Η ξεφτιλα στον Κ57

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33933
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35859

αν εννοεις οτι ειναι παιχνιδι το να φτιαχνεις λογαριασμο με το ονομα αρχηγου φυλης και να ζητας επιτηρησεις, εγω το λεω ''δε μπορω να νικησω αλλιως και ξεκινησα τις φουστες''

παντελονατα παιζουμε εμεις, επισης νομιζω αλλοι μπερδεψαν τους κοσμους και νομιζαν οτι επειδη παιξαμε ενα κοσμο μαζι οτι θα ειμαστε η ουρα τους στον επομενο


και οταν αυτο δε τους βγηκε εφαρμοσαν την τακτικη που πιανει στα παιδακια, ροομ στο σκαιπ και βρισιμο οικογενειων εν χορω!

αυτα απο παικτες που θελουν να λεγονται παικτες, αλλα στα ισια δε καθονται να παιξουν, μονο βρωμιες σκεφτονται και ρουφιανιες
 

DeletedUser6298

χμμμ αν ειναι το δικο μου, γιατι εγω δεν εχω φαει αποκλεισμο και εσυ εχεις φαει? Γιατι εφαγαν και αλλοι ακομη μαζι σου και εγω τοτε δεν εφαγα? Ψευδεσαι ασχετε μου, ψευδεσαι. Προλαβαινεις να φας κανα εσωτερικουλη ακομη πριν την πυξιδουλα σου ή την διαγραφη (οπως συνηθιζει ο κυριαρχος) ή ακομη καλυτερα οπος ο φιλος μας ο ιουδας που ενημερωθηκε οτι θα φαει αποκλεισμο και βγαινει εσωτερικο. Κατσε στα δορατακια σου και το κεφαλι χαμηλα ασχετε παπουτσομενο καλαμαρακι. Ησουν εισαι και θα εισαι κυριαρχος της πυξιδας. Κο-κο-κο-καλαμαρι.


Βρε ασπονδυλε, σας χαμογελανε οε πυξιδες και οι αποκλεισμοι και δεν το ξερεις. Δεν παω να γλυψω τις μασχαλες των αλλονων που με πυξιδιασαν σε αλλους κοσμους, τα παντελονια που φοραω τα τιμαω σε αντιθεση απο αλλους


Σιγα, σιγα, μας πηρες τα αυτια με τις ψευδο-δικαιολογιες σου. Μπεεε

Θοδωρη κριμα που εισαι καλο παιδι και παιζεις στον κοκοκαλαμαρι, παιζοντας εκει, εχεις συνεισφερει και εσυ σε αυτο το σκηνικο


Αρθουρε ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ τι εγινε παρακαλας για χωρια επειδη δεν μπορεις να νομπλαρεις τιποτα? Μετα Μιλας Για Ξεφτιλα ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ εσυ και η φυλη σου ? Ποσο μαλλον εσυ που γραφεις εδω για εμενα . Τολμας και γραφεις για εμενα ΕΣΥ ! http://prntscr.com/npx31i , http://prntscr.com/npx387 , http://prntscr.com/npx3e1 . Παρακαλας για ενα κοκκινο εκει εχει φτασει η καταντια σου . ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ

αν εννοεις οτι ειναι παιχνιδι το να φτιαχνεις λογαριασμο με το ονομα αρχηγου φυλης και να ζητας επιτηρησεις, εγω το λεω ''δε μπορω να νικησω αλλιως και ξεκινησα τις φουστες''

παντελονατα παιζουμε εμεις, επισης νομιζω αλλοι μπερδεψαν τους κοσμους και νομιζαν οτι επειδη παιξαμε ενα κοσμο μαζι οτι θα ειμαστε η ουρα τους στον επομενο


και οταν αυτο δε τους βγηκε εφαρμοσαν την τακτικη που πιανει στα παιδακια, ροομ στο σκαιπ και βρισιμο οικογενειων εν χορω!

αυτα απο παικτες που θελουν να λεγονται παικτες, αλλα στα ισια δε καθονται να παιξουν, μονο βρωμιες σκεφτονται και ρουφιανιες

Να δουμε τωρα την απαντηση σου για αυτα τα ξεφτιλικια που λεει ο συμπαιχτης σας ο αρθουρος για να κραζεις εμας καλα ειναι τωρα να δουμε !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35859

μια χαρα ξηγηθηκε ο αρθουρος
ουτε για μαρουλια ειπε ουτε για λολες ουτε για iceberg

συγκρινεις τα αισχη με τους λογαριασμους αρχηγων φυλων με μια συνομιλια του αρθουρου?
 

DeletedUser6298

Ψςςς "παλικαρε" (Παιζει το Τζεισον-Αντιγονη να ειναι περισσοτερο αντρας απο εσενα), καταλαβαινεις οτι και να ελεγε ναι δεν θα πηγαινα εγω? Εχεις δει που ειμαι εγω και που ο ιουδας? Μαλλον οχι... Μαλλον τοσο χαμηλα που ειναι το επιπεδο σου, δεν μπορεις να κοιταξεις καλα εκει πανω οπου ειμαι. Και ψευδεσαι(για τον αποκλεισμο μιλαμε παντα) και ασχετιζεις αν πιστυεες οτι οντως θα πηγαιναμε και να μου ελεγε και ναι, απλα μαθαμε οτι ο ιουδας "δεν παιζει εδω και 1 μηνα" (λεμε τωρα) και ειπα να τρολλαρω το παλικαρι να δω τι θα ελεγε. Καλα-ασχετε-μαρι θελεις να σου δωσω επιτηρηση μπας και παρεις κανα χωριο? Γιατι ουτε εκει σε εχω ικανο να κανεις κατι οπως πριν που κατεντησες να δινεις χωρια για να μην δουν τους αριστους οπως οι φιλοι σου που στειλανε και αυτοι για τις επιτηρησεις που πηρατε. Τωρα που το πιασαμε συζητηση για πες μας τι δωσατε για να σας αφησουν να μοιρασετε τα χωρια του Ιουδα? Ποιο μερος του σωματος σας? Ασχετε, μπινε, της Αλεξανδρας το παιδι. Κοκο Καλαμαρι θα επρεπε να λεγεσαι

Πιστευεις οτι με τις προπαγανδες κερδιζεις κατι ? Σου ξαναειπα το χωριο το πηρε ο voyage ΨΕΜΑΤΑ δεν λεω ζητα την αναφορα απο την συμμαχια σου να δεις στρατευματα απεξω !! ΑΣΧΕΤΟΙ ουτε φεικ τρενο δεν μπορειτε να αναγνωρισετε
 

DeletedUser6298

Ψςςς "παλικαρε" (Παιζει το Τζεισον-Αντιγονη να ειναι περισσοτερο αντρας απο εσενα), καταλαβαινεις οτι και να ελεγε ναι δεν θα πηγαινα εγω? Εχεις δει που ειμαι εγω και που ο ιουδας? Μαλλον οχι... Μαλλον τοσο χαμηλα που ειναι το επιπεδο σου, δεν μπορεις να κοιταξεις καλα εκει πανω οπου ειμαι. Και ψευδεσαι(για τον αποκλεισμο μιλαμε παντα) και ασχετιζεις αν πιστυεες οτι οντως θα πηγαιναμε και να μου ελεγε και ναι, απλα μαθαμε οτι ο ιουδας "δεν παιζει εδω και 1 μηνα" (λεμε τωρα) και ειπα να τρολλαρω το παλικαρι να δω τι θα ελεγε. Καλα-ασχετε-μαρι θελεις να σου δωσω επιτηρηση μπας και παρεις κανα χωριο? Γιατι ουτε εκει σε εχω ικανο να κανεις κατι οπως πριν που κατεντησες να δινεις χωρια για να μην δουν τους αριστους οπως οι φιλοι σου που στειλανε και αυτοι για τις επιτηρησεις που πηρατε. Τωρα που το πιασαμε συζητηση για πες μας τι δωσατε για να σας αφησουν να μοιρασετε τα χωρια του Ιουδα? Ποιο μερος του σωματος σας? Ασχετε, μπινε, της Αλεξανδρας το παιδι. Κοκο Καλαμαρι θα επρεπε να λεγεσαι

Αφου εχεις αποδειξεις για τα "ψεμματα μου " σε προκαλω να τα βγαλεις ολα στην φορα εδω !! Αααα και τις αναφορες με τα στρατευματα που ηταν σε μεταφορα . Οσο για τα παπουτσια που λες και τους διπλους λογαριασμους που φαντασιωνεσαι αν εχεις στοιχεια που να αποδεικνυουν κατι τετοιο κανε αιτηση υποστηριξης ! Κουρασες
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Βρε παιδες, δεν βαρεθηκατε να κραζετε ολοι ο ενας τον αλλον? Ανοιξα το φορουμ και διαβαζω συνεχως οτι να ναι

Τιποτα που αξιζει να συζητησουμε θα ανοιξετε καμια φορα?

Ας κανουμε την αρχη. Πως ειδατε την Eurovision (eurovizia) χθες? Ελλαδα και Κυπρος πως σας φανηκαν?

Προπελλα
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Disclaimer : ο λογαριασμός bazinga τάσσεται κατά του ολοκληρωτικού καθεστώτος του Ισραήλ και σε οποιαδήποτε προσπάθεια ξεπλύματος αυτού . Λευτεριά στον λαό της Παλαιστίνης!
 

DeletedUser36069

Φίλε μου να σου πω την αλήθεια έχω χρόνια να δω αυτό το τσίρκο που στήνεται κάθε Μάιο και το λέμε και διαγωνισμό τραγουδιού.

Διότι μόνο διαγωνισμός τραγουδιού δεν είναι. Στην πλείστη των περιπτώσεων δεν κερδίζει η ποιότητα αλλά βγαίνουν πρωτιές αναλόγως τα κοινωνικοπολιτικά τερτίπια. Γιουχάρονται αγκαλιές τύπου Ελλάδας και Κύπρου, αλλά δεν γιουχάρονται οι αγκαλιές του πρώην ανατολικού μπλοκ. Τη μια θα κερδίσει ο ομοφυλόφιλος επειδή ακριβώς είναι ομοφυλόφιλος, την άλλη θα κερδίσει ο καρδιοπαθής επειδή έχει διαφημίσει την καρδιοπάθεια του, την επόμενη θα κερδίσει μια χώρα επειδή οι κακοί γείτονές της, της φέρονται άσχημα. Δεν έχω κανένα θέμα με τους παραπάνω, απλά επιβεβαιώνω το γεγονός ότι δεν είναι διαγωνισμός τραγουδιού.

Εν τέλει το μόνο που δεν κερδίζει ποτέ είναι η ποιότητα. Για να προλάβω αυτούς που θα πουν ότι όταν κερδίσαμε εμείς ήταν όλα δίκαια? Προφανώς και εξαργυρώσαμε την προβολή της χώρας μας μέσα από τους ολυμπιακούς αγώνες του προηγούμενου έτους, συν το γεγονός πως η Έλενα είχε σουηδικές ρίζες και ο διαγωνισμός γινόταν σε σουηδικό έδαφος, αν θυμάμαι καλά.


ΥΓ
Επειδή λόγω υποχρεώσεων απουσίαζα, οφείλω με τη σειρά μου, να δώσω συγχαρητήρια για την επίδειξη ήθους από τα μέλη της πρώην nsg που δεν άντεξαν την ατιμία και την ανηθικότητα. Δείξατε ότι υπάρχει λίγη τσίπα αν και η ευθύνη ακόμη σας βαραίνει, καθώς επιλέξατε να παίξετε με αυτούς τους τύπους.
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Οντως μπορει και να εισαι σωστος σε οτι ειπες, αλλα ενα θα σου πω και δεν αλλαζει...Η φουρειρα περσι με εχει ξετρελανει. Ελα πες την αληθεια, ητανε δυνατο πολυ το κομματι σαν συνολο. Ελπιζω του χρονου να μην κερδισουν κατι σαμουραι οπως την περσινη το 2018...σιγα το τραγουδι

Προπελλα
 

DeletedUser34100

Θοδωρη κριμα που εισαι καλο παιδι και παιζεις στον κοκοκαλαμαρι, παιζοντας εκει, εχεις συνεισφερει και εσυ σε αυτο το σκηνικο

Καταρχας μπερδευεσαι αρθουρ τον λογιαρσμο ρισκριμ παιζεται απο 2 ατομα μονο (ευθυμης -τεο ) , τωρα μιλας με τον ευθυμη , απο οτι εχω καταλαβει σε εχει επηρεασει υπερβολικα πολυ αυτο το γκαμε που βλεπεις το δεντρο και χανεις το δασος! O teo παιζει στον καλαμαρι , αλλα δεν καταλαβαινω που συνησφερει αρνητικα καθως οι αποφασεις δεν τις βγαζει ο παγιδας και ο καθε παγιδας αλλα η ηγεσια της risen οποτε ο θοδωρης που εχει επιρροη ? δεν εχει καμια αναμιξη σε οτι γινεται ισα ισα το παλικαρι κανει τη κ@@@α του και εκτος γκαμε εχει βγει με καλαμαρι πολλες φορες για ποτα καφεδες και ιστοριες αλλα και ολοι μαζι , σταματηστε να κραζεστε μεταξυ σας , αν ειναι δυνατον σε καθε φορουμ νεου κοσμου διαβαζουμε 150 μπαρουφιες που ισχυουν τα 5 και τα αλλα 145 ειναι ποιος εριξε πυξιδα σε ποιον και το ποσο ασχετος ειναι ο αλλος .

Υ.Γ ειναι λυπηρο να βλεπεις ατομα που πριν μισο χρονο να ηταν δεμμενοι φουλ με απειρες ωρες στο σκυπε φμπ παντου και τωρα να τους βλεπεις να τρωγονται σαν 5χρονα που γκρινιαζουν επειδη η μανα τους δεν τους αγορασε το παιχνιδι που θελανε !
ΥΓ2 Αρθουρ συβουλη αμα θες δεξου τη αμα θες πετατη στα σκουπιδια , ο καλαμαρης μπορει να υποστιριζει τα δικα του αλλα ειναι μεσα στα κοκκινα μετωπο πρωτη γραμμη εσυ εισαι τερμα ριμ πισω , βγες πρωτη γραμμη δειξε τι αξιζεις (συμφωνα με τα λεγομενα σου) και μετα ο λογος σου θα μετραει , τωρα εκει πισω που εισαι μονο λογια εισαι , και αλλοι τραβανε κουπι εσυ απλα μιλας στο εξτερναλ αγορινα , τωρα κανε οτι θες ... (Δεν τα λεω για να σε κραξω απλα τη γνωμη καποιου εξωτερικου που δεν παιζει σε αυτον τον κοσμο )
ΥΓ3 RESCREAM
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλά για να λέτε ότι οι παίκτες πρώτης γραμμής αξίζουν μόνο και άλλες τέτοιες μπαρουφες πρέπει να στε τέρμα άσχετοι, γι αυτό και μια ζωή θα στε στη μιζέρια του .gr
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Βρε φιλε αρθουρε τι εγραψες, ασπονδυλο μαλακιο λεει

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser6298

Χαίρομαι που τα βρήκατε εδώ μέσα για το όνομα μου !! Ωστόσο το exposed που θεωρεί ο Αρθούρος ότι μου έκανε δεν θα το σχολιάσω τα στατιστικά εκεί είναι οποίος θέλει πάει και τα βλέπει !! Καλή συνέχεια
 

DeletedUser6298

Για πες μας αφου λες οτι σου το εστειλα εγω το σκριπτ, γιατι φαγατε αποκλεισμο εσεις ενω εγω οχι? Μπορει να σου το εδωσε καποιος αλλος? Μπορει να σου εδωσε το αλλο το ασπονδυλο? Δεν μας τα λες αυτα, ειχες και απαιτησεις τοτε. Ασχετο μαλακιο.

Φιλακια στο κρυο μετωπο!

Εφαγα μπαν γιατι ειχα παρανομο σκριπτ στην μπαρα συντομευσεων !! Απο εκει και περα τα συμπερασματα δικα σου . Μπορεις να μαντεψεις γιατι δεν εφαγες αρθουρακο μην μου κανεις τον παπατζή δεν σου παει !!
 

DeletedUser6298

Κουρασες αρθουρακο δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με τον φυλετικό σου πόνο ούτε με τα επιχειρήματα και τον λόγο 5 χρονου που μου γραφεις !! Καλές μάχες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή