ALL IN ALL vol.2

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GUSPOLIDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Καλησπερα σε ολους και απο εμενα!Δεν ειχα σκοπο να γραψω τιποτα αλλα οταν βλεπω ανακριβειες και λογιδρια εντυπωσιασμου δεν μπορω να μην επεμβω!!Ας σχολιασω λοιπον την αναλυση του ηττημενου.....

http://prntscr.com/oqqcxp

Γτ μπηκες ρε φιλε?!!Δεν τα ηξερες αυτα?Ή μηπως παιχτηκε τιποτε αλλο?Δε ξερω, απλα ρωταω?!!Απο τη στιγμη που αποφασισατε να μπειτε σημαινει ξεκαθαρα πως διεκρινες δρομο επιτυχιας και γι αυτο λογγαρες!

Το μονο που αλλαξε η εισοδος της praxis ειναι το ανακατεμα που εφερε,μας εδειξε πως να στρατολογουμε απο αλλες φυλες,πως να βγαζουμε κυκλικα για να σηκωφαντησουμε αλλες διοικησεις,να φτιαχουμε δευτερους λογαριασμους και να ζηταμε επιτηρησεις,να στελνουμε παιχτες μας σε αλλες φυλες με την δικιολογια της διαλυσης και μετα να λεμε οτι οι αλλοι φταινε που τους στρατολογησαν και ειναι ανηθικο!!Πλακα μας κανεις?!!Για να μην επεκταθω και στο μυνημα με τα μαρουλια που ζηταγες απο παιχτης μας να σου χαρισει τα χωρια του!!Μα καλα ολοκληρος κυριαρχος δεν ντρεπεσαι λιγο?!Παμε παρα κατω...

http://prntscr.com/oqqfyc

Εδω αρχιζει το θεατρο.....Βαζεις την TRUST στην ιδια μερια με τους nsg ενω παρακατω λες οτι χτυπιομασταν?(ποιος το διαβασε και δε γελασε?!)
Ακομα και το οτι σας ειχαμε και οι 2 ως εχθρο δε σημαινει οτι μπαινουμε στην ιδια μερια....Επισης ο μονος λογαριασμος σας που μπορουσαμε να βαρεσουμε ηταν ο donkey και για αυτο το λογο εσενα σε συμφερει να το χρησιμοποιησεις για να φτιαξεις τις αναλογιες που θες!!

Μιλας για στρατολογησεις απο εχθρους?ποιος εσυ?που τους εδινες οδηγιες τι να μας πουν για να τους στρατολογησουμε?Εχωντας φτιαξει στο μυαλο σου μια ουτοπια οτι θα κανετε και επανασταση μετα!!Αυτο που σου αναγνωριζω ειναι το πως καταφερες να πεισεις και τους υπολοιπους των nsg!!Ή μηπως θελεις να βαλω παλι τους διαλογους με frigo ή παιχνιδιαρη?και ακομα καλυτερα τον δικο μας διαλογο που σου ριχνω ακυρο για στρατολογηση του λογαριασμου σου απο TRUST?!!
Καλα το κερασακι ηταν οταν μιλησα με παιχνιδιαρη και μου ελεγε οτι αν τον στρατολογησω θα του δωσεις και τα χωρια σου!!!ΤΡΟΜΕΡΟ!!!

Αναφερεις πολλες φορες 1 vs 2-2,5-3 κλπ δλδ τι μας λες τωρα επειδη κανατε ενωση 3 φυλες(και αλλη μια η φλεξ* που δεν ειδα να τη γραφεις πουθενα) εσυ το υπολογιζεις σαν ενα??δλδ αν καναμε και εμεις μια ενωση με τους γατους η μιση σου εκθεση θα πηγαινε χαμενη?!!!Αν δεν ειναι αυτα παπαρολογιες τοτε τι ειναι???η καζουρα που σου κανει ο ολντ και ο οποιοσδηποτε αλλος?!!

*δεν την συμπερελαβες προφανως γτ η μιση φλεξ ειχε κανε ενωση με το λογαριασμο σου!

