ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αδερφια το ρουμ στο σκαιπ που ειχατε το εχουμε για ρουμ κλησεων μας πλεον. Ηταν το πρωτο λαβαρο μας, αυτο δεν ηταν ουτε το 5% απο αυτα που ερχονται
 

DeletedUser30832

Καλησπέρα, αυτό το μήνυμα-μανιφέστο γράφεται από το πρώην ρουμ Sab και νυν ρουμ κλήσης Ban.
Τελικά έχω βρει διαμαντάκια σε αυτό το ρουμ που ούτε καν περίμενα να δω και που μας φτάνουν για 10 βίντεο.(ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΛΑ ΜΠΗΚΑΝ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο μήνυμα μανιφέστο ?
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Γνωμη για το 4vs1 BRAVOS DEJAVU SAB STOP VS BAN?
Ουτε ετσι ομως ασχετοι
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Είναι θέμα χρόνου η Πυξίδα.

Μικρός πολύ σε μια σπηλιά με σταλακτίτες,
μπροστά μου πέταξε μια μαύρη νυχτερίδα,
πες μου που πάνε όταν πεθαίνουν οι αλήτες,
αφού η ψυχή τους έχει χάσει την ΠΥΞΙΔΑ.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ποια κλαψα ρε ασχετοι που θα εχετε την τιμη να πατε πυξιδα σε 4vs1
 
Βαθμολογία αντίδρασης
28
Ποια κλαψα ρε ασχετοι που θα εχετε την τιμη να πατε πυξιδα σε 4vs1

και η BAN δεν ειναι με την Prop;; εκτος αν την βλεπετε σαν μελλοντικα εσωτερικα.. καθολου περιεργο.. και με αυτο η BAN ξεκινησε με 1κ1/2 ηπειρο...
 

DeletedUser36069

Αν ημουν ο δασκαλος σου στις πρωτες ταξεις του δημουτικου θα ενιωθα ενα αναμεικτο συναισθημα μεταξυ οικτου και απογοητευσης. Μα να μην ξερεις βασικη αριθμητική?

Στρατολογησες ολη τη γκρατς για εσωτερικά, πηρες μαζι σου την προπ, ΕΙΧΕΣ μαζι σου την BRAVOS.

Αρα επι της ουσίας μιλάμε για ενα 3-4 που εγινε εχθες το βραδυ 4-3.

Όση κλαψα και να ριξεις, οσο οδυρμο δε θα καταφερεις κάτι. Ισως αμα ξεκινησετε τα ρουφιανιλικια των προηγούμενων κοσμων(που τα εχετε ξεκινησει) να καταφέρετε κατι.

Κραζατε τους στοπιτες για το πρεμ και εχετε βαλει ενεχυρο και τα βρακια του προπαππου σας για να πρωταγωνιστειτε. (βλεπε Equalizer)

Εδω θα είμαστε κλαψιαρη τεο και λοιποι κλαψιαρηδες να τα λεμε.
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Στρατολογησες ολη τη γκρατς για εσωτερικά, πηρες μαζι σου την προπ, ΕΙΧΕΣ μαζι σου την BRAVOS.

Αρα επι της ουσίας μιλάμε για ενα 3-4 που εγινε εχθες το βραδυ 4-3.
https://prnt.sc/phf01k

Να προσθεσω και αυτο
και αρκετα τετοια με μικρες φυλες που τρωνε παραμυθι
 

DeletedUser30832

Πως εγινε παλι αυτο το 4vs1 ?

Πειραξατε τον φιλο μου τον πρωταθλητη ? ε τωρα ξεκιναει η πραγματικη μαχη ... Λεων κρατα γερα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μαγκιες σε λιγες μερες θα δειτε πραγματα που δεν το περιμαντε ποτε οτι θα γινουν αυτο εχω να πω.
Τον κοσμο θα τον χασετε.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
καλησπερα μετα απο 1 μηνα και απο μενα

γραφω απλα για να υπενθυμισω σε ολους τους ασχετους εδω μεσα οτι θα γινει τις επομενες ωρες η και μερες τα εχω προανναγγειλει απο τις 9 του Σεπτεμβρη

και δεν θα ειναι ουτε τα μισα απο αυτα που εχουν να γινουν στη συνεχεια στις φυλες σαμπ και στοπ

την καλησπερα μου και παλι δινωντας αγωνιστικους χαιρετισμους στον αδερφο αρτουρ

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΜΕ ΠΣΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ
 

DeletedUser30832

Πάντως με το στήσιμο που έχει κάνει ο S.G. στον χάρτη θα τον σνιφάρω με μυτιά, τα υπολείμματα που θα μείνουν θα είναι εκείνο το 1 χωριό εκτός της ευθείας γραμμής.

Terra Nova

δηλαδη υπαρχει περιπτωση να τον σνιφαρεις απο τα αυτια η' καπως αλλιως ? :D

ρε σεις ξερετε αλλα κολπα κ δεν τα λετε σε μας τους μεγαλυτερους ?

Υπαρχει χασμα γενεων πλεον σοβαρο
 

DeletedUser27789

Πάντως με το στήσιμο που έχει κάνει ο S.G. στον χάρτη θα τον σνιφάρω με μυτιά, τα υπολείμματα που θα μείνουν θα είναι εκείνο το 1 χωριό εκτός της ευθείας γραμμής.

Terra Nova

κατσε θα παρω και βαρβαρακι να εχεις μεγαλυτερη γραμμη να γινεις ;)
 

DeletedUser35410

Αδερφός.
ROFIUS εσύ πρέπει να 'σαι πολύ μεγάλος.
Η άλλη πάλι κλαίει τα γνωστά κ λίγο εκεί κ λίγο εδώ

dibot
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποιος κλαιει σνιφαροντας τις μυξες του απο συνηθεια?

Να ρωτησω: τις διευθυνσεις των πρωην προβατων τις βρηκες τωρα που παιζεται σε συμμαχικες φυλες ?Τι γελιο !!! Ειχες κανει και μεγαλες δηλωσεις ,θα ,θα ,θα ,θα θα τιποτα τελικα ,εγινες γιουσουφακι και ησυχασες .
Λιγο καταντια ομως η φαση .
 
Κορυφή