ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30832

Νομιζω οτι δεν εχει νοημα να μιλαμε για το τι θα γινοταν αν δεν υπηρχε το πριμ

Καλως η' κακως η εταιρεια προσθετει συνεχως νεες δυνατοτητες για τους παικτες για να τους διευκολυνει στο παιχνιδι τους & να αυξανει τα κερδη της

Η χρηση του ανταλλακτηριου & του πριμ γενικοτερα ειναι μια απο αυτες & ολοι κανουμε χρηση τους, ο καθενας φυσικα σε διαφορετικο βαθμο

Ειναι ομως μερος του παιχνιδιου πλεον κ οταν μπαινουμε σε ενα κοσμο ξερουμε τι εχουμε να αντιμετωπισουμε

Οπως συμβαινει σε ολα τα παιχνιδια ετσι κ εδω καποιοι μπορουν να εκμεταλλευονται καλυτερα καποιες δυνατοτητες που σου προσφερει το παιχνιδι

Οι κανονες σε ολα τα παιχνιδια αλλαζουν κ οσοι ασχολουνται πρεπει να προσαρμοζονται

Οποτε καλο θα ηταν ολες οι συγκρισεις να γινονται με βαση τα τωρινα δεδομενα του παιχνιδιου

Το τριποντο στο μπασκετ προστεθηκε μολις το 1979 κ αλλαξε την ιστορια του αθληματος . Υπαρχουν παικτες που στηριξαν ολοκληρες καριερες στο τριποντο κ ομαδες που εχτισαν αυτοκρατοριες βασισμενοι ολοι στη νεα δυνατοτητα που προσφερε το παιχνιδι. Μεχρι που φτασαμε στους Warriors οι οποιοι βασιζουν το παιχνιδι τους στο τριποντο. Εχει νοημα να μιλαμε τι θα γινοταν εαν επαιζαν μονο με διποντα η' αν ειναι δικαιο για τις υπολοιπες ομαδες αν ριχνουν τοσα λεφτα προκειμενου να χτισουν μια ομαδα βασισμενη στο τριποντο ? http://www.mentality10.com/athlitik...ei-to-proto-triponto-stin-istoria-tou-mpasket
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34729

Αφου βρε αστραποκεραυνε εσυ ειπες "Χασαμε την ευκαιρια για ενα γρηγορο & ωμο παιχνιδι οπως παλια"
σου απαντησα τι θα γινοταν σε εναν τετοιο κοσμο που μονο σε hp θα υπαρξει ξανα καλως η κακως .

Οποτε εφοσον δεν ειναι ωμο ¨ξυλο" αλλα παιζουν πολλοι παραγοντες ρολο , οπως ειπες και μονος σου "οσοι ασχολουνται πρεπει να προσαρμοζονται" ,
ε λοιπον ο καθενας προσαρμοζει την στρατηγικη συμφωνα με το παιχνιδι και τις αλλαγες οχι επειδη... φοβαται :p:p:p

προσεχε γιατι εκτιθεσαι ;)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
ΜΠΑΛΑ ΜΕΣΣΙ ΑΓΟΡΑΖΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ



Αφου λες να μην συζηταμε για πρεμ
Προκαλω τον προμανατζερ στον χπ να παιξουμε 1vs1 αφου δεν θα χει πρεμ

Χωρις κοπλει
Χωρις φυλη
Ενας εναντι ενος

Θα δεχτει ομως? Θα απαντησω εγω οχι γιατι ειναι κοτα λυρατη ο προμανατζερ και ασχετος, ξερει μονο να κρυβεται δευτερη γραμμη πισω απο το πρεμ των δικων του. Οσο και να σας ποναει αυτη ειναι η αληθεια. Αν κλεισει η στοπ τον κοσμο δεν θα τον εχει νικησει η στοπ αλλα το κασερι
 

DeletedUser30832

Αφου βρε αστραποκεραυνε εσυ ειπες "Χασαμε την ευκαιρια για ενα γρηγορο & ωμο παιχνιδι οπως παλια"
σου απαντησα τι θα γινοταν σε εναν τετοιο κοσμο που μονο σε hp θα υπαρξει ξανα καλως η κακως .