Το "φυλες με μικρη δυναμικη" θα στο αναλυσω παρα κατω....


http://prntscr.com/oqqpxt

Ξαναμιλας για στρατολογηση παιχτων ενω εσεις με το που μπηκατε στρατολογησατε απο εμας μονο 3-4 παιχτες!Μιλας για τη φυλη ρακι ενω δε μας λες τιποτα για τους arkadia που απο την πρωτη μερα που κλεισατε συμμαχια αρχισατε να τους παιρνετε χωρια, εχοντας τραβηξει και ολες τις αμυνες τους σε δικα σας χωρια!!Τρεχανε να μας βρουν τα παλικαρια μετα να μας πουν ποσο δικιο ειχαμε!!Τα περι γκαρσονιων δεν τα σχολιαζω καν γιατι εκ του αποτελεσματος ευκολα μπορεις να παρεις τις απαντησεις σου.Εμεις ειμαστε σιγουροι οτι καναμε τη σωστη επιλογη και εμπιστευτηκαμε αυτους που μας εμπιστευτηκαν απο την πρωτη στιγμη!Ατομα με ηθος και αξιοπρεπεια που δε θα σκοτωναν για να κλεισουν κοσμο(οπως λεει ο φιλος μου ο TAZMAN).Επισης θα προσθεσω οτι οσο τους βοηθησαμε με οποιοδηποτε τροπο αλλο τοσο μας βοηθησαν και αυτοι.Οποτε ηταν μια συμμαχια ξεκαθαρα ισοτιμη και ακρως επιτυχημενη!!

Το κορυφαιο ειναι το εξης, ενω εδω λες ...

"στρατολογησεις εχθρων,πλαγιοι τροποι,ανηθικα μεσα κτλ......κακως για μενα αναφερονται σε παιχνιδι στρατηγικης.....οτι μπορει κ κινειται στα πλαισια του να μην αποκλειονται οι παιχτες απ τη διαχειρηση,μπορει να εφαρμοζεται,ας εχουν το νου τους κ τα ματια τους ανοιχτα,αυτοι που υποχρεουνται να τα εχουν."

πιο πανω ομως μια χαρα το χρησιμοποιεις για να επιχερηματολογησεις και να δικιολογησεις την αποτυχια σας...τρομερος ηρμος σκεψης!!ΜΠΡΑΒΟ!!

http://prntscr.com/oqr2jb

Καλως ηρθατε στη TRUST, φυλη λεμε ριματη και μικρης δυναμικης που ηθελε να γινει δεκανικι αλλης φυλης.....ΜΑΛΙΣΤΑ!Εδω ξεκαθαρα φαινετε οτι αφου μας εχεις για τετοιους ποσο πολυ ξενερωσες που δε γιναμε δικο σας δεκανικι!Θα μπορουσα να σταματησω εδω αλλα δε θα το κανω γτ εχω κατι νουμερα να πω!
Οσο ανταλασσατε πλανα με γατους(με μονοψηφιες κατακτησεις χωριων) η TRUST εκανε τα εξης.....

1.πλανο σε flex εξαφανιστηκαν οι μισοι 25+ χωρια

2.πλανο σε παιχνιδιαρη(τον εφαγε μονος του ο patοkos) 35+ χωρια

3.πλανο σε dank33 ---- 10+ χωρια

4.πλανο σε dank33(οτι εμεινε) και goblin 40+ χωρια

5.πλανο σε detro ----- 20+ χωρια

Αμυντικα καλως η κακως δε χρειαστηκε οντως να κανουμε και πολλα αλλα, δε φταιμε εμεις....ας βαραγατε!!Και που βαρεσατε δλδ 2 πλανα που δε φανηκαν καθολου ξοφαλτσα γτ σε ολα τα νομπλ βλεπαμε 10 επιθεσεις μεσα σε 150mls μια χαρα στημενα ηταν!!Αλλα δυστυχως και εδω αποτυχατε!

Αυτα λοιπον εκανε η TRUST

Και μην αρχισεις να μου λες για μπαναρισμενους λογαριασμους και επιτηρησεις γτ θα σε παραπεμψω στη δικια σου ατακα

"οτι μπορει κ κινειται στα πλαισια του να μην αποκλειονται οι παιχτες απ τη διαχειρηση,μπορει να εφαρμοζεται,ας εχουν το νου τους κ τα ματια τους ανοιχτα,αυτοι που υποχρεουνται να τα εχουν."


http://prntscr.com/oqunom

RISEN-- Το ανεκδοτο της χρονιας!!Απο τη στιγμη που η ΤRUST γυρισε κοκκινους τους nsg ηταν δεδομενο οτι θα γινει αυτη η κινηση της ενωσης και το κανατε πολυ γρηγορα!Εκεινη ακριβως τη στιγμη ο κοσμος ειχε παρει το δρομο του...απλα επρεπε να περιμενουμε!Οπως καλα ειπες με ευγενικο τροπο ειχατε πολλες βεντετες και ηταν πολυ δυσκολο να συνυπαρξουν.Υπολογιζοντας βεβαια οτι δεν υπηρχε και κανενας σοβαρος αρχηγος οπου θα μπορεσει να τους συγχρονισει, απλα περιμεναμε τη διαλυση οπου και αυτη ηρθε πολυ γρηγορα λογω κακης διοικησης!

