Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Χαχαχαχαχα κάποιος πονάει μάλλον για να μιλάει έτσι, α και που είσαι ποτέ μου δεν έχω πει πως είμαι καλός παίκτης, ή τουλάχιστον ότι είναι να δείξω το δείχνω in game ;)

αμα θες παραδιδω μαθηματα να μαθεις τα βασικα γιατι ολοι εσεις του κ1 εχετε καβαλησει καλαμι ενω το παικτικο σας επιπεδο εχει μεινει 10 χρονια πισω

να πονεσω απο που ακριβως?ενα σκουπιδαριο εισαι (οπως και ολοι στην φυλη σου) που εδω σε βλεπω πρωτη φορα
 

DeletedUser1166

Για να είσαι τόσο εριστικός κάποιο πρόβλημα θα υπάρχει, δικό σου θέμα βέβαια, μάθε να μιλάς όπως σου μιλάνε όμως αν θέλεις να λέγεσαι άνθρωπος, και ποιό καλάμι μωρέ? είπα ποτέ μου πως είμαι προ ή κάτι τέτοιο? μη λες βλακείες και βάλε πρώτα το μυαλό σου να δουλέψει πριν γράψεις την Μ****** σου.

ακόμα ο κόσμος τρέχει πάντως ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥΥΥ

Υ.Γ. χώσε πρίμιουμ παικταρά μου :p
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
μπαινω και εγω φορουμ μετα απο κανα 30ορο αλλα φλωριες μονο το γεροντι απαντησε

και φενετε τον χτυπησε και ενα μικρο επεισοδειακι οταν εγραφε
 

DeletedUser1166

Φέρε τους δικούς σου να γράψουν να γίνει και λίγο χαβαλέ ρε

Εντ μεταξύ 25 χρονών δεν με λες και γέροντα

κόμπλεξξξξ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Έλα ρε αγάπη μου Panx Romana?Πως μπορώ να γράψω κάτι τώρα !! Αλλά τα ήθελες και εσύ πηγες στον Τέρρα Νόβα τον λουζερ!πρώτον είναι καντεμης δεν έχει κλείσει ούτε ένα κόσμο, τόσοι κόσμοι που ανοίγουν όλοι κάπου, κάποτε έκλεισαν αυτός ακόμα προσπαθει,δευτερον ο Άρης ποτιδεα μόνο τον περνάει στις πυξιδες,τρίτων όπου είμαι εγώ θα είσαι και εσύ γιατί πάντα κερδίζω αφού εναρμονίζονται τα άστρα υπέρ μου.
 

DeletedUser1166

Αγγελική αφού ξέρεις, ΜΟΝΟ ΠΑΝΚ ΡΕΕΕ, μα αφού τα περισσότερα μέλη της φυλής σου είναι φλώροι δε φταίω εγώ που είμαι με τους αλήτες, σε κάποιο άλλο κόσμο θα περιμένω κάποια πρόσκληση σου πάντως <3

Ρε φαπελ άραξε λίγο την πέτσα σου και κάνε καλοκαιριάτικα πλάνα, ο κόσμος δεν θα κλείσει τόσο εύκολα όσο πιστεύετε ;)

Ίσως σε κάποιους μήνες :p
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αγγελική αφού ξέρεις, ΜΟΝΟ ΠΑΝΚ ΡΕΕΕ, μα αφού τα περισσότερα μέλη της φυλής σου είναι φλώροι δε φταίω εγώ που είμαι με τους αλήτες, σε κάποιο άλλο κόσμο θα περιμένω κάποια πρόσκληση σου πάντως <3

Ρε φαπελ άραξε λίγο την πέτσα σου και κάνε καλοκαιριάτικα πλάνα, ο κόσμος δεν θα κλείσει τόσο εύκολα όσο πιστεύετε ;)

Ίσως σε κάποιους μήνες :p


ειμαστε σε διαδικασιες κλεισιματος απο αρχες ιουνιου,πλεων κανουμε κλησεις μονο την μερα πλανου για τα τυπικα και σπαμε πλακα με τους δικους σας στο σκαιπ που παρακαλανε και τα βαρβαρα στο ριμ να μας βαρεσουν

ουτε τον εαυτο σου δεν πειθεις με αυτα που λες ρε μεζεδακι!!!
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
τι εννοεις δεν θα κλεισει?
εγω απο τοτε που επεσε η βοβ
βασικα ο βολαρα και ο χαρος παιζω 1 ωρα τη μερα στελνω γιολο αριστους και παιρνω χωρια
αλλος ενας ευκολος κοσμος για την BOXEUR

οχι πως ηταν κατι ιδαιτερο πριν αλλα οσο και να πεις επρεπε να εχεις λιγο το νου σου.
 

DeletedUser1166

Η αλήθεια είναι πως με το χθεσινό πλάνο σας το κλείσιμο του κόσμου είναι θέμα λίγων εβδομάδων, θα τα πούμε σε κάποιο άλλο κόσμο σίγουρα, καλή συνέχεια
 

DeletedUser1166

dTFCgON.jpg


Ρε συ πρόβατο άφησες της φυλετικές και πηγές να ψηφίσεις;
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν είναι το δικό μας αυτό .
Αυτό είναι το δικό μας ,(πάντα με νευρά).

1edbbb6e94c86b3cfd0a3847f0aaed14.jpg
 

DeletedUser1166

Τα αμυντικά κριάρια μου σας περιμένουν που ειστεεεεεε
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Σημερα η μποξερ επιασε το ποσοστο κλεισιματος σε αυτον τον οχι και τοσο ενδιαφερον κοσμο

Συγχαρητηρια σε ολα τα μελη της φυλης και καλο υπολοιπο καλοκαιριου

ΥΓ ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΑΠΩΛΙΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΥΞΙΔΕΣ

ΥΓ1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ

ΥΓ2 ΜΟΝΟ SOL ΑΣΧΕΤΟΙ
 

DeletedUser1166

Θα τα πούμε σε άλλους κόσμους, μπράβο σας για το κλείσιμο του κόσμου, ακόμα και με αυτό το τρόπο.

Εγώ ακόμα περιμένω πυξίδα όμως, είστε τόσο ντουγάνια βέβαια που τα δίνω φρι στην Αγγελική και έχει μπει βέτο. Καλό καλοκαίρι και συγχαρητήρια
 
Κορυφή