Ακριβως παιχταρα μου συμφωνουμε , ο καθενας χρησιμοποιει τις δυνατοτητες του παιχνιδιου γι αυτο δεν εχει νοημα να μιλαμε για πριμ η' για οτιδηποτε αλλο στον υφισταμενο κοσμο

Τεο αν κλεισει το κοσμο η ΣΤΟΠ δεν μπορει να οφειλεται μονο στο κασερι αλλα & στη στρατηγικη & στις ικανοτητες & στην αντοχη & στη διπλωματια & στη συνοχη ... σε ολα αυτα μαζι θα οφειλεται

Φυσικα το ιδιο ισχυει για καθε φυλη που θα κλεισει κοσμο ... εχουν περασει 60 κοσμοι πλεον κ γνωριζουμε ολοι πολυ καλα οτι τα παντα μπορει να παιξουν το ρολο τους

Επισης δεν καταλαβαινω πως γινεται να λετε εναν παιχτη ασχετο ο οποιος παιζει απο κ20 ( αν θυμαμαι καλα ) , εχει κλεισει κοσμους σαν αρχηγος , σε πολλους ηταν με τη φυλη του στην 3αδα ,

ειναι μεσα στη 10αδα στις καταταξεις των κοσμων που ασχολειται ,

εχει μια ομαδα που τον ακολουθει σε καθε κοσμο που αποφασιζει να μπει σοβαρα , διατηρει πραγματικες ( οχι εικονικες ) φιλικες σχεσεις με αρκετους συμπαικτες του

Αυτο το φαινομενο του ισοπεδωτισμου στη χωρα μας ειναι που μας καταστρεφει , αντι να παραδεχτουμε καποιον για το επιπεδο στο οποιο βρισκεται προτιμάμε να τα ισοπεδωνουμε ολα

Τεσπα θεωρω οτι ολοι εχετε παρει αποφαση οτι η ΣΤΟΠ ευκολα η' δυσκολα θα καθαρισει τον κοσμο ο οποιος δυστυχως ηδη εχει χωριστει στα 2
 

DeletedUser31309

Δεν εχω λογο να παιξω κατι αλλο απ αυτο που υπαρχει κι λεγεται η παρεα που εχω καταφερει να χτισω παιζοντας διαφορους κοσμους...
Δεν θα συγκρινω κανεναν παικτη γιατι δεν το κανω γενικοτερα...ουτε τον εαυτο μου με καποιο παιδακι σαν τον τεοτσακ...
Παιζω με οτι οπλα διαθετω εδω μεσα κι θα παω 4η γραμμη κι αν νικησουμε μπορειτε να πειτε οτι θελετε...
Εγω δεν θα κερδισω κατι αν ειμαι καλος η μετριος η ασχετος...οπως ουτε εσεις...
Κυριως γι να κοψετε τις συγκρισεις ειμαι οργανωτης κι λιγοτερο παικτης οπως εσεις στο παιχνιδι!
Ακομη κι τα κοπλεη μου ειναι μετριοι στο παιχνιδι με την εννοια να λιωνουν με τις ωρες στο φαρμ κι σε ολα...
Περναμε καλα κι αυτο μετραει...
Τα φιλια μας!
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Δν κάνεις μόνο εσύ φιλίες στις φυλετικές , αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δν πρέπει να κερδίσουμε, αυτός είναι ο σκοπός του παιχνιδιού να μπούμε και να κερδισουμε
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ


Δεν περιμενα αλλη απαντηση , αρχισαμε τις κλασσικες βλακειες παλι που το παιζεις εντιμος στο φορουμ. Μονο εντιμος παιχτης δεν εισαι και ντρεπεσαι να το πεις.
Προσπαθεις να κερδισεις κοσμους με ρουφιανιες και προδοσιες , το επιδιωκεις ανελεητα αυτο. Ουτε σε αυτο ομως δεν εισαι καλος. Ουτε εμαθες απο την τελευταια φορα. Τουλαχιστον εγω δεν ντρεπομαι να πω οτι εχω κανει. Εσυ ομως ντρεπεσαι. Αυτη ειναι η διαφορα μας.
 

DeletedUser34887

καλησπεριζω ολα τα καλα παιδια . σας παρακαλω σημειωστε ολοι στο σημειωματαριο σας μεχρι τα χριστουγεννα θα περασετε απο το λογιστηριο να παρετε το χαρτι για τον επομενο σας κοσμο.

υγ. ΜΟΝΟ ΣΤΟΠ
υγ2.Καλα χριστουγεννα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
ΚΑΝE ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΜΙΝΙΓΚΑΝ
ΧΤΥΠΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΠ ΜΕ ΚΡΙΤΙΚΑΛ

Εσυ παλι ποιος εισαι;Πρωτη φορα σε βλεπω; Ρε noobmanager μαζεψτε αυτους τους μικρους genlyn δεν μπορω να συζηταω με τετοιους.
 

DeletedUser1166

Επιτέλους κάποια ενεργητικότητα στο εξωτερικό.

Μόνο πανκ και prop
 

DeletedUser34887

ΚΑΝE ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΜΙΝΙΓΚΑΝ
ΧΤΥΠΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΠ ΜΕ ΚΡΙΤΙΚΑΛ

Εσυ παλι ποιος εισαι;Πρωτη φορα σε βλεπω; Ρε noobmanager μαζεψτε αυτους τους μικρους genlyn δεν μπορω να συζηταω με τετοιους.


δεν εχω τον χρονο να ασχολουμε με το εξωτερικο . μονο για χαβαλε γραφω εκτος απο την προηγουμενη δηλωση που μπηκε σε ισχυ απο σημερα . παραπανω καθομαι και διαβαζω . γνωστος δεν ειμαι αλλα ειμαι αρκετο καιρο στο παιχνιδι περνωντας διαφορες δοκιμασιες.
θα δουμε ποιος ειναι ο noob επιβεβαιωνοντας την δηλωση μου . ελπιζω να εισαι μεσα στον κοσμο και να μην γραφεις αδικα φιλε τεο .
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι γίνεται σε αυτό τον κόσμο?Όλοι οι πυξιδιασμενοι από Boxer,Fapel και Sol εναντίον Ban!

Δεν χορταίνεται πυξίδες ρε συ κάντε και κανένα διάλειμμα.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Οι ριμες δεν ειανι δικες μου, οπως και τα χωρια που θα εχω στο τελος του κοσμου δεν θα ναι δικα μου αλλα δικα σας
 

DeletedUser35859

Δε θα είναι δικά μου αλλά δικά σας που κάποτε ήταν δικά σας και μετά αυτοί είπαν ότι εμείς όχι αλλά δεν ότι εμείς δε θέλουμε και θα γίνουν δικά μου. Αυτό ακριβώς τίποτα αλλο
 

DeletedUser30832

Τελικα αναθεωρω τις προβλεψεις μου

Με τοσο πριμ που ριχνουν οι BAN εχουν ενα ελαφρυ προβαδισμα για το κλεισιμο του κοσμου

Ακομα δεν κλεισαμε τις 4 μερες σε αυτον τον αμοιρο κοσμο κ εχουν παικτη που εχει φτασει 1500+ ποντους & εχουν 4 παικτες στην 1η 5αδα με πανω απο 1250 ποντους

Οποτε ο μυθος οτι μονο οι ΣΤΟΠ παιζουν με πριμ καταρρίφθηκε & μπραβο σας που κανετε τοσο εκτενή χρηση των δυνατοτητων που προσφερει το παιχνιδι
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Εχω χαλασει 4000Prem μαζι με 450 για +20% πορους και 200 το μηνιατικο δηλαδη 3500 prem. Αλλα δεν θα σου πω αυτο, πανε δες πορους που συλλεχτηκαν ανα μερα που ειμαι 3η μερα σερι πρωτος και στους τοπ ειναι και οι αλλοι 4 που λες. Δεν φταιει το premium,φταιει οτι κανουμε 10 φορες καλυτερο σταρτ απ απο σας.

Και επειδη κουρασες σου λεω οτι ξεκινησα με 11.000πρεμ, στην χειροτερη θα μπουν αλλα 3.000

Πανε ρωτα τωρα τους δικους σου ποσο σκοπευουν να χαλασουν και κανε την συγκριση στην πορεια του κοσμου.

Ελπιζω να μας αδειασεις την γωνια, κουρασες
 

DeletedUser30832

Εχω χαλασει 4000Prem μαζι με 450 για +20% πορους και 200 το μηνιατικο δηλαδη 3500 prem. Αλλα δεν θα σου πω αυτο, πανε δες πορους που συλλεχτηκαν ανα μερα που ειμαι 3η μερα σερι πρωτος και στους τοπ ειναι και οι αλλοι 4 που λες. Δεν φταιει το premium,φταιει οτι κανουμε 10 φορες καλυτερο σταρτ απ απο σας.

Και επειδη κουρασες σου λεω οτι ξεκινησα με 11.000πρεμ, στην χειροτερη θα μπουν αλλα 3.000

Πανε ρωτα τωρα τους δικους σου ποσο σκοπευουν να χαλασουν και κανε την συγκριση στην πορεια του κοσμου.

Ελπιζω να μας αδειασεις την γωνια, κουρασες

4000 + 450 + 200 = 4650

3500 δεν ξερω με ποια μαθηματικα το βγαζεις ...

οποτε εγω με 200 πριμ για το μηνιατικο ειμαι για να με κλαινε οι ρεγγες

Μαλλον ολοι καταλαβαινουνε οτι εσεις εχετε κουρασει με την κουβεντα περι πριμ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ειπα 4000 μαζι με τα αλλα , ξαναδιαβασε καλυτερα αυτο που εγραψα φιλτατε, θα χες δικιο αν ελεγες 3350 αλλα 4650 παει πολυ αδερφε
 

DeletedUser35784

Stop, stop2 , sab , sab2 , dab + 2 φυλες που δεν θελω να πω γτ θα εκθεσω ατομα... εναντιον ban , ban2 + 2 φυλες ακομα ... Που ουσιαστικα ολοι θελουν να φανε την ban μαλλον η πλαστιγγα γερνει αριθμητικα προς τα καπου δεν ξερω κατα ποσο ειναι δικαιο βεβαια το παιχνιδι αλλα και η διπλωματια μεσα ειναι ... Ας επικρατησει ο σοφοτερος
 
Κορυφή