http://prntscr.com/or1l8m

Σε ενα ΟΜΑΔΙΚΟ παιχνιδι στρατηγικης ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!

http://prntscr.com/or1nlg

Ηπειρος 45 απο την εισοδο της PRAXIS και μετα----Παρουσες φυλες γατοι και φλεξ.
Πλανο απο TRUST ΣΕ FLEX ο θεος να το κανει πλανο για 3 βουτιες ξεκινησαμε να δουμε τι παιζει και πηραμε 20 χωρια, ο λογος?ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΕΙΛΗ!!
2o πλανο...διαλυση της φλεξ και οσοι παιχτες ειχαν μυαλο ετρεχαν να ξεφυγουν και να βρουν αλλες φυλες.Eμεινε ο παιχνιδιαρης και κανα 2 αλλοι αν θυμαμαι καλα που στο επομενο πλανο εξαφανιστηκαν!!Οποτε καπως ετσι γατοι και τραστ εκαναν κουμαντο στη 45 ειτε σ αρεσει ειτε οχι!!Δικιολογιες τυπου μπαν και επιτηρησεων δεν τις ακουω καν(απαντησα παρα πανω με ακριβως δικα σου λογια).

Με την ευκαιρια να σταθω λιγο και στο οτι δεν ηταν απειλη η τραστ.....Οπως ειπα παραπανω τα πιο επιτυχημενα επιθετικα πλανα βαση στατιστικων τα εβγαλε η trust ειτε σας αρεσει ειτε οχι!!Και δεν εφταναν μονο τα χωρια που χανατε αλλα μετα απο καθε τετοιο πλανο ριχνατε και τις ευθηνες σε αλλους μικροτερους λογαριασμους οπου τους τρωγατε μετα!!Ουτε αυτο βεβαια κανατε σωστα γτ 2-3 επιτειδιοι σας επαιρναν χαμπαρι και σας τσιμπαγαν και απο εκει χωρια!!Ολο αυτο παλι γτ δεν ημασταν ποτε απειλη!!

Το συμπερασμα που βγαζω και σιγουρα το εχετε βγαλει και εσεις αλλα δε τολματε να το ξεστομισετε λογω εγωισμου, ειναι το εξης...ενα απο τα βασικα σας λαθη ηταν η λαθος αποψη για την τραστ και ειμαι σιγουρος οτι το εχετε καταλαβει!!Το οτι δεν τον παραδεχεστε και δεν προκειτε να το παραδεχτειτε ποτε επισης το καταλαβαινω(τοτε να δεις τι καζουρα ειχε να πεσει)Το να λες ομως οτι δεν ημασταν ποτε απειλη ενω τα στατς που επικαλεισε μας δειχνουν με 100 χωρια συν, αυτο σιγουρα δειχνει το γιατι ειχατε ζυγισει τη κατασταση λαθος απο την αρχη!!!Με δυο λεξεις αλλαζονεια και υπεροψια υπο το φοβο της ηττας!!!Το ιδιο εκανε και η διοικηση της nsg οπου δεν εβλεπε καν την υπαρξη της praxis, μεχρι το πασχα, ελεγε ο σακης και ο φωτης, θα τους εχουμε εξαφανισει(εκτος αν εννοουσαν την ενωση,αν την ειχατε συμφωνησει ηδη, οι 3 σας, τοτε πρεπει να μιλησουμε για αλλα κολπα).

Κλεινοντας λοιπον θα κανω μια τελευταια διαπιστωση......ενω στην αρχη του ποστ ο κυριαρχος αναφερει οτι σε τετοιου ειδους κοσμους αυτος που κρινει τον νικητη ειναι μια φυλη ριματη, μικρης δυναμικης αντι να κοιταξει να την αφανισει(αφου δε μπορεσε να τη παρει με το μερος του) την αφησε να κανει ομορφα τη δουλεια της και να του στερησει τον κοσμο!!!ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ κυριε κυριαρχε!!Μηπως τελικα εισαι κυριαρχος του μαρουλιου,του iceberg, της λολας και οχι του παιχνιδιου?!!

ΚΑΛΗ ΣΟΔΕΙΑ ΜΑΡΟΥΛΟΠΑΡΑΓΩΓΕ!!!ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥΣ ΤΥΦΩΝΕΣ ΤΥΠΟΥ TRUST ....ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΟΥΝ ΤΙΤΛΟΥΣ!!!


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ!!!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Kανονας πρωτος στις φυλετικες ,καθαρισουμε τους πυρηνες μας κανονας δευτερος, καθαριζουμε το ριμ μας ,αν δεν ξερεις αυτα τα βασικα δεν ειναι να παιζεις, καλυτερα να ασχοληθεις με την κηπουρικη .
 

DeletedUser35859

Τι εννοείς θα λένε; Γτ δε θα έχει πάει;

Λίγο μας τα έκανες τσουρεκακια με το ζαγκμερ..δεν είσαι το επίκεντρο

Ανενεργό ακαουντ που ασχολείται αν θα πάει πυξίδα; Τι σόι ανενεργό είναι; Μάλλον όσο μπορέσατε ασχοληθηκατε. Μερικοί θα το πουν κόμπλεξ ..εγώ θα το πω "δεν έχω χωνέψει ότι είμαι άλλος ένας πυξιδιασμενος"

Φίλε συγκεντρωσου. Θα λένε ότι πηγές πυξίδα γτ όντως θα έχεις πάει. Το ότι δε την έχεις δει νωρίτερα είναι γτ κανείς δεν ασχολείται στα σοβαρά ..είναι απλά θέμα χρόνου. Μη παιδευεσαι και λογγαρεις κάθε μέρα, ξέχνα τον πόνο σου και μην αποκαλείς τριτοτεταρτους τους νικητές γτ σε κάνει να φαίνεσαι εκτοεβδομος
 

DeletedUser36071

μιλαω για το ζαγκμερ οχι γιατι επαιξα το ζαγκμερ αλλα γιατι βλεπω το χελκον να ειναι στους 300κ και εγω να εχω εισερχομενα τρενα σε 2χιλιαρα χωρια. αυτα που λες ειναι για ****υληδες.
Δεν ειπα οτι ειμαι το επικεντρο, αλλα οταν μου σηκωνεις αριστο σε κλεισμενο κοσμο σε 2χιλιαρο χωριο με κανεις επικεντρο. τωρα αυτα που λες για πριν μετα ειδα νωρις ειδα αργα δεν ξερω τι ειναι.
επισης λογκαρω γιατι ακομα παιρνω σημαιες. για κανεναν αλλο λογο.
Επισης οταν σε κανονικες συνθηκες παιχνιδιου τον εξτερναλ δεν τον βλεπαμε καν και χωριο δεν επαιρνε ουτε με αιτηση απο το ακκ τωρα καταλαβαινουμε το μενος του. (το ιδιο ισχυει και για παικτες που επαιζαν μονιμως αμυνα και τωρα πατανε επι πτωματων - riddle,κομης) αυτοι ναι ειναι τριτοτεταρτοι και αν εγω ειμαι εκτοεβδομος πηγαινε κανε ενα μπανιο να συνελθεις.
Ειναι απο αυτες τις πυξιδες που θα γραφεις εδω περα σε λιγα χρονια. τα γραφω για να μεινουν.
http://prntscr.com/os66ov

Μονο του παει να κανει reclaim :)

Λετε οι ρακες να κλεισουν τον κοσμο πανω απο τους Risen?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35859

Χαχαχαχ το ανενεργό ακαουντ στέλνει ρικλειμ μόνο του

Θα αρχίσω να πιστεύω ότι τελικά είναι κομπλεξ
 

DeletedUser36071

Από τις τελευταίες 7 μέρες
Κατάταξη Παίχτης Χαμένα χωριά
1 Zagmer 92
2 sakis1017 84
3 helcon 40

παιρνεις σημαιες και για αυτο? χαχαχα
 

DeletedUser36071

δεν θα απαντουσες αν αδιαφορουσες για μενα κομπλεξικε. ναι κομπλεξικος εισαι γιατι αν δεν ησουν, δεν θα επαιρνες βαρβαρα για να λες δεν πηγα πυξιδα
green.png
Χωριό βαρβάρων (449|560) K54 2,034 Barbarian Zagmer [REBORN] 2019-08-13 13:55:25
green.png
ΡΕΘΥΜΝΟ (426|524) K54 1,165 mondeo [Ρremiu] Zagmer [REBORN] 2019-08-13 10:31:08
 

DeletedUser36071

Νοημοσυνη κοτας! οταν καποιος δεν εχει μυαλο το παιζει νταης. φαε το πιτουρο σου...
 

DeletedUser33933

zagmer πρωταγωνιστικο account με ουτε 3 εκατομμυρια επιθετικες απωλειες μεχρι μεσα ιουλιου,μαλλον τον κομπαρσο εκανες!!δηλαδη τι εκανε αυτος ο λογαριασμος στον κοσμο για να καταλαβω χαχαχα εστελνε οτι αμυντικο ειχε στακα σε μπροστινα χωρια και εχει απωλειες υποστηρικτη,μπραβο τρομερο παιξιμο!!!!βλεπετε φαντασματα δεν πειραζει ειναι οι παρενεργειες της ηττας θα περασουν καποια στιγμη(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ).θεματα ενεργητικοτητας κλπ δε σχολιαζω καν,μια χαρα σηκωνες επιθετικα ρικλειμ και εκοβες τρενα τοσο καιρο,ασε τις παπαριες μπουχτισαμε με πολλες στον 57
 

DeletedUser21017

Ρε ζαγκμερ σε ποια φυλη ησουν εσυ? Δεν ξερεις οτι μας ειχατε πλανα 2 φορες τη βδομαδα για κανα διμηνο? Και τι πλανα 20 στοχους και στον καθε ενα 4 αριστους με 5 σφηνες ολα απο διαφορετικα χωρια και ολα στα δευτερολεπτο. Ουτε συνδρομη να πληρωνατε σε botakia και πλατφορμες που λεει ο λογος. Εμεις δεν κλεβουμε παντως , να ξερεις οτι παθατε, ολα με το χερι σας τα φυτεψαμε. Και τωρα καλα κανω και θα παρω και αλλα να ξες. Μου τελειωσαν οι αριστοι. Στα εξηγησε ο co play μου σε πμ και βγαινεις και τα λες και δω..

ΥΓ παντως στην αρχη του κοσμου διπλα σου ημουν και τη γειτονια μας σε μια μερα την καθαρισα απο του thl και αν δεν με σταματουσαν θα χε τελειωσει για πολλους ο κοσμος γρηγορα, μη λεμε και ονοματα. Πας στο προφιλ του παιχτη πατας στα χωρια που κατεκτησε και θα σου δειξει ποιος παιζει αμυντικα. Στησαμε λογαριασμο απο την αρχη δευτερη φορα και σας πηρε χωρις πολλες πολλες αμυνες 1 μηνα να μας ριξετε. Αν δεν πιστευα οτι κλεβατε θα σας εδινα συγχαρητηρια για τα πλανα σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser36071

μεχρι και καποια φυλη "Ρακες" σας περασε στους ποντους. Ποση ντροπη μπορειτε να αντεξετε?
 

Zagmer

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Καλησπερα απο Γιωργακη Zagmer, δεν ειχα διαθεση να σχολιασω εδω, ουτε τα χα δει τα τελευταια γιατι μαθαινα τα περισσοτερα απο το Σαββα. Τωρα που τα ειδα πραγματικα απορω με ορισμενους. Καταρχην λετε για απωλειες που το 99% αυτων ειναι του ακκ. Δεν γινεται να χεις παντου ιδανικο αριθμο απωλειων και μιλαω προφανως για τις επιθετικες που αναφερες οταν ειδικα το ακκ ειναι κατα βαση αμυντικο και δε αρεσουν στο ματι σου τα 5μυρια...οκ. Αν μπορουσες να κανεις κατι καλυτερο αυτους τους μηνες ας μας το εδειχνες. Οσο αφορα τωρα το φιλο σναιπερ που μιλησε για ενεργητικοτητα του ακκ εχω να πω το εξης. Μονο εγω ως δημιουργος του ακκ συνεχισα μετα το υπερογκο πλανο που δεχτηκε το ακκ για να κερδισω καποιες ευκολες σημαιες και εκοβα κατι πουθεναδες του ειδους σου που θυμηθηκατε να νομπλαρετε τωρα και παλι σχεδον μονο σε χωρια που μπορουσαν να αξιοποιηθουν ειτε λογω εναπομεινοντων στρατευματων/θεσεως κλπ. Σε παικτες που σεβομουν και κυριως που με σεβονταν περνουσαν αερα και δεν ειναι κρυφο αυτο. Ακομα και το οτι μιλας για τις Ρακες που πατησαν πανω στη λευκη πετζετα της Ριζεν δειχνει ποσο εκτος του κοσμου ησουν. Γι αυτο αλλωστε δεν κλεινεις ουτε εσυ ουτε καποιοι αλλοι εδω πανω. Κομη παλικαρε μου με σενα συζητησα καποια πραγματα σου ειπα και ινγκειμ δεκτες οι αποψεις σου αλλα ακομα και τωρα δειχνεις οτι εχεις κολλησει στο παρελθον και πραγματα που το δεδομενο διαστημα δεν ειχαν καμια αξια (σου ανελυσα λεπτομερως γιατι στα πμ) . Καλη καρδια και καλο υπολοιπο καλοκαιριου μαγκες. Εις το επανιδειν!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή