Η ξεφτιλα στον Κ57

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33933
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6298

Επειδή πολυ προπαγάνδα έπεσε για εμένα πάλι και κουράστηκα να τα βλέπω βαλτε λίγο printscreen τους αριστους μου που εστειλα σε αυτους τους 2 παίχτες να δουμε αν οντως ισχυουν και αυτα που λετε γιατι αμφιβαλλω!! Αν δεν εχετε μαθει ακομα να ξεχωριζεται τις fake απο τους αριστους υπαρχει θεμα
 

DeletedUser29736

Είτε είσαι ανόητος είτε φοράς παρωπίδες για να τα λες αυτά.

"Δεν ξέραμε", "Δεν κάναμε", "Δεν είχαμε ιδέα", "Λυπούμαστε αφάνταστα"

Σε τι επιπέδου ανθρώπους νομίζεις ότι μιλάς?

Εγώ θα επανέλθω σε αυτό που είπα. Και εσύ να είσαι σωστός όπως λες, βασικό μέλος της φυλής σου έκανε αυτά τα αίσχη ή εν τέλει έγιναν με δάκτυλο(αρσενικό) του και εξακολουθείς να ενισχύεις αυτή του την προσπάθεια.

Ως γνωστόν μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Όσο για το συμφέρον που λες. Ποιος μεγάλος λογαριασμός θα καθόταν να δώσει επιτήρηση σε κάποιον με ένα μήνυμα στο ντούκου;

Στοχεύσατε ξεκάθαρα σε πιο μικρούς λογαριασμούς οι οποίοι δεν έχουν την οικειότητα και την τόσο στενή επαφή με τους υπόλοιπους ή πιθανόν κάνατε αυτή την εικασία. Λογαριασμούς που σκέφτηκαν: "Έστειλε μήνυμα ο α,β,γ της διοίκησης και εγώ πρέπει να ακούσω τυφλα".

Η ευθιξία επιβάλλεται να είναι η αντίδραση σας. Να βγείτε και να παραδεχτείτε το βρώμικο παιχνίδι συμπαικτών σας και να τους τιμωρίσετε όπως τους αρμόζει.

Αλλά που; Η τσίπα έχει χαθεί προ πολλού.

Επιπλέον λες έσπασε μισό αμυντικό, σιγά τα αίματα. Γιατί προφανώς είναι λογικό να ξυπνήσει ένας παίκτης ένα πρωι και να πει: "Ας στείλω μισό αμυντικό στα βάθη της Ασίας να το κάψω", (Το Ασία δεν είναι τυχαίο, γιατί μας κάνετε τους Κινέζους)

Αποκτήστε ρε λίγο τσαγανό, λίγη παικτική μαγκιά. Παίξτε μια φορά καθαρά και με κόντρα τις πιθανότητες(Αυτό πάει κυρίως σε περου).

Και εσείς η νσγ αποβάλλετε αυτό το παράσιτο που με περίσσεια ευκολίας αφήσατε να εισβάλει μέσα σας. Μη γίνεστε ίδιοι με τον οχετό. Θα υπάρξουν και άλλοι κόσμοι. Δεν είναι μόνο ο 57.

Τα "περί ανόητου"...στα μούτρα σου.
Στο μόνο που έχεις δίκιο είναι στο "Σε τι επιπέδου ανθρώπους νομίζεις ότι μιλάς?".
ΌΝΤΩΣ..Σε τι επιπέδου;;;
Καληνύχτα και καλά κρασια
Μνημόνια για πάντα
 

GUSPOLIDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Τα "περί ανόητου"...στα μούτρα σου.
Στο μόνο που έχεις δίκιο είναι στο "Σε τι επιπέδου ανθρώπους νομίζεις ότι μιλάς?".
ΌΝΤΩΣ..Σε τι επιπέδου;;;
Καληνύχτα και καλά κρασια
Μνημόνια για πάντα


Περιμενω μια απαντηση απο τον φιλο floufli στα περι διοικησης!!!!Οσο για τον don calamari ας μην εχανε το χωριο για να ειχα prntscrn!!!λετε να το εκανε επιτηδες ???ή κατα λαθος?!!!!!

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!
 

DeletedUser6298

Εκτος απο ασχετος εισαι και ανιδεος αρθουρε και εσυ και οι συμπαιχτες σου !! Προπαγανδιστες της πλακας !! Δεν μπορειτε να ξεχωρισετε ενα φεικ τρενο απο αριστους. Ζητηστε απο την συμμαχια σας και συγκεκριμενα απο τον voyage να σας στειλει την αναφορα για να δειτε τα στρατευματα μου σε μεταφορα ασχετοι !! Βεβαια μπορει να εχετε ηδη την αναφορα απλα να ριχνετε λασπη γιατι δεν εχετε τιποτα αλλο να κανετε στον ελευθερο σας χρονο !!

