ αφηστε τους παλιους κοσμους στην ησυχια τους

Αν θυμασαι επειδη ησουν τοτε στο συμβουλιο της φυλης ημουν ο μονος που δεν ηθελε να βαρεσετε τον προ & ημουνα ο μονος που δεν σηκωσα ουτε μισο σπαθακι στον Ηλια ( οπως κ απο κανενα απο τους 4 λογαριασμους που επιτηρουσα ) . Γι αυτο κ τα κανατε στις 6 το πρωι αφου ειχατε ψησει τον αλλο τον JORGEN οτι ο προ ηταν προβλημα κ οτι ο Κουβατσος , εσυ κ ο morfonios θα φευγατε αν δεν φαγωνοταν ο Ηλιας . Τελικα οντως φυγατε 1 εβδομαδα μετα αφου μας ειχατε αποδυναμωσει. Απο τοτε ειχατε τη ρουφιανια μεσα σας
Επισης εγω την ενωση με τον jorgen την εκανα στις 19/5/2014
https://gr.twstats.com/gr28/index.php?page=player&mode=conquers&id=805295&type=&pn=-1
ενω το ντου στον Ηλια εγινε στις 17/5/2014 στις 6:39 π.μ αρα δεν τον ειχα βγαλει εγω εσωτερικο ..
Ο προ ξερει ακριβως πως εγιναν τα πραγματα κ απο τοτε εχουμε παιξει αρκετους κοσμους μαζι & τον στηριζουμε μεχρι τελους .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Ροφιους τα παιδιά που παίζω μαζί τους ξέρουν ποιος είμαι και τι έχω κάνει .
 

DeletedUser30832

Ροφιους τα παιδιά που παίζω μαζί τους ξέρουν ποιος είμαι και τι έχω κάνει .

Σε πιστευω κ ειμαι σιγουρος οτι οι SOLιστες σε ξερουν ... γι αυτο παιξε το παιχνιδι σου κ εσυ & η φυλη σου

Αφηστε τις ιντριγκες & τους εκφοβισμους και αφοσειωθειτε στα μετωπα που εχετε ανοιχτα

Γιατι απο παιχνιδι εως τωρα δεν εχουμε δει τπτ απο τη μερια της BAN

Αμυνα το ξερουμε οτι μπορειτε να παιξετε κ μαλιστα αρκετα καλη ειδικα αν εχετε χρονο να στηθειτε ... με πρινομπλ , με ρικλειμ , με αδεια χωρια να κανετε σναιπ

Απο επιθεση ομως ακομα δεν εχουμε κατι εκτος αν ξυπνησουμε ενα πρωι παλι κ δουμε 10 λογαριασμους δικους μας να εχουν αλλαξει φυλη κ να βαρανε αδεια χωρια

Εμεις οταν θα ξεκινησουμε θα σπαμε τα επιθετικα μας συνεχως , καθε 2-3 μερες , θα σας γκρεμιζουμε , θα καιμε αριστους κ θα βαζουμε φεικ συνεχεια

Αυτο ειναι το παιχνιδι μας γιατι μπορουμε να το κανουμε , εχουμε τα χωρια & εχουμε τους λογαριασμους

Αυτη τη φορα δεν θα δωσουμε 1 μηνα να στηθειτε ... παθαμε & μαθαμε

Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού

Οποτε το ερωτημα ειναι αν θα αντεξετε σε αυτο τον ρυθμο κ οχι αν θα μας φατε 5 , 10 , 100 επιθετικα , 500 επιθετικα
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Επειδή δεν ξεκινήσαμε να παίζουμε χτες σε κόσμο με όριο φεικ και με Μαξ δύναμη 300-400 επιθετικά που τρώγαμε σε παλιότερους κόσμους 5ψηφια σπαθακια δν νομίζω να είναι θέμα και αν κρίνω από το στήσιμο σας με Γκάμπριελ μπροστά μου νομίζω ότι θα κάνουμε παρέλαση προς τα εκεί δεν στηθηκαμε στον χάρτη τυχαία δεν βγήκαμε τυχαία διαγώνια δεν μπήκαμε τυχαία στο κόσμο με αριθμιτικο μειονεκτημα, απλά μπήκαμε να αποδείξουμε πως με σβησμένη μηχανή θα κερδίσουμε γιατί ανήκουμε στην ελίτ των φμ , και συμα κοντά τα Γιάννενα σε μερικές μέρες ίσως βαρεσουμε ίσως πάλι όχι
 

DeletedUser30832

και συμα κοντά τα Γιάννενα σε μερικές μέρες ίσως βαρεσουμε ίσως πάλι όχι

Αυτο δεν το επιασα αν μπορεις καντο μου σε απλα ελληνικα ( δεν ειρωνευομαι ) ...

Λοιπον τωρα μιλαμε σωστα για στρατηγικη & τακτικη & skills

Συμφωνω οτι οσοι εχουν δει 10κ σπαθακια κ πανω δεν τους τρομαζουν οι 300 - 400 φεικ

Αλλα η εμπειρια μου λεει οτι τωρα οι κοσμοι ειναι πιο απαιτητικοι , παροτι τα επιθετικα ειναι λιγοτερα γιατι υπαρχει το πριμ & τα υπερβολικα πολλα μπονους αρα

ο οποιοσδηποτε μπορει να γεμισει σε 4-5 μερες

Παλιοτερα αν εχανες τα επιθετικα σου δεν μπορουσες να φαρμαρεις οποτε δεν μπορουσες να γεμισεις γρηγορα ( κραταγαμε 200 - 300 ελαφρα πισω για φαρμ αλλα κ παλι δεν γινοταν δουλεια )

Τι σας κανει να πιστευετε οτι θα περασετε απο τον gabriel αερα ?

Δηλ η τακτικη σας ειναι να βαρεσετε διαγωνια ? Με τους bravos & SAB τι θα κανετε ? Θα αντεξετε να παιζετε εκει αμυνα κ να βαρατε διαγωνια εμας ?

Στην 45 πως τα βλεπεις τα πραγματα ? Η PROP προς το παρον δεν δειχνει οτι μπορει να υπερκεράσει την DEJA VU
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Συμα κοντά τα Γιάννενα το χρησιμοποιούμε στην Ήπειρο και σημαίνει ότι κάτι πλησιάζει κάτι έρχεται. Δν χρειάζεται να βαρεσουμε διαγώνια οι μπραβος μας αποχαιρετούν σε λίγες μέρες οι σαμπ μέτριοι εύκολο έργο ,τώρα τον γκαμπι έπαιξα σύμμαχος του στον 47 και πέρα από το στακαρισμα μέχρι και της τρίτης γραμμης δεν μου έδειξε κάτι που μπορεί να με αφοπλίσει οπότε πιστεύω ότι για μένα είναι εύκολο το έργο μου εδώ που στηθηκα και ο λόγος που μπήκα εδώ..
 

DeletedUser35859

Συμα κοντά τα Γιάννενα το χρησιμοποιούμε στην Ήπειρο και σημαίνει ότι κάτι πλησιάζει κάτι έρχεται. Δν χρειάζεται να βαρεσουμε διαγώνια οι μπραβος μας αποχαιρετούν σε λίγες μέρες οι σαμπ μέτριοι εύκολο έργο ,τώρα τον γκαμπι έπαιξα σύμμαχος του στον 47 και πέρα από το στακαρισμα μέχρι και της τρίτης γραμμης δεν μου έδειξε κάτι που μπορεί να με αφοπλίσει οπότε πιστεύω ότι για μένα είναι εύκολο το έργο μου εδώ που στηθηκα και ο λόγος που μπήκα εδώ..

 

DeletedUser35410

Rofius εχεις παιξει σε κοσμο με 8 ηπειρους; εσυ πρεπει να 'σαι πολυ παλιος ...

Επίσης ούτε οι ντεζαβου είδα ότι μπορουν να ... ό,τι εγραψες εκει τελος παντων
 

DeletedUser30832

Συμφωνώ κ οι ντεζα βου δεν έχουν βαρεσει καλά μέχρι τώρα αλλά έχουν κάποιους δυνατούς λογαριασμους

Γενικά η 45 είναι μια ήπειρος αμφιλεγόμενη κ θα κρίνει αρκετα ... Περιμένω ότι θα την διεκδικήσουμε εξίσου

Μακάρι να γεμίσουν κ εδώ οι ήπειροι να ευχαριστήθουμε παιχνίδι

Οι Sab όμως καλόγρια έχουν καθαρίσει την ήπειρο τους κ στήνονται

Όπως κ να γίνει θα πρέπει να βαρεσετε σε 2 σημεία κ να χωριστειτε σε ομάδες

Οι αντοχές θα παίξουν σημαντικό ρόλο

ρε σεις κέρδισε η Ελλάδα στη μπάλα ... Όλα γίνονται πλέον ... Bravos ορματε ρεεε
 

DeletedUser35410

Τελικα ποσο old school εισαι που επαιξες σε 8 ηπειρους;
 

DeletedUser30832

Τελικα ποσο old school εισαι που επαιξες σε 8 ηπειρους;

απο κ1 co play σε λογαριασμο ... ο οποιος για την ιστορια δεν ειχε τροπο κλεισιματος κ γι

αυτο εμεινε ανοιχτος τοσα πολλα χρονια ... Νομιζω οτι εκλεισε περσι το 2018

αλλα πολλοι εχουν παιξει σε παλιους κοσμους και φυσικα ακομα παιζουν

Βεβαια αυτο δε σημαινει κατι ... ισα ισα που εγω θεωρω οτι οι νεοτεροι παικτες ειναι σαφως καλυτεροι λογω του πολυ γρηγορου

start up που κανουν κ την εντελως διαφορετικη τακτικη & προσεγγιση που εχουν στο παιχνιδι

Ειδικα στον κ1 ολοι ασχετοι ημασταν εφ οσον κανεις δεν ειχε ξαναπαιξει περα ελαχιστων εξαιρεσεων

Θυμαμαι παικτη που σε ολα τα χωρια του ειχε μονο βαρυ με πανω απο 500 χωρια

Βεβαια αν τωρα καποιος εφτιαχνε τετοια χωρια θα τον ειχαν βγαλει βουκινο στο εξωτερικο

Στα δικα μας τωρα ... τρεχει πλανο στους BRAVOS απ οτι μαθαινω ... για να δουμε τ αποτελσματα ωστε να εχουμε μια βαση να μιλησουμε
 
Κορυφή