ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Θα τα δούμε προς το τέλος αυτά. Αν παίζει κανείς σας δηλαδή.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Με τις συμμαχιες σας σε αλλες 2 ηπειρους τα λετε αυτα, αν παιζατε στα ισα κοκοκο
 

DeletedUser31309

Επειδη ακομη δεν μπορεις να σκεφτεις γι τον 42 κι το λες συνεχεια...θα σταματουσαν αλλοι 6-7 25αδας, μη τους κανω 10 επειδη εγινε ολο το σκηνικο οποτε τα χωρια θα ηταν -600 μπορει κι παραπανω...
Ωστοσο εχω μαθει να παιζω μαζι με παρεα το παιχνιδι αν δεν σταματουσε κανεις, θα συνεχιζαμε...
Το ιδιο νομιζω εγινε κι σε σας στο 49...
Η επαιξες εσυ παραπανω; anyway δε θελω αναλυσεις κλπ καθρ φορα γι παλιους κοσμους...εδω ειμαστε να δουμε αυτον...
Καλο ξεκινημα εχετε κανει σαν λογαριασμοι, μπραβο...
 

Deleted User - 119632

Τι γίνεται σε αυτό τον κόσμο?Όλοι οι πυξιδιασμενοι από Boxer,Fapel και Sol εναντίον Ban!

Δεν χορταίνεται πυξίδες ρε συ κάντε και κανένα διάλειμμα.

Να μαι και εγω. Εχεις δικιο. Επειδη μας κερδισατε, πυξιδιασατε κτλπ σας θαυμαζουμε. Καναμε ενα διαλλειμα να μαθουμε απο τις τακτικες σας. Καναμε εξασκηση στο να βαζουμε σφηνες αριστο νουκ με οποια σειρα θελουμε στο 1μς... Ξερεις αυτα που κανατε και εσεις μεσα απο εξασκηση στο παγωμα του χωροχρονου για να μπαινουν οι επιθεσεις οπως θελουμε. Μελετησαμε ****ομηχανικη εεε σορυ κβαντομηχανικη κτλπ. Καναμε μεταπτυχιακα στο espionage. Και να χωνουμε ρουφιανους τυπου blackwhite χαραλαμπους και shadow με υποχεσετικες διαφορες σε λογαριασμους και πρεμ και ηρθαμε να παιξουμε. Αντε καλα κρασιά
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Επειδη ακομη δεν μπορεις να σκεφτεις γι τον 42 κι το λες συνεχεια...θα σταματουσαν αλλοι 6-7 25αδας, μη τους κανω 10 επειδη εγινε ολο το σκηνικο οποτε τα χωρια θα ηταν -600 μπορει κι παραπανω...
Ωστοσο εχω μαθει να παιζω μαζι με παρεα το παιχνιδι αν δεν σταματουσε κανεις, θα συνεχιζαμε...
Το ιδιο νομιζω εγινε κι σε σας στο 49...
Η επαιξες εσυ παραπανω; anyway δε θελω αναλυσεις κλπ καθρ φορα γι παλιους κοσμους...εδω ειμαστε να δουμε αυτον...
Καλο ξεκινημα εχετε κανει σαν λογαριασμοι, μπραβο...

Αφου θα σταματουσαν θα παρατουσαν την παρεα, αρα δεν εισασταν τοσο παρεα.

Τουλαχιστον χαιρομαι που αναγνωριζεις το ωραιο ξεκινημα και δεν λες και συ για υπερβολικο prem οπως οι μικροι genlyn σου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Να μαι και εγω. Εχεις δικιο. Επειδη μας κερδισατε, πυξιδιασατε κτλπ σας θαυμαζουμε. Καναμε ενα διαλλειμα να μαθουμε απο τις τακτικες σας. Καναμε εξασκηση στο να βαζουμε σφηνες αριστο νουκ με οποια σειρα θελουμε στο 1μς... Ξερεις αυτα που κανατε και εσεις μεσα απο εξασκηση στο παγωμα του χωροχρονου για να μπαινουν οι επιθεσεις οπως θελουμε. Μελετησαμε ****ομηχανικη εεε σορυ κβαντομηχανικη κτλπ. Καναμε μεταπτυχιακα στο espionage. Και να χωνουμε ρουφιανους τυπου blackwhite χαραλαμπους και shadow με υποχεσετικες διαφορες σε λογαριασμους και πρεμ και ηρθαμε να παιξουμε. Αντε καλα κρασιά

Τι κρίμα που δεν παίζω σε αυτό το κόσμο και έχω μπει για πριμ !!Ήθελα πολύ να δω την πρόοδο σας ,αν και είμαι πεπεισμένη οτι δεν θα βοηθήσει η μελέτη,τα ρουφιανιλικια κτλ αλλού πάσχετε ...μια "μεταμόσχευση εγκεφάλου", ισως ή εγκεφαλος σκετο ,ισως?Εν αναμονή λοιπόν ,μέχρι να προοδεύσει η επιστήμη για να βρει μια λυση.

Προς το παρον χτυπηστε ολοι ΒΑΝ σαν καλες κοτουλες που είστε, για να εχω και εγω ενα θεμα για να γελαω και να κραζω.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Δυστυχώς το παιχνίδι μας δίνει την δυνατότητα η συντομογραφία της φυλής να είναι μέχρι 6 χαρακτήρες. Και επειδή για κανέναν λόγο δεν θα θέλαμε να αφήσουμε έξω ή να αδικήσουμε τα υπόλοιπα παιδιά που κερδίσανε με την άξια τους τα μπαν, δεν έχουμε να προτείνουμε κάποιο άλλο όνομα για την φυλή σας.
Το BAN είναι αρκετά γενικό για να σας πιάνει όλους!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Το ονομα της φυλης μας αλλαξε σε Ban-dif επειδη εμεις ειμαστε μερακληδες. Παντως εγω προτεινω οταν χασετε τον κοσμο να ονομασετε την φυλη DELETE καθως οχι μονο ειστε μανουλες σε αυτο αλλα εχει και 6 γραμματα οποτε δεν θα χρειαστει να κανουμε εκκληση στην εταιρια για την αυξηση αυτων στην συντομογραφια της φυλης
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Aυτος ειναι κακοποιο στοιχει φαινεται και απο το ονομα

8+1 ρε ασχετοι
 

DeletedUser33011

Η πρόβλεψη αυτή περιλαμβάνει αρκετές μεταβλητές. Δίνω βαρύτητα στη μεταβλητή τσακωρής, θα ανακατέψει τη τράπουλα σαν άλλος Μάντζαρης.

Ο νικητής του κόσμου πάντως για άλλη μια φορά, μάλλον δε θα είναι ο πιο ικανός στρατηγικά ή παικτικά. Η ποσότητα μετράει περισσότερο από τη ποιότητα στο συγκεκριμένο παιχνίδι πια, πόσο μάλλον όταν αναφερόμαστε σε πολλαπλές πτυχές ποσότητας.

Αδερφός δε δίνει αδερφό, πέρα από αυτό, τα πάντα για τη νίκη. Αναζητούμε έντονες συγκινήσεις, ανατροπές σεναρίων, ίντριγκα και πολύ κλάμα/γκρίνια - γιατί έτσι τη βρίσκουμε.

Τα φιλιά μου σε πολλά φιλαράκια και αδέρφια σε Bandits.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μπαμπα Μιλτεμε σε ευχαριστουμε για τα φιλακια, σιγουρα καποια απο τα χωρια των στοπ στο τελος θα φερουν ονοματα προς τιμην σου
 

Deleted User - 119632

Να μαι και εγω. Εχεις δικιο. Επειδη μας κερδισατε, πυξιδιασατε κτλπ σας θαυμαζουμε. Καναμε ενα διαλλειμα να μαθουμε απο τις τακτικες σας. Καναμε εξασκηση στο να βαζουμε σφηνες αριστο νουκ με οποια σειρα θελουμε στο 1μς... Ξερεις αυτα που κανατε και εσεις μεσα απο εξασκηση στο παγωμα του χωροχρονου για να μπαινουν οι επιθεσεις οπως θελουμε. Μελετησαμε ****ομηχανικη εεε σορυ κβαντομηχανικη κτλπ. Καναμε μεταπτυχιακα στο espionage. Και να χωνουμε ρουφιανους τυπου blackwhite χαραλαμπους και shadow με υποχεσετικες διαφορες σε λογαριασμους και πρεμ και ηρθαμε να παιξουμε. Αντε καλα κρασιά
Ακριβως. Περιμενουμε να προοδευσει η επιστημη να παρουμε τον δικο σου. Μπας και γινουμε το ιδιο εξυπνοι. Μεχρι να γινει αυτο ομως μελεταμε ****οθεωρια. Να βαζουμε στα 0.000003 μς επιθεσεις. Οπως λετε και εσεις ειναι θεμα εξασκησης. Οσο για τους Μπαν εγω νομιζα οτι ετσι σας αρεσει να παιζετε. Πεσανε καποια μπαν και η εξασκηση πηγε περιπατο φαανταζομαι και τωρα θελετε συμμαχιες και διπλωματια?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Panoik μια φιλική συμβουλή ,αφού δεν εμαθες φυλετικες τοσα χρονια δεν προκειται να μαθεις ποτέ ,αστο το ριμαδι .

Υγ Ποσο old πιστεύεις οτι ειναι ο theotsak21 ,μήπως 21 ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εγώ κάποτε πίστευα ότι το 21 συμβολιζε οπαδικες πεποιθήσεις και τον είχα σε εκτίμηση, όταν έμαθα την αλήθεια απογοητευτηκα αλλά ακόμα τον έχω σε εκτίμηση.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ποτε θα μαθετε να φαρμαρετε και να κανετε σαρωσεις;

8παιχτες της στοπ 25αδα σε ποντους
4παιχτες της στοπ 25αδα στο φαρμ(13ος μαλιστα ο πρωτος τους)
2 παιχτες της στοπ 25αδα στην σαρωση

10 παιχτε της ΒΑΝ 25αδα σε ποντους
11 παιχτες της ΒΑΝ 25αδα στο φαρμ
12παιχτες της ΒΑΝ 25αδα σαρωση

Βρειτε ποιος χωνει το premium, αυτο για κατι rofius και dever που δεν ντραπηκαν να μας πουν πρεμιουμακηδες

Η φυλη μας απο BAN-dif ονομαστηκε BANDIT$ μονο για παρτυ σας αγαπες

131ξερετε
 
Κορυφή