Υ.Γ.1: Να δουμε ποιοι απο TRUST θα κλεισετε κοσμο οταν με το καλο φτασετε στο τελος !!
Υ.Γ.2: Μάθετε επιτέλους να διαχειρίζεστε το κόμπλεξ σας γιατι το έχετε πάει σε άλλα επίπεδα . Ένα παιχνίδι είπατε οτι είναι .
Υ.Γ.3: Αρθουρε ποτε θα μαθεις οτι ο κοσμος δεν παιζεται μονο με εσωτερικα και βαρβαρα? http://prntscr.com/novq0s
 

DeletedUser35859

Η διοίκηση δεν ήξερε. Είναι πολύ απλό αυτό που σας είπα...
Αλλά άμα θέλεις , καλύτερα πάρτο από την αρχή και πρώτα μάθε ποιός είναι διοίκηση...γιατί αμφιβάλλω αν ξέρεις.

φιλε φλουφλη ηγητορα το καταλαβαμε οτι η διοικηκη(αυτη που παριστανει και νομιζει οτι διοικει) δεν ηξερε τιποτα, αλλα στην επισκοπηση της φυλης δε μπορει να μη φαινεται οτι μπηκε στη φυλη σας ο λογαριασμος μας

αλλιως θα ηθελα να μου εξηγησεις πως βρεθηκαν αμυνες του ιουδα να πηγαινουν σε χωριο του παικτη μας

φλουφληηηη πες αλευρι ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Το να μαλώνουν διοικήσεις φυλών με υπεύθηνους τον flouflis, τον guspolidis και τον old repainer είναι τουλαχιστον κωμικοτραγικό αλλά εντάξει, σημεια των καιρών ειναι αυτα στο πλαίσιο της έλλειψης ποιότητας του παιχνιδιού, θα τα υποστούμε τι να κάνουμε...

Λοιπόν ασχετοι κουράσατε,και οι κλαψιάρηδες,και τα τσιράκια και οι νουμπάδες και τα παράσιτα. Βρείτε ποιοι είστε ποιοι και ο δημιουργός να πει να κλειδώσει το θέμα να παμε παρακάτω. Οι μόνοι μη άσχετοι σε αυτό το θέμα είμαι εγώ ,ο γιάννος και ο kingniorantes που δεν εγραψε αλλα έδωσε λαικ :p:p:p

Αντε καθεστε σπαμμάρετε και μας τα'χετε πρηξει 3 μερες για ενα θεμα που δεν ειναι ουτε καν σοβαρο. Ανεβάστε κανα στατιστικο αν θελετε να κανετε τιποτα χρήσιμο αλλιως dont spam.
 

DeletedUser35859

Εσύ πεταχτηκες και σπαμμαρεις σε ένα σοβαρότατο θέμα σαν την πορδή.

Για να δούμε λοιπόν ποιος είναι ο άσχετος

Η Περού έλεγε θα κλείσει κόσμο σε παρέλαση. Ο δογμα ο κυρίαρχος της κοκκινης έλεγε ότι όποιος δε βλέπει ότι ο κόσμος είναι Περού είναι ασχετος

Οι nsg έλεγαν θα τελείωναν την πράξις μέχρι το Πάσχα(είχαν βάλει και ντεντλαιν για τους πεθαμένους), ανταυτου παρέδωσαν τη φυλή στη Περού που θα έκλεινε κόσμο με συνοπτικές διαδικασίες

Ο δογμα στέλνει κάτι σαλιαρικα μηνύματα σε παίκτες μας μπας και τους πάρει τους λογαριασμούς. Ένας τέτοιος παίκτης όπως υποστηρίζει ότι είναι ο κυρίαρχος ρίχνει τα μούτρα του και κα ει το γελωτοποιό με μαρούλια και λολες

Οι νέα φυλή της Περού εφτιαξε λογαριασμούς και πήραν επιτηρήσεις σε παίκτες μας και στους γατους και δε καταφεραν να πάρουν χωριό..παρά το ότι αδειασαν είκοσι χωριά

Τα ****άκια δουλευουν εικοσιτετράωρο

Κάνουν πλανο (ο θεός να το κάνει)και αντί να πάρουν χωριά χάνουν τριάντα

Το ασχετομετρο χτύπησε κόκκινο. Ο κυρίαρχος της κοκκινης επιβεβαιώνει τον τίτλο του και θα πάει νωρίς φέτος για μπάνια. Και ο Ιούδας πολύ πιθανό να σκεφτεί κανένα νέο σχέδιο και να ξαναπαρακαλεσει τους γατους να τον πάρουν μαζι τους.

Δε θέλω να σχολιάσω τον κυρίαρχο της ρουφιανιας που μας παρακαλαγε να μπει μαζι μας. Έλεγε μάλιστα ότι θα μας αφηνε και ανοιχτή επιτήρηση για να μας ψήσει. Λες και απευθύνεται σε παιδάκια

Όλα αυτά δε συνάδουν με παίκτες ποιότητας

Το ασχετομετρο τερμάτισε στη Περού σε αυτό το κόσμο. Τα ξαναλεμε
 

DeletedUser6298

Εσύ πεταχτηκες και σπαμμαρεις σε ένα σοβαρότατο θέμα σαν την πορδή.

Για να δούμε λοιπόν ποιος είναι ο άσχετος

Η Περού έλεγε θα κλείσει κόσμο σε παρέλαση. Ο δογμα ο κυρίαρχος της κοκκινης έλεγε ότι όποιος δε βλέπει ότι ο κόσμος είναι Περού είναι ασχετος

Οι nsg έλεγαν θα τελείωναν την πράξις μέχρι το Πάσχα(είχαν βάλει και ντεντλαιν για τους πεθαμένους), ανταυτου παρέδωσαν τη φυλή στη Περού που θα έκλεινε κόσμο με συνοπτικές διαδικασίες

Ο δογμα στέλνει κάτι σαλιαρικα μηνύματα σε παίκτες μας μπας και τους πάρει τους λογαριασμούς. Ένας τέτοιος παίκτης όπως υποστηρίζει ότι είναι ο κυρίαρχος ρίχνει τα μούτρα του και κα ει το γελωτοποιό με μαρούλια και λολες

Οι νέα φυλή της Περού εφτιαξε λογαριασμούς και πήραν επιτηρήσεις σε παίκτες μας και στους γατους και δε καταφεραν να πάρουν χωριό..παρά το ότι αδειασαν είκοσι χωριά

Τα ****άκια δουλευουν εικοσιτετράωρο

Κάνουν πλανο (ο θεός να το κάνει)και αντί να πάρουν χωριά χάνουν τριάντα

Το ασχετομετρο χτύπησε κόκκινο. Ο κυρίαρχος της κοκκινης επιβεβαιώνει τον τίτλο του και θα πάει νωρίς φέτος για μπάνια. Και ο Ιούδας πολύ πιθανό να σκεφτεί κανένα νέο σχέδιο και να ξαναπαρακαλεσει τους γατους να τον πάρουν μαζι τους.

Δε θέλω να σχολιάσω τον κυρίαρχο της ρουφιανιας που μας παρακαλαγε να μπει μαζι μας. Έλεγε μάλιστα ότι θα μας αφηνε και ανοιχτή επιτήρηση για να μας ψήσει. Λες και απευθύνεται σε παιδάκια

Όλα αυτά δε συνάδουν με παίκτες ποιότητας

Το ασχετομετρο τερμάτισε στη Περού σε αυτό το κόσμο. Τα ξαναλεμε


Α ρε OLD μερικες φορες τα βλεπω και γελαω αληθεια.... καθεσαι και μιλας για ασχετους , ασχετομετρα και και και.. Να τα δεχτουμε ΜΕΓΙΣΤΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ των φυλετικων μαχων ωστοσο θελω μια γνωμη για αυτο http://prntscr.com/noxfo0 . 28/4 μέρα κυριακη παλευεις για ενα κοκκινο απο ολα τα νομπλαρισματα που εχεις κανει και τελικα το χανεις κιολας !! Θες να μας το αναλυσεις λιγο ή εστω πες μας μια γνωμη για τις παιχτικες σου ικανοτητες που μονο βαρβαρα και εσωτερικα βλεπω στα στατιστικα σου !! Εμεις πλανο καλο ή κακο το καναμε. Χάσαμε 30 χωρια που ηταν δεδομενο εκει που ηταν οτι θα χαθουν καποια στιγμη οποιος το μυριζει εστω και λιγο το παιχνιδι το καταλαβαινει. Ωστοσο πλανο ηταν και μπραβο στους γατους που τα πηραν . Εσυ που κανεις πλανο σε βαρβαρα και εσωτερικα πες μας μια γνωμη !!
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
τουλαχιστον αυτος δεν εχασε χωρια που ειχε επιτηρηση και εδιωξε τις αμυνες τους......νομιζω κερδιζετε με διαφορα
 

DeletedUser35859

Έντεκα χρόνια παίζω. Τέσσερις κόσμους νικητής έχω κλείσει. Παιδάκια σαν και σένα τα μάθαινα πως κάνουν dc και νόμιζαν ότι με ένα dc έγιναν παιχταραδες. κάτι θα ξέρω και γω δε μπορεί..

Άσε τις μυρωδιές και κοίτα να ξεκολησεις από τους πιτουρες που κάνεις παρέα γτ πιστεύω ότι είσαι καλό παιδί.
 

DeletedUser6298

Απλα εχω μαθει να μην εχω εχθροτητες για ενα παιχνιδι γιατι αυριο μεθαυριο μπορει να παιξω με καποιον αλλο . Σε φυλες παντα θα υπαρχουν "κακα" και "καλα" παιδια και παντα θα γινονται διαφορα παιχνιδια απο διαφορες φυλες οπως εχουν γινει και σε αυτον τον κοσμο . Τωρα για καποιον λογο θελετε να τα ριξετε ή να τα ριχνεται μονο στην PERU .
 

DeletedUser35859

τελος παντων το ποστ δημιουργηθηκε για συγκεκριμενα πραγματα που εγιναν και απαντηση ακομα δεν πηραμε απο φλουφλη

δε πειραζει ο καθενας οπως μπορει
 

DeletedUser35859

Πυξίδες έταζε ο κυρίαρχος. Πυξίδες έταζε ο Ιούδας
Πυξίδες έταζε η nsg

Τελικά είναι βαρύ να πρέπει να πραγματοποιήσεις τις υποσχέσεις

Κυρίαρχοι και κυριαρχημενοι φιλάκια

Όπως κλείνετε τον κόσμο κλείστε και την πόρτα πίσω
 

DeletedUser6298

http://prntscr.com/np86jd
http://prntscr.com/np86uj
http://prntscr.com/np8742
Καλαμαρι δεν σε αγαπω, καλαμαρι δεν εισαι ο ενας
τετοια ξεφτυλα στα εσωτερικα δεν την εχει μονο ο ενας.
Δεν εισαι μονο ασχετος αλλα και ****ς γιατι μιλας οπου δεν σε παιρνει,

ΥΓ Ο Αρθουρος φιλαει καλυτερα, ειδικα στο κρυο μετωπο.
ΥΓ2 Μαθε να παιζεις χωρις παπουτσια και μετα ελα να μου πεις κατι ασχετε

Υ.Γ.1: Έχω απαντησει ηδη σε αυτο βαριεμαι να ξαναλεω τα ιδια . Μαζεψε τα σκριπτακια σου απο τον ρωσικο γιατι λογω αυτου στον 54 εφαγα το μπαν . Για τους δυσπιστους http://prntscr.com/npd8f1 .
Υ.Γ.2: Περίμενα μια καλυτερη απαντηση απο το screenshot . Εκτίθεσαι . Στο κομματι της φωτογραφιας που ανεβασες που δεν ειναι και ολοκληρο εχω νομπλαρει περισσοτερα κοκκινα απο εσενα που νομπλαρεις μονο βαρβαρα και καφε.

Ποια περου? Δεν βλεπω καμια περου στον χαρτη. Α ναι θυμηθηκα: λες εκεινη την νουμπφυλη που εφυγε διακοπες καλοκαιριου νωριτερα? Ναι το θυμηθηκα

Στο τελος του κοσμους θα γελαμε παλι ... Ξερεις εσυ !! Κόσμος 48 , Κόσμος 54
 

Suicidal Angels

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Καλησπέρα στην παρέαααα!!!

Θέλω να ξέρετε όλοι σας. Στον κ54 ήμουν άτυχος που παρεξηγήθηκα για κάτι λειψό με τον Αρθούρο. Όταν μπήκε στον 57 μαζί μας, καλεσμένος του Gus, εγώ αρχικά δίστασα. Πλέον, έχω γνωριστεί με τον Αρθούρο και είναι εξαιρετικό παιδί, καλός παίχτης, πίνει ΠΟΛΎ ΑΛΚΟΟΛ (τι περίμενες από ρώσο χαχα).
Και έρχεται το συμπέρασμα. Όποιος μπλέκει κόσμους μεταξύ τους, μπλέκει τα μπούτια του και παραπατάει. Όπως παίξαμε παρέα κ54, έτσι 57 είμαστε κόντρα. Ε και; Δεν είμαστε 150κ παίχτες, είμαστε 1000 παίχτες, μπορεί και λιγότεροι. Παίξτε όλοι το παιχνίδι σύμφωνα με τους κανόνες...δηλαδή οκ, βαλτε παπούτσια όσα θέλετε αρκεί να μη σας πιάσουν, αλλά μην καταστρέφετε το παιχνίδι του άλλου, επιτηρήσεις με τέτοιο ύπουλο τρόπο; Δημιουργούνται προβλήματα και υπονομεύουν το παιχνίδι. Ασχοληθείτε με την φυλή σας και κάντε ότι θέλετε στους λογαριασμούς ΣΑΣ. Ο καθένας να κοιτάει τον εαυτό του στον καθρέφτη και να μην κάνει κάτι που δεν θα ήθελε να του κάνουν.

Όσο αφορά τον Αρθούρο, δεν πάει πουθενά. Θα πάω πρώτα εγώ πυξίδα, μετά ο Γκας, μετά ο Ολντ, μετά Ο Νικολέας και η σειρά δεν έχει τελειωμό.
Είμαστε ένα στην Τραστ. Γι αυτό νικάμε. Γιατί εσείς κοιτάτε την πάρτη σας και το πως θα πατε κατάταξη παίκτη 1. Αντί να κοιτάτε το συμφέρον της φυλής ως αυτοσκοπό.

Τα χαιρετίσματα σε όλους όσους έπαιξα μαζί τους 54. Μην μπλέκετε κόσμους. Αγάπη μόνο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Στο κομματι της φωτογραφιας που ανεβασες που δεν ειναι και ολοκληρο εχω νομπλαρει περισσοτερα κοκκινα απο εσενα που νομπλαρεις μονο βαρβαρα και καφε.

Καντο λαβαρο μη μας ζαλιζεις με το τι εγινε στον 48 η στον 54 κοκ
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Σος αμπελαλε αναζητείται πρώην αρχηγός φυλής που τάζει να κλείσει σπίτια και κλείνει το μαγαζάκι πριν καν μπει καλοκαίρι . Είναι αυτός που πριν από κάθε πλάνο μου έδινε επιτήρηση να μοιράσω τα χωριά του(για να κλειδώσουμε) με μηνύματα τύπου : "έλα ρε ο κο εδώ ο Γιάννης το παράτησε δεν θα ξανά λογκαρω ." Ελπίζω τα χωριά που του πήρα να μην θεωρηθούν ώθηση λογαριασμού.
 

DeletedUser35859

Συγχαρητήρια στο φλουφλη που αν και άσχετος που δε καταλαβαινε που εμπλεκε με τους απατεώνες της περου., Και που παρόλο που τα λεγαμε, μας χλεύαζε, εντούτοις δε πειράζει ακόμα και τώρα φαίνεται να κατάλαβε ότι με κάποια άτομα απλά ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ.

Συγχαρητήρια που έστω και αργά κατάλαβες με ποιους έμπλεξες , μάθημα για επόμενους κόσμους... Δεν παίζουμε με φυλές που καταστρέφουν το παιχνίδι. Δεν παίζουμε με απατεώνες. Δε κάνουμε τις μαριονέτες άσχετων που ονομάστηκαν παίκτες από τα παπουτσάκια. Παίζουμε ΜΟΝΟ με καλή παρέα και φίλους που ΣΕΒΟΝΤΑΙ
 

DeletedUser34100

Εχει καταντησει κουραστικο να μπερδευετε τους κοσμους μαγκες ο 54 ειναι 54 ο 57 ειναι 57 ο 58 ειναι 58 , οι παιχτες ειμαστε οι ιδιοι σε ενα κοσμο ειμαστε εχθροι στον αλλον μαζι , ειναι κριμα να κραζεστε ετσι για εναν κοσμο τωρα και στον προηγουμενο να ησασταν μελι γαλα μεταξυ σας , κατι δεν παει καλα η ζειτε σε μια ουτοπια!

Υ.Γ1 τα φιλια μου στον ομορφο σουισινταλ και σε πολλα αλλα γατακια που παιξαμε μαζι 54 και τους μαθαμε το γκαμε :( :)
Υ.Γ2 Ντροπης πραγματα ειναι αυτα με τα μπαν αλλα ξερουμε ολοι απο που προηρθανε , παιξτε παντελονατα και ας νικησει ο καλυτερος! παιχνιδι ειναι ειτε χανεις ειτε νικας ετσι πανε αυτα δεν γινεται παντα να νικας οσο και παιχταρα (ρισκριμ ) να εισαι !